Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Sprzęt AGD Polska: Wszystkie miasta
Lampa UV do paznokci
Lampa UV do paznokci
25 zł
nowe Białystok 6 dni plecy

Sprzedam LAMPĘ TUNELOWĄ UV 36W DO HYBRYD I ŻELI TIMER SUPER LAMPA UV 36W DO PAZNOKCI TIMER TUNEL MANICURE PEDICURE Lampa UV na 4 świetlówki UV 36W. Prosta w obsłudze, posiada włącznik czasowy timer z możliwością ustawienia na 120s. Lampa przeznaczona jest do utwardzania lakierów hybrydowych oraz żeli. Posiada wysuwany tunel ułatwiający wykonanie hybrydy lub żelu na stopach. Parametry techniczne Częstotliwość: 50-60Hz Moc: świetlówki 4x9W = 36W Czasomierz: 120s/ niekończące Napięcie: 230V W zestawie: cztery żarówki, lampa, przewód zasilania Kolor srebrny. Nie Uszkodzona , użyta tylko jeden raz. Istnieje możliwość odbioru osobistego.

Lampa UV Cosmo TR-092 36W z sensorem, suszarką do paznokci
Lampa UV Cosmo TR-092 36W z sensorem, suszarką do paznokci
350 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż lampa UV 36W z suszarką, sensorem Cosmo TR-092 do paznokci, posiada 4 żarniki UV. Sprawna, nosi ślady użytkowania. Wymiary: 28x24x12 cm Profesjonalna lampa do manicure, idealnie sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w salonie kosmetycznym. Lampa w środku wyłożona została lustrzaną folią, równomiernie odbijającą światło, co wzmacnia jej działanie i sprawia, że lakier jest utwardzany naprawdę skutecznie. Urządzenie posiada regulowany czas pracy w zakresie od 0 do 600 sekund (ustawiane co 5 sekund) Wbudowany timer przy trybie czasowym automatycznie wyłącza lampę po wyznaczonym czasie. Do lampy dołączone są 4 żarniki bardzo dobrej jakości! Jakość lampy została potwierdzona przez europejski certyfikat CE oraz ROHS. Lampa po włączeniu nastawia się automatycznie na 180 sekund, Posiada SENSOR dzięki czemu włącza się automatycznie po włożeniu ręki i wyłącza się po czasie, jaki został ustawiony na wyświetlaczu dla pracy żarówek i suszarki, Posiada również wbudowany wentylator, który działa jako suszarka do lakieru, Lampa może pracować w trzech trybach tzn.: jako lampa UV, jako suszarka oraz jako lampa z suszarką, Koniec pracy lampy sygnalizowany jest dźwiękiem, Osłona chroni oczy przed naświetlaniem światłem UV, Specjalna odblaskowa (metalowa) powłoka wewnętrzna przyśpiesza utwardzenie produktu. Wysyłka: POLECAM! Wysyłka: Paczka w Ruchu (4000 pkt. odbioru w całej PL): 10 zł 14,10 zł Paczka +, (odbiór w Urzędzie pocztowym, Żabce, st.Orlen, kiosk Ruchu) 15,00 zł Paczka pocztowa, [doręczenie pod wskazany adres) Możliwy odbiór osobisty w Olsztynie. Sprawdzony, PEWNY SPRZEDAWCA.

Lampa UV 36w do hybryd i żeli
Lampa UV 36w do hybryd i żeli
3999 zł
Góra wczoraj

Lampa UV 36w do paznokci do hybryd i żeli używana sporadycznie- (Około 20-25razy) doskonale utwardza hybrydę do końca liczenia na jedną warstwę -ma wbudowany licznik. Zapraszam do kupna. Odbiór Rybno Pomorskie koło Gniewina.

Filtr