Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Sprzęt AGD Polska: Wszystkie miasta
Sprzedam BabyLiss PRO BAB3021E 20szt, termoloki ceramiczne
Sprzedam BabyLiss PRO BAB3021E 20szt, termoloki ceramiczne
170 zł
nowe Luboń 30+ kilka dni temu

Sprzedam BaByliss Pro, profesjonalne termoloki ceramiczne, 20szt. BAB3021E w 100% sprawne, nieużywane termoloki ceramiczne. Możliwość odbioru osobistego w Mogilnie, Luboniu lub Poznaniu. W pełni profesjonalne i łatwe w użyciu termoloki BaByliss PRO z ceramicznym rdzeniem pokryte aksamitem. Wałki są nagrzane po około 5 minutach. Wałki utrzymują ciepło do 15 minut, co pozwala na skręcenie nawet grubych włosów, włosy normalne są skręcone już po 5 minutach. Sprawdź zalety profesjonalnych termoloków BaByliss Pro: 8 dużych wałków 6 średnich wałków 6 małych wałków 20 klipsów motylkowych 20 igieł metalowych oznaczenie producenta: BAB3021E włącznik/wyłącznik Trzy wielkości wałków Wałki dostępne w zestawie mają trzy wielkości: największe - 32mm, średni - 25mm i najmniejsze - 19mm. Dzięki zróżnicowanym średnicom osiągniesz naturalne loki o różnej mocy skrętu. W dodatku wałki pokryte są przyjemnym w dotyku aksamitnym materiałem, który nie niszczy włosów oraz ich nie elektryzuje.

BaByliss termoloki
BaByliss termoloki
150 zł
10 dni plecy

Raz użyte, niestety moje włosy okazały się za grube. Świetny produkt do szybkiej stylizacji włosów Babyliss Thermo-Ceramic Rollers

Termoloki wałki do włosów Babyliss profesjonalne urządzenie
Termoloki wałki do włosów Babyliss profesjonalne urządzenie
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Urządzenie znanej francuskie firmy Babyliss, działa sprawnie, robi ładne loki w dość krótkim czasie. Jest uszkodzona pokrywa, która jest do naprawy po uprzednim zamówieniu części. Jest taka możliwość, ale to już we własnym zakresie. Cena zakupu ok w granicach 250-300zł. Okazja.

Filtr