Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Sprzęt AGD Polska: Wszystkie miasta
Zmywarka Whirlpool
Zmywarka Whirlpool
200 zł
nowe Mszana Dolna 30+ kilka dni temu

Zmywarka Whirlpool szósty zmysł używana do zabudowy 60cm. nie podgrzewa wody po zatym wypełni sprawna sprzedam wcalosci lub na części , możliwy transport!

ZMYWARKA SIEMENS SN65E008EU DO ZABUDOWY 60cm USZKODZONA
ZMYWARKA SIEMENS SN65E008EU DO ZABUDOWY 60cm USZKODZONA
Poznań 30+ kilka dni temu

ZMYWARKA SIEMENS SN65E008EU DO ZABUDOWY 60cm Sprzedam uszkodzoną zmywarkę Siemens do zabudowy szerokość 60cm model SN65E008EU. Wnętrze w pełni metalowe, nie jak nowe z plastikowym dnem. Mogę też sprzedać części ale tylko droższe lub w pakietach pojedynczy zakup nie może być tańszy o wiele niż cena całej wystawionej, czyli proszę nie pisać o jakieś drobiazgi. Też nic nie dobieram nie sprawdzam itp itd nie jestem specjalistą w AGD, oferta części tylko dla tzw. ludzi znających się na rzeczy. Realizacja tylko tak: - w całości tylko odbiór osobisty Przeźmierowo/k.Poznań - części +25 zł kurier strata czasu pytać o inne opcje (w szczególności wysyłkę OLX) - jeśli wisi ogłoszenie > JEST AKTUALNE - jeśli brak zaznaczonej opcji "do negocjacji" - proszę nie pytać o cenę - strata czasu - aktualna jest podana - jeśli podaję tel. to tylko do rozmów - NIE PRACUJĘ POPRZEZ SMS (chcesz pisać pisz przez ogłoszenie)

Zmywarka Klarstein Amazonia mini 5L/cykl, 2 kpl
Zmywarka Klarstein Amazonia mini 5L/cykl, 2 kpl
Jarosławiec 21 dni plecy

Sprzedam mini zmywarkę kompaktową nablatową Klarstein Amazonia Mini. ZMYWARKA PO WNIKLIWYM PRZEGLĄDZIE SERWISOWYM ! To nie jest gniot prosto z palety ze zwrotami konsumenckimi ! Odbiór osobisty lub dowóz w miejscowości Jarosławiec, Rusinowo, Darłowo (zachodniopomorskie) i okolica oraz Lubasz, Czarnków (Wlkp) i okolica Możliwa wysyłka po uzgodnieniu. Często jadę też trasą Czarnków-Piła-Szczecinek-Koszalin-Darłowo-Jarosławiec. Przy odbiorze osobistym mogę podłączyć do mediów i zaprezentować działanie. Zużycie wody na cykl tylko 5L Można podłączyć do sieci wodociągowej i kanalizacji lub można nalewać wodę ręcznie przez górny wlew (5L/ mycie), a wąż spustowy umieścić np. w zlewie lub wiaderku. Używana, 100 % sprawna. Drobne ryski widoczne pod światło + dwie głębsze w tylnej części (przy wlewie i na tylnej ścianie) W skład oferty wchodzi: - Zmywarka Klarstein Amazonia Mini - Szuflada na naczynia - Tacka na sztućce - Uchwyt do sterylizacji butelek - Kosz do mycia owoców - Wąż zasilający (nowy) - Wąż spustowy - Drukowana instrukcja obsługi w j. polskim Z oryginalnego zestawu brak lejka do soli. - Opakowanie zastępcze, gwarantujące bezpieczną dostawę. Charakterystyka urządzenia: 360 ° zmywanie: dokładne mycie naczyń z ramionami natryskowymi na dole i na górze Sześć różnych programów: ekologiczny, jednogodzinny, ekspresowy, do mycia szkła, owoców (na ciepło i na zimno), dezynfekcja parą wodną butelek itp. Timer opóźnienia startu. Regulacja dozowania soli. Do zabrania w podróż: sprawdzi się podczas urlopu na kempingu i domku letniskowym, kamperze Właściwości: 6 programów Sygnał dźwiękowy w przypadku pełnego zbiornika wody Miejsce na 2 standardowe zestawy naczyń Maksymalna wielkość talerzy: 26 cm Zasilanie: 220–240 V~ | 50/60 Hz pobór mocy: 43kWh Wymiary: wymiary: ok. 42 x 44 x 42 cm (SxWxG) długość kabla zasilającego: ok 1,30 cm waga: ok. 14 kg Dokonując zakupu klient jednocześnie oświadcza, że zapoznał się z całym opisem oferty oraz zdjęciami, jest w pełni poinformowany i całkowicie świadomy przedmiotu jaki kupuje. Dostawa obejmie wyłacznie to, co przedstawia dana oferta na zdjęciach i w opisie. Mowa o stanie przedmiotu, jego kompletności oraz innych zamieszczonych właściwościach. Wszelkie dodatkowe roszczenia kupującego na temat przedmiotów lub specyfikacji, które jego zdaniem "powinny być", będą bezpodstawne. Oświadczam, że wszystkie przedmioty wystawiane przeze mnie pochodzą z mojej kolekcji, są własnością prywatną i posiadam je na użytek własny (osobisty) dłużej niż pół roku. Ich sprzedaż nie jest działalnością zarobkową i nie stanowi mojego źródła dochodu. Sprzedający jest osobą prywatną, więc nie chroni Cię prawo konsumenckie, np. nie przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy oraz nie zwrócisz zakupu bez zgody sprzedającego.

Zmywarka Klarstein Amazonia mini 5L/cykl, 2 kpl
Zmywarka Klarstein Amazonia mini 5L/cykl, 2 kpl
99 zł
Czarnków 30+ kilka dni temu

Sprzedam mini zmywarkę kompaktową nablatową Klarstein Amazonia Mini. ZMYWARKA PO WNIKLIWYM PRZEGLĄDZIE SERWISOWYM ! To nie jest gniot prosto z palety ze zwrotami konsumenckimi ! Odbiór osobisty lub wysyłka do ustalenia. Dla zdecydowanego klienta dowóz do 30km gratis. Często jadę też trasą Czarnków-Piła-Szczecinek-Koszalin-Darłowo-Jarosławiec. Przy odbiorze osobistym mogę podłączyć do mediów i zaprezentować działanie. Zużycie wody na cykl tylko 5L Można podłączyć do sieci wodociągowej i kanalizacji lub można nalewać wodę ręcznie przez górny wlew (5L/ mycie), a wąż spustowy umieścić np. w zlewie lub wiaderku. Używana, 100 % sprawna. Drobne ryski widoczne pod światło + dwie głębsze w tylnej części (przy wlewie i na tylnej ścianie) W skład oferty wchodzi: - Zmywarka Klarstein Amazonia Mini - Szuflada na naczynia - Tacka na sztućce - Uchwyt do sterylizacji butelek - Kosz do mycia owoców - Wąż zasilający (nowy) - Wąż spustowy - Drukowana instrukcja obsługi w j. polskim Z oryginalnego zestawu brak lejka do soli. - Opakowanie zastępcze, gwarantujące bezpieczną dostawę. Charakterystyka urządzenia: 360 ° zmywanie: dokładne mycie naczyń z ramionami natryskowymi na dole i na górze Sześć różnych programów: ekologiczny, jednogodzinny, ekspresowy, do mycia szkła, owoców (na ciepło i na zimno), dezynfekcja parą wodną butelek itp. Timer opóźnienia startu. Regulacja dozowania soli. Do zabrania w podróż: sprawdzi się podczas urlopu na kempingu i domku letniskowym, kamperze Właściwości: 6 programów Sygnał dźwiękowy w przypadku pełnego zbiornika wody Miejsce na 2 standardowe zestawy naczyń Maksymalna wielkość talerzy: 26 cm Zasilanie: 220–240 V~ | 50/60 Hz pobór mocy: 43kWh Wymiary: wymiary: ok. 42 x 44 x 42 cm (SxWxG) długość kabla zasilającego: ok 1,30 cm waga: ok. 14 kg Dokonując zakupu klient jednocześnie oświadcza, że zapoznał się z całym opisem oferty oraz zdjęciami, jest w pełni poinformowany i całkowicie świadomy przedmiotu jaki kupuje. Dostawa obejmie wyłacznie to, co przedstawia dana oferta na zdjęciach i w opisie. Mowa o stanie przedmiotu, jego kompletności oraz innych zamieszczonych właściwościach. Wszelkie dodatkowe roszczenia kupującego na temat przedmiotów lub specyfikacji, które jego zdaniem "powinny być", będą bezpodstawne. Oświadczam, że wszystkie przedmioty wystawiane przeze mnie pochodzą z mojej kolekcji, są własnością prywatną i posiadam je na użytek własny (osobisty) dłużej niż pół roku. Ich sprzedaż nie jest działalnością zarobkową i nie stanowi mojego źródła dochodu. Sprzedający jest osobą prywatną, więc nie chroni Cię prawo konsumenckie, np. nie przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy oraz nie zwrócisz zakupu bez zgody sprzedającego.