Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Zdrowie Polska: Wszystkie miasta
AIRFIT F20 RESMED maska twarzowa, ustno-nosowa do CPAP, AUTO-CPAP
AIRFIT F20 RESMED maska twarzowa, ustno-nosowa do CPAP, AUTO-CPAP
630 zł
nowe Kraków dzisiaj

Maska F20 firmy RESMED to maska twarzowa, zapewniająca maksymalny komfort użytkowania oraz skuteczność przeprowadzanej terapii.Zaletą maski AirFit F20 jest możliwość dopasowania jej u 96,5% pacjentów. Posiada wytrzymały silikon odporny na rozerwanie, który umożliwia pacjentowi nieskrępowane ruchy i zapewnia dobre uszczelnienie przy najwyższych wartościach ciśnienia terapeutycznego.Założenie maski trwa kilka sekund, dzięki wygodnym klipsom magnetycznym, mocującym uprząż do ramki.Ramka maski wyściełana jest elastyczną tkaniną, co daje większy komfort użytkowania.Wyposażona jest też w funkcję szybkiego zwolnienia kolanka, co ułatwia podłączanie i odłączanie w nocy, a możliwość obrotu o 360° zwiększa swobodę ruchów pacjenta.Maska występuje w wersji dla Pań i dla Panów w trzech rozmiarach.Maska ta pasuje do wszystkich dostępnych urządzeń na rynku !Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie:https://www.stanmed24.pl/oferta,ResMed-Airfit-F20,1,23,113Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

AIRFIT F10 RESMED - maska twarzowa Auto-CPAP, CPAP Leczenie bezdechu
AIRFIT F10 RESMED - maska twarzowa Auto-CPAP, CPAP Leczenie bezdechu
630 zł
nowe Kraków dzisiaj

Maska AirFit F10 RESMED zapewnia komfort i niezawodność tradycyjnej maski pełnotwarzowej firmy ResMed w połączeniu z lekką, kompaktową konstrukcją.Składa się z czterech części, które ułatwiają nałożenie maski i jej czyszczenie-Podwójne ścianki silikonu zapewniają idealne uszczelnienie i komfort użytkowników-Delikatnie i cicho odprowadza wydychane powietrze zapewniając spokojny sen-Część mocująca maskę na głowie wyposażona jest w cienkie paski zwiększające komfort i zmniejszające odciśnięcia na skórze twarzyMaska występują w 3 rozmiarach S, M, L.Opcja dla kobiet dostępna w kolorze różowy oraz w odpowiednio małych rozmiarach.Stosowanie maski możliwe również u osób posiadających rozrusznik serca, ponieważ nie posiada magnesów.Więcej szczegółów dotyczących maski jest dostępnych na stronie:https://www.stanmed24.pl/oferta,ResMed-AirFit-F10,1,23,44Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

Torba podróżna AirMini Premium
Torba podróżna AirMini Premium
nowe Kraków dzisiaj

Stanmed24 oferuje torbę podróżną firmy ResMed dedykowaną aparatowi AirMini.Mała i kompaktowa torba podróżna pomieści wszystkie niezbędne elementy zestawu AirMini do terapii bezdechu sennego podczas wszelkich podróży.Zalety torby podróżnej AirMini:- Przedziały dla urządzenia, rurek, masek i zasilania- Wygodne ramiączka do łatwego podnoszenia i przenoszenia- Dodatkowa przednia kieszeń na rzeczy osobiste (np. Paszporty, telefon itp.)Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej https://www.stanmed24.pl/Możliwość wysyłki kurierem za pobraniem lub odbiór osobisty w punkcie w Krakowie.Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon- pt 9:00-17:00http://stanmed24.plZapraszamy!

AirMini RESMED - AUTOCPAP dla mężczyzn, AUTOCPAP dla kobiet, CPAP
AirMini RESMED - AUTOCPAP dla mężczyzn, AUTOCPAP dla kobiet, CPAP
4 120 zł
nowe Kraków dzisiaj

AirMini to aparat firmy ResMed gwarantujący, że terapia zaburzeń snu będzie tak samo skuteczna jak w przypadku pozostałych, wiodących na rynku urządzeń — w kompaktowym, przyjaznym, łatwym w obsłudze i bardziej atrakcyjnym pakiecie. Rozwiązania AirMini zapewniają skuteczną terapię przy wysokim komforcie i mobilności. .AirMini posiada dostęp do dedykowanej aplikacji dla pacjentów. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym czy zaawansowanym użytkownikiem, aplikacja AirMini umożliwia śledzenie danych dotyczących snu i wygodne zarządzanie terapią za pomocą urządzenia przenośnego.Aplikacja jest bardzo przyjazna i łatwa w obsłudze.Więcej informacji o aparacie można znaleźć na naszej stronie:https://www.stanmed24.pl/oferta,Auto-CPAP-AirMini-ResMed,1,16,139Istnieje możliwość dofinansowania produktu z NFZ w kwocie 1890 zł.Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

AIRFIT N30i RESMED - maska nosowa Auto-CPAP, CPAP bezdech senny
AIRFIT N30i RESMED - maska nosowa Auto-CPAP, CPAP bezdech senny
400 zł
nowe Kraków dzisiaj

Stanmed24 oferuje maskę nosową firmy ResMed- AirFit N30iCechy maski:*Konstrukcja z obrotowym podłączeniem rury na czubku głowy ułatwia spanie w dowolnej pozycji.*Poduszka podnosowa zajmuje znacznie mniej miejsca na twarzy, nie powoduje otarć i odcisków.*minimalistyczna budowa maski nie ogranicza pola widzenia pacjentowi umożliwia swobodne komunikowanie się, noszenie okularów oraz czytanie.*nowoczesna rama SpringFit dopasowywuje się do kształtu głowy, co sprawia lepsze dopasowanie się poduszki podnosowej do nosa pacjenta.W zestawie maski AirFit N30i są dwie poduszki podnosowe w rozmiarach: S i M.Rama SpringFit dostępna jest w dwóch rozmiarach: Small i StandardWięcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:https://www.stanmed24.pl/oferta,ResMed-AirFit-N30i,1,24,167Możliwość wysyłki kurierem za pobraniem lub odbiór osobisty w punkcie w Krakowie.Serdecznie zapraszamy do punktu:Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00https://www.stanmed24.pl/Zapraszamy!

sprzedam nosze sanitarne wojskowe
sprzedam nosze sanitarne wojskowe
90 zł
nowe Wrocław dzisiaj

Sprzedam oryginalne nosze sanitarne wojskowe, materiał brezent, (rury aluminiowe ), stan bd. po złożeniu 220x15x15cm,- 8kg.

Materac 1-częściowy 120x50x5 cm
Materac 1-częściowy 120x50x5 cm
203 zł
nowe dzisiaj

Materac jednoczęściowy niezbędny do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju ćwiczeń, na salach gimnastycznych, gabinetach rehabilitacji ruchowej. Wykonany z twardej pianki poliuretanowej i pokryty wytrzymałym, łatwozmywalnym materiałem skóropodobnym nie wymaga szczególnej konserwacji. Wymiar: 120x50x5 cm Istnieje możliwość zamówienia materacy w nietypowych rozmiarach. PRODUKT NOWY .Wystawiamy faktury VAT www.sklep-darterapii.pl

Materac 3-częściowy 180x60x5cm
Materac 3-częściowy 180x60x5cm
250 zł
nowe dzisiaj

Materac trzyczęściowy niezbędny do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju ćwiczeń, na salach gimnastycznych, gabinetach rehabilitacji ruchowej. Wykonany z twardej pianki poliuretanowej i pokryty wytrzymałym, łatwozmywalnym materiałem skóropodobnym nie wymaga szczególnej konserwacji. Wymiar: 180x60x5 cm Istnieje możliwość zamówienia materacy w nietypowych rozmiarach. PRODUKT NOWY .WYSTAWIAMY FAKTURY VAT . www.sklep-darterapii.pl

Airsense 10 AutoSet for Her RESMED -Auto CPAP dla kobiet z nawilżaczem
Airsense 10 AutoSet for Her RESMED -Auto CPAP dla kobiet z nawilżaczem
4 120 zł
nowe Kraków dzisiaj

AirSense 10 AutoSet for Her to pierwszy aparat AutoCPAP wymyślony specjalnie dla kobiet.Algorytm wykorzystywany w aparacie AirSense 10 AutoSet for Her oparty jest na bazie sprawdzonego algorytmu używanego w aparatach automatycznych firmy ResMed. Dostosowano go do sposobu oddychania kobiet, które cierpią na bezdech senny.Zalety:Daje większy komfort dzięki wolniejszym i mniejszym wahaniom ciśnienia powietrza,Reaguje na występujące u kobiet ograniczenia przepływu powietrza na podstawie wyłapania pojedynczego oddechu,Zapobiega spłyceniom oddechu dzięki minimalnemu ciśnieniu dostarczanemu w zależności od częstotliwości występowania.Informacje o aparacie oraz dane techniczne są dostępne na naszej stronie:https://www.stanmed24.pl/oferta,Auto-CPAP-Airsense-10-AutoSet-for-Her-ResMed,1,16,107Istnieje możliwość dofinansowania produktu z NFZ w kwocie 1890 zł.Serdecznie zapraszamy do punktu:Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

Przenośny Koncentrator Tlenu ONE G3 INOGEN NOWY !
Przenośny Koncentrator Tlenu ONE G3 INOGEN NOWY !
11 500 zł
nowe Kraków dzisiaj

One G3 INOGEN to mały i bardzo lekki przenośny koncentrator tlenu, jego waga to zaledwie 2,2kg, przez co G3 daje wolność, której pacjenci potrzebują do życia. Z przenośnym aparatem tlenowym powraca możliwość aktywności i codziennych spacerów.G3 daje stężenie tlenu w 90% na każdym przepływie!!Inogen One G3 jest dopuszczony do ruchu lotniczego przez Federalny Urząd Lotnictwa FAA.DANE TECHNICZNE: -Waga: 2.2 kg, -Długość: 22.2 cm; Szerokość: 7.6 cm; Wysokość: 18.4 cm, -Koncentracja tlenu: 90 % we wszystkich ustawieniach, -Trwałość baterii: (pojedyncza bateria): do 4,5 godz., ładowanie około 2-4 godzin z AC lub DC (podwójna bateria): do 9 godz., ładowanie około 4-8 godzin z AC lub DC, -Poziom hałasu: 39 dB, -Gwarancja: 3 lata na urządzenie, 1 rok na kolumny “Sita molekularne”, -Użycie: Przeznaczony do użytku 24 godziny.Więcej informacji jest dostępnych na naszej stronie internetowej:https://www.stanmed24.pl/oferta,ONE-G3-przenosny-koncentrator-tlenu-INOGEN,1,26,39Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stanmed24.plStanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

Zasilacz samochodowy firmy RESMED do urządzeń CPAP, AUTOCPAP
Zasilacz samochodowy firmy RESMED do urządzeń CPAP, AUTOCPAP
350 zł
nowe Kraków dzisiaj

Przetwornik DC/DC Air10 TM 24V/90 W może być używany do zasilania urządzeń terapeutycznych AirSense™ 10 lub AirCurve™ 10 lub respiratora Lumis™ ze źródła zasilania 12V lub 24V prądu stałego, na przykład z akumulatora samochodowego lub łodzi.Oprócz zasilania urządzenia konwerter ten będzie zasilał podgrzewany nawilżacz HumidAir TM i ogrzewaną rurę ClimateLineAir ™. Daje ci on swobodę podróżowania, gdzie zachowujesz ten sam poziom komfortu i bezpieczeństwa, z którego korzystasz na codzień w domu.Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na:http://stanmed24.plZapraszamy!

Nawilżacz do koncentratora tlenu
Nawilżacz do koncentratora tlenu
25 zł
nowe Kraków dzisiaj

Nawilżacz do koncentratora tlenu.Pojemnik na wodę instalowany przy aparacie tlenowym. Jego zadaniem jest nawilżenie tlenu dostarczanego pacjentowi. Wykonany jest z dobrej jakości tworzywa, które nie zawiera gumy ani lateksu.UWAGA!W zależności od dostawy, pojemniki mogą różnić się kolorem oraz kształtem nakrętek. Nie ma to wpływu na parametry techniczne.Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

Zaślepka do aparatów AirSense 10 Elite i Autoset firmy Resmed
Zaślepka do aparatów AirSense 10 Elite i Autoset firmy Resmed
50 zł
nowe Kraków dzisiaj

Okrywa boczna (zaślepka) do aparatu Airsense 10 Elite,Autoset oraz Autoset FH.Ta pokrywa jest opcjonalnym akcesorium do urządzenia firmy ResMed AirSense 10 CPAP/ AutoCPAP stosowana wymiennie zamiast nawilżacza. Chroni aparat przed potencjalnym uszkodzeniem - zabrudzeniami czy też działaniem czynników zewnętrznych.Jest to produkt trwały, który nie dodaje znaczącej wagi do urządzenia.Zaślepka występuje w dwóch kolorach czarny (do aparatów Airsense 10 Elite oraz Autoset) oraz szary (do aparatu Airsense 10 Autose FH).Możliwość wysyłki kurierem.Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

Aparat do treningu oddychania TRI-GYM™
Aparat do treningu oddychania TRI-GYM™
60 zł
nowe Kraków dzisiaj

Tri-Gym jest urządzeniem przeznaczonym do treningu oddychania (trenażer oddechowy) w dwóch niezależnych trybach pracy: wdechu i/lub wydechu.TriGym posiada ustawienia oporności przez regulację dla obu trybów, które kontrolują przepływ powietrza niezależnie. Aparat zbudowany jest z trzech cylindrów, pokazujących szybkość przepływu powietrza (600, 900, 1200 ml/s). Umieszczone w nich różnokolorowe kulki wskazują przybliżony przepływ powietrza przez aparat. W zestawie znajduje się rurka i ustnik.Serdecznie zapraszamy do punktu:Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.pl

Podpórka czterokołowa Yola Timago- balkonik
Podpórka czterokołowa Yola Timago- balkonik
450 zł
nowe Kraków dzisiaj

Podpórka czterokołowa to urządzenie o nowoczesnym wyglądzie, wykonane z wytrzymałego aluminium, pokryte farbą o metalicznym połysku. Konstrukcja opiera się na ramie krzyżakowej oraz owalnym przekroju rurek, co znacznie podwyższa wytrzymałość produktu.Wyposażona jest w:-hamulce z zaciskiem postojowym,-wytrzymałe siedzisko z oparciem,-podręczną torbę,-pełne koła o wąskim przekroju i średnicy 8” wykonane z materiału wytrzymałego na ścieranie z możliwością składania do transportu.Dane techniczne dostępne na naszej stronie:https://www.stanmed24.pl/oferta,Podporka-czterokolowa-Yola,1,4,83Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

Łóżka rehabilitacyjne, pielęgnacyjne, automatyczne, medyczne - łóżko
Łóżka rehabilitacyjne, pielęgnacyjne, automatyczne, medyczne - łóżko
2 750 zł
nowe Chorzów dzisiaj

STANMED24 oferuje profesjonalne, komfortowe, w pełni automatyczne, sterowane za pomącą poręcznego pilota łóżko rehabilitacyjne - PB 326 Elbur.Konstrukcja łóżka charakteryzuje się dużą stabilnością, wysoką jakością wykonania oraz łatwością montażu i transportu.Dane techniczne:-Bezpieczne obciążenie robocze-175 kg,-Maksymalna waga użytkownika-135 kg,-Ciężar całkowity-87,1 kg,-Najcięższa pojedyncza część-17,2 kg,-Wymiary zewnętrzne: długość 216 cm, szerokość 104 cm,-Długość segmentu oparcia pleców- 80 cm,-Regulacja segmentu oparcia pleców: 0-70 °,-Regulacja segmentu oparcia podudzi: 0-20 °,-Prześwit pod łóżkiem- 22 cm,-Kółka jezdne, antystatyczne 100 mm- z możliwością blokady-Kolor elementów drewniano płytowych-buk,Charakterystyka łóżka:-leże czterosegmentowe,-funkcja autokonturu segmentów oparcia pleców i ud,-regulacja wysokości leża od 40 cm do 80 cm,-wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota,-możliwość blokady poszczególnych pozycji leża (Linak),-komplet poręczy bocznych zamontowanych poniżej leża,-wysięgnik wraz z uchwytemZachęcamy do zobaczenia filmu prezentującego łóżko PB 326 Elbur:https://www.youtube.com/watch?v=_zJ1giDrmqAPB 326 spełnia wszystkie istotne normy i jest zgodne z dyrektywą UE 93/42/EEC o wyrobach medycznych, posiada również oznaczenie CE.CENA: 2749,99 złSTANMED24 w swojej ofercie posiada również dostosowane do łóżka materace piankowe, materace przeciwodleżynowe, szafki oraz stoliki przyłóżkowe.Proponujemy sprzęt najwyższej jakości, oferujemy również dowóz, montaż i szkolenie w domu Pacjenta.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://stanmed24.pl/Wszelkie informacje pod nr. telefonu: 666-629-038, 666-630-149 lub osobiście w punkcie:STANMED2441-500 Chorzów, ul. Św. Pawła 11 pok. 236 (piętro 2)godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00

sprzedam cienie, brązery i puder Glazel - profesjonalne kosmetyki kolorowe
sprzedam cienie, brązery i puder Glazel - profesjonalne kosmetyki kolorowe
10 zł
nowe dzisiaj

Sprzedam cienie Glazel bardzo trwałe, długo utrzymują się na powiece nowe, nieużywane Cienie: 10 zlł/szt cienie perłowe - nr 5, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 29, 30, B i cienie matowe - S11, S20, S22, S27, S31, S32, S37, S60, H8, H15, H16, H19,H21 brązery / róże - nr 1, 3, 5, i 6 - 15 zł / szt. puder nr 3 - 15zł / szt. Odbiór osobisty: Warszawa Wawer, Gocław, Białołęka lub wysyłka kurierem + 20zł

Wózek inwalidzki
Wózek inwalidzki
230 zł
nowe Skawina dzisiaj

Sprzedam wózek inwalidzki idealny 534119125

Szukam osób
Szukam osób
nowe dzisiaj

Witam serdecznie szukam dziewczyny i pary chętnej do wzięcia udziału w filmiku promocyjnym masaz czekoladowy poprzedzony peelingiem szczegóły w mailu

AIRFIT N20 RESMED maska nosowa do CPAP, AUTO-CPAP - Bezdech senny
AIRFIT N20 RESMED maska nosowa do CPAP, AUTO-CPAP - Bezdech senny
400 zł
nowe Kraków dzisiaj

Maska nosowa ResMed AirFit N20 dla mężczyzn oraz AirFit N20 FH dla kobiet to kompaktowa maska nosowa. Została ona zaprojektowana w celu optymalnego dopasowania do każdego pacjenta (badania wykazują możliwość dopasowania jej u 99,4% pacjentów). Nie przysłania pacjentowi linii wzroku i nie utrudnia poruszania się dzięki części silikonowej InfinitySea stworzonej, aby zapewnić niezawodną szczelność, niezależnie od kształtu i rozmiarów twarzy.Ramka od strony twarzy jest pokryta miękkim materiałem, zapewnia to komfort w każdym punkcie i nie powoduje otarć. Krótka, elastyczna rurka łączy kolanko z przewodem urządzenia CPAP, co umożliwia łatwiejsze poruszanie się bez naciągania przewodu i powodowania przecieków.Zakładanie i zdejmowanie maski jest wygodne dzięki klipsom magnetycznym mocującym pluszową uprząż do ramki w ciągu kilku sekund. Ułatwia to pacjentom szybkie i komfortowe przyzwyczajenie się do terapii.Dostępna jest w dwóch wersjach dla kobiet oraz dla mężczyzn.Dostępna w trzech rozmiarach: S, M, LMaska ta psuje do wszystkich aparatów dostępnych na rynku!Uwaga: Przy zakupie proszę podać rozmiar.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na https://www.stanmed24.pl/Serdecznie zapraszamy do punktu:Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9:00:17:00http://stanmed24.pl

Pieluchy Seni Super Plus XL
Pieluchy Seni Super Plus XL
60 zł
nowe Piaseczno dzisiaj

Nowe opakowanie, niewykorzystane, 30 sztuk dużych pieluch dla dorosłych.

I Heart Revolution Toy Factory Paletka cieni do powiek Miś Misie
I Heart Revolution Toy Factory Paletka cieni do powiek Miś Misie
55 zł
nowe dzisiaj

Szanowny kupujący, istnieje możliwość odbioru osobistego w naszej drogerii mieszczącej się w Warszawie na ul. Książkowej 9D/lok.10. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wstrzymujemy wysyłki za pośrednictwem poczty - na chwilę obecną realizujemy zamówienia po przedpłacie paczkomatem lub kurierem. Poznajcie Honey, Rosie, Jette'a i Lulu - paletki w kształcie misia, które skrywają w sobie 19 prasowanych cieni i pigmentów. Specjalna formuła cieni pokryje powieki intensywnym i długotrwałym kolorem oraz pozwoli wyczarować makijaż na wyjątkowe okazje. Produkt posiada bardzo dobrą pigmentację cienie są długotrwałe i wyjątkowo łatwo się blendują. Jett - opakowanie w kolorze matowej czerni zawiera chłodne, neutralne i ziemiste odcienie. Lulu - różowe opakowanie wypełnione cieniami o jasnych, żywych kolorach. Honey - złote opakowanie zawierające cienie w różnych tonacjach brązu i złota. Take me home...

Jednorazowa strzykawka i rękawiczki 2021
Jednorazowa strzykawka i rękawiczki 2021
1 zł
nowe dzisiaj

2021 Szpitale mogą kupować materiały za pośrednictwem grupowych organizacji zakupowych lub negocjować bezpośrednio z dystrybutorami lub hurtownikami, z których wszyscy wykonują większą część swojej działalności online. W międzyczasie, jeśli szukasz materiałów medycznych. Mamy dostępne sterylne strzykawki i rękawiczki OTG z certyfikatem CE i FDA, już teraz dostarczamy sprzęt medyczny, aby sprostać wysokiemu zapotrzebowaniu na ŚOI w Europie, Ameryce Północnej i nie tylko, dlatego możesz wysłać nam swój WhatsApp i e-mail teraz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. https://xn--azragiyimditicaretltdti-inek.com/ https://nazertekstilimitedsirketi.com/ Prosimy o kontakt, jeśli potrzebujesz pomocy. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i Twojej rodziny.

EkaMedica odświeżająco-pielęgnujący żel do rąk o działaniu antybakteryjnym
EkaMedica odświeżająco-pielęgnujący żel do rąk o działaniu antybakteryjnym
10 zł
nowe Chorzów dzisiaj

Żel do rąk na bazie olejków eterycznych o działaniu antybakteryjnym z dodatkiem chlorku benzalkonium oraz chlorheksydyny. W skład olejków wchodzą: - olejek lawendowy - olejek rozmarynowy - olejek z drzewa herbacianego Żel wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne – redukuje 99,99% drobnoustrojów oraz bakterii już po 1 minucie stosowania produktu. Wydajny, łatwo rozprowadza się na skórze oraz wchłania. Po zastosowaniu daje uczucie świeżości. Sposób użycia: Żel należy stosować bez użycia wody, rozprowadzając jego niewielką ilość na dłoniach aż do wchłonięcia. Wydajny, łatwo rozprowadza się na skórze oraz wchłania. Po zastosowaniu daje uczucie świeżości. Producent: EkaMedica Pojemność: 100 ml Data ważności: 04.2022 Kosmetyk jest nowy, nieużywany. Możliwość wysyłki. Możliwość osobistego odbioru w Bytomiu, Chorzowie, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Świętochłowicach i Zabrzu.

Tlen medyczny inhalacyjny + maska przenośna butla
Tlen medyczny inhalacyjny + maska przenośna butla
99 zł
nowe Kraków dzisiaj

Przenośny inhalator tlenowy vigor 14L z maską do aplikacji Pomaga w dotlenieniu organizmu , uzupełnia niedobór tlenu spowodowany wyczerpaniem czy stanami chorobowymi Tlen w wersji przenośnej, skoncentrowany w niewielkich rozmiarów puszce, znajduje zastosowanie jako element wyposażenia apteczek, toreb ratowniczych i zestawów do ratownictwa medycznego. Pozwala on na natychmiastowe i skuteczne uzyskanie źródła tlenu dla poszkodowanych Mała poręczna butla która ma pojemność 14L 99% tlenu wystarcza to na około 140 wdechów Posiadam kilka butli na sprzedaż Więcej info pod nr 509811317

Pasek podtrzymujący brodę firmy RESMED CPAP, AutoCPAP Bezdech senny
Pasek podtrzymujący brodę firmy RESMED CPAP, AutoCPAP Bezdech senny
80 zł
nowe Kraków dzisiaj

Przedmiotem oferty Stanmed24 jest pasek podtrzymujący brodę firmy ResMed.Pasek pod brodą pomaga utrzymać zamknięte usta i zapewnia bardziej komfortowe wrażenia, redukując efekty uboczne, takie jak suchość w jamie ustnej i gardle oraz połykanie powietrza.Cechy produktu:-podbródek jest wykonany z neoprenu i jest wygodny, regulowany i zmywalny.-Pasuje do masek CPAP.-Pasek mocuje się na czubku głowy, a zapięcie na rzep ułatwia zakładanie.-Miękki materiał w miejscu podtrzymywania podbródek powoduje komfort dla Pacjenta podczas noszenia.Możliwość wysyłki kurierem za pobraniem.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stanmed24.plSerdecznie zapraszamy do punktu:Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9:00-17:00http://stanmed24.plZapraszmy!

Maseczka ochronna KN95
Maseczka ochronna KN95
5 zł
nowe Poznań dzisiaj

Oferuję maseczki ochronne KN95 pakowane po 2 sztuki - Wskaźnik filtracji: min. 95% dla cząstek do 0,6 μm- Rozmiar: uniwersalny- Mocowanie: gumka- Produkcja: Chiny- Pakowane: 2 sztuk- Warstwy: 5- Cechy dodatkowe: elastyczny drucik schowany pod warstwą meteriału- Ochrona przed: dymem, zanieczyszczeniami, pyłem, aerozolem, przenoszeniem bakterii i wirusów Sprzedaję w kompletach po 2 sztuki = 5,00 zł. wystawiam FV uproszczone. Sprzedaż Poznań oś. Świerczewo wjazd z ul. Kwiatkowskiego po między Pietrusińskiego a Kunickiego dzwonek na słupku reklamy przeglądy gaśnic zapraszam:od poniedziałku do piątku od 16:00 do 20:00 lub w soboty i niedziele od 10:00 do 20:00można płacić kartą lub gotówką.Zapraszam.

LOKÓWKA AUTOMATYCZNA CERAMICZNA HAIR CURLER
LOKÓWKA AUTOMATYCZNA CERAMICZNA HAIR CURLER
189 zł
nowe Elbląg dzisiaj

Automatyczna lokówka akumulatorowa ceramiczna. Idealna do stylizacji włosów w domu. Prosta w obsłudze.Funkcja: Wyświetlacz LCD.Lokówka posiada 6 poziomów kontroli temperatury i długości podgrzewania skrętu.150 ℃-160 ℃: nadaje się do miękkich włosów170 ℃ 180 ℃: odpowiedni do włosów ogólnych190 ℃ 200 ℃: nadaje się do szorstkich, twardych włosów Specyfikacja:Temperatura: 150-200 ℃Typ ładowania: ładowanie kabla USBŚrednica przewodu termicznego: 21-30mmWymiary płyty grzewczej: 90x42mmRozmiar: 19*5.6*4.9cmTYLKO WYSYŁKA KOSZT 15 ZŁ PŁATNE PRZY ODBIORZEODPOWIADAM TYLKO NA SMS 882 317 554

Regenerujący żel do twarzy, ciała i włosów 3w1 ALOESOVE
Regenerujący żel do twarzy, ciała i włosów 3w1 ALOESOVE
10 zł
nowe Chorzów dzisiaj

Uniwersalny żel, zawierający organiczny ekstrakt z aloesu, doskonale nawilża, odpowiada za właściwości stymulujące komórki do szybszej odbudowy i antyoksydacyjne. Zapobiega wypadaniu i powoduje szybszy wzrost włosów, wzmacniając cebulki. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz naturalne olejki eteryczne łagodzą, przyspieszają procesy regeneracji, przynosząc podrażnionej skórze ukojenie. Produkt stosowany może być zarówno na twarz, ciało, jak i włosy. Producent: Aloesove Pojemność: 100 ml Data ważności: 10.02.2021 Kosmetyk jest nowy, oryginalnie zapakowany w folii. Możliwość wysyłki. Możliwość osobistego odbioru w Bytomiu, Chorzowie, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Świętochłowicach i Zabrzu.

Airsense 10 AutoSet RESMED AutoCPAP z nawilżaczem
Airsense 10 AutoSet RESMED AutoCPAP z nawilżaczem
4 120 zł
nowe Kraków dzisiaj

AirSense 10 AutoSet (S10) najnowocześniejszy aparat firmy ResMed z technologią AutoCPAP. To proteza powietrzna służąca do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu metodą APAP (czyli automatycznie regulowane dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych).Aparat samoczynnie, podobnie jak w poprzedniku S9 AutoSet, dobiera i nastawia ciśnienia terapeutyczne zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta.Dzięki funkcji AutoSet Response aparat oferuje większy komfort pacjentom z nietolerancją wysokiego ciśnienia i zapewnia łagodną i płynną regulację ciśnienia.System AirSense 10 AutoSet jest wyposażony w duży i prosty w obsłudze kolorowy ekran z nowym menu, które znacznie ułatwia nawigację po aparacie.Zalety aparatu oraz dane techniczne dostępne są na naszej stronie:https://www.stanmed24.pl/oferta,Auto-CPAP-Airsense-10-AutoSet-s10-ResMed-,1,16,35Istnieje możliwość dofinansowania produktu z NFZ w kwocie 1890 zł.Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

Łóżko rehabilitacyjne - pielęgnacyjne automatyczne PB 326 Elbur
Łóżko rehabilitacyjne - pielęgnacyjne automatyczne PB 326 Elbur
2 750 zł
nowe Kraków dzisiaj

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 326 wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, jest w pełni elektryczne, sterowane pilotem.Budowa oraz mobilność łóżka dostosowana jest do wymogów leczenia i wykorzystywana w leczeniu specjalistycznym w placówkach opieki długoterminowej jak i środowisku domowym.Rama, wezgłowie i podnóżek są regulowane za pomocą siłowników. Dzięki temu, pacjent może samodzielnie za pomocą pilota dostosować dogodną dla siebie pozycję, bez wzywania opiekuna. Istnieje też możliwość blokady poszczególnych pozycji leża za pomocą plastikowego kluczyka.Łóżko to również posiada możliwość ustawienia za pomocą pilota pozycji odwrotnej Trendelenburga, która może zostać wykorzystana do zwiększenia czynności oddechowej u pacjentów z nadwagą i otyłością poprzez zmniejszenie ciśnienia śródczaszkowego lub jako pomoc przy wstępnej pionizacji.Charakterystyka łóżka:-leże czterosegmentowe,-regulacja wysokości leża od 40 cm do 80 cm,-wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota,-możliwość blokady poszczególnych pozycji leża (Linak),-komplet poręczy bocznych,-wysięgnik wraz z uchwytemWięcej informacji oraz dane techniczne można znaleźć na naszej stronie:https://www.stanmed24.pl/oferta,Lozko-rehabilitacyjne-pielegnacyjne-automatyczne-PB-326,1,7,42Łóżko pielęgnacyjne PB 326 spełnia wszystkie istotne normy i jest zgodne z dyrektywą UE 93/42/EEC o wyrobach medycznych, posiada również oznaczenie CE.Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

AIRFIT P10 RESMED - maska donosowa do aparatów CPAP, AUTOCPAP
AIRFIT P10 RESMED - maska donosowa do aparatów CPAP, AUTOCPAP
420 zł
nowe Kraków dzisiaj

Stanmed24 oferuję Maskę minimalnego kontaktu donosową AirFit P10Zalety:*Trzyczęściowa, prosta maska AirFit P10 jest 50% lżejsze od naszych wiodących masek poduszeczkowo- nosowych*Cicho pracujące siatkowe wentyle QuietAir™ zapewniają odprowadzanie wydychanego powietrza oddala się od pacjenta i jego partnera*Elastyczna część mocująca maskę na głowie QuickFit™ z paskiem rozdzielającym gwarantuje stabilność, dopasowanie i minimalny kontakt z twarząDostępna jest różowa wersja dla kobiet.DOSTĘPNE ROZMIARY AIRFIT P10- opakowanie zawiera trzy rozmiary poduszeczek donosowych (S,M, L):*Mała (Small)*Średnia (Medium)*Duża (Large)DOSTĘPNE ROZMIARY P10 DLA KOBIET- opakowanie zawiera trzy rozmiary poduszeczek donosowych (XS, S, M):*Bardzo mała (X-Small for Her)*Mała (Small)*Średnia (Medium)Maska ta pasuje do wszystkich rodzajów aparatów dostępnych na rynku!Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:https://www.stanmed24.pl/oferta,ResMed-AirFit-P10,1,22,62Uwaga: Przy zakupie proszę podać rozmiar.Możliwość wysyłki kurierem za pobraniem lub odbiór osobisty w punkcie w Krakowie.Serdecznie zapraszamy do punktu:Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon- pt 9:00- 17:00http://stanmed24.plZapraszamy!

Sprzedam sprzęt do opalania natryskowego Fake Bake
Sprzedam sprzęt do opalania natryskowego Fake Bake
1 800 zł
nowe dzisiaj

Sprzedam sprzęt do opalania natryskowego Fake Bake - najpopularniejszej marki w Polsce i na świecie. W zestawie: - maszyna opalająca PEB-L ELITE + 2 pistolety natryskowe (1 nowy nigdy nie otwierany), filtry - stan sprzętu idealny Specyfikacja techniczna: Moc: 230V, 280W Głośność: 76dB Waga: Tylko 1,6kg Zestaw zawiera: turbinę HVLP i 2 pistolety natryskowe rozkładany namiot ochronny 2 płyny do opalania natryskowego ORIGINAL (946ml) - do każdego rodzaju karnacji (1 butelka oryginalnie zamknięta, z 2 butelki użyto na 1 zabieg) płyny o wartości 600 zł skrypt szkoleniowy, ulotki Sprzęt w bardzo dobrym stanie, użyty mniej niż 5 raz. Wartość rynkowa zestawu : 3100 zł Cena sprzedaży 1800 zł

Jednorazowa strzykawka i rękawiczki
Jednorazowa strzykawka i rękawiczki
1 zł
nowe dzisiaj

Szpitale mogą kupować materiały za pośrednictwem grupowych organizacji zakupowych lub negocjować bezpośrednio z dystrybutorami lub hurtownikami, z których wszyscy wykonują większą część swojej działalności online. W międzyczasie, jeśli szukasz materiałów medycznych. Mamy dostępne sterylne strzykawki i rękawiczki OTG z certyfikatem CE i FDA, już teraz dostarczamy sprzęt medyczny, aby sprostać wysokiemu zapotrzebowaniu na ŚOI w Europie, Ameryce Północnej i nie tylko, dlatego możesz wysłać nam swój WhatsApp i e-mail teraz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. https://xn--azragiyimditicaretltdti-inek.com/ https://nazertekstilimitedsirketi.com/ Prosimy o kontakt, jeśli potrzebujesz pomocy. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i Twojej rodziny.

ImInk Urządzenie do makijażu permanentnego Użyte RAZ
ImInk Urządzenie do makijażu permanentnego Użyte RAZ
5 000 zł
nowe Łódź dzisiaj

Nowe urządzenie UŻYTE TYLKO RAZ DO SPRAWDZENIANowoczesny aparat przeznaczony do wykonywania makijażu permanentnego brwi, oczu i ust oraz do mikropigmentacji medycznej. Gwarantuje precyzyjną i stabilną pracę igły oraz pewną i dokładną regulację jej wysunięcia. Urządzenie jest wyposażone w rączkę do pracy na igle akupunkturowej.Zakupione zostało w 2019 roku, użyte raz do sprawdzenia funkcjonowania, wszystko sprawne w 100%.System nakłuć: igła + nasadkaIgły akupunkturoweMożliwość dokupienia rączki na kartridżeZakres prędkości: 90 / 110 / 130 / 150Moc urządzenia: DC 9 VZasilanie: 230 ACWymiary urządzenia: 180 x 160 x 45 mmWaga urządzenia: 900 gWłącznik nożnyBezgłośna niemal pracaDrgania rękojeści ograniczone do minimumCertyfikat bezpieczeństwa: CEW celu uzyskania większej ilości informacji zapraszam na privMożliwość wysyłki ( tylko za pobraniem )

AIRFIT F30 RESMED - maska twarzowa Auto-CPAP, CPAP Leczenie bezdechu
AIRFIT F30 RESMED - maska twarzowa Auto-CPAP, CPAP Leczenie bezdechu
630 zł
nowe Kraków dzisiaj

Oferujemy maskę twarzową Airfit F30 firmy ResMedZalety:-Konstrukcja podnosowa oznacza brak czerwonych śladów na mostku nosowym-Cichy, rozproszony system wentylacji pozwala spać blisko partnera- Łatwe w użyciu zaciski magnetyczne do szybkiego montażu- Czyste pole widzenia ułatwia czytanieSilikonowa poduszka UltraCompact jest zaprojektowana do bezpiecznego uszczelniania pod nosem, tak aby zapobiec powstawaniu bolesności / podrażnień / zaczerwienień w górnej części nosa.Konstrukcja umożliwiająca umieszczenie maski pod nosem sprawia, że jest ona idealna dla osób noszących okulary, czy tych którzy lubią spać na boku.Pomaga również zmniejszyć odczucia klaustrofobicznie.Maska występują w 2 rozmiarachMały - SDuży - MZapraszamy do zapoznania się z ofertą na:https://www.stanmed24.pl/oferta,ResMed-Airfit-F30,1,23,166Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.plZapraszamy!

Materac leczniczy do masażu ( urządzenie medyczne)Nowa cena
Materac leczniczy do masażu ( urządzenie medyczne)Nowa cena
400 zł
nowe Głogów dzisiaj

Oferuję profesjonalny materac do masażu marki Vitberg. Stan doskonały użyty kilkakrotnie. MOŻESZ POZBYĆ SIĘ DOLEGLIWOŚCI KRĘGOSŁUPA I NIE TYLKO. kontakt tel. 509597500

Medycyna estetyczna Kraków
Medycyna estetyczna Kraków
250 zł
nowe Kraków dzisiaj

Klinika Janeczko znajduje się w samym centrum Krakowa. Zajmujemy się dermatologią, medycyną estetyczną oraz dermatochirurgią. Dla naszych pacjentów oferujemy wszelakie zabiegi mieszczące się pod pojęciem medycyna estetyczna tj. zabiegi z użyciem botoxu oraz kwasu hialuronowego, liftingi, zabiegi odmładzające, upiększające oraz zabiegi mezoterapii.Leczymy również schorzenia dermatologiczne: jak trądzik pospolity, trądzik różowaty, grzybicę, łuszczycę, atopie i wiele innych. Skutecznie leczymy również łysienie plackowate i androgenowe. Pełna lista oferowanych usług w zakładce zabiegi.

Podpórka 4 kołowa - Rolator
Podpórka 4 kołowa - Rolator
49 zł
nowe Gdańsk dzisiaj

Posiadam na sprzedaż w bardzo dobrym stanie podpórkę 4 kołową - Rolator. Podpórka jest wyposażona w hamulce, siedzisko i błotniki oraz można ją złożyć i wygodnie przetransportować. Dokonać zakupu można osobiście w Sklepie Medycznym Ortos przy ul. Konrada Wallenroda 25A, 80-438 Gdańsk, tel. (58) 520-13-88 lub 666-300-313

Filtry powietrza do aparatów RESMED ( S9, S10) 12szt
Filtry powietrza do aparatów RESMED ( S9, S10) 12szt
80 zł
nowe Kraków dzisiaj

Opakowanie filtrów do aparatów CPAP z serii AirSense10 (Elite, Autoset oraz innych aparatów z serii 10 oraz 9) firmy Resmed zawiera 12 szt filtrów.Te jednorazowe filtry pomagają chronić urządzenie przed zanieczyszczeniami, takimi jak kurz, pyłki, sierść itp. Umożliwiają pacjentom oddychanie czystym powietrzem. Wymianę filtrów zaleca się raz na dwa miesiące co pozwala na zachowanie najwyższej jakości podawanego powietrza do dróg oddechowych.Serdecznie zapraszamy do punktu:Stanmed24 Kraków:Lokal U59 (obok Żabki)ul. Gen. Augusta Fieldorfa-Nila 1031-209 Krakówwoj. małopolskieGodziny otwarcia: pon-pt 9.00-17.00http://stanmed24.p

Wózek standardowy dla osoby dorosłej - wykonany ze stali precyzyjnej.
Wózek standardowy dla osoby dorosłej - wykonany ze stali precyzyjnej.
420 zł
nowe Łódź dzisiaj

Wózek standardowy dla osoby dorosłej - wykonany ze stali precyzyjnej.Nazwa Vermeiren Jazz S50 ma kojarzyć się JAZZ-em i nazywać sprzęt trwały, solidny i niezawodny.Taki rzeczywiście jest ten wózek.Wynosi standard na wyższy poziom jakościowy. Przeznaczony dla osób z dysfunkcją narządów ruchu.# Funkcje:Koła przednie kryptonKoła tylne pompowaneKoła na szybkozłączce# Dane techniczne:- Długość całkowita z podnóżkiem: 112 cm- Szerokość siedziska: 50 cm- Szerokość całkowita: 67 cm- Długość po złożeniu: 82,5 cm- Szerokość po złożeniu: 29 cm- Wysokość po złożeniu: 93,5 cm- Waga całkowita: 16,6 kg- Waga nacieższej części: 8 kg- Stabilność statyczna z górki: 15°- Stabilność statyczna pod górkę: 10°- Stabilność statyczna w poprzek: 15°- Zdolność do wspięcia się na przeszkodę: 6 cm- Luka siedziska: 3 cm- Głębokość użytkowa siedziska: 45 cm- Wysokość przedniej krawędzi siedziska: 50 cm- Pochylenie siedziska: 5°- Wysokość oparcia: 42 cm- Kąt nachylenia oparcia: 0°- Odległość siedziska od podnóżka: 37 / 44 cm- Kąt pomiędzy siedziskiem a podnóżkiem: 7°- Odległość siedziska od podłokietnika: 22 cm- Przednia pozycja podłokietnika: 31 cm- Średnica obręczy: 53,5 cm- Pozycja osi w poziomie (odchył): 1 cm- Minimalny promień skrętu: 182 cm- Średnica kół tylnich: 24"- Średnica kół przednich: 20 cm- Maksymalne ciśnienie w kołach tylnich: 3,5 bara- Maksymalnie ciśnienie w kołach przednich: 2,5 bara- Maksymalna wytrzymałość: 120 kgLokalizacja i dostawa: ŁÓDŹ, WIDZEW, ul. Gustawa MorcinkaFormy dostawy:Przesyłka kurierska - przedpłata 80,00 złOdbiór osobisty - przedpłata 0,00 złOdbiór osobisty - płatność przy odbiorze 0,00 zł

KRZESŁO TOALETOWE | WC | sedes | ubikacja - lekka i antypoślizgowa.
KRZESŁO TOALETOWE | WC | sedes | ubikacja - lekka i antypoślizgowa.
80 zł
nowe Łódź dzisiaj

KRZESŁO TOALETOWE o dużej szerokości z regulacją - lekkie oraz antypoślizgoweGuardian 30210cechy:# wysokość regulowana od 60 cm# szerokość 40 cmKrzesła toaletowe należą do grupy sprzętu pomocniczego dla osób niepełnosprawnych. Krzesło toaletowe stałe posiada stabilną konstrukcję z ramy stalowej. Regulacja wysokości dzięki wysuwanym teleskopowo nóżkom. Tylna, podwyższona konstrukcja pozwala na pewne oparcie pleców dla osób niestabilnych. Wygodne uchwyty boczne ułatwiają wstawanie. W zestawie znajduje się wiaderko wymienne z uchwytem.waga z opakowaniem to ok 5 kg lokalizacja: Łódź, Widzew, ulica Gustawa Morcinka. formy dostawy:Paczka pocztowa priorytetowa 40, 00 złPrzesyłka kurierska - przedpłata 40,00 złOdbiór osobisty - przedpłata 0,00 złOdbiór osobisty - płatność przy odbiorze 0,00 zł

Ekologiczny, orzeźwiający szampon I żel pod prysznic, cytrusowy
Ekologiczny, orzeźwiający szampon I żel pod prysznic, cytrusowy
11 zł
nowe dzisiaj

Szampon i żel pod prysznic Ekos to kosmetyk 2w1, 250 ml - pielęgnuje zarówno ciało, jak i włosy, delikatnie i skutecznie odświeża. Odpowiedni także do skóry wrażliwej. Ma przepiękny, cytrynowy zapach: orzeźwia, dodaje energii i pozytywnie nastraja. Olejek cytrynowy, w połączeniu z ekstraktem glikolowym z cytryny, ma działanie tonizujące i ściągające skórę. Szampon odżywia włosy, nie obciąża ich i sprawia, że nie elektryzują się, a rozczesywanie staje się łatwiejsze.  Co wyróżnia szampon i żel pod prysznic Ekos: wygodna formuła 2w1 - skutecznie i delikatnie myje zarówno ciało, jak i włosy, jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji,  jest testowany dermatologicznie i odpowiedni także dla skóry wrażliwej, został wzbogacony o ekstrakt z ekologicznego owsa o właściwościach łagodzących i nawilżających oraz pantenol,  posiada wyłącznie składniki myjące rekomendowane przez ekologiczne instytucje certyfikujące, posiada naturalne olejki eteryczne lub zapachy identyczne z naturalnymi, rekomendowane przez instytucje certyfikujące, zawiera konserwanty rekomendowane przez ekologiczne instytucje certyfikujące, jest testowany na zawartość niklu, chromu i kobaltu

Ekologiczny żel pod prysznic eukaliptus, 500ml
Ekologiczny żel pod prysznic eukaliptus, 500ml
15 zł
nowe dzisiaj

Orzeźwiający żel pod prysznic z linii Ekos delikatnie i skutecznie odświeża całe ciało. Jest przeznaczony do codziennego stosowania, odpowiedni także do skóry wrażliwej. Zawiera organiczny ekstrakt z eukaliptusa, który posiada świetne właściwości orzeźwiające. Zawiera również pantenol o właściwościach kojących oraz środek powierzchniowo czynny na bazie organicznej oliwy z oliwek. Co wyróżnia żel pod prysznic z eukaliptusem Pierpaoli Ekos: skutecznie i delikatnie myje i odświeża całe ciało, jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji,  jest testowany dermatologicznie i odpowiedni także dla skóry wrażliwej, zawiera organiczny ekstrakt z eukaliptusa, który posiada świetne właściwości orzeźwiające oraz pantenol,  posiada wyłącznie składniki myjące rekomendowane przez ekologiczne instytucje certyfikujące, posiada naturalne olejki eteryczne lub zapachy identyczne z naturalnymi, rekomendowane przez instytucje certyfikujące, zawiera konserwanty rekomendowane przez ekologiczne instytucje certyfikujące, jest testowany na zawartość niklu, chromu i kobaltu

Maski KN-95 ( fpp2 )
Maski KN-95 ( fpp2 )
4 zł
nowe Kraków dzisiaj

Witam ! Oferuje Panstwu do nabycia maski KN-95 tj Fpp 2 z certyfikatami potwierdzającymi skuteczność na poziomie 99,3% filtracji, cztery warstwy – bentley wśród masek tego typu . - Ilość dostępna 25 tyś sztuk . - Cena 6,00 zł netto - Miejsce składowania – Kraków - Pakowanie – 2 sztuki w woreczku foliowym i dalej 40 sztuk w pudełku i dalej 960 - Waga kartonu – 9 kg ( 960 sztuk plus karton) - wystawiamy FV Vat Zapraszam…

Pieluchomajtki dla dorosłych seni chłonne largo -2
Pieluchomajtki dla dorosłych seni chłonne largo -2
30 zł
nowe Poznań dzisiaj

sprzedam pieluchomajtki dla dorosłych seni largo - 2 - obwód do 110 cm - 15 sztuk opakowania otwarte ,zapięcie z obu stron na dwa przylepce cena za całość 30 zł.

Tupety (toppery) damskie z włosa naturalnego Stalowa Wola
Tupety (toppery) damskie z włosa naturalnego Stalowa Wola
1 800 zł
nowe Stalowa Wola dzisiaj

Tupety damskie (topper damski) z wysokiej jakości włosa naturalnego od znanych europejskich producentów, dostępne w wielu kolorach oraz odcieniach. Długość włosów od 10 do 40 cm.Tupet widoczny na zdjęciu jest w cenie 2600 zł.Zapraszamy do największego i najlepiej zaopatrzonego salonu peruk w województwie Świętokrzyskim (Kielce, ul. Duża 17), oferującego produkty z wysokiej jakości włosów naturalnych i syntetycznych, jak również kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji.Zachęcamy także do odwiedzenia Naszych stron internetowych: perukisklep.pl i perukikielce.pl, by zaczerpnąć więcej informacji oraz sprawdzić aktualne ceny (uwzględniające rabaty i promocje).Duży wybór modeli i kolorów! Ceny topperów z włosów naturalnych od 1800 zł do 2600 zł!

Chodzik - balkonik
Chodzik - balkonik
200 zł
nowe Wola dzisiaj

Chodzik - balkonik. Nowy.

Laska / Czwórnóg z uchwytem laski zamkniętej
Laska / Czwórnóg z uchwytem laski zamkniętej
50 zł
nowe Łódź dzisiaj

Sprzedaję właściwie nieużywany czwórnóg mojej matki by służył dalej, kolejnej osobie.Ze względu na szybko postępującą chorobę był właściwie nieużywany.Natomiast wtedy, kiedy mogła jeszcze z niego korzystać - bezcenny i przydatny.Czwórnóg z uchwytem laski zamkniętej dla osób, które ze względu na charakter niesprawności mają trudności z zachowaniem równowagi, pomocniczo: po urazach, w leczeniu zmian zwyrodnieniowo – zniekształcających, po zabiegach chirurgicznych, gdzie wskazane jest odciążanie chorej kończyny,Właściwości:cztery punkty podparcia,regulacja wysokości (otwory regulacyjne rozmieszczone co 20mm)uchwyt laski zamkniętejopcja: miękki uchwyt z pianki poliuretanowejnasadki/stopkidwa odblaskilekkie, anodowane aluminiumWaga [kg]: 0,87Wytrzymałość [kg]: 120Odległość od rękojeści do podłoża [cm]: min.70- max.84Wysokość nóg podstawy trójnogu [cm]: 17strona producenta: https://mikirad.com.pl/czwornog-z-uchwytem-laski-zamknietej/

Majtki chłonne Seni Active XL
Majtki chłonne Seni Active XL
80 zł
nowe dzisiaj

Pozwalają na komfortowe zachowanie dyskrecji przez wzgląd na odpowiednie dopasowanie się do ciała. Majtki chłonne zakładane są jak zwykła bielizna 80 sztukOdbior osobisty

Filtr