Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Ogród Polska: Wszystkie miasta
Rzeźby ogrodowe - drewniane - rzemiosło artystyczne
Rzeźby ogrodowe - drewniane - rzemiosło artystyczne
60 zł
nowe Poznań 30+ kilka dni temu

Rzeźby do ogrodu lub do domu Rzemiosło artystyczne Wyprzedaż prywatnej kolekcji Po szczegóły, ceny i wymiary zapraszam do kontaktu

Lampy ogrodowe z betonu w japońskim stylu - NAJTANIEJ
Lampy ogrodowe z betonu w japońskim stylu - NAJTANIEJ
170 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

SKU 1046 Gorąca wyprzedaż - ceny producenta Lampa ogrodowa PAGODA w japońskim stylu z białego cementu jest piękną dekoracją do ogrodu, na balkon i na taras. Betonowa lampa PAGODA to piękna dekoracja do ogrodu i ozdoba przed drzwiami. Światło z lampy ogrodowej tworzy urok orientalnej atmosfery. Lampa będzie witała domowników i gości w jesienne wieczory. Źródłem światła może być świeca lub lampka elektryczna. Ogrodowa lampa japońska jest mrozoodporna. Wymiary lampy: Waga 38 kg Wysokość 56 cm Wymiary korpus 28 cm x 28 cm, Wymiary podstawa i daszek 45 cm x 45 cm Termin realizacji do 14 dni. Koszt dostawy - kurier 38 zł, odbiór osobisty - 0 zł. Płatność za pobraniem + 10 zł. Więcej lamp i figur ogrodowych znajdziesz na naszej stronie w************. Zapraszamy!

Piękna donica betonowa
Piękna donica betonowa
478 zł
30+ kilka dni temu

SKU1813 Gorąca wyprzedaż - dekoracje do domu i dekoracje do ogrodu Zdobione betonowe korytko - donica ogrodowa doskonała na wrzosy, pelargonie, bratki, surfinie i wiele innych kwiatów. Prostokątna donica betonowa jako piękna dekoracja ogrodowa i na cmentarz. Kwiaty w donicy ogrodowej cudownie dekorują ogród, taras, balkon czy oczko wodne, a nawet nagrobki. Wszystkie donice posiadają otwory odpływowe i są odporne na trudne warunki atmosferyczne, są mrozoodporne i lekko patynowane. Wymiary donicy: Waga 85 kg Wysokość 35 cm Wymiary podstawy 65 cm x 28 cm Wymiary pola sadzenia 83 cm x 42 cm Termin realizacji do 14 dni. Koszt dostawy - kurier 70 zł, odbiór osobisty - 0 zł. Płatność za pobraniem + 5 zł. Więcej donic ogrodowych z betonu, lamp ogrodowych i figur betonowych znajdziesz w naszym sklepie internetowym z dekoracjami do domu i ogrodu na stronie www.dodeko.pl. Do każdego zamówienia prezent niespodzianka. Zapraszamy!

Filtr