Sortowanie:
Znaleziony: 87 ogłoszenie w kategorii Ogrzewanie Polska: Wszystkie miasta
Nagrzewnica elektryczna Danfoss
Nagrzewnica elektryczna Danfoss
600 zł
nowe Opatów 14 dnia plecy

Sprzedam nagrzewnica elektryczna Danfoss typ LRVT/25,25A/50W,500V. Nagrzewnica elektryczna na trzy fazy

Nagrzewnica elektryczna blyss
Nagrzewnica elektryczna blyss
350 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Nagrzewnica elektryczna blyss IFH04-50 .

Nagrzewnica  elektryczna  Salda
Nagrzewnica elektryczna Salda
160 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Nagrzewnica elektryczna Salda nowa EKA 160

Nagrzewnica elektryczna 2000W
Nagrzewnica elektryczna 2000W
129 zł
Płock 30+ kilka dni temu

W ofercie fabrycznie nowy produkt, NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA 2000W Niskie temperatury często przyczyniają się do przeziębień oraz zachorowań - nagrzewnica elektryczna pomoże Ci temu zapobiec. Nagrzewnica to urządzenie dzięki któremu przestaniesz martwić się o temperaturę w pomieszczeniu. Moc 2000W oraz wydajne grzałki PTC szybko i bezpiecznie zadbają o dobre warunki pracy. Nagrzewnica zapewni cieplny komfort w małych pomieszczeniach takich jak: - warsztaty, - garaże, - domki letniskowe, - pomieszczenie magazynowe, - szklarnie, - pomieszczenia socjalne i sklepowe, - małe hale produkcyjne, itp. Zalety nagrzewnicy elektrycznej: - duża moc grzewcza 2000W, - wbudowany termostat oraz regulacja temperatury, - wydajna grzałka PTC - energooszczędna i bezawaryjna, - cicha praca, - tryb nawiewu, - zabezpieczenie przed przegrzaniem, - regulacja kąta nadmuchu, - mocna i trwała stalowa konstrukcja - pozwoli na pracę urządzenia przez długie lata. W zestawie: - nagrzewnica, - oryginalne opakowanie, - instrukcja obsługi. Wysyłka za pobraniem koszt to 23 zł, płatność przy odbiorze paczki. Czas realizacji zamówienia około 2-3 dni robocze. Towar fabrycznie nowy. Polecam!

Nagrzewnica elektryczna 2000W
Nagrzewnica elektryczna 2000W
129 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Witam, W ofercie fabrycznie nowy produkt, NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA 2000W Niskie temperatury często przyczyniają się do przeziębień oraz zachorowań - nagrzewnica elektryczna pomoże Ci temu zapobiec. Nagrzewnica to urządzenie dzięki któremu przestaniesz martwić się o temperaturę w pomieszczeniu. Moc 2000W oraz wydajne grzałki PTC szybko i bezpiecznie zadbają o dobre warunki pracy. Nagrzewnica zapewni cieplny komfort w małych pomieszczeniach takich jak: - warsztaty, - garaże, - domki letniskowe, - pomieszczenie magazynowe, - szklarnie, - pomieszczenia socjalne i sklepowe, - małe hale produkcyjne, itp. Zalety nagrzewnicy elektrycznej: - duża moc grzewcza 2000W, - wbudowany termostat oraz regulacja temperatury, - wydajna grzałka PTC - energooszczędna i bezawaryjna, - cicha praca, - tryb nawiewu, - zabezpieczenie przed przegrzaniem, - regulacja kąta nadmuchu, - mocna i trwała stalowa konstrukcja - pozwoli na pracę urządzenia przez długie lata. W zestawie: - nagrzewnica, - oryginalne opakowanie, - instrukcja obsługi. Wysyłka za pobraniem koszt to 23 zł, płatność przy odbiorze paczki. Czas realizacji zamówienia około 2-3 dni robocze. Towar fabrycznie nowy. Polecam!

farelka, nagrzewnica elektryczna
farelka, nagrzewnica elektryczna
139 zł
Wrocław 18 dni plecy

POTĘŻNA MOC 3000 W = SZYBKIE NAGRZEWANIE – nagrzewnica o mocy aż 3kW nagrzewa pomieszczenie w trybie natychmiastowym. Budowa urządzenia sprawia natomiast, że ciepłe lub chłodne powietrze jest równomiernie dystrybuowane po pomieszczeniu. 3 TRYBY PRACY / 6 POZIOMÓW MOCY KAŻDY – grzejnik posiada aż trzy tryby działania: chłodny nawiew; ciepły nawiew i gorący nawiew. Ponadto każdy z tych trybów można ustawić w aż 6 poziomach mocy. Daje to użytkownikowi wiele możliwości i sprawia że urządzenie jest wielosezonowe – można korzystać z niego przez cały rok. TERMOSTAT / ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM – po osiągnięciu określonej temperatury grzałka przestaje grzać, a wentylator podtrzymuje pracę w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu. PRAKTYCZNE STOPKI + UCHWYT DO PRZENOSZENIA + PANEL STEROWANIA – nagrzewnica posiada praktyczne stopki, które umożliwiają stabilne ustawienie urządzenia. Dodatkowo grzejnik ma również uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie. Natomiast sama obsługa jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł. Jednym ustawiamy jeden z trzech trybów działania, a drugim intensywność grzania. Farelka zajmuje niewiele miejsca, nieużywana zmieści się w każdej szafie. SPECYFIKACJA: moc urządzenia: 20W/2000W/3000W przepływ powietrza: 514m3/h termostat: Tak zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak ochrona przed zachlapaniem: IPX4 konstrukcja: obudowa z blachy stalowej pokryta lakierem żaroodpornym napięcie: 220 - 240V / 50 Hz ogrzeje około 30 m² pomieszczenia wymiary urządzenia: 32 x 21,5 x 19 cm waga: 3,6 kg Nagrzewnica elektryczna to rodzaj urządzenia, które generuje ciepło emitowane do otoczenia, podnosząc temperaturę pomieszczenia lub obiektu. Nagrzewnica elektryczna może być używana do ogrzewania małych pomieszczeń, takich jak pokoje, biura, garaże, ale także do podgrzewania tych większych, jak magazyny, warsztaty czy miejsca na budowie.

Nagrzewnica elektryczna nagrzewnica do suszarni
Nagrzewnica elektryczna nagrzewnica do suszarni
1700 zł
dzisiaj

Nagrzewnica elektryczna wentylator turbinowy 1,5 kw, możliwość załączania połowy grzałek ,grzałki do przeglądu. W razie pytań proszę dzwonić 51*******01

Nagrzewnica elektryczna 3000W ERBAUER
Nagrzewnica elektryczna 3000W ERBAUER
150 zł
nowe Łódź 30+ kilka dni temu

Do sprzedania nagrzewnica elektryczna Erbauer 3000W. Nagrzewnica jak nowa, kupiona dwa miesiące temu. Używana dwa dni do osuszenia ściany.

Nagrzewnica elektryczna 170 zł
Nagrzewnica elektryczna 170 zł
170 zł
Chmielnik 30+ kilka dni temu

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA 3kW Nagrzewnica idealnie sprawdza się w każdym garażu, firmie, warsztacie, magazynie i innych powierzchniach gdzie szybko i efektywnie chcemy ogrzać pomieszczenie. Przednia część urządzenia chroniona jest specjalną kratą, aby uniemożliwić włożenie dłoni w miejsce grzewcze i zapobiec oparzeniu. Dodatkowo nagrzewnica posiada możliwość ustawienia kąta nachylenia według własnych potrzeb. Nagrzewnica PTC ( positive temperature co-efficient ) Dodatni współczynnik temperaturowy. Elementy grzejne posiadają własność samoregulacji mocy w zależności od aktualnej temperatury, która to uzależniona jest od odbioru ciepła od powierzchni elementu. Wraz ze wzrostem temperatury odporność elementu PTC natychmiast się podnosi automatycznie zmniejszając moc grzewczą. Nagrzewnica elektryczna Niezawodna nagrzewnica elektryczna marki MAR-POL - która oferuje solidną konstrukcję wykonania oraz wysoką moc grzewczą. SPECYFIKACJA PRODUKTU: Rodzaj nagrzewnicy: stojąca Moc grzewcza: 3 kW Termostat: TAK Zabezpieczenie przed przegrzaniem: TAK Możliwość samego nawiewu (wentylator): TAK - 35 W Regulacja nachylenia: TAK Regulacja temperatury: TAK Wydajność grzewcza: 210 m^3/h Zasilanie: 230V / 50Hz Wymiary: 20 x 22 x 28 cm Regulacja mocy + termostat Termostat pozwala na dopasowanie temperatury do własnych wymagań. Temperatura pracy0-40°C 3 - stopniowa regulacja za pomocą pokrętła, umieszczonego na przodzie nagrzewnicy. 35 W 2000 W 3000 W Funkcja nadmuchu Wentylator wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów, łopatki zaprojektowane są w taki sposób, aby efektywnie rozprowadzać ciepło. W ciepłe dni istnieje możliwość pracy wentylatora z wyłączoną funkcją grzania. Uchwyt do przenoszenia Górna część nagrzewnicy wyposażona jest w specjalny uchwyt, który umożliwia przetransportowanie urządzenia w inne miejsce bez większego problemu. Duży obszar zastosowań: Nagrzewnica, dzięki swoim niewielkim wymiarom idealnie sprawdza się, jako przenośne źródło ciepła i znajdzie zastosowanie w wielu miejscach: Restauracjach, Kawiarniach, Garażach, Warsztatach samochodowych, Przyczepach kempingowych

Nagrzewnica elektryczna Munters  Sial 15kW
Nagrzewnica elektryczna Munters Sial 15kW
600 zł
30+ kilka dni temu

Nagrzewnica elektryczna Munters Dane techniczne: Model: RPL 15 FT Moc 15 kW Regulacja: 5-10-15 kW Przepływ powietrza: 1300 m³/h Napięcie: 400V~50Hz Opis: Efektywna nagrzewnica do ogrzewania lub osuszania konstrukcji. Ma zabezpieczenie termiczne i regulowany termostat do pomieszczeń wewnętrznych. Nagrzewnica może pełnić funkcję wentylatora bez produkcji ciepła. Nagrzewnica w stanie dobrym . Podana cena jest ceną brutto. Kontakt telefoniczny.

Nagrzewnica elektryczna Erbauer 3000 W
Nagrzewnica elektryczna Erbauer 3000 W
150 zł
Łódź 14 dnia plecy

Oferuję nagrzewnicę. Użyta 2x Polecam Nagrzewnica elektryczna Erbauer jest produktem, który znajdzie zastosowanie wewnątrz budynków. Posłuży do ich skutecznego i szybkiego ogrzania. Produkt może pracować w trybie nawiewu oraz grzania z nawiewem. W wygodnym przechowywaniu przewodu pomogą Ci specjalne uchwyty dołączone do zestawu. Do produkcji tego urządzenia wykorzystano wytrzymałe materiały. Cechy i zalety Nagrzewnica elektryczna Erbauer 3000 W jest wyjątkowo funkcjonalnym produktem, który znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Dzięki niemu szybko i bez problemu ogrzejesz pomieszczenie do trzydziestu metrów kwadratowych. Produkt ten może przy tym działać w trybie nawiewu i grzania wraz z nawiewem. Nagrzewnica elektryczna Erbauer jest wykonana ze stali walcowanej na zimno. Zapewnia to dużą trwałość oraz wytrzymałość. Materiał został wykończony niebieskim kolorem. Urządzenie to jest oferowane wraz z dodatkowymi akcesoriami. Dzięki nim z łatwością zdołasz przechowywać przewód od nagrzewnicy. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz nie tylko szeroki wybór nagrzewnic, ale też innych praktycznych urządzeń oraz narzędzi.

Nagrzewnica elektryczna ELCAL AG-15 18,6kW
Nagrzewnica elektryczna ELCAL AG-15 18,6kW
150 zł
3 kilka dni temu

Sprawna nagrzewnica elektryczna ELCAL AG-15 18,6kW

Nagrzewnica elektryczna
Nagrzewnica elektryczna
50 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Sprzedam magrzewnicę elektryczną na siłę. Tylko odbiór osobisty.

Nagrzewnica elektryczna
Nagrzewnica elektryczna
250 zł
Żukowo 30+ kilka dni temu

Witam Sprzedam nagrzewnice elektrycznom na siłę w dobrym stanie

Nagrzewnica elektryczna- farelka Kaminer 21872
Nagrzewnica elektryczna- farelka Kaminer 21872
109.99 zł
Jawor 30+ kilka dni temu

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA Z WENTYLATOREM POTĘŻNA MOC 3000 W = SZYBKIE NAGRZEWANIE – nagrzewnica o mocy aż 3kW nagrzewa pomieszczenie w trybie natychmiastowym. Budowa urządzenia sprawia natomiast, że ciepłe lub chłodne powietrze jest równomiernie dystrybuowane po pomieszczeniu. 3 TRYBY PRACY / 6 POZIOMÓW MOCY KAŻDY – grzejnik posiada aż trzy tryby działania: chłodny nawiew; ciepły nawiew i gorący nawiew. Ponadto każdy z tych trybów można ustawić w aż 6 poziomach mocy. Daje to użytkownikowi wiele możliwości i sprawia że urządzenie jest wielosezonowe – można korzystać z niego przez cały rok. TERMOSTAT / ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM – po osiągnięciu określonej temperatury grzałka przestaje grzać, a wentylator podtrzymuje pracę w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu. PRAKTYCZNE STOPKI + UCHWYT DO PRZENOSZENIA + PANEL STEROWANIA – nagrzewnica posiada praktyczne stopki, które umożliwiają stabilne ustawienie urządzenia. Dodatkowo grzejnik ma również uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie. Natomiast sama obsługa jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł. Jednym ustawiamy jeden z trzech trybów działania, a drugim intensywność grzania. Farelka zajmuje niewiele miejsca, nieużywana zmieści się w każdej szafie.

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA Vortex 5kW MAR-POL
NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA Vortex 5kW MAR-POL
Piekary Śląskie 30+ kilka dni temu

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA 5kW Nagrzewnica idealnie sprawdza się w każdym garażu, firmie, warsztacie, magazynie i innych powierzchniach gdzie szybko i efektywnie chcemy ogrzać pomieszczenie. Przednia część urządzenia chroniona jest specjalną kratą, aby uniemożliwić włożenie dłoni w miejsce grzewcze i zapobiec oparzeniu. Dodatkowo nagrzewnica posiada możliwość ustawienia kąta nachylenia według własnych potrzeb. Nagrzewnica elektryczna Niezawodna nagrzewnica elektryczna marki MAR-POL - która oferuje solidną konstrukcję wykonania oraz wysoką moc grzewczą SPECYFIKACJA PRODUKTU: Rodzaj nagrzewnicy: stojąca Moc grzewcza: 5 kW Termostat: TAK Zabezpieczenie przed przegrzaniem: TAK Możliwość samego nawiewu (wentylator): TAK - 30 W Regulacja nachylenia: TAK Regulacja temperatury: TAK Wydajność grzewcza: 274 m^3/h Zasilanie: 400V Wymiary: 32 x 32 x 37cm Waga: ok.5 kg Regulacja mocy + termostat Termostat pozwala na dopasowanie temperatury do własnych wymagań. Temperatura pracy0-40°C 3 - stopniowa regulacja za pomocą pokrętła, umieszczonego na przodzie nagrzewnicy. 30 W 2500W 5000W Funkcja nadmuchu Wentylator wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów, łopatki zaprojektowane są w taki sposób, aby efektywnie rozprowadzać ciepło. W ciepłe dni istnieje możliwość pracy wentylatora z wyłączoną funkcją grzania. Uchwyt do przenoszenia Górna część nagrzewnicy wyposażona jest w specjalny uchwyt, który umożliwia przetransportowanie urządzenia w inne miejsce bez większego problemu. Duży obszar zastosowań: ??? Nagrzewnica, dzięki swoim niewielkim wymiarom idealnie sprawdza się, jako przenośne źródło ciepła i znajdzie zastosowanie w wielu miejscach: Restauracjach, Kawiarniach, Garażach, Warsztatach samochodowych, Przyczepach kempingowych wysyłka za pobraniem 18,00

Nagrzewnica elektryczna 230 V 2000 W
Nagrzewnica elektryczna 230 V 2000 W
105 zł
5 dni plecy

Do pomieszczeń o kubaturze do 20 m³ Dwa stopnie mocy i tryb nawiewu zimnego powietrza Regulowana temperatura Nagrzewnica elektryczna z regulacją mocy i temperatury. Stan bardzo dobry/ używany

Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP 3kW przenośna
Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP 3kW przenośna
229 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP 3kW przenośna DANE TECHNICZNE: - Napięcie zasilające: 220-240V~50Hz - Moc grzewcza: 3000W - Medium: energia elektryczna - Przepływ powietrza: 423 m³/h - Regulacja mocy: 25/1500/3000W - Regulacja termostatem: tak - Zakres regulacji temp.: 5 °C – 35 °C - Prąd znamionowy: 13A - Stopień ochrony: IP20 - Wymiary: 265x2095x293mm - Wtyczka w zestawie: tak - Waga: 2,9 kg - Gwarancja: 36 miesięcy Nagrzewnica elektryczna Warmtec - EWP-3, 3kW Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP-3 o mocy 3kW, której producentem jest Warmtec Sp. z o.o., czyli nowoczesna i prężnie rozwijającą się polska firma. Firma istnieje od blisko 15 lat. Siła marki wynika z faktu, iż na każdym poziomie funkcjonowania firmy zawsze kierują się dobrem i zadowoleniem Klientów, oferując wyłącznie produkty najwyższej jakości. Jako producent specjalizują się w urządzeniach grzewczych. W ofercie firmy Warmtec znajdą Państwo grzejniki elektryczne, nagrzewnice, kurtyny powietrzne, podgrzewacze wody, regulatory temperatury, suszarki do rąk, suszarki hotelowe do włosów, suszarki basenowe, maty grzewcze i inne elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmują się także wentylacją oraz klimatyzacją. W ich ofercie znajdą Państwo również osuszacze powietrza oraz klimatyzatory. 220-240V Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP 3kW to bardzo efektywne urządzenie grzewcze wykorzystywane w najróżniejszych warunkach.Zapewnia bezpieczne ogrzewanie i jest w pełni przenośne oraz łatwe w obsłudze. Świetnie nadaje się do okazjonalnego, bądź awaryjnego ogrzewania pomieszczeń. Nagrzewnica elektryczne Warmtec® jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu zapewnia niezawodność i wysoką wydajność. Nagrzewnice elektryczne Warmtec® przeznaczone są do ogrzewania mniejszych pomieszczeń: garaży, warsztatów, domków letniskowych, szklarni, pomieszczeń magazynowych, socjalnych i sklepowych oraz małych hal produkcyjnych. Urządzenia te mają zastosowanie także do ogrzewania pomieszczeń w celu ich osuszania. Konstrukcja nagrzewnic umożliwia zastosowanie ich zarówno jako główne źródło ciepła, jak i źródło dodatkowe używane w celu dogrzewania. Nie zaleca się stosowania nagrzewnic EWP do ogrzewania pomieszczeń o dużym zapyleniu. DANE TECHNICZNE: - Napięcie zasilające: 220-240V~50Hz - Moc grzewcza: 3000W - Medium: energia elektryczna - Przepływ powietrza: 423 m³/h - Regulacja mocy: 25/1500/3000W - Regulacja termostatem: tak - Zakres regulacji temp.: 5 °C - 35 °C - Prąd znamionowy: 13A - Stopień ochrony: IP20 - Wymiary: 265x2095x293mm - Wtyczka w zestawie: tak - Waga: 2,9 kg - Gwarancja: 36 miesięcy ZaletyNagrzewnica EWP-3 to urządzenie, które oferuje wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych nagrzewnic. Pierwszą z nich jest wydajna grzałka PTC, która zapewnia szybkie i skuteczne nagrzewanie pomieszczenia. Dzięki wbudowanemu termostatowi i możliwości regulacji mocy, użytkownik może dostosować temperaturę do swoich potrzeb i oszczędzać energię. Nagrzewnica EWP-3 wyróżnia się również cichą pracą oraz ochroną przed przegrzaniem, co przyczynia się do bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Konstrukcja nagrzewnicy wykonana jest z mocnej i trwałej stali, co gwarantuje jej wytrzymałość i długą żywotność. Kolejną zaletą nagrzewnicy EWP-3 jest brak spalin, zapachu i wilgoci, co sprawia, że jest to urządzenie bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Dodatkowo, nagrzewnica nie zużywa tlenu, co jest istotne w zamkniętych pomieszczeniach. Ostatnią, ale nie mniej ważną zaletą nagrzewnicy EWP-3 jest łatwe podłączenie za pomocą wtyczki siłowej, co ułatwia instalację i demontaż urządzenia. Dzięki tym wszystkim zaletom, nagrzewnica EWP-3 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących efektywnego, bezpiecznego i łatwego w obsłudze grzejnika.

Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP 2kW przenośna
Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP 2kW przenośna
129 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP 2kW przenośna DANE TECHNICZNE: - Napięcie zasilające: 220-240V~50Hz - Moc grzewcza: 2000W - Medium: energia elektryczna - Przepływ powietrza: 158 m³/h - Regulacja mocy: 25/100/2000W - Regulacja termostatem: tak - Zakres regulacji temp.: 5 °C – 35 °C - Prąd znamionowy: 8,7A - Stopień ochrony: IP20 - Wymiary: 160x210x217mm - Wtyczka w zestawie: tak - Waga: 1,7 kg - Gwarancja: 36 miesięcy Nagrzewnica elektryczna Warmtec - EWP-2, 2kW Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP-2 o mocy 2kW, której producentem jest Warmtec Sp. z o.o., czyli nowoczesna i prężnie rozwijającą się polska firma. Firma istnieje od blisko 15 lat. Siła marki wynika z faktu, iż na każdym poziomie funkcjonowania firmy zawsze kierują się dobrem i zadowoleniem Klientów, oferując wyłącznie produkty najwyższej jakości. Jako producent specjalizują się w urządzeniach grzewczych. W ofercie firmy Warmtec znajdą Państwo grzejniki elektryczne, nagrzewnice, kurtyny powietrzne, podgrzewacze wody, regulatory temperatury, suszarki do rąk, suszarki hotelowe do włosów, suszarki basenowe, maty grzewcze i inne elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmują się także wentylacją oraz klimatyzacją. W ich ofercie znajdą Państwo również osuszacze powietrza oraz klimatyzatory. 220-240V Nagrzewnica elektryczna Warmtec EWP 2kW to bardzo efektywne urządzenie grzewcze wykorzystywane w najróżniejszych warunkach.Zapewnia bezpieczne ogrzewanie i jest w pełni przenośne oraz łatwe w obsłudze. Świetnie nadaje się do okazjonalnego, bądź awaryjnego ogrzewania pomieszczeń. Nagrzewnica elektryczne Warmtec® jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu zapewnia niezawodność i wysoką wydajność. Nagrzewnice elektryczne Warmtec® przeznaczone są do ogrzewania mniejszych pomieszczeń: garaży, warsztatów, domków letniskowych, szklarni, pomieszczeń magazynowych, socjalnych i sklepowych oraz małych hal produkcyjnych. Urządzenia te mają zastosowanie także do ogrzewania pomieszczeń w celu ich osuszania. Konstrukcja nagrzewnic umożliwia zastosowanie ich zarówno jako główne źródło ciepła, jak i źródło dodatkowe używane w celu dogrzewania. Nie zaleca się stosowania nagrzewnic EWP do ogrzewania pomieszczeń o dużym zapyleniu. DANE TECHNICZNE: - Napięcie zasilające: 220-240V~50Hz - Moc grzewcza: 2000W - Medium: energia elektryczna - Przepływ powietrza: 158 m³/h - Regulacja mocy: 25/100/2000W - Regulacja termostatem: tak - Zakres regulacji temp.: 5 °C - 35 °C - Prąd znamionowy: 8,7A - Stopień ochrony: IP20 - Wymiary: 160x210x217mm - Wtyczka w zestawie: tak - Waga: 1,7 kg - Gwarancja: 36 miesięcy ZaletyNagrzewnica EWP-2 to urządzenie, które oferuje wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych nagrzewnic. Pierwszą z nich jest wydajna grzałka PTC, która zapewnia szybkie i skuteczne nagrzewanie pomieszczenia. Dzięki wbudowanemu termostatowi i możliwości regulacji mocy, użytkownik może dostosować temperaturę do swoich potrzeb i oszczędzać energię. Nagrzewnica EWP-2 wyróżnia się również cichą pracą oraz ochroną przed przegrzaniem, co przyczynia się do bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Konstrukcja nagrzewnicy wykonana jest z mocnej i trwałej stali, co gwarantuje jej wytrzymałość i długą żywotność. Kolejną zaletą nagrzewnicy EWP-2 jest brak spalin, zapachu i wilgoci, co sprawia, że jest to urządzenie bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Dodatkowo, nagrzewnica nie zużywa tlenu, co jest istotne w zamkniętych pomieszczeniach. Ostatnią, ale nie mniej ważną zaletą nagrzewnicy EWP-2 jest łatwe podłączenie za pomocą wtyczki siłowej, co ułatwia instalację i demontaż urządzenia. Dzięki tym wszystkim zaletom, nagrzewnica EWP-2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących efektywnego, bezpiecznego i łatwego w obsłudze grzejnika.

Nagrzewnica elektryczna grzejnik *DARMOWA DOSTAWA*
Nagrzewnica elektryczna grzejnik *DARMOWA DOSTAWA*
15999 zł
Wrocław 13 dnia plecy

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA Z WENTYLATOREM *DARMOWA DOSTAWA* ZALETY I CECHY • POTĘŻNA MOC 3000 W = SZYBKIE NAGRZEWANIE – nagrzewnica o mocy aż 3kW nagrzewa pomieszczenie w trybie natychmiastowym. Budowa urządzenia sprawia natomiast, że ciepłe lub chłodne powietrze jest równomiernie dystrybuowane po pomieszczeniu. • 3 TRYBY PRACY / 6 POZIOMÓW MOCY KAŻDY – grzejnik posiada aż trzy tryby działania: chłodny nawiew; ciepły nawiew i gorący nawiew. Ponadto każdy z tych trybów można ustawić w aż 6 poziomach mocy. Daje to użytkownikowi wiele możliwości i sprawia że urządzenie jest wielosezonowe – można korzystać z niego przez cały rok. • TERMOSTAT / ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM – po osiągnięciu określonej temperatury grzałka przestaje grzać, a wentylator podtrzymuje pracę w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu. • PRAKTYCZNE STOPKI + UCHWYT DO PRZENOSZENIA + PANEL STEROWANIA – nagrzewnica posiada praktyczne stopki, które umożliwiają stabilne ustawienie urządzenia. Dodatkowo grzejnik ma również uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie. Natomiast sama obsługa jest bardzo prosta i odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł. Jednym ustawiamy jeden z trzech trybów działania, a drugim intensywność grzania. Farelka zajmuje niewiele miejsca, nieużywana zmieści się w każdej szafie. NAGRZEWNICĘ MOŻNA STOSOWAĆ W: • warsztacie • halach produkcyjnych • garażu • sklepie • lokalach gastronomicznych i usługowych • domach jedno - lub wielorodzinnych • budownictwie • magazynach • na placach budowy SPECYFIKACJA • moc urządzenia: 20W/2000W/3000W • przepływ powietrza: 514m3/h • termostat: Tak • zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak • ochrona przed zachlapaniem: IPX4 • konstrukcja: obudowa z blachy stalowej pokryta lakierem żaroodpornym • napięcie: 220 - 240V / 50 Hz • wymiary urządzenia: 32 x 21,5 x 19 cm • waga: 3,6 kg • waga w opakowaniu: 4 kg

Nowa nagrzewnica elektryczna 5kw Volteno VO1821
Nowa nagrzewnica elektryczna 5kw Volteno VO1821
300 zł
30+ kilka dni temu

Nowa nagrzewnica nie wyjmowana z pudełka Opis produktu: Główną zaletą nagrzewnicy jest wysoka jakość wykonania. Produkt wykorzystywany jest do ogrzewania pomieszczeń, zapewniając przytulne ciepło. Nagrzewnica elektryczna Volteno charakteryzuje się mocą grzewczą w wysokości 5kW. Zaletą produktu jest możliwość regulacji mocy do 5000W, dzięki czemu znajduje on szerokie zastosowanie - głównie przemysłowe Nagrzewnicą elektryczną można osuszać zarówno średnie jak i duże pomieszczenia Klasa szczelności – IP24 Regulowany termostat Metalowa obudowa Wentylator chłodzący Wolnostojący i przenośny Zabezpiecznie przed przegrzaniem Dane techniczne: Napięcie: 400V Element grzejny: Stal nierdzewna Regulacja mocy Regulowany termostat Zabezpieczenie przed przegrzaniem Wentylator chłodzący Metalowa obudowa Typ wolnostojący i przenośny IP 24 Stalowy stojak tel. 78*******50

Nagrzewnica elektryczna EBERG Nagrzewnica dmuchawa grzejnik termostat
Nagrzewnica elektryczna EBERG Nagrzewnica dmuchawa grzejnik termostat
200 zł
Radzanów 30+ kilka dni temu

Witam.Sprzedam przenośną nagrzewnice elektryczna o mocy 3000W z termostatem EBERG EBH 30 Nie generuje spalin. Kompaktowa budowa. Szybko nagrzewa każde pomieszczenie. Wytrzymała konstrukcja. Dane techniczne Model: EBH 30 Moc urządzenia: 25W/1500W/3000W Przepływ powietrza: 514m3/h Sterowanie: Manualna regulacja termostatu Termostat: Tak Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak Ochrona przed zachlapaniem: IPX4 Wymiary urządzenia: 27/25,5/40cm Waga: 4,6 kg Konstrukcja: Obudowa z blachy stalowej pokryta lakierem żaroodpornym Napięcie: 220 - 240V/50 Hz Producent: EBERG Natychmiastowy efekt, pełna moc od razu po uruchomieniu. Bardzo długa żywotność elementów grzejnych. Regulacja mocy. Bezpieczeństwo użytkowania Niewielkie wymiary, mała waga. Zabezpieczenie przed przegrzaniem Możliwość włączenia samego nawiewu Stabilna podstawa wyposażona w gumowe nóżki tłumiące wibracje i gwarantujące stabilną pracę urządzenia. Wygodny uchwyt do przenoszenia Solidny przewód zasilający - odporny na zniszczenie Nagrzewnica nowa używana 5 dni.

Nagrzewnica elektryczna 9KW
Nagrzewnica elektryczna 9KW
250 zł
Biłgoraj 22 dnia plecy

Sprzedam nagrzewnice elektryczną o mocy 9KW. Użyta 2-3 razy, 100% sprawna.

NAGRZEWNICA Elektryczna Master
NAGRZEWNICA Elektryczna Master
1400 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam nagrzewnice elektryczną firmy Master Typ B22 EPB Przepływ powietrza 2400 m3 Zalecana do powierzchni 150 m2 Zasilanie 3 fazowe Sprawna używana sporadycznie w ubiegłym roku w okresie zimowym. Koszt nowej 2400 zł

Nagrzewnica elektryczna Neo
Nagrzewnica elektryczna Neo
300 zł
Radomsko 30+ kilka dni temu

Witam Sprzedam nagrzewnicę elektryczną marki Neo. Sprawdzi się zarówno w warsztatach jak i na budowie. Zakupiona na początku roku, używana kilka razy. Stan idealny. Zasilanie sieciowe. Napięcie zasilania 380-400V. Maksymalna moc 5000W. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

2x Nagrzewnica elektryczna
2x Nagrzewnica elektryczna
30 zł
5 dni plecy

Sprzedam 2x nagrzewnice, obje sie wlaczajai dmuchaja, w obu nagrzewnicach spirala sie nie nagrzewa. Sprzedaje jako uszkodzony

Nagrzewnica elektryczna nowa
Nagrzewnica elektryczna nowa
200 zł
Sianów 30+ kilka dni temu

Sprzedam nagrzewnice elektryczną przenośną, nowa, nie używana

Dmuchawa nagrzewnica elektryczna
Dmuchawa nagrzewnica elektryczna
700 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam nagrzewnice elektryczna sprawna

Nagrzewnica elektryczna Master 9 kW b9eca
Nagrzewnica elektryczna Master 9 kW b9eca
750 zł
Opatów 22 dnia plecy

Sprzedam BARDZO mało używaną nagrzewnice elektryczną. Nagrzewnica elektryczna Master B 9 ECA, moc 9 kW Najważniejsze parametry Moc grzewcza: 9 kW Regulacja termostatem: możliwa Przepływ powietrza: 800 m³/h Zasilanie: 400 V / 50 Hz Waga urządzenia: 9,3 kg Błyskawiczne nagrzewanie pomieszczeń Brak spalin Solidna i wytrzymała obudowa Producent: MASTER 4 Tryby pracy Wentylator, Grzanie (4,5 kW), Grzanie (9 kW), OFF Zalety nagrzewnicy elektrycznej B 9 ECA Wbudowany termostat Regulacja mocy Elementy grzewcze ze stali nierdzewnej Łatwa obsługa Brak spalin, zapachów Nie zużywają tlenu Szybkie ogrzewanie Niewielkie rozmiary Cicha praca Stalowa konstrukcja

Nagrzewnica elektryczna grzejnik farelka 3,5 kW (BUD92)
Nagrzewnica elektryczna grzejnik farelka 3,5 kW (BUD92)
179 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA VOLT COMFORT 3500 W Z TERMOSTATEM CHARAKTERYSTYKA: Proste w obsłudze i odporna na uszkodzenia mechaniczne, doskonała do długotrwałego użytkowania. Nagrzewnica elektryczna nie zużywa tlenu, nie wymaga dostaw paliwa, jest bezpieczna i czysta, przystosowana do pracy ciągłej i łatwo przenośna. Idealnie nadaje się do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń w zależności od mocy nagrzewnicy. Bardzo skuteczna jeśli chodzi o ogrzewanie w pomieszczeniach takich jak: - pomieszczenia mieszkalne, - warsztaty, - sklepy, - domy letniskowe, - magazyny, - lokale gastronomiczne, - lokale handlowe i usługowe, - obiektu użyteczności publicznej, - domy jednorodzinne, - szklarnie, - hale sportowe, - zabudowania fabryczne. Do tych ostatnich zastosowań można użyć większej ilości nagrzewnic, aby móc wystarczająco nagrzać pomieszczenia. DANE TECHNICZNE: - Moc grzewcza: 3,5 kW - 3 - STOPNIOWA regulacja mocy - Regulacja wentylatora: 20/1700/3500W - Napięcie: 220-240 V - Częstotliwość: 50Hz/60Hz - Powierzchnia: do 70m2 - Głośność: 47 dB - Stopień ochrony: IP20 - Termostat - Ceramiczna grzałka - Zintegrowany uchwyt - Funkcja wentylatora - Regulowana nóżka - Nie zużywa tlenu, brak spalin i wilgoci - Siatka ochronna - Waga: 2,4 kg - Instrukcja w j. polskim - Ceramiczny element grzewczy - Wymiary urządzenia: 20,0 x 22,0 x 28,0 cm - Długość kabla zasilającego: 140cm GRZEJNIK CERAMICZNY - ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ Nagrzewnica elektryczna COMFORT 3500 ma wysoką wydajność ogrzewania. W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników elektrycznych wyposażonych w elementy żelazne, grzejnik ten jest wyposażony w elementy ceramiczne, które są efektywniejsze w oddawaniu ciepła do otoczenia. PŁYNNA REGULACJA TERMOSTATU Posiada regulowany termostat, dzięki czemu w łatwy sposób dopasujesz temperaturę do indywidualnych potrzeb. REGULACJA KĄTA NACHYLENIA URZĄDZENIA NASZ TOWAR JEST NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY POSIADA GWARANCJĘ KLIENT OTRZYMUJE PARAGON LUB FAKTURĘ VAT SZYBKA WYSYŁKA GWARANCJA SATYSFAKCJI W RAZIE NIEZADOWOLENIA KLIENTOWI PRZYSŁUGUJE PRAWO ZWROTU TOWARU W PRZECIĄGU 14 DNI DANE KONTAKTOWE Telefon: 79*******00 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów . Odbiór osobisty: Sklep TOOLES Jarzębinowa 2a 15-793 Białystok Czynne: pn-pt : 08:00-17:00 sob. 08:00-12:00 WYSYŁKA POBRANIOWA 20ZŁ Paczka do 30kg

Nagrzewnica Elektryczna Farelka Dmuchawa Grzejnik 3kW Termostat [NOWA]
Nagrzewnica Elektryczna Farelka Dmuchawa Grzejnik 3kW Termostat [NOWA]
157 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Nagrzewnica Elektryczna Farelka Dmuchawa Grzejnik 3kW Termostat [NOWA] PRODUKT NOWY, FABRYCZNIE ZAPAKOWANY ZAKUP PRZEZ OLX LUB WYSYŁKA INPOST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZA POBRANIEM 3 TRYBY PRACY / 6 POZIOMÓW MOCY KAŻDY – grzejnik posiada aż trzy tryby działania: chłodny nawiew; ciepły nawiew i gorący nawiew. Ponadto każdy z tych trybów można ustawić w aż 6 poziomach mocy. Daje to użytkownikowi wiele możliwości i sprawia że urządzenie jest wielosezonowe – można korzystać z niego przez cały rok. SPECYFIKACJA moc urządzenia: 20W/2000W/3000W przepływ powietrza: 514m3/h termostat: Tak zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak ochrona przed zachlapaniem: IPX4 konstrukcja: obudowa z blachy stalowej pokryta lakierem żaroodpornym napięcie: 220 - 240V / 50 Hz ogrzeje około 30 m² pomieszczenia wymiary urządzenia: 32 x 21,5 x 19 cm waga: 3,6 kg waga w opakowaniu: 4 kg Nagrzewnica elektryczna to rodzaj urządzenia, które generuje ciepło emitowane do otoczenia, podnosząc temperaturę pomieszczenia lub obiektu. Nagrzewnica elektryczna może być używana do ogrzewania małych pomieszczeń, takich jak pokoje, biura, garaże, ale także do podgrzewania tych większych, jak magazyny, warsztaty czy miejsca na budowie.

Nagrzewnica elektryczna 15 kW
Nagrzewnica elektryczna 15 kW
500 zł
Lubań 18 dni plecy

Do sprzedania widoczna na zdjęciu nagrzewnica na siłe, pełna regulacja mocy. sprawna 100%

Nagrzewnica elektryczna  Dania 18kW
Nagrzewnica elektryczna Dania 18kW
900 zł
Wejherowo 17 dni plecy

Sprzedam Nagrzewnicę elektryczną 18.0kW Nagrzewnica DANIA posiadają wytrzymałą, metalową obudowę z mocnymi, izolowanym uchwytami do przenoszenia. Zawarty jest tam również termostat bezpieczeństwa, który chroni nagrzewnicę przed przegrzaniem i zabezpiecza przed powstaniem zagrożenia pożarowego. Regulacja mocy dokonywana jest za pomocą przełącznika, który może być ustawiony w pozycji 1/2 lub 1/1 w zależności od oczekiwanego efektu cieplnego. Wbudowany termostat wewnętrzny zapewnia utrzymanie żądanej temperatury. Nagrzewnice DANIA mogą być używane do ogrzewania mieszkań, a także w sektorze rolnym, usługach i budownictwie. Są one idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń, takich jak: pomieszczenia mieszkalne, warsztaty, sklepy, magazyny, domy letniskowe itp. Za pomocą nagrzewnic można także ogrzewać duże pomieszczenia, takie jak: szklarnie, hale sportowe, zabudowania fabryczne. Do tych zastosowań można użyć większej ilości nagrzewnic, aby wystarczająco nagrzać pomieszczenia. Dane techniczne: Wydajność, (kW): 9/18 Wydajność, (kcal/t): 7740/15400 Wydajność, (kj/t): 32400/64800 Napięcie zasilania, (V): 3x400 Maks. zużycie prądu, (A): 26 Średnica wentylatora, (mm): 350 Przepływ powietrza, (m²/t): 1900 Wymiary, (mm): 620x570x530 Waga, (kg): 26,0 IP: 44 tel 51*******84

Nagrzewnica elektryczna na 400v
Nagrzewnica elektryczna na 400v
200 zł
Limanowa 14 dnia plecy

Witam sprzedam sprawna nagrzewnice na 400 v jak na zdjeciach mozliwa wysylka pozdrawiam

Nagrzewnica elektryczna volteno 5kw
Nagrzewnica elektryczna volteno 5kw
300 zł
20 dni plecy

Sprzedam używaną tydzień czasu nagrzewnicę wentylatorową 5kw Volteno, jak nowa. 100% sprawna

Nagrzewnica elektryczna MASTER B22EPA
Nagrzewnica elektryczna MASTER B22EPA
1550 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Witam Sprzedam nagrzewnicę elektryczną MASTER 22 KW B 22 EPA nie urzywana . Cena 1750 zł. Kontakt tylko telefoniczny 50*******91. Odbiór tylko osobisty w Katowicach. Pozdrawiam Heniek.

Nagrzewnica elektryczna neo 3kw
Nagrzewnica elektryczna neo 3kw
250 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam nagrzewnice elektryczna 3kw neo nowa nie używana i zapakowana oryginalnie

Nagrzewnica elektryczna REM15 EPB
Nagrzewnica elektryczna REM15 EPB
800 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania posiadam nagrzewnice z regulacją 7.5-15kw. Stan jak nowy, przepracowała może z 10 godzin

Nagrzewnica elektryczna 18 kw
Nagrzewnica elektryczna 18 kw
600 zł
Dębno 30+ kilka dni temu

Sprzedam nagrzewnice elektryczną 18 kw z termostatem w bdb stanie . Bardzo szybko nagrzewa pomieszczenia. Cena 600 zł Tel. 50*****22

Nagrzewnica Elektryczna 18 KW Turbina El Biorn
Nagrzewnica Elektryczna 18 KW Turbina El Biorn
1000 zł
Stary Sącz 30+ kilka dni temu

Nagrzewnica elektryczna szwedzkiej firmy El Biorn 18 KW Nadmuchiwany tekstylny dystrybutor powietrza wbudowany w maszynę i wyposażony w wewnętrzną stalową spiralę zapewniającą trwałość w pionie Rozdzielacz tkaninowy ma sześć wylotów powietrza o średnicy 95 mm i może być używany z dodatkowymi wężami Dwie prędkości wentylatora 2300/1700 m³/h zapewniają optymalną wydajność w większości zastosowań Nagrzewnicę można ustawić na 9–18 kW, a wentylatory można regulować pod kątem pracy zarówno przy połowie, jak i przy pełnej prędkości. Temperatura jest kontrolowana tak, aby działała przy regulowanych ustawieniach minimalnych i maksymalnych Prosta konstrukcja umożliwia szybką i łatwą wymianę filtra Uchwyt transportowy wyposażony jest w izolację ochronną Maszyna posiada oznaczenie S, jest sklasyfikowana jako grzejnik pokojowy i posiada deklarację CE TF18 jest przeznaczony do pracy na powierzchni 350 m² lub 1225 m³ Faktura Vat Cena brutto

Nagrzewnica elektryczna Master B 22 EPB ( 22 kW)
Nagrzewnica elektryczna Master B 22 EPB ( 22 kW)
2350 zł
Kobyłka 16 dni plecy

Nagrzewnica elektryczna Master B 22 EPB ( 22 kW) Nagrzewnice elektryczne sprawdzają się w prawie każdych warunkach. Szybka instalacja i duża wydajność urządzeń sprawiają, że ciepło w pomieszczeniu jest odczuwalne natychmiast po uruchomieniu. Nagrzewnice elektryczne Master są w pełni przenośne i mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych, jak i w dużych obiektach przemysłowych. Opis modelu: Wbudowany termostat pomieszczeniowy Nie zużywają tlenu Brak spalin, zapachu, wilgoci Wyłącznik lato-zima służący wyłącznie do wentylacji Cicha praca Automatyczny reset Silnik z wyłącznikiem termicznym Elementy grzewcze wykonane ze stali nierdzewnej Termostat przegrzania Możliwość regulacji mocy Mocna i wytrzymała konstrukcja stalowa Uwaga! Nie należy umieszczać nagrzewnic nadmuchowych bezpośrednio przy ścianie lub innej przeszkodzie. Nie należy dotykać wewnętrznych elementów nagrzewnicy. Nagrzewnica elektryczna Master B22EPB 22 kW EAN (GTIN) 8053*****1289 DANE TECHNICZNE: Moc grzewcza: 22,0 kW Przepływ powietrza: 2400 m³/h Zalecany do powierzchni [m2]: 220 Minimalna moc grzewcza: 11,0 kW Napięcie: 400 V/3-fazowe Pozycja przełącznika 1: wyłączony Częstotliwość: 50 Hz Prąd znamionowy: 32,0 A Regulacja termostatem: TAK Zakres temperatur: 5-35 °C Ochrona: IP 24 Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.): 350x540x590 mm Obudowa: Metalowa Waga: 20,0 Kg Zapraszamy do kontaktu. www.firmamtm.pl

Nagrzewnica Elektryczna TROTEC TDS50 9kW Nowa, Promocja Wysyłka Gratis
Nagrzewnica Elektryczna TROTEC TDS50 9kW Nowa, Promocja Wysyłka Gratis
489 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Nagrzewnica elektryczna niemieckiej firmy TROTEC model TDS 50 zakres 4,5kW-9kW, gniazdo 16A. Przydatne rozwiązanie w kwestii ogrzewania dla budownictwa, gastronomii, altan ogrodowych lub domków letniskowych: nagrzewnica elektryczna TDS 50. Dzięki wbudowanemu termostatowi gwarantuje niezawodne ogrzewanie i utrzymywanie stałej temperatury. Wysyłka Gratis!! Gwarancja 12- 24 miesiące. Wystawiamy Paragon-Faktura Vat. Rok produkcji nagrzewnicy 2023r Posiadamy w sprzedaży również 3,3 Kw Kontakt tel. Ola 601""380""923 Wojtek 507""049""919 info#klimek1.pl klimek.com.pl Nagrzewnica elektryczna TDS 50 - praktyczne zalety: 100% TROTEC - rozwój, Design, produkcja Profesjonalne wykonanie Możliwość regulacji temperatury Wbudowany termostat dla utrzymania stałej temperatury Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewniające bezpieczeństwo użytkowania Ochrona termiczna silnika Kratka z przodu sterująca strumieniem powietrza Praktyczny uchwyt transportowy Dane techniczne TDS 50 w skrócie: Moc grzewcza: 4,5 do 9 kW Ilość powietrza: 708 m³/h Pobór prądu: 13 A Moc przyłączeniowa: 400 V Przyłącze zasilania: wtyk 16 A Termostat: zintegrowany Poziom hałasu: 46 dB Zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak Ochrona: IPX 4 Wymiary dł. x szer. x wys.: 283 x 355 x 515 mm Waga: 9,5 kg Nagrzewnice Dostępne w Łodzi lub Wysyłka Gratis cała Polska Kontakt tel. Ola 601""380""923 Wojtek 507""049""919 info#klimek1.pl klimek.com.pl

Nagrzewnica thermobile elektryczna
Nagrzewnica thermobile elektryczna
750 zł
Strzyżów 30+ kilka dni temu

Sprzedam nagrzewnica thermobile elektryczna Przemysłowa Sprawną na siłę, więcej informacji pod nr telefonu

Nagrzewnica elektryczna 3 kW (1,65/3 kW)
Nagrzewnica elektryczna 3 kW (1,65/3 kW)
299 zł
Kobyłka 30+ kilka dni temu

Nagrzewnica elektryczna 3 kW (1,65/3 kW) Nagrzewnice elektryczne przenośne zaprojektowane, aby bezawaryjnie pracować w trudnych warunkach. Przeznaczone są do dogrzewania i ogrzewania różnorodnych pomieszczeń. Najczęściej wykorzystywane są do ogrzewania hal produkcyjnych, pracowni, składów, warsztatów, pomieszczeń socjalnych, sklepów, magazynów, garaży, budek strażniczych, a nawet mieszkań. Świetnie sprawdzają się podczas prac budowlanych i wykończeniowych, wspomagając pracę m.in. osuszaczy pomieszczeń i przyspieszając wykonywanie prac tynkarskich, malarskich czy konserwatorskich. OPIS MODELU wbudowany termostat, brak spalin, zapachu, wilgoci, nie zużywają tlenu, cicha praca, elementy grzewcze wykonane ze stali nierdzewnej, termostat przegrzania, dwustopniowa regulacja mocy, mocna i wytrzymała konstrukcja stalowa, uchwyt do łatwego transportu nagrzewnicy funkcja pracy samego wentylatora (chłodzenie). przepływ powietrza 400 m3 / h Duża mobilność Niewątpliwą zaletą nagrzewnic elektrycznych jest duża mobilność - należy tylko zapewnić dostęp do instalacji elektrycznej, w plenerze można wykorzystać zasilanie z agregatów prądotwórczych, a dzięki niskiej masie, można z łatwością zmienić miejsce pracy nagrzewnicy. Zwarta, metalowa obudowa duża wydajność, cicha praca, brak emisji spalin oraz brak zużycia tlenu to cechy nagrzewnic elektrycznych, dzięki którym można ich używać w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie i zwierzęta. Brak wydalania pary wodnej zapobiega zbieraniu się wilgoci w pomieszczeniach i wspomaga ich osuszanie. Zapraszamy do kontaktu.

ME 3PTC (1,5/3,0 KW) Nagrzewnica elektryczna farelka MTM
ME 3PTC (1,5/3,0 KW) Nagrzewnica elektryczna farelka MTM
259 zł
Kobyłka 16 dni plecy

Oferujemy na sprzedaż sprawdzone nagrzewnice elektryczne które posiadamy w naszym magazynie i są dostępne od ręki. Koszt wysyłki kurierem wynosi 27 zł brutto. Nagrzewnica elektryczna typu farelka MTM ME 3PTC o mocy 3000W bardzo dobrze spisuje się jako przenośne źródło ciepła. DANE TECHNICZNE: Moc grzewcza 3000 W Przepływ powietrza 97 m³/h Zasilanie / Częstotliwość 230 V / 50 Hz Prąd znamionowy 13,0 A Regulacja mocy grzewczej 1500 W/3000 W Regulacja termostatem TAK Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.) 244x240x250 mm Waga (netto/brutto) 3,4 / 3,7 kg Nagrzewnice elektryczne sprawdzają się w prawie każdych warunkach. Szybka instalacja i duża wydajność urządzeń sprawiają, że ciepło w pomieszczeniu jest odczuwalne natychmiast po uruchomieniu. Nagrzewnice elektryczne serii ME PTC są w pełni przenośne i mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych, jak i w dużych obiektach przemysłowych do ogrzewania stanowisk pracy. Nagrzewnica elektryczna MTM ME 3PTC w trakcie pracy, w przeciwieństwie do nagrzewnic spalinowych bez odprowadzenia spalin, nie emituje pary wodnej. Fakt ten powoduje przydatność tego urządzenia do ogrzewania pomieszczenia w celu jego osuszania Nagrzewnica elektryczna typu farelka MTM ME 3PTC o mocy 3000 W bardzo dobrze spisuje się jako przenośne źródło ciepła służące do dogrzewania pomieszczeń znajdujących się w trakcie prac budowlanych oraz prac wykończeniowych. Zwarta budowa, duża wydajność cieplna, cicha praca, brak emisji spalin oraz brak zużycia tlenu są cechami decydującymi o przydatności do ogrzewania pomieszczeń, w których przebywają ludzie i zwierzęta. Nagrzewnica elektryczna MTM 3PTC posiada wytrzymałą metalową obudowę z mocnymi, izolowanymi (ze względów bezpieczeństwa) uchwytami do przenoszenia. Wewnątrz nagrzewnicy znajdują się nowoczesne i energooszczędne elementy grzejne typu PTC co czyni ją najbardziej oszczędną w stosunku do nagrzewnic ze standardowymi grzałkami aż o 30%. GŁÓWNE CECHY Moc grzewcza regulowana jest za pomocą przełącznika głównego, który może być ustawiony na 1,5 kW lub 3 kW. ZALETY NAGRZEWNICY ELEKTRYCZNEJ ME 3PTC KOMFORT - kontrola temperatury dzięki zastosowaniu termostatu WYGODA - ergonomiczny uchwyt ułatwiający przenoszenie BEZPIECZEŃSTWO - zabezpieczenie przed przegrzaniem ZASTOSOWANIE NAGRZEWNICY ELEKTRYCZNEJ ME 3PTC dogrzewanie obiektów domowych jak sypialnie, kuchnie, suche łazienki (bez narażenia na bezpośrednie działanie wody, obudowa nie jest bryzgoszczelna) dogrzewanie obiektów remontowych, ogrzewanie miejscowe, stanowiskowe w małych zakładach pracy, w biurach i w sklepach wentylacja miejscowa w miesiącach letnich - praca bez działania grzałek,

Nagrzewnica ELEKTRYCZNA Dmuchawa Farelka 3,5kW PM-NAG-3.5EN
Nagrzewnica ELEKTRYCZNA Dmuchawa Farelka 3,5kW PM-NAG-3.5EN
139 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA 3,5KW Model: Powermat PM-NAG-3.5EN MOŻLIWA TYLKO WYSYŁKA: *Odbiór osobisty możliwy wyłącznie w Zawierciu po wcześniejszym uzgodnieniu. *Zapraszamy także do Zawiercia do naszego punktu Outlet Elektronarzędzi. KOSZTY WYSYŁKI: KURIER: WPŁATA NA KONTO: 13 ZŁ POBRANIE: 16 ZŁ PACZKOMATY INPOST: WPŁATA NA KONTO: 11zł PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 14 zł OKRES GWARANCJI: 24 miesiące przy zakupie na paragon 12 miesięcy na fakturę Specyfikacja techniczna Producent: Powermat Moc: 3500 W Zasilanie: 230 V / 50 Hz Przepływ powietrza: 300 m³/h Powierzchnia: do 70 m² Głośność: 47 dB Długość przewodu zasilającego: 1,3 m Ustawienia mocy: 40 / 1750 / 3500 [W] Zakres pracy termostatu: 0 - 85 (stopni Celsjusza) Stopień ochrony: IP20 Wymiary urządzenia: 230 x 210 x 290 [mm] Waga nagrzewnicy: 2,3 kg Wyposażenie Nagrzewnica elektryczna 3,5 kW Instrukcja obsługi PL Cechy produktu Wbudowany 5-łopatkowy wentylator o wysokiej wydajności zapewni przepływ powietrza do 300 m³/h. Wysokiej klasy silnik oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem odcinające zasilanie zagwarantuje wydajną i bezpieczną pracę. Główne zalety Regulacja temperatury Termostat Ceramiczna grzałka Zintegrowany uchwyt Funkcja wentylatora Stabilna nóżka Nie zużywa tlenu, brak spalin i wilgoci Siatka ochronna Ceramiczny element grzewczy Funkcjonalność Idealnie nadaje się do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń w zależności od mocy nagrzewnicy. Bardzo skuteczna jeśli chodzi o ogrzewanie w pomieszczeniach takich jak: pomieszczenia mieszkalne warsztaty sklepy domy letniskowe magazyny lokale gastronomiczne lokale handlowe i usługowe obiektu użyteczności publicznej domy jednorodzinne szklarnie hale sportowe zabudowania fabryczne Nagrzewnice elektryczne tego typu wyposażone są w liczne usprawnienia, mające również znaczący wpływ na bezpieczeństwo użytkowania. Posiadają system chroniący silnik przed przegrzaniem. Co więcej, ich kompaktowa konstrukcja oraz znajdująca się na górnej części solidnej obudowy rączka, zdecydowanie ułatwiają przenoszenie. Zimne powietrze jest zasysane do urządzenia przez wentylator i kierowane w stronę wylotu nagrzewnicy, gdzie ogrzewane jest przez wysokiej jakości grzałki. Ciepłe powietrze wylatuje przodem.

Nagrzewnica ELEKTRYCZNA Dmuchawa Farelka 2,5kW  PM-NAG-2.5EN
Nagrzewnica ELEKTRYCZNA Dmuchawa Farelka 2,5kW PM-NAG-2.5EN
68 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA 2,5KW Model: Powermat PM-NAG-2.5EN MOŻLIWA TYLKO WYSYŁKA: *Odbiór osobisty możliwy wyłącznie w Zawierciu po wcześniejszym uzgodnieniu. *Zapraszamy także do Zawiercia do naszego punktu Outlet Elektronarzędzi. KOSZTY WYSYŁKI: KURIER: WPŁATA NA KONTO: 13 ZŁ POBRANIE: 16 ZŁ PACZKOMATY INPOST: WPŁATA NA KONTO: 11zł PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE: 14 zł OKRES GWARANCJI: 24 miesiące przy zakupie na paragon 12 miesięcy na fakturę Specyfikacja techniczna Producent: Powermat Moc: 2500 W Zasilanie: 230 V / 50 Hz Przepływ powietrza: 220 m³/h Powierzchnia: do 45 m² Głośność: 47 dB Długość przewodu zasilającego: 1,3 m Ustawienia mocy: 30 / 1250 / 2500 [W] Zakres pracy termostatu: 0 - 85 (stopni Celsjusza) Stopień ochrony: IP20 Wymiary urządzenia: 195 x 170 x 225 [mm] Waga nagrzewnicy: 1,4 kg Wyposażenie Nagrzewnica elektryczna 2,5 kW Instrukcja obsługi PL Cechy produktu Wbudowany 5-łopatkowy wentylator o wysokiej wydajności zapewni przepływ powietrza do 220 m³/h. Wysokiej klasy silnik oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem odcinające zasilanie zagwarantuje wydajną i bezpieczną pracę. Główne zalety Regulacja temperatury Termostat Ceramiczna grzałka Zintegrowany uchwyt Funkcja wentylatora Stabilna nóżka Nie zużywa tlenu, brak spalin i wilgoci Siatka ochronna Ceramiczny element grzewczy Funkcjonalność Idealnie nadaje się do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń w zależności od mocy nagrzewnicy. Bardzo skuteczna jeśli chodzi o ogrzewanie w pomieszczeniach takich jak: pomieszczenia mieszkalne warsztaty sklepy domy letniskowe magazyny lokale gastronomiczne lokale handlowe i usługowe obiektu użyteczności publicznej domy jednorodzinne szklarnie hale sportowe zabudowania fabryczne Nagrzewnice elektryczne tego typu wyposażone są w liczne usprawnienia, mające również znaczący wpływ na bezpieczeństwo użytkowania. Posiadają system chroniący silnik przed przegrzaniem. Co więcej, ich kompaktowa konstrukcja oraz znajdująca się na górnej części solidnej obudowy rączka, zdecydowanie ułatwiają przenoszenie. Zimne powietrze jest zasysane do urządzenia przez wentylator i kierowane w stronę wylotu nagrzewnicy, gdzie ogrzewane jest przez wysokiej jakości grzałki. Ciepłe powietrze wylatuje przodem.

Nagrzewnica elektryczna 15KW Sovelor D15(master) gwarancja 850zł netto
Nagrzewnica elektryczna 15KW Sovelor D15(master) gwarancja 850zł netto
1050 zł
13 dnia plecy

Profesjonalna nagrzewnica 15KW SOVELOR D15 15KW Przenośna elektryczna nagrzewnica powietrza Seria SOVELOR D15 to przenośne urządzenie działające na zasilaniu trójfazowym 380 V. Charakteryzują się polerowanym korpusem ze stali nierdzewnej, gniazdem szybkiego podłączenia do zdalnego sterowania termostat pokojowy oraz wysokim wzrostem temperatury przepływu powietrza: od 44 do 56 ° C w zależności od modelu. Urządzenia wysokiej klasy, ich jakość wykonania sprawia, że ​​są niezawodne, wydajne i bezpieczne nawet w trudnych warunkach użytkowania: budynki inwentarskie, budowy, szklarnie, budynki rolnicze, wypożyczalnie, suszarnie betonu. moc max.(kW) 15 ( 2stopnie 10KW lub 15KW ) napięcie(V) 380 / 50Hz Przepływ powietrza 2000 m³ / godzinę zasilanie elektryczne długość(mm) 610 szerokość(mm) 387 wysokość(mm) 315 waga(kg) 16 norma CE typ SOVELOR typ D15 max. temperatura wyjściowa(°) 66 cena nowej to ok 500euro gwarancja rozruchowa cena brutto 1050zł z VAT rok produkcji 2010-2015 możliwość wysyłki za pobraniem posiadamy w ciągłej sprzedaży nagrzewnice spalinowe, gazowe i elektryczne o różnych mocach i wydajnościach.

Nagrzewnica elektryczna 5kW fabrycznie nowa!
Nagrzewnica elektryczna 5kW fabrycznie nowa!
290 zł
Siedlce 20 dni plecy

Do sprzedania Nagrzewnica Blyss 5kW. Nigdy nie używana. Fabrycznie nowa.

Nagrzewnica elektryczna 2000W Niteo Nowa
Nagrzewnica elektryczna 2000W Niteo Nowa
55 zł
Nowy Dwór Mazowiecki 22 dnia plecy

Jak w tytule. Nowa, kupiona tydzień temu w markecie. Posiadam dowod zakupu :) Odbiór osobisty Nowy Dwór Mazowiecki / Serock.

Filtr