Sortowanie:
Znaleziony: 24 ogłoszenie w kategorii Sprzęt AGD Polska: Wszystkie miasta
Płyta gazowa Amica
Płyta gazowa Amica
100 zł
nowe wczoraj

Sprzedam płytę gazową na czarnym szkle. Wada jest taka, że dwa palniki nie do końca sprawne.

Płyta gazowa Amica PGCZ 6411-palnik WOK
Płyta gazowa Amica PGCZ 6411-palnik WOK
400 zł
Racibórz 30+ kilka dni temu

Sprzedaje płyta gazowa Amica PGCZ 6411 z powodu przejścia na Indukcje. Stan urządzenia dobry widoczne ślady użytkowania na palnikach i rusztach żeliwnych, stan szkła bardzo dobry Palnik WOK.- Dzięki zwiększonej mocy grzania i specjalnemu, potrójnemu płomieniowi z łatwością przyrządzisz posiłki w naczyniach typu WOK lub wyjątkowo dużych garnkach. Ciesz się ulubionymi smakami z płytą marki Amica! Iskrownik w największym palniku nie działa (dostępność tej części) potrzeba przeczyszczenia tego palnika.Reszta działa bez zastrzeżeń,używaliśmy gazu z butli. Szerokość zabudowy 60 cm a głębokość 50 cm grubość 4 cm - wykonane z czarnego szkła. Odbiór osobisty w okolicach Raciborza po wcześniejszym uzgodnieniu,preferowany kontakt tel,nie zawsze tu zaglądam.O cenie możemy porozmawiać- rozsądnie. Polecam moje inne ogłoszenia

Płyta Gazowa Amica szklana
Płyta Gazowa Amica szklana
600 zł
Lublin 16 dni plecy

Dzień dobry, Mam do sprzedania płytę gazową pod zabudowę szklaną firmy Amica, szkło nie posiada nigdzie żadnych pęknięć ani uszczerbień, wszystko jest w 100% sprawne, wystarczy podłączyć i można używać, ruszt mimo że nie jest duży garnki stoją stabilnie nie bujają się ani nie przesuwają, a dzięki temu że dzieli się na 4 części można łatwo go umyć, płyta nie posiada nigdzie rdzy ładnie się prezentuje. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu, ważna funkcja bo jak płomień zgaśnie np. poprzez zalanie to odcina dopływ gazu. Jak już wspomniałem wszystko sprawne będzie służyć dlugie lata Nie robię problemów z wysyłką jeżeli ktoś chce to koszt kuriera 30 zł lub odbiór osobisty Lublin Zapraszam.

Płyta Gazowa Amica Szklana
Płyta Gazowa Amica Szklana
100 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Witam, mam do sprzedania płytę gazową pod zabudowę znanej i dobrej firmy Amica w 100% sprawna, szkło bez uszczerbień i pęknięć, płyta w stanie bardzo dobrym czysta, nie obklejona tłuszczem, nie porysowana stan bardzo dobry, co też pokazują zdjęcia, posiada palnik typu wok co przyspiesza gotowanie, jest to płyta pod zabudowę, zbudowana ze szkła hartowanego, posiada gruby żeliwny ruszt który dzieli się na cztery części przez co łatwo można go umyć a nawet wsadzić do zmywarki, bardzo stabilny garnki stoją pewnie nie bujają się ani nie przesuwają po takim ruszcie. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu, płomień jest równy na każdy palniku, nie gasnie. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, koszt 25 zł firmą DPD lub FedEx lub odbiór osobisty Lublin. Zapraszam.

Płyta Gazowa Amica 100% sprawna
Płyta Gazowa Amica 100% sprawna
530 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Mam do sprzedania płytę gazową pod zabudowę znanej i dobrej firmy Amica w 100% sprawna, płyta w stanie bardzo dobrym czysta, nie obklejona tłuszczem nie ma nigdzie rdzy, napisy przy kurkach nie są zmyte, jest to płyta pod zabudowę, zbudowana ze stali nierdzewnej, posiada ruszt który dzieli się na dwie części, stabilny garnki stoją pewnie nie bujają się ani nie przesuwają. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu ważna funkcja gdyż zgaśnie płomień to odcina dopływ gazu. Płomień równy na każdy palniku nie gaśnie, będzie służyć jeszcze długie lata. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, koszt 30 zł firmą DPD lub FedEx lub odbiór osobisty Lublin. Zapraszam.

Płyta Gazowa Amica Super Stan
Płyta Gazowa Amica Super Stan
Lublin 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Mam do sprzedania płytę gazową pod zabudowę znanej i dobrej firmy Amica w 100% sprawna, płyta w stanie bardzo dobrym czysta, nie obklejona tłuszczem nie ma nigdzie rdzy, jest to płyta pod zabudowę, zbudowana ze stali nierdzewnej, posiada gruby żeliwny ruszt, bardzo stabilny, garnki stoją pewnie nie bujają się ani nie przesuwają po takim ruszcie. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu. Płomień równy na każdy palniku. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, koszt 30 zł firmą DPD lub FedEx lub odbiór osobisty Lublin. Zapraszam.

Płyta Gazowa Amica Szklana Super stan
Płyta Gazowa Amica Szklana Super stan
100 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Mam do sprzedania płytę gazową pod zabudowę znanej i dobrej firmy Amica w 100% sprawna, szkło bez uszczerbień i pęknięć, płyta w stanie bardzo dobrym czysta, nie obklejona tłuszczem, nie porysowana stan bardzo dobry, co też pokazują zdjęcia, posiada palnik typu wok co przyspiesza gotowanie, jest to płyta pod zabudowę, zbudowana ze szkła hartowanego, posiada gruby żeliwny ruszt który dzieli się na cztery części przez co łatwo można go umyć a nawet wsadzić do zmywarki, bardzo stabilny garnki stoją pewnie nie bujają się ani nie przesuwają po takim ruszcie. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu. Płomień jest równy na każdy palniku, nie gaśnie, będzie służyć przez długie lata. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, koszt 30 zł firmą DPD / FedEx lub odbiór osobisty Lublin. Zapraszam.

Płyta Gazowa Amica Szklana Super stan
Płyta Gazowa Amica Szklana Super stan
1000 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Witam, mam do sprzedania płytę gazową pod zabudowę firmy Amica w 100% sprawna, płyta w stanie bardzo dobrym czysta, nie obklejona tłuszczem mało używana, oznaczenia na płycie nie są zmyte, kurki bez żadnej skazy przypalenia, jest to płyta pod zabudowę, zbudowana ze szkła hartowanego, posiada gruby żeliwny ruszt, bardzo stabilny garnki stoją pewnie nie bujają się ani nie przesuwają po takim ruszcie oraz bardzo wygodny i przyspieszający gotowanie palnik WOK ci co go używali wiedzą że nie da się go nie pokochać. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu. Płomień równy na każdy palniku nic nie gaśnie, będzie służyć jeszcze długie lata. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, koszt 25 zł firmą DPD lub FedEx lub odbiór osobisty Lublin. Zapraszam.

Płyta Gazowa Amica super stan Palnik Wok
Płyta Gazowa Amica super stan Palnik Wok
100 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Witam, mam do sprzedania płytę gazową pod zabudowę znanej i dobrej firmy Amica w 100% sprawna, płyta w stanie bardzo dobrym czysta, nie obklejona tłuszczem mało używana, nie porysowana, oznaczenia na płycie nie są zmyte, jest to płyta pod zabudowę, zbudowana ze stali nierdzewnej, posiada gruby żeliwny ruszt, bardzo stabilny garnki stoją pewnie nie bujają się ani nie przesuwają po takim ruszcie, również posiada duży palnik typu Wok poprzez podwójny płomień duzo szybciej na taki palniku można ugotowania danie,. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu, płomień równy na każdy palniku. Gratis dodaję wąż do gazu wraz z reduktorem. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, koszt 25 zł firmą DPD lub FedEx lub odbiór osobisty Lublin Zapraszam

Płyta gazowa Amica 5 Palnikowa Super stan
Płyta gazowa Amica 5 Palnikowa Super stan
350 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Witam, mam do sprzedania płytę gazową na pięć palników firmy Amica, pod zabudowę, ze stali nierdzewnej, jest w 100% sprawna, nigdy nie była uszkodzona ani nie było nic w niej wymieniane wszystko oryginalne, czysta i zadbana nie jest obklejona tłuszczem, używana bardzo mało, ruszt dzieli się na trzy części przez co można go myć nawet w zmywarce. Posiada elektryczny zapłon na wszystkie palniki uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu, ważna sprawa bo jak zgaśnie płomień to odcina gaz. Płyta nie jest poobijana ani nie posiada nigdzie rdzy, posłuży na pewno jeszcze długie lata. Istnieje możliwość wysyłki na życzenie kurierem firmy FedEx lub DPD koszt 25 zł Lub odbiór osobisty w Lublinie. Zapraszam.

Piekarnik elektrolux pod zabudowę I płyta gazowa amica
Piekarnik elektrolux pod zabudowę I płyta gazowa amica
1200 zł
Łęczna 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania piekarnik masterkook pod zabudowę i płytę gazową amica Jest jeden problem w piekarniku, brak szyby wewnętrznej ( z biła się ) . Tak to Jest wszystko sprawne. Daję gwarancję rozruchową.

Płyta gazowa AMICA 5 palników, model PGCZ 7411
Płyta gazowa AMICA 5 palników, model PGCZ 7411
500 zł
Sochaczew wczoraj

Mam do sprzedania używaną (6-cio letnią) płytę gazową Amica model PGCZ 7411 (specyfikacja do wyszukania w Internecie). Kuchnia całkowicie sprawna z widocznymi śladami użytkowania. Szklany blat nie pęknięty i nigdzie nie uszkodzony. Ewentualnego doczyszczenia wymagają ruszta żeliwne. Płyta posiada palnik WOK. Moc całkowita 10.6 kW. Szerokość 70 cm. Płyta z kompletem oprzyrządowania tj. z przewodem ok. 2 m, reduktorem i dyszami do gazu z butli gazowej. WAŻNE: Pomimo 5 palników płyta do zamontowania w przekroju szafki o szerokości 60 cm! Wymagany otwór: szerokość 56 cm i głębokość 47,5 cm. Z uwagi na to, że to szklany blat - odbiór wyłącznie osobisty!!!

Płyta Gazowa Amica 3 palniki gazowe, 1 palnik Booster
Płyta Gazowa Amica 3 palniki gazowe, 1 palnik Booster
28 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Płyta Amica PGA6112QPFR Q-Type CENA 749 ZŁ DANE TECHNICZNE Wymiary (szer. x wys. x gł.) 59 x 4,6 x 52 cm Kolor płyty grzewczej srebrny Napięcie zasilania 230V Pola grzewcze 3 palniki gazowe, palnik Booster Rodzaj rusztu dwuczęściowy żeliwny Zapalarka gazu zintegrowana w pokrętłach piekarnika Sterowanie płyty grzewczej elektroniczne - pokrętła na płycie grzewczej Wykonanie płyty grzewczej stal szczotkowana Funkcje dodatkowe Flame Control, pole Booster BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA Bezpieczeństwo użytkowania zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Rodzaj obsługiwanego gazu 3B/P (propan-butan), E (GZ-50) Urządzenie objęte 24 miesięczną gwarancją. Urządzenie jest nowe, powystawowe w związku z tym może posiadać uszkodzenia które powstały na etapie ekspozycji w sklepie lub podczas transportu – mimo to urządzenie w pełni sprawne, a większość mankamentów wizualnych można sprytnie zatuszować. Koszt transportu na terenie Warszawy wynosi 70 zł – w ramach tej usługi odbierzemy Twój uszkodzony sprzęt. Koszt transportu w bliskich okolicach Warszawy wyceniamy indywidualnie. Zapłać wygodnie przy odbiorze kartą bądź gotówką. Wysyłka - 80 zł Masz pytania? Nasz zespół z pewnością na nie odpowie, doradzi. Z uwagi iż jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą AGD od ponad 7 lat to każdego klienta traktujemy wyjątkowo i potrafimy podejść do problemów indywidualnie. Za zakupy wystawiamy paragon bądź fakturę vat Dostępna sprzedaż RATALNA KATALOG ONLINE ---> www.************* Zapraszamy do naszego sklepu – duży wybór. OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel.730-330-535 , tel. ***-***-***

PŁYTA GAZOWA EMALIOWANA AMICA PGA6101ApW biała
PŁYTA GAZOWA EMALIOWANA AMICA PGA6101ApW biała
599 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

PŁYTA GAZOWA EMALIOWANA AMICA PGA6101ApW biała PRODUKT OUTLET / NOWY / gwarancja 6 m-ce Produkt pochodzi ze zwrotu konsumenckiego. Na płycie drobne ryski, które nie wpływają na funkcjonalność produktu. Opakowanie oryginalne, nosi ślady magazynowania i transportu. Zdjęcia rzeczywiste produktu znajdują się w galerii. Towar dostępny jest w naszym magazynie na ul. Igańska 11 w Warszawie. Istnieje również możliwość wysyłki ( paleta 150 zł) W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. OPIS Szerokość: 59 cm, stabilne ruszty żeliwne, liczba pól grzejnych / palników: 4 szt. Palnik Wok Planujesz imprezę i chcesz zaserwować gościom swoje ulubione azjatyckie danie przyrządzane w woku? Mając płytę gazową Amica z Palnikiem Wok, zrobisz to koncertowo! Palnik tego typu posiada potrójny płomień i doskonale nadaje się do przygotowywania dań w dużych garnkach, patelniach lub naczyniach typu wok. Pozwala na szybkie równomierne smażenie lub gotowanie, bez ryzyka przypalenia, niedosmażenia czy utraty substancji odżywczych. Tobie pozostaje tylko pyszna zabawa. Stabilne ruszty żeliwne Niestabilne ruszty, które w dodatku trudno domyć to już przeszłość. W płytach gazowych Amica zastosowano nowoczesne, mocne i w pełni stabilne ruszty żeliwne. Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, że wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Doskonały design w służbie kuchennej wygodzie. Powierzchnia płyty: emaliowana Jeśli zależy ci na utrzymaniu kuchni w klasycznym stylu, płyty emaliowane będą doskonałym wyborem. Powierzchnia płyty gazowej wykonana z emalii świetnie dopasowuje się do frontów mebli, podkreśla je i dopełnia charakter wnętrza. Co więcej pielęgnacja płyty nie przysparza wielkich trudności - emalia jest łatwa w czyszczeniu i wystarczy użyć gąbki z płynem do mycia naczyń, by pozbyć się nawet najtrudniejszych do zmycia plam z tłuszczu czy innych zabrudzeń. Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle Koniec z palcami poparzonymi od zapałek i wiecznie psującymi się zapalarkami do gazu. Dzięki Elektrycznemu zapalaczowi gazu w pokrętle odpalenie gazu stanie się bajecznie proste i wygodne. Wszystko zrobisz jedną ręką. Wciśnij i przekręć pokrętło, a palnik zapłonie. Gotuj się na komfort w kuchni. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Kiedy palnik przypadkowo zgaśnie, może się zrobić niebezpiecznie. Nie w przypadku płyt gazowych Amica, w których zastosowano specjalny zawór odcinający dopływ gazu. Bezpieczeństwo ponad wszystko! Wymiary Wysokość: 9,93 cm Szerokość: 59 cm Głębokość: 52 cm Waga netto: 9,1 kg Specyfikacja Rodzaj płyty: Gazowa Powierzchnia płyty: emaliowana Rodzaj wykończenia: połysk Sterowanie: Sterowanie pokrętłami Kolor płyty grzejnej: Biały Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt. POLA GRZEJNE 5,3 cm palnik pomocniczy (1 kW) 7,3 cm palnik średni (1,8 kW): 2 szt. 13,0 cm palnik WOK (2,8 kW) FUNKCJONALNOŚĆ Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Stabilne ruszty żeliwne Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle

PŁYTA GAZOWA EMALIOWANA AMICA PGA6101ApW biała
PŁYTA GAZOWA EMALIOWANA AMICA PGA6101ApW biała
339 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

PŁYTA GAZOWA EMALIOWANA AMICA PGA6101ApW biała PRODUKT OUTLET / NOWY / gwarancja 6 m-ce Produkt pochodzi ze zwrotu konsumenckiego. Na płycie drobne ryski, które nie wpływają na funkcjonalność produktu. Opakowanie oryginalne, nosi ślady magazynowania i transportu. Zdjęcia rzeczywiste produktu znajdują się w galerii. Towar dostępny jest w naszym magazynie na ul. Igańska 11 w Warszawie. Istnieje również możliwość wysyłki. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. OPIS Szerokość: 59 cm, stabilne ruszty żeliwne, liczba pól grzejnych / palników: 4 szt. Palnik Wok Planujesz imprezę i chcesz zaserwować gościom swoje ulubione azjatyckie danie przyrządzane w woku? Mając płytę gazową Amica z Palnikiem Wok, zrobisz to koncertowo! Palnik tego typu posiada potrójny płomień i doskonale nadaje się do przygotowywania dań w dużych garnkach, patelniach lub naczyniach typu wok. Pozwala na szybkie równomierne smażenie lub gotowanie, bez ryzyka przypalenia, niedosmażenia czy utraty substancji odżywczych. Tobie pozostaje tylko pyszna zabawa. Stabilne ruszty żeliwne Niestabilne ruszty, które w dodatku trudno domyć to już przeszłość. W płytach gazowych Amica zastosowano nowoczesne, mocne i w pełni stabilne ruszty żeliwne. Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, że wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Doskonały design w służbie kuchennej wygodzie. Powierzchnia płyty: emaliowana Jeśli zależy ci na utrzymaniu kuchni w klasycznym stylu, płyty emaliowane będą doskonałym wyborem. Powierzchnia płyty gazowej wykonana z emalii świetnie dopasowuje się do frontów mebli, podkreśla je i dopełnia charakter wnętrza. Co więcej pielęgnacja płyty nie przysparza wielkich trudności - emalia jest łatwa w czyszczeniu i wystarczy użyć gąbki z płynem do mycia naczyń, by pozbyć się nawet najtrudniejszych do zmycia plam z tłuszczu czy innych zabrudzeń. Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle Koniec z palcami poparzonymi od zapałek i wiecznie psującymi się zapalarkami do gazu. Dzięki Elektrycznemu zapalaczowi gazu w pokrętle odpalenie gazu stanie się bajecznie proste i wygodne. Wszystko zrobisz jedną ręką. Wciśnij i przekręć pokrętło, a palnik zapłonie. Gotuj się na komfort w kuchni. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Kiedy palnik przypadkowo zgaśnie, może się zrobić niebezpiecznie. Nie w przypadku płyt gazowych Amica, w których zastosowano specjalny zawór odcinający dopływ gazu. Bezpieczeństwo ponad wszystko! Wymiary Wysokość: 9,93 cm Szerokość: 59 cm Głębokość: 52 cm Waga netto: 9,1 kg Specyfikacja Rodzaj płyty: Gazowa Powierzchnia płyty: emaliowana Rodzaj wykończenia: połysk Sterowanie: Sterowanie pokrętłami Kolor płyty grzejnej: Biały Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt. POLA GRZEJNE 5,3 cm palnik pomocniczy (1 kW) 7,3 cm palnik średni (1,8 kW): 2 szt. 13,0 cm palnik WOK (2,8 kW) FUNKCJONALNOŚĆ Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Stabilne ruszty żeliwne Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle

Płyta Gazowa Szklana Amica 100% sprawna
Płyta Gazowa Szklana Amica 100% sprawna
100 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Mam do sprzedania płytę gazową po zabudowę szklaną firmy Amica, szkło nie posiada nigdzie żadnych pęknięć ani uszczerbień, wszystko jest w 100% sprawne, wystarczy podłączyć i można używać, dodatkowo posiada palnik typu Wok który poprzez podwójny płomień można dużo szybciej ugotować danie, ruszt również jest żeliwny masywny i ciężki poprzez garnki stoją stabilnie nie bujają się ani nie przesuwają, a dzięki temu że ruszt dzieli się na 4 części można łatwo go umyć, nie posiada nigdzie rdzy ładnie się prezentuje. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu, ważna funkcja bo jak płomień zgaśnie np. poprzez zalanie to odcina dopływ gazu. Jak już wspomniałem wszystko sprawne będzie służyć dużo lat. Nie robię problemów z wysyłką jeżeli ktoś chce to koszt kuriera 30 zł lub odbiór osobisty Lublin Zapraszam.

Płyta Gazowa Szklana Amica 2 palnikowa
Płyta Gazowa Szklana Amica 2 palnikowa
1890 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Witam, mam do sprzedania płytę gazową pod zabudowę firmy Amica w 100% sprawna, płyta w stanie bardzo dobrym czysta, nie obklejona tłuszczem mało używana, oznaczenia na płycie nie są zmyte, jest to płyta pod zabudowę, zbudowana ze szkła hartowanego, posiada gruby żeliwny ruszt, bardzo stabilny garnki stoją pewnie nie bujają się ani nie przesuwają po takim ruszcie. Z jej funkcji to oczywiście elektryczny zapłon uruchamiany po przekręceniu kurka oraz zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu. Płomień równy na każdy palniku nic nie gaśnie, będzie służyć jeszcze długie lata. Istnieje możliwość wysyłki kurierem, koszt 25 zł firmą DPD lub FedEx lub odbiór osobisty Lublin. Zapraszam.

OUTLET Janki ul Wspólna 6 Kuchnia AMICA 6117GET3.39HZpTaDA(Bm)
OUTLET Janki ul Wspólna 6 Kuchnia AMICA 6117GET3.39HZpTaDA(Bm)
1299 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Unikniesz poparzeń Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom. Szybkie nagrzewanie piekarnika Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Możesz go włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas! Równomierne smażenie Chcesz zaserwować gościom swoje ulubione azjatyckie danie przyrządzane w woku? Mając kuchnię gazową Amica z Palnikiem WOK, zrobisz to koncertowo! Palnik tego typu posiada podwójny płomień i doskonale nadaje się do przygotowywania dań w dużych garnkach, patelniach lub naczyniach typu wok. Pozwala na szybkie równomierne smażenie lub gotowanie. Bezpieczeństwo i komfort Garnek z wrzątkiem, chwiejący się na niestabilnym ruszcie może być bardzo niebezpieczny. Dlatego Amica stosuje Stabilne ruszty żeliwne, które zostały tak zaprojektowane, że możesz przesuwać gorące garnki, bez ryzyka przemieszczenia rusztu. Ponadto ruszty żeliwne są odporne na wysokie temperatury i zniekształcenia, a ich elegancki wygląd zwiększa estetykę w kuchni. Dane techniczne Techniczne Chłodne drzwi piekarnika Tak Funkcje dodatkowe BakingPro System, Szybki nagrzew Napięcie zasilania [V] 230 Pojemność [l] 77 Program samooczyszczania Czyszczenie parowe Rodzaj kuchni Gazowo-elektryczna Typ prowadnic Drabinkowe Kierunek króćca W dół Liczba króćców 1 Lokalizacja króćca Prawa Funkcje Programator Elektroniczny Termoobieg Tak Zapalarka gazu Elektryczna, W pokrętle Piekarnik Grill (opiekacz) Tak Liczba funkcji 11 Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) Nie Rożen Nie Termosonda Nie Wnętrze Emalia łatwoczyszcząca Piekarnik z funkcją pary Nie Płyta Liczba pól grzewczych 4 Rodzaj płyty grzewczej Gazowa Ruszt Żeliwny Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Tak Moc Moc przyłączeniowa [kW] 3.6 Klasa energetyczna A Fizyczne Głębokość [cm] 60 Szerokość [cm] 60 Wysokość [cm] 85 Parametry Kolor frontu piekarnika Czarny Kolor płyty grzewczej Czarny Rodzaj piekarnika Elektryczny Janki ul. Wspólna 6 wjazd od Mszczonowskiej 1 pon - pt 9:00 - 18:00 sob 9:00 - 15:00

Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 510GE2.33ZpTaDpF
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 510GE2.33ZpTaDpF
899 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 510GE2.33ZpTaDpF(Xsx) PRODUKT FABRYCZNIE NOWY Opakowanie zastępcze Gwarancja 24 miesięce Towar dostępny jest w naszym magazynie na ul. Igańska 11 w Warszawie. Istnieje również możliwość wysyłki. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. OPIS Wymiary (SxWxG) : 50 x 85 x 60 cm Termoobieg: tak Typ prowadnic: teleskopowe - jeden poziom Czyszczenie piekarnika: parowe Najważniejsze funkcje CHŁODNY FRONT (3 SZYBY) - Zapobiega poparzeniom NAGRZEW W 4 MIN. - Piekarnik szybko się nagrzeje PROWADNICE TELESKOPOWE - W bezpieczny sposób wysuwaj blachy TERMOOBIEG - Równomierna dystrybucja ciepła w komorze piekarnika Dane techniczne Wymiary bez elementów wystających (SxWxG): 50 x 85 x 60 cm Klasa energetyczna: A Napięcie zasilania: 230V Moc przyłączeniowa: 2,9 kW PŁYTA GRZEWCZA Rodzaj płyty grzewczej: gazowa Kolor płyty grzewczej : czarny Pola grzewcze : 4 palniki gazowe Ruszt: dwuczęściowy emaliowany Zapalarka gazu: automatyczna w pokrętle PIEKARNIK Rodzaj piekarnika: elektryczny Kolor frontu : srebrny Pojemność: 65 litrów Programator: elektroniczny Liczba funkcji: 8 Grill (opiekacz): tak Termoobieg: tak Rożen: nie Termosonda: nie Typ prowadnic: teleskopowe - jeden poziom Wnętrze : emalia Easy to Clean Funkcje dodatkowe : rozmrażanie potraw, szybki nagrzew BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA "Zimne drzwi" piekarnika: nie Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu: w płycie grzewczej Wskaźnik ciepła resztkowego: nie Rodzaj obsługiwanego gazu: 3B/P (propan-butan), E (GZ-50), Ls (GZ-35) PARAMETRY ZEWNĘTRZNE Wymiary opakowania : 67 x 53 x 97,50 cm Waga z opakowaniem : 37 kg

OUTLET Janki ul Wspólna 6 Kuchnia AMICA 57GCES3.33HZPTA(XX)
OUTLET Janki ul Wspólna 6 Kuchnia AMICA 57GCES3.33HZPTA(XX)
1049 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

CHŁODNY FRONT (3 SZYBY) Unikniesz poparzeń Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom. NAGRZEW W 4 MIN. Szybkie nagrzewanie piekarnika Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas! STABILNE RUSZTY ŻELIWNE Bezpieczeństwo i komfort Garnek z wrzątkiem, chwiejący się na niestabilnym ruszcie może być bardzo niebezpieczny. Dlatego Amica stosuje Stabilne ruszty żeliwne, które zostały tak zaprojektowane, że możesz przesuwać gorące garnki, bez ryzyka przemieszczenia rusztu. Ponadto ruszty żeliwne są odporne na wysokie temperatury i zniekształcenia, a ich elegancki wygląd zwiększa estetykę w kuchni. TERMOOBIEG Równomierna temperatura Funkcja termoobiegu polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części piekarnika panuje równomierna temperatura. Uzyskujemy to stosując grzałkę dolną i górną lub grzałkę pierścieniową. Każda kuchnia posiadająca termoobieg wyposażona jest w wentylator, który równomiernie rozprowadza powietrze po komorze piekarnika. Dane techniczne Techniczne Chłodne drzwi piekarnika Tak Funkcje dodatkowe Czyszczenie parowe, Oświetlenie w piekarniku, Przepisy na drzwiach, Rozmrażanie, Szybki nagrzew Napięcie zasilania [V] 230 Pojemność [l] 62 Program samooczyszczania Emalia łatwoczyszcząca Rodzaj kuchni Gazowo-elektryczna Typ prowadnic Wytłaczane Kierunek króćca W dół Liczba króćców 1 Lokalizacja króćca Prawa Funkcje Programator Elektroniczny Ta Termoobieg Tak Wskaźnik ciepła resztkowego Nie Zapalarka gazu Elektryczna, W pokrętle Piekarnik Grill (opiekacz) Tak Liczba funkcji 10 Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) Nie Rożen Nie Termosonda Nie Wnętrze Emalia łatwoczyszcząca Piekarnik z funkcją pary Nie Płyta Liczba pól grzewczych 4 Rodzaj płyty grzewczej Gazowa Ruszt Dwuczęściowy, Żeliwny Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Tak Moc Moc przyłączeniowa [kW] 3.1 Klasa energetyczna A Fizyczne Głębokość [cm] 60 Szerokość [cm] 50 Wysokość [cm] 85 Parametry Kolor frontu piekarnika Inox Kolor płyty grzewczej Czarny Rodzaj piekarnika Elektryczny Wyposażenie Drabinka suszarnicza, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Płytka blacha do pieczenia, Szuflada na akcesoria kuchenne Gwarancja 24 miesiące Produkt nowy powystawowy mogący posiadać drobne mankamenty wizualne nie mające wpływu na pracę urządzenia. Janki ul. Wspólna 6 wjazd od Mszczonowskiej 1 pon - pt 9:00 - 18:00 sob 9:00 - 15:00

Kuchnia Amica gazowo elektryczna WOK 50 cm 2 lata gw DOSTAWA
Kuchnia Amica gazowo elektryczna WOK 50 cm 2 lata gw DOSTAWA
550 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Kuchnia Amica 57GED3.31HZpTaDpA(Xx) Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 50 x 85 x 60 cm Klasa energetyczna A Napięcie zasilania 230V Moc przyłączeniowa 3,1 kW PŁYTA GRZEWCZA Rodzaj płyty grzewczej gazowa Kolor płyty grzewczej srebrny Pola grzewcze 1 palnik gazowy "wok", 3 palniki gazowe Ruszt dwuczęściowy żeliwny Zapalarka gazu automatyczna w pokrętle PIEKARNIK Rodzaj piekarnika elektryczny Kolor frontu piekarnika srebrny Pojemność 65 litrów Programator mechaniczny Liczba funkcji 10 Grill (opiekacz) tak Termoobieg tak Rożen nie Termosonda nie Typ prowadnic teleskopowe - jeden poziom Wnętrze emalia Program samooczyszczania nie Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) nie Funkcje dodatkowe czyszczenie parowe, szybki nagrzew BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA "Zimne drzwi" piekarnika nie Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu w płycie grzewczej Wskaźnik ciepła resztkowego nie dotyczy Rodzaj obsługiwanego gazu 3B/P (propan-butan), E (GZ-50) Urządzenie objęte 24 miesięczną gwarancją. Urządzenie jest nowe, powystawowe w związku z tym może posiadać uszkodzenia które powstały na etapie ekspozycji w sklepie lub podczas transportu – mimo to urządzenie w pełni sprawne, a większość mankamentów wizualnych można sprytnie zatuszować. Koszt transportu na terenie Warszawy wynosi 70 zł – w ramach tej usługi odbierzemy Twój uszkodzony sprzęt. Koszt transportu w bliskich okolicach Warszawy wyceniamy indywidualnie. Masz pytania? Nasz zespół z pewnością na nie odpowie, doradzi. Z uwagi iż jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą AGD od ponad 7 lat to każdego klienta traktujemy wyjątkowo i potrafimy podejść do problemów indywidualnie. Za zakupy wystawiamy paragon bądź fakturę vat Dostępna sprzedaż RATALNA www.************* Zapraszamy do naszego sklepu – duży wybór. OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel.730-330-535 , tel. ***-***-***

Nowa kuchnia Amica z gwarancją ! Dostawa i podłączenie RATY!
Nowa kuchnia Amica z gwarancją ! Dostawa i podłączenie RATY!
20 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Kuchnia Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 60 x 85 x 60 cm Klasa energetyczna A Napięcie zasilania 230V Moc przyłączeniowa 3,6 kW PŁYTA GRZEWCZA Rodzaj płyty grzewczej gazowa Kolor płyty grzewczej srebrny Pola grzewcze 1 palnik gazowy "wok", 3 palniki gazowe Ruszt dwuczęściowy żeliwny Zapalarka gazu automatyczna w pokrętle PIEKARNIK Rodzaj piekarnika elektryczny Kolor frontu piekarnika srebrny Pojemność 77 litrów Programator elektroniczny Liczba funkcji 10 Grill (opiekacz) tak Termoobieg tak Rożen nie Termosonda nie Typ prowadnic teleskopowe - jeden poziom Wnętrze emalia Program samooczyszczania nie Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) nie Funkcje dodatkowe 10 programów własnych, Baking Pro System, szybki nagrzew, wyświetlacz elektroniczny BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA "Zimne drzwi" piekarnika nie Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu w płycie grzewczej Wskaźnik ciepła resztkowego nie dotyczy Rodzaj obsługiwanego gazu 3B/P (propan-butan), E (GZ-50) Urządzenie objęte 24 miesięczną gwarancją. Urządzenie jest nowe, powystawowe w związku z tym może posiadać uszkodzenia które powstały na etapie ekspozycji w sklepie lub podczas transportu – mimo to urządzenie w pełni sprawne, a większość mankamentów wizualnych można sprytnie zatuszować. Koszt transportu na terenie Warszawy wynosi 70 zł – w ramach tej usługi odbierzemy Twój uszkodzony sprzęt. Koszt transportu w bliskich okolicach Warszawy wyceniamy indywidualnie. Masz pytania? Nasz zespół z pewnością na nie odpowie, doradzi. Z uwagi iż jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą AGD od ponad 7 lat to każdego klienta traktujemy wyjątkowo i potrafimy podejść do problemów indywidualnie. Za zakupy wystawiamy paragon bądź fakturę vat Dostępna sprzedaż RATALNA www.************* Zapraszamy do naszego sklepu – duży wybór. OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel.730-330-535 , tel. ***-***-***

Kuchnia Amica 50 cm szybki nagrzew, grill,termoobieg DOSTAWA
Kuchnia Amica 50 cm szybki nagrzew, grill,termoobieg DOSTAWA
380 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Kuchnia Amica 510GES2.33ZpTaF(Xsx) Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 50 x 85 x 60 cm Klasa energetyczna A Napięcie zasilania 230V Moc przyłączeniowa 2,9 kW PŁYTA GRZEWCZA Rodzaj płyty grzewczej gazowa Kolor płyty grzewczej czarny Pola grzewcze 4 palniki gazowe Ruszt dwuczęściowy emaliowany Zapalarka gazu automatyczna w pokrętle PIEKARNIK Rodzaj piekarnika elektryczny Kolor frontu piekarnika srebrny Pojemność 62 litry Programator elektroniczny Liczba funkcji 8 Grill (opiekacz) tak Termoobieg tak, bez grzałki pierścieniowej Rożen nie Termosonda nie Typ prowadnic wytłaczane Wnętrze emalia Program samooczyszczania nie Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) nie Funkcje dodatkowe funkcja "rozmrażanie", szybki nagrzew, wyświetlacz elektroniczny BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA "Zimne drzwi" piekarnika nie Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu w płycie grzewczej Wskaźnik ciepła resztkowego nie dotyczy Rodzaj obsługiwanego gazu 3B/P (propan-butan), E (GZ-50) Urządzenie objęte 24 miesięczną gwarancją. Urządzenie jest nowe, powystawowe w związku z tym może posiadać uszkodzenia które powstały na etapie ekspozycji w sklepie lub podczas transportu – mimo to urządzenie w pełni sprawne, a większość mankamentów wizualnych można sprytnie zatuszować. Koszt transportu na terenie Warszawy wynosi 70 zł – w ramach tej usługi odbierzemy Twój uszkodzony sprzęt. Koszt transportu w bliskich okolicach Warszawy wyceniamy indywidualnie. Masz pytania? Nasz zespół z pewnością na nie odpowie, doradzi. Z uwagi iż jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą AGD od ponad 7 lat to każdego klienta traktujemy wyjątkowo i potrafimy podejść do problemów indywidualnie. Za zakupy wystawiamy paragon bądź fakturę vat Dostępna sprzedaż RATALNA www.************* Zapraszamy do naszego sklepu – duży wybór. OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel.730-330-535 , tel. ***-***-***

Kuchnia Amica gaz-elek. 60 cm szerokości Zamów z podłączenie
Kuchnia Amica gaz-elek. 60 cm szerokości Zamów z podłączenie
1 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

OUTLET AGD Maxi Media ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Kuchnia Amica 6117GE2.33HZpTaDpNA(Xx) CENA 1249 ZŁ DANE TECHNICZNE Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 60 x 85 x 60 cm Klasa energetyczna A Napięcie zasilania 230V Moc przyłączeniowa 3,5 kW PŁYTA GRZEWCZA Rodzaj płyty grzewczej gazowa Kolor płyty grzewczej srebrny Pola grzewcze 4 palniki gazowe Ruszt dwuczęściowy żeliwny Zapalarka gazu automatyczna w pokrętle PIEKARNIK Rodzaj piekarnika elektryczny Kolor frontu piekarnika srebrny Pojemność 77 litrów Programator elektroniczny Liczba funkcji 8 Grill (opiekacz) tak Termoobieg tak Typ prowadnic teleskopowe - jeden poziom Wnętrze emalia Program samooczyszczania nie Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) nie Funkcje dodatkowe Baking Pro System, czyszczenie parowe, szybki nagrzew, wyświetlacz elektroniczny BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA "Zimne drzwi" piekarnika nie Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu w płycie grzewczej Wskaźnik ciepła resztkowego nie dotyczy Rodzaj obsługiwanego gazu 3B/P (propan-butan), E (GZ-50) Urządzenie objęte 24 miesięczną gwarancją. Urządzenie jest nowe, powystawowe w związku z tym może posiadać uszkodzenia które powstały na etapie ekspozycji w sklepie lub podczas transportu – mimo to urządzenie w pełni sprawne, a większość mankamentów wizualnych można sprytnie zatuszować. Koszt transportu na terenie Warszawy wynosi 70 zł – w ramach tej usługi odbierzemy Twój uszkodzony sprzęt. Koszt transportu w bliskich okolicach Warszawy wyceniamy indywidualnie. Zapłać wygodnie przy odbiorze kartą bądź gotówką. Masz pytania? Nasz zespół z pewnością na nie odpowie, doradzi. Z uwagi iż jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą AGD od ponad 7 lat to każdego klienta traktujemy wyjątkowo i potrafimy podejść do problemów indywidualnie. Za zakupy wystawiamy paragon bądź fakturę vat Dostępna sprzedaż RATALNA KATALOG ONLINE ---> www.************* Zapraszamy do naszego sklepu – duży wybór. OUTLET AGD ul.Krakowiaków 64 , Warszawa Włochy pn-pt 9.00-19.00 , sobota 9.00-16.00 , niedziela handlowa 10.00-15.00 Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel.730-330-535 , tel. ***-***-***

Filtr