Sortowanie:
Znaleziony: 14 ogłoszenie w kategorii Wyposażenie wnętrz Polska: Wszystkie miasta
Wazonik i inne
Wazonik i inne
nowe Kraków 30+ kilka dni temu

Sprzedam drobne dekoracje Zielony wazonik szklany 9cm - 10 zł Roślinki sztuczne - klp 8zł Doniczka z prawdziwej huby, z mocowaniem ściennym - 15zł Stare oryginalne żelazko - 55zł Koszyki malowane na biało lub naturalne: od najmniejszego 10, 15, 23 i 23 zł

Wazon, wazoniki
Wazon, wazoniki
3 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam dwa wazoniki, nietypowe kształty, ładne cięcia, mniejszy wazonik jest prawdopodobnie kryształowy i ma drobny uszczerbek na rancie, wys. 7 cm. Większy wazonik nieaktualny. Cena 3 zł.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym inne wazony, wazoniki, ozdoby, szkło kuchenne... i nie tylko.

Wysoki wazon
Wysoki wazon
5 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam wysoki, smukły, kolorowy, tęczowy wazonik w prążki, z kwiatami, rant falbanka, ukruszony jeden płatek kwiatka poza tym wazonik cały i ślicznie się prezentuje np. na półce wśród innych ozdób, wys. 20,5 cm. Niestety zdjęcia wyszły za ciemne. Cena 5 zł.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym inne wazony użytkowe i ozdobne... i nie tylko.

Wazonik bambusowy
Wazonik bambusowy
5 zł
17 dni plecy

Witam, mam do sprzedania bambusowy wazonik. Bardzo elegancki i ciekawy. Stan ogólny dobry. Wymiary to: Wysokość - 20 cm Zapraszam na inne moje aukcje.Możliwy transport na terenie Warszawy.508-051-559

Wazon gliniany z uszami
Wazon gliniany z uszami
5 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam gliniany, szkliwiony wazonik z fantazyjnymi uszkami, wysokość 17 cm. Cena 5 zł.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym inne wazony, wazoniki... i nie tylko.

Gliniany, cienowany, ozdobny wazonik
Gliniany, cienowany, ozdobny wazonik
2 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam nieduży, gliniany, cieniowany, szkliwiony wazonik, ozdobiony kiścią winogron. Cena 2 zł.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, także inne wazony, wazoniki, szkło, figurki, dekoracje... i nie tylko.

Świeczniki 5 szt plus wazonik na kwiaty - komplet
Świeczniki 5 szt plus wazonik na kwiaty - komplet
60 zł
Lublin 15 dni plecy

Świeczniki plus wazonik na kwiaty pięknie się prezentują wieczorową porą gdy świeczniki są zapalone. Piękna dekoracja pomieszczenia. wykonane są ze szkła, zdobione. Są to moje wyroby, wykonuję i inne piękne ozdoby, które można odszukać na olx.

Wazoniki, dzbanuszki
Wazoniki, dzbanuszki
5 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam wazonik i dzbanuszek w kolorze kremowym, oba w ręcznie malowane kwiaty. Cena 5 zł./szt.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym inne wazony wazoniki, dzbanki... i nie tylko.

Wazonik ozdobny
Wazonik ozdobny
2 zł
26 dni plecy

Sprzedam ozdobny, cieniowany wazonik w lekko wycinane motywy kwiatowe. Cena 2 zł.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, również inne wazony, wazoniki, dekoracje, szkło użytkowe... i wiele innych przedmiotów.

Wazon z wypukłą różą
Wazon z wypukłą różą
5 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam nieduży, cieniowany wazonik z różową, wypukłą różą. Cena 5 zł.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym inne wazoniki, wazony, szkło użytkowe i ozdobne... oraz wiele innych przedmiotów.

Kolekcja glinianych wazoników i dzbanuszków
Kolekcja glinianych wazoników i dzbanuszków
2 zł
18 dni plecy

Sprzedam jak w tytule, śliczną kolekcję, w tym wazonik w kształcie rogu do powieszenia na ścianie. Wysokości: 7,5 cm., 9 cm., 10 cm., wysokość rogu 16 cm. Cena 2 zł./szt.- 10 zł. za cały komplet.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym inne wazony, wazoniki, dzbanki, dzbanuszki, inne szkło... i nie tylko szkło.

Wazonik z czasów PRL
Wazonik z czasów PRL
10 zł
16 dni plecy

Wazonik z czasów PRL w bardzo ładnym stanie bez wyszczerbień wysokość z koszyczkiem 16 cm , zapraszam na inne moje ogłoszenia ,istnieje możliwość wysyłki 9 zł paczka w ruchu (odbiór w kiosku Ruch) 12 zł paczkomat inPost ,15zł kurier lub 19 zł wysyłka za pobraniem oglądanie i odbiór osobisty BEZPŁATNE !:

Biały wazon w kwiaty
Biały wazon w kwiaty
5 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam nieduży, biały wazonik w różowe kwiaty, z delikatnymi złoceniami. Wazon jest biały, niestety na zdjęciach kolor nie wyszedł najlepiej. Cena 5 zł.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym inne wazony, wazoniki, dzbanuszki, szkło dekoracyjne i użytkowe... oraz wiele innych przedmiotów.

Urocze wazony i dzbanuszki
Urocze wazony i dzbanuszki
7 zł
19 dni plecy

Sprzedam wazony i dzbanuszki, wysokości: 1- 17cm., 2- 16 cm., 3- 15cm., 4- 17 cm.,5- 16,5 cm. Wazonik nr 2 ma na podstawie skazę, dzbanuszek nr 5 ma ukruszone cztery płatki kwiatka. Cena 7 zł./szt.510-412-300Zapraszam również do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń, gdzie wystawiam mnóstwo najróżniejszych rzeczy, w tym inne wazony, wazoniki, dzbanuszki... i nie tylko.

Filtr