Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Sprzęt AGD Polska: Wszystkie miasta
Pralka Bosch Maxx 6
Pralka Bosch Maxx 6
nowe 30+ kilka dni temu

Pralka Bosch Maxx 6, 1400 obrotów wirowania ,sprawna

Pralka Bosch Maxx 6 WAE 16160PL\03
Pralka Bosch Maxx 6 WAE 16160PL\03
Biłgoraj 27 dni plecy

Pralka Bosch Maxx 6 WAE16160PL/03 Pralka po wymianie krzyżaka [nowy] łożysk [FAG] uszczelniacza szczotek w silniku wszystkie funkcje działają prawidłowo pierze wiruje wypompowuje wodę ale nie podgrzewa wody pierze w zimnej wodzie sama grzałka sprawna stan wizualny dobry bez rdzy Masz pytania dzwoń odbiór tylko osobisty ze względu na gabaryty pozdrawiam

Pralka Bosch Maxx 6 For Kids Ładna
Pralka Bosch Maxx 6 For Kids Ładna
10 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Pralka w ładnym stanie nie ma korozji, powoli odzywaja się łożyska, nie tlucze ale słychać wyraźny szum na wyższych obrotach wirowania, reszta w pełni sprawna, używana od nowości, jest to wersja z rozbieranym bebnem więc wymiana łożysk nie jest skomplikowana, stąd też ta cena. W cenie po kontakcie telefonicznym mogę dowieść lub odbiór okolice Dynowa

#Pralka Bosch Maxx 6 kg 1200 obr + inne modele
#Pralka Bosch Maxx 6 kg 1200 obr + inne modele
530 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Serwis AGD Zachód prezentuje bardzo ładną pralkę Bosch. Pralka jest w 100% sprawna, po przeglądzie serwisowym. Wszystkie programy i funkcje działają bez zarzutu. Wymiary pralki Szerokość 60 cm. Głębokość 55 cm. Wsad 6 kg. Obroty wirowania 1200. Dostępne różne modele. ### PEWNY SPRZEDAWCA - SERWIS AGD ZACHÓD ### ### 30 letnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD ### Gwarancja rozruchowa 1 miesiąc. W komplecie wszelkie węże przyłączeniowe. Możliwa dostawa. Zapraszamy do naszego punktu odbioru w Zielonej Górze na os Zacisze. Przed przyjazdem uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny.

pralka
pralka
Dobre Miasto 30+ kilka dni temu

pralka bosch maxx 6 1000 obr, wrazie pytań prosze dzwonić do negociacij

Bosch Maxx6 Pralka na części
Bosch Maxx6 Pralka na części
30+ kilka dni temu

Ogłoszenie grzecznościowe: Sprzedam pralkę automatyczną niemiecką Bosch Maxx 6 Eco Wask. Uszkodzony krzyżak bębna. Sprzedam w całości lub na części. Pralka w stanie idealnym. Wszystko działa. Obecnie jest rozebrana. Proszę dzwonić na podany numer.

Pralka Bosch Maxx WFL 1200
Pralka Bosch Maxx WFL 1200
Kielce 30+ kilka dni temu

Sprzedam pralkę Bosch Maxx WFL 1200. Cechy pralki: - klasa energetyczna: A, - ładowanie: Od frontu, - prędkość: 600 obr./min., - ładowność: 6 kg, - szerokość: 60 cm, - głębokość: 60 cm, - wysokość: 85 cm, - programy prania: Bawełna, Odplamianie, Z Praniem Wstępnym, Syntetyki, Delikatne, Wełna, - dodatkowe funkcje prania: Dodatkowe płukanie, Krótki Czas Prania, Zatrzymanie Wirowania Pralka jest sprawna. Była używana. Stan, jak na zdjęciach. Odbiór osobisty na koszt kupującego. Kontakt wyłącznie telefoniczny.

|Pralka Bosch Maxx 6kg.
|Pralka Bosch Maxx 6kg.
450 zł
Głogów 30+ kilka dni temu

Serwis AGD Zachód prezentuje do sprzedaży bardzo ładną pralkę BOSCH MAXX z załadunkiem od frontu. Pralka jest w 100% sprawna a wszystkie programy i funkcje działają bez zarzutu. Poniżej parametry: Wsad 6 kg. Obroty wirowania 1200 Wymiary: Szerokość 60cm Głębokość 53 cm W ciągłej sprzedaży posiadamy różne modele pralek. ### PEWNY SPRZEDAWCA - SERWIS AGD ZACHÓD ### ### 30 letnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD ### Gwarancja rozruchowa 1 miesiąc. W komplecie wszelkie węże przyłączeniowe. Zapraszamy do naszego punktu odbioru w Głogowie/Słone. Przed przyjazdem uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy.

Filtr