Sortowanie:
Znaleziony: 84 ogłoszenie w kategorii Ogród Polska: Wszystkie miasta
Gastronomiczny grill cateringowy!! nierdzewny!6 mm
Gastronomiczny grill cateringowy!! nierdzewny!6 mm
40 zł
nowe 30+ kilka dni temu

WITAM WSZYSTKICH PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST BARDZO SOLIDNY GRILL GASTRONOMICZNO-OGRODOWY GDYŻ WYKONANY JEST Z BLACHY 8 mm!!! ( spód grilla ) boki i tył blacha 6 mm, górne pokrywy blacha 3 mm GRILL W CAŁOŚCI Z STALI NIERDZEWNEJ!!! NIE ZNAJDZIESZ NA ŻADNEJ AUKCJI TAKIEGO GRILLA!!! NIE JEST TO ŻADEN CHWIEJĄCY SIĘ "BUBEL" TO PRAWDZIWA SOLIDNA POLSKA PRODUKCJA!!! GRILL JEST DWU-KOMOROWY POSIADA DWA RUSZTA W KOMPLECIE!! DZIĘKI SPRAWDZONEMU ZASTOSOWANIU DWÓCH NÓG GRILL JEST BARDZO STABILNY!! KOŁA NATOMIAST UŁATWIAJĄ PRZEMIESZCZANIE GRILLA. KOMORY ZAMYKANE POKRYWAMI NA ZAWIASACH-KTÓRE MOŻNA ZDEMONTOWAĆ. *** 5-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI RUSZTU ZAPEWNIA WŁAŚCIWĄ TEMPERATURĘ GRILLOWANIA *** PALENISKO Z BLACHY O GRUBOŚCI 8 i 6 mm STOPY WYKONANE Z PŁASKOWNIKA O GRUBOŚCI 12 mm (100x490mm) NOGI Z RURY OKRĄGŁEJ O ŚREDNICY 75 mm CENA PROMOCYJNA TO TYLKO 2200 ZŁ!!! Charakterystyka grilla : szerokość - 160 cm wysokość - 103 cm szerokość paleniska KAŻDE - 50 cm głębokość paleniska - 45 cm wysokość paleniska- 23 cm wymiar rusztu 47/44 cm WYKONAMY DLA CIEBIE DOWOLNY GRILL WEDŁUG TWOJEGO RYSUNKU SZKICU,OPISU LUB ZDJĘCIA!!! To co wyróżnia nasze produkty to wysoka jakość wykończenia i dbałość o każdy szczegół. Grill będzie służył Państwu przez długie lata!!! WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ŻYCZYMY SMACZNEGO!!! KONTAKT: TEL. ***-***-*** TEL. 691-136-664 E-MAIL: mo******2@w*.pl NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAM FAKTURĘ UPROSZCZONĄ. WYSYŁKA 185zł POBRANIE 210zł wysyłka na palecie!

grill ogrodowy nierdzewny!!  z popielnikiem na 2 tacki
grill ogrodowy nierdzewny!! z popielnikiem na 2 tacki
2399 zł
30+ kilka dni temu

BARDZO SOLIDNY GRILL OGRODOWY GDYŻ WYKONANY JEST Z BLACHY 4 mm!!! w całości z nierdzewki!! NIE ZNAJDZIESZ NA ŻADNEJ AUKCJI TAKIEGO GRILLA!!! NIE JEST TO ŻADEN CHWIEJĄCY SIĘ "BUBEL" TO PRAWDZIWA SOLIDNA POLSKA PRODUKCJA!!! POSIADA ON KLAPĘ ZAMONTOWANĄ NA DWÓCH ZAWIASACH KTÓRĄ MOŻNA ZDEMONTOWAĆ. GRILL WYPOSAŻONY JEST W DWIE WYGODNE PÓŁKI WIĘC WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO GRILLOWANIA MASZ POD RĘKĄ!!! POPIELNIK UŁATWIA CZYSZCZENIE GRILLA - JEST WYSUWANY I ŁATWY W OPRÓŻNIENIU *** 5-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI RUSZTU ZAPEWNIA WŁAŚCIWĄ TEMPERATURĘ GRILLOWANIA *** DZIĘKI SPRAWDZONEMU ZASTOSOWANIU DWÓCH NÓG GRILL JEST BARDZO STABILNY!! PALENISKO Z BLACHY O GRUBOŚCI 4 mm STOPY WYKONANE Z PŁASKOWNIKA O GRUBOŚCI 10 mm (70x400mm) NOGI Z RURY OKRĄGŁEJ O ŚREDNICY 42 mm Charakterystyka grilla : szerokość - 88 cm wysokość - 93 cm szerokość paleniska- 46 cm głębokość paleniska - 36 cm wysokość paleniska- 23 cm wymiar rusztu 43/34 cm MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA RUSZTU ZE STALI NIERDZEWNEJ ZA DOPŁATĄ - ZAPYTAJ!! szerokość popielnika - 25 cm głębokość popielnika - 35 cm wysokość popielnika - 2,5 cm WYKONAMY DLA CIEBIE DOWOLNY GRILL WEDŁUG TWOJEGO RYSUNKU SZKICU,OPISU LUB ZDJĘCIA!!! To co wyróżnia nasze produkty to wysoka jakość wykończenia i dbałość o każdy szczegół. Grill będzie służył Państwu przez długie lata!!! WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ŻYCZYMY SMACZNEGO!!! KONTAKT I WSZYSTKIE INFORMACJE W ZAKŁADCE O SPRZEDAJĄCYM!! Wejdź i poczytaj komentarze one oddają wszystko!!! NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAM FAKTURĘ UPROSZCZONĄ. WYSYŁKA 116zł POBRANIE 141zł wysyłka na palecie!

solidny grill ogrodowy blacha 5 mm nierdzewny!!
solidny grill ogrodowy blacha 5 mm nierdzewny!!
687 zł
30+ kilka dni temu

WITAM WSZYSTKICH PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST BARDZO SOLIDNY GRILL OGRODOWY GDYŻ WYKONANY JEST Z BLACHY 5 mm!!! NIE ZNAJDZIESZ NA ŻADNEJ AUKCJI TAKIEGO GRILLA!!! NIE JEST TO ŻADEN CHWIEJĄCY SIĘ "BUBEL" TO PRAWDZIWA SOLIDNA POLSKA PRODUKCJA!!! POSIADA ON KLAPĘ ZAMONTOWANĄ NA DWÓCH ZAWIASACH KTÓRĄ MOŻNA ZDEMONTOWAĆ. GRILL WYPOSAŻONY JEST W DWIE WYGODNE PÓŁKI WIĘC WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO GRILLOWANIA MASZ POD RĘKĄ!!! *** 5-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI RUSZTU ZAPEWNIA WŁAŚCIWĄ TEMPERATURĘ GRILLOWANIA *** DZIĘKI SPRAWDZONEMU ZASTOSOWANIU DWÓCH NÓG GRILL JEST BARDZO STABILNY!! PALENISKO Z BLACHY O GRUBOŚCI 5 mm STOPY WYKONANE Z PŁASKOWNIKA O GRUBOŚCI 12 mm (70x450mm) NOGI Z RURY OKRĄGŁEJ O ŚREDNICY 60 mm Charakterystyka grilla : szerokość - 116 cm wysokość - 105 cm szerokość paleniska- 62 cm głębokość paleniska - 45 cm wysokość paleniska- 23 cm wymiar rusztu 60/42 cm WYKONAMY DLA CIEBIE DOWOLNY GRILL WEDŁUG TWOJEGO RYSUNKU SZKICU,OPISU LUB ZDJĘCIA!!! To co wyróżnia nasze produkty to wysoka jakość wykończenia i dbałość o każdy szczegół. Grill będzie służył Państwu przez długie lata!!! WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ŻYCZYMY SMACZNEGO!!! KONTAKT: TEL. ***-***-*** TEL. 691-136-664 E-MAIL: mo******2@w*.pl Wejdź i poczytaj komentarze one oddają wszystko!!! NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAM FAKTURĘ UPROSZCZONĄ. WYSYŁKA 116zł POBRANIE 141zł wysyłka na palecie!

Gastronomiczny grill cateringowy!! nierdzewny!6 mm
Gastronomiczny grill cateringowy!! nierdzewny!6 mm
40 zł
30+ kilka dni temu

WITAM WSZYSTKICH PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST BARDZO SOLIDNY GRILL GASTRONOMICZNO-OGRODOWY GDYŻ WYKONANY JEST Z BLACHY 8 mm!!! ( spód grilla ) boki i tył blacha 6 mm GRILL W CAŁOŚCI Z STALI NIERDZEWNEJ!!! NIE ZNAJDZIESZ NA ŻADNEJ AUKCJI TAKIEGO GRILLA!!! NIE JEST TO ŻADEN CHWIEJĄCY SIĘ "BUBEL" TO PRAWDZIWA SOLIDNA POLSKA PRODUKCJA!!! GRILL JEST DWU-KOMOROWY POSIADA DWA RUSZTA W KOMPLECIE!! DZIĘKI SPRAWDZONEMU ZASTOSOWANIU DWÓCH NÓG GRILL JEST BARDZO STABILNY!! KOŁA NATOMIAST UŁATWIAJĄ PRZEMIESZCZANIE GRILLA. *** 5-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI RUSZTU ZAPEWNIA WŁAŚCIWĄ TEMPERATURĘ GRILLOWANIA *** PALENISKO Z BLACHY O GRUBOŚCI 8 i 6 mm STOPY WYKONANE Z PŁASKOWNIKA O GRUBOŚCI 12 mm (100x490mm) NOGI Z RURY OKRĄGŁEJ O ŚREDNICY 75 mm Charakterystyka grilla : szerokość - 160 cm wysokość - 93 cm szerokość paleniska KAŻDE - 50 cm głębokość paleniska - 45 cm wysokość paleniska- 23 cm wymiar rusztu 47/44 cm WYKONAMY DLA CIEBIE DOWOLNY GRILL WEDŁUG TWOJEGO RYSUNKU SZKICU,OPISU LUB ZDJĘCIA!!! To co wyróżnia nasze produkty to wysoka jakość wykończenia i dbałość o każdy szczegół. Grill będzie służył Państwu przez długie lata!!! WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ŻYCZYMY SMACZNEGO!!! KONTAKT: TEL. ***-***-*** TEL. 691-136-664 E-MAIL: mo******2@w*.pl NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAM FAKTURĘ UPROSZCZONĄ. WYSYŁKA 185zł POBRANIE 210zł wysyłka na palecie!

GRILL OGRODOWY NORMAN - ARCUS EXCLUSIV daszek nierdzewny
GRILL OGRODOWY NORMAN - ARCUS EXCLUSIV daszek nierdzewny
3600 zł
Wałbrzych 30+ kilka dni temu

Jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem firmy NORMAN w Polsce. DOSTAWA NA TERENIE R.P. GRATIS !!! POSZUKUJEMY ODBIORCÓW HURTOWYCH I FIRM ZAINTERESOWANYCH ODSPRZEDAŻĄ. Szczególnie elegancki grill zaskoczy Cię oryginalnym eliptycznym kształtem i solidną konstrukcja. Dwie możliwe opcje daszku z miedzi i stali nierdzewnej, będą służyć, jako dekoracja w twoim ogrodzie. Półka drewniana jest wyposażeniem dodatkowym. ARCUS EXCLUSIV DANE TECHNICZNE: @ WYMIARY WYS./ SZER./GŁĘB. 184 X 110 X 73 CM. @ WYMIARY PALENISKA 53 X 38 CM. @ WAGA 450 KG. Ofertę stanowi grill ogrodowy czeskiej firmy NORMAN. Model ARCUS EXCLUSIV z daszkiem nierdzewnym. Grill ma ciekawy elipsowaty kształt oraz solidną kamienną konstrukcję. wersja z daszkiem z miedzi kosztuje 4240,00 zł. Cechy grilla: @ Możliwość palenia drewnem, a nie tylko węglem drzewnym, @ Ergonomiczna wysokość rusztu, @ Prosty i szybki montaż bez konieczności użycia spoiw i specjalnych narzędzi, @ Palenisko obłożone płytkami szamotowymi, @ Doprowadzenie powietrza pod palenisko (łatwe rozpalanie i doskonałe palenie), @ Wyjmowany popielnik ze stali nierdzewnej @ Wyłożenie płyty przed paleniskiem płytkami mrozoodpornymi, @ Zaletą daszków miedzianych jest pojawienie się z czasem pięknej patyny na powierzchni blachy, @ Wersja daszku z blachy nierdzewnej zachowuje długo swój piękny metaliczny połysk, @ Zaletą betonu płukanego jest trwałość barwy, odporność na promieniowanie UV i wysoka trwałość. Do montażu grilla nie potrzebujemy żadnego spoiwa, wystarczy dostarczone elementy połączyć zgodnie z instrukcją. Produkty dostarczane są do odbiorcy na paletach, firmą kurierską lub pojazdem firmowym. Ekskluzywne, najwyższej jakości grille, zaprojektowane i produkowane dla odbiorców ceniących piękno i wygodę użytkowania są importowane z Czech, dlatego przed zakupem prosimy om kontakt w celu potwierdzenia dostępności w magazynie w Polsce i ew. u producenta. Pozwoli to na uniknięcie nieporozumień i umożliwi ustalenie szczegółów transakcji. Max.czas oczekiwania na produkt raczej nie przekracza 14 dni od dnia złożenia zamówienia. Gwarancja producenta 2 lata. Pamiętaj, że Norman tak to robi, żebyś nie musiał pobijać żadnej z cen, a i tak zostaniesz bohaterem w swoim domu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH, WŁAŚCICIELI GOSPODARSTW AGROTURYSTYCZNYCH, HOTELI, PENSJONATÓW, OSiR, CAMPINGÓW, PÓL NAMIOTOWYCH I WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.

Grill nierdzewny węglowy ogrodowy
Grill nierdzewny węglowy ogrodowy
299 zł
30+ kilka dni temu

BARDZO SOLIDNY GRILL OGRODOWY GDYŻ WYKONANY JEST Z BLACHY 5 mm!!! MOŻE STAĆ np. na blacie KAMIENNYM, GRANITOWYM...itp. NIE ZNAJDZIESZ NA ŻADNEJ AUKCJI TAKIEGO GRILLA!!! NIE JEST TO ŻADEN CHWIEJĄCY SIĘ "BUBEL" TO PRAWDZIWA SOLIDNA POLSKA PRODUKCJA!!! *** 6-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI RUSZTU ZAPEWNIA WŁAŚCIWĄ TEMPERATURĘ GRILLOWANIA *** PALENISKO Z BLACHY O GRUBOŚCI 5 mm Charakterystyka grilla : szerokość - 62cm wysokość - 35 cm szerokość paleniska- 62 cm głębokość paleniska - 45 cm wysokość paleniska- 30 cm wymiar rusztu 60/42 cm WYKONAMY DLA CIEBIE DOWOLNY GRILL WEDŁUG TWOJEGO RYSUNKU SZKICU,OPISU LUB ZDJĘCIA!!! To co wyróżnia nasze produkty to wysoka jakość wykończenia i dbałość o każdy szczegół. Grill będzie służył Państwu przez długie lata!!! WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ŻYCZYMY SMACZNEGO!!! KONTAKT I WSZYSTKIE INFORMACJE W ZAKŁADCE PONIŻEJ. Wejdź i poczytaj komentarze one oddają wszystko!!! NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAM FAKTURĘ UPROSZCZONĄ.

GRILL OGRODOWY NORMAN PARTY daszek nierdzewny
GRILL OGRODOWY NORMAN PARTY daszek nierdzewny
3600 zł
Wałbrzych 30+ kilka dni temu

Jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem firmy NORMAN w Polsce. DOSTAWA NA TERENIE R.P. GRATIS !!! POSZUKUJEMY ODBIORCÓW HURTOWYCH I FIRM ZAINTERESOWANYCH ODSPRZEDAŻĄ. Grill produkowany przez renomowaną firmę czeską, zajmującą się projektowaniem i wykonawstwem szeregu elementów galanterii ogrodowej. Jednymi z takich produktów są ekskluzywne grille ogrodowe, wykonywane ze szlachetnych kruszyw, płukane, lun natryskiwane terakotą. Wykończenia stanowią płytki mrozoodporne, terakotowe żeliwo i stal nierdzewna. Tak dobrane materiały pozwalają nam mieć pewność, że będziemy się ciszyć zakupem przez wiele lat. Nasza propozycja, to GRILL PARTY z wysuniętą półką z prawej strony z zaokrąglonymi krawędziami każdego z elementów. Grill ten stanowi wspaniały element architektury ogrodowej. Dodatkowo klient ma możliwość wyboru koloru wykonania i nie mówimy tutaj o "obłażącej" pod wpływem warunków atmosferycznych farbie, lecz o doborze odpowiedniego kruszywa, które ten kolor wywołuje, oraz zaopatrzenia grilla w daszek z blachy czarnej, miedziany lub ze stali nierdzewnej, a nawet z podwędzarnią. Charakterystyka grilla: Możliwość palenia drewnem, a nie tylko węglem drzewnym, Ergonomiczna wysokość rusztu, Prosty i szybki montaż bez konieczności użycia spoiw i specjalnych narzędzi, Palenisko obłożone płytkami szamotowymi, Doprowadzenie powietrza pod palenisko (łatwe rozpalanie i doskonałe palenie), Wyjmowany popielnik ze stali nierdzewnej Wyłożenie płyty przed paleniskiem płytkami mrozoodpornymi, Zaletą daszków miedzianych jest pojawienie się z czasem pięknej patyny na powierzchni blachy, Wersja daszku z blachy nierdzewnej zachowuje długo swój piękny metaliczny połysk, Zaletą betonu płukanego jest trwałość barwy, odporność na promieniowanie UV i wysoka trwałość. Do wyboru różne warianty wykonania: Rodzaje kamienia Czerwono - biały płukany Szaro - biały płukany Rodzaj daszka - ceny grilli w takiej wersji. Miedź 3310,00 zł. Stal nierdzewna 2890,00 zł. Z podwędzarnią 3440,00 zł. Stal malowana na czarno 2840,00 zł. OFERTA DOTYCZY GRILLA Z DASZKIEM ZE STALI NIERDZEWNEJ !!! WAGA - 320 KG. Produkty dostarczane są do odbiorcy na paletach, firmą kurierską lub pojazdem firmowym. Grill na palecie jest w elementach do samodzielnego montażu Przy montażu nie jest wymagane użycie specjalnych spoiw, należy jedynie złożyć elementy wg. załączonego rysunku. Ekskluzywne, najwyższej jakości grille są zaprojektowane i produkowane dla odbiorców ceniących piękno i wygodę użytkowania są importowane z Czech, dlatego przed zakupem prosimy om kontakt w celu potwierdzenia dostępności w magazynie w Polsce i ew. u producenta. Pozwoli to na uniknięcie nieporozumień i umożliwi ustalenie szczegółów transakcji. Max.czas oczekiwania na produkt raczej nie przekracza 14 dni od dnia złożenia zamówienia. Gwarancja 2 LATA. Pamiętaj, że NORMAN tak to robi, żebyś nie musiał pobijać żadnej z cen, a i tak zostaniesz bohaterem w swoim domu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH, WŁAŚCICIELI GOSPODARSTW AGROTURYSTYCZNYCH, HOTELI, PENSJONATÓW, OSiR, CAMPINGÓW, PÓL NAMIOTOWYCH I WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.

GRILL OGRODOWY NORMAN AVANTA EXCLUSIV daszek nierdzewny
GRILL OGRODOWY NORMAN AVANTA EXCLUSIV daszek nierdzewny
3100 zł
Wałbrzych 30+ kilka dni temu

Jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem firmy NORMAN w Polsce. DOSTAWA NA TERENIE R.P. GRATIS !!! POSZUKUJEMY ODBIORCÓW HURTOWYCH I FIRM ZAINTERESOWANYCH ODSPRZEDAŻĄ. Ekskluzywny wariant grilla ogrodowego AVANTA. Od klasycznego Avant, różni go szlifowana i wypolerowana płyta blatu wykonana z kamienia naturalnego, wmontowana w miejsce półki przed paleniskiem. Płyta podstawy w komplecie. Wyposażony w ruszt ze stali nierdzewnej. Firma NORMAN, stosuje w swoich wyrobach tylko elementy zapewniające długotrwałość użytkowania i estetykę. Ogólnie model AVANTA wyróżnia ciekawy kształt oraz solidna kamienna konstrukcja. Cechy grilla: Możliwość palenia drewnem, a nie tylko węglem drzewnym, Ergonomiczna wysokość rusztu, Prosty i szybki montaż bez konieczności użycia spoiw i specjalnych narzędzi, Palenisko obłożone płytkami szamotowymi, Doprowadzenie powietrza pod palenisko (łatwe rozpalanie i doskonałe palenie), Wyjmowany popielnik ze stali nierdzewnej Wyłożenie płyty przed paleniskiem płytkami mrozoodpornymi, Zaletą daszków miedzianych jest pojawienie się z czasem pięknej patyny na powierzchni blachy, Wersja daszku z blachy nierdzewnej zachowuje długo swój piękny metaliczny połysk, Zaletą betonu płukanego jest trwałość barwy, odporność na promieniowanie UV i wysoka trwałość. Rodzaje kamienia - kolor: - biało-szare piaskowane Rodzaj daszka: - Stal nierdzewna Charakterystyka: Wysokość - 192 cm Szerokość - 110 cm Głębokość - 73 cm Wymiary rusztu 50 x 38 cm Waga - 470 kg Produkty dostarczane są do odbiorcy na paletach, firmą kurierską lub pojazdem firmowym. Grill na palecie jest w elementach do samodzielnego montażu Przy montażu nie jest wymagane użycie specjalnych spoiw, należy jedynie złożyć elementy wg. załączonego rysunku. Ekskluzywne, najwyższej jakości grille są zaprojektowane i produkowane dla odbiorców ceniących piękno i wygodę użytkowania są importowane z Czech, dlatego przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności w magazynie w Polsce i ew. u producenta. Pozwoli to na uniknięcie nieporozumień i umożliwi ustalenie szczegółów transakcji. Gwarancja producenta 2 LATA. Max.czas oczekiwania na produkt raczej nie przekracza 14 dni od dnia złożenia zamówienia. Pamiętaj, że NORMAN tak to robi, żebyś nie musiał pobijać żadnej z cen, a ty i tak zostaniesz bohaterem w swoim domu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH, WŁAŚCICIELI GOSPODARSTW AGROTURYSTYCZNYCH, HOTLI, PENSJONATÓW, OSiR, CAMPINGÓW, PÓL NAMIOTOWYCH I WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.

Grill nierdzewny zamykany
Grill nierdzewny zamykany
1349 zł
Grudziądz 30+ kilka dni temu

Witam mam do zaoferowania grill nierdzewny stabilny używany kompletny więcej info tel

sprzedam grill
sprzedam grill
95 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam grill, ruszt nierdzewny

GRILL TRÓJNÓG 180 RUSZT 70 NIERDZEWNY+PALENISKO 70
GRILL TRÓJNÓG 180 RUSZT 70 NIERDZEWNY+PALENISKO 70
160 zł
Piaseczno 30+ kilka dni temu

GRILL TRÓJNÓG 180 CM + RUSZT ZE STALI NIERDZEWNEJ 70 CM+ PALENISKO 70 CM O OGRODU NA DZIAŁKĘ , DUŻY SOLIDNIE WYKONANY PRODUKT POLSKI MALOWANY PROSZKOWO NA CZARNO. POSIADA TRZY NOGI KAŻDA Z NICH SKŁADANA JEST W POŁOWIE UŁATWIA TO TRANSPORT I PRZECHOWYWANIE. TRÓJNÓG WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA 180CM KONSTRUKCJA PROFIL ZAMKNIĘTY 15X15 MALOWANY PROSZKOWO NA GÓRZE POSIADA KOŁOWROTEK ORAZ ZACZEPY DO REGULACJI WYSOKOŚCI RUSZTU PALENISKO ŚREDNICA 70 CM GRUBOŚĆ BLACHY PALENISKA 2MM WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA 25CM WYSOKOŚĆ ŚCIANKI BOCZNEJ 15 CM. MALOWANE FARBĄ ZAROODPORNĄ RUSZT ŚREDNICA 70 CM ZE STALI NIERDZEWNEJ

Nowy Grill ogrodowy KUTY solidny PIĘKNY GRIL DO OGRODU,TARAS
Nowy Grill ogrodowy KUTY solidny PIĘKNY GRIL DO OGRODU,TARAS
600 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI OFERUJEMY PIĘKNY OZDOBNY KUTY GRILL OGRODOWY Z KORBKĄ ! Stan: Nowy Typ: przenośny Szerokość grilla: 60 cm w calosci wykonany z metalu, malowany proszkowo. Ruszt nierdzewny ! OKRĄGŁE PALENISKO O ŚREDNICY 60cm ! Grill posiada regulacje wysokości rusztu za pomocą korbki ! Grill dostępny od ręki ! Grill Trójnóg 60cm w cenie 300zl Możliwe odbiory osobiste 8-20.00 WWW.************ *** *** *** 601 32 86 86

MASTERGRILL GRILL OKRĄGŁY Z ROŻNEM 49 CM
MASTERGRILL GRILL OKRĄGŁY Z ROŻNEM 49 CM
276 zł
30+ kilka dni temu

MASTERGRILL GRILL OKRĄGŁY Z ROŻNEM 49 CM Grill okrągły o średnicy 49cm. OPIS PRODUKTU: Typ grill węglowy Kolor czarny Ruszt nierdzewny Ilość półek 1 Kółka jezdne tak Szerokość rusztu 49 cm Długość rusztu 49 cm Producent MASTERGRILL Kod EAN 5904842119119 Więcej informacji u Naszego Handlowca pod numerem telefonu: ***-***-***. Preferowany odbiór osobisty w Firmie NIWA Stanisław Głuc Sp. J. - MRÓWKA OSIELEC Możliwość wysyłki kurierem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Nowy Grill ogrodowy KUTY solidny PIĘKNY GRIL DO OGRODU
Nowy Grill ogrodowy KUTY solidny PIĘKNY GRIL DO OGRODU
1800 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI OFERUJEMY PIĘKNY OZDOBNY KUTY GRILL OGRODOWY Z KORBKĄ ! Stan: Nowy Typ: przenośny Szerokość grilla: 60 cm w calosci wykonany z metalu, malowany proszkowo. Ruszt nierdzewny ! OKRĄGŁE PALENISKO O ŚREDNICY 60cm ! Grill posiada regulacje wysokości rusztu za pomocą korbki ! Grill dostępny od ręki ! Grill Trójnóg 60cm Grill Trójnóg 70cm Możliwe odbiory osobiste 8-20.00 WWW.EXPRESMET.PL 69*******72 60********86

Grille  Nierdzewne
Grille Nierdzewne
700 zł
Tuchów 30+ kilka dni temu

Sprzedam grill nierdzewny szubienica zdj 1 i 2 grill z stali nierdzewnej z popielnikiem Więcej informacji pod numerem 79*****90 Mogę wykonać grill pod zamówienie!!

GRILL OGRODOWY TRÓJNÓG Ruszt Nierdzewny 60cm KOCIOŁEK Myśliwski emalia
GRILL OGRODOWY TRÓJNÓG Ruszt Nierdzewny 60cm KOCIOŁEK Myśliwski emalia
735 zł
30+ kilka dni temu

Opis Grill podwieszany Trójnóg Pomalowany Żaroodporną farbą wraz z Kołowrotkiem Linką łańcuchem Rusztem oraz Paleniskiem. Kociołek Myśliwski Żeliwny Emaliowany 5l Ruszt wykonany ze stali nierdzewnej / INOX / Kupujesz u Polskiego PRODUCENTA PALENISKO ; Wysokość Całkowita paleniska 27 cm Wysokość ścianki Paleniska 5 cm Grubość blachy podstawy 3 mm Średnica 60 cm RUSZT ; Stal nierdzewna / INOX / ( Materiał odporny na wysoką temperaturę, korozję, nie utlenia się ) Średnica 60 cm Wykonany z drutu fi 4 mm Ruszt posiada wzmocnienie przez środek dając mu większą wytrzymałość oraz wydłuża żywotność Możliwa regulacja wysokości rusztu za pomocą Kołowrotka Zamontowanego na jednym z trójnogów grilla Trójnóg do grilla ogrodowego !!! NOWY MODEL !!! Wykonany z rury o średnicy 25mm, malowany proszkowo na kolor czarny. Wysokość 180cm, mierzona przy rozstawie nóg 110x110x110cm. Trwała i solidna konstrukcja. W skład zestawu wchodzi: Trójnóg wraz ze składanymi nogami, Kołowrotek do regulacji wysokości, Łańcuchy (3szt) zakończone karabińczykami. Trójnóg składany w połowie co znacznie ułatwia transport. Nogi mocowane są na wcisk. Nie potrzeba wozić ze sobą żadnych narzędzi. Połączenie jest moce i stabilne. Kołowrotek umieszczony po ZEWNĘTRZNEJ stronie nogi, dzięki czemu ograniczone jest jego nagrzewanie podczas grillowania. Drewniana rączka znacząco ogranicza ryzyko poparzenia. Dzięki kołowrotkowi możemy regulować wysokość rusztu nad paleniskiem co skutkuje pełną kontrolą nad procesem grillowania. Do Grila również ; Kijki na ognisko 5 szt 100 cm Zapalniczka do rozpalania Ogniska Palnik GAZOWY wraz z pojemnikiem Gazu. W zestawie również KOCIOŁEK 5l emaliowany Myśliwski POLSKA TRADYCJA

Grill trójnóg KUTY ruszt 60cm + PALENISKO + KORBKA
Grill trójnóg KUTY ruszt 60cm + PALENISKO + KORBKA
85 zł
Siepraw 30+ kilka dni temu

Grill trójnóg KUTY ogrodowy ruszt nierdzewny 60cm + PALENISKO + KORBKA - trójnóg 180cm wysokości - ruszt nierdzewny okrągły fi 60cm - palenisko fi 60cm - pokrywa do paleniska - korbka - zestaw łańcuszków + karabińczyki Grill solidnie wykonany w atrakcyjnej cenie... Odbiór osobisty lub wysyłka: Przesyłka kurierska (przedpłata na konto) 38zł Przesyłka kurierska pobraniowa 48zł

Grill z paleniskiem
Grill z paleniskiem
800 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam grill wraz z paleniskiem. Gril wyposażony w kołowrotek nierdzewny. Palenisko wykonane z blachy 5mm.

ZESTAW 3szt. ruszt grill nierdzewny, INOX 54x40 cm, G2101
ZESTAW 3szt. ruszt grill nierdzewny, INOX 54x40 cm, G2101
300 zł
Ożarów Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Do sprzedania zestaw NOWYCH rusztów do grilla ogrodowego G2101 W zestawie 3szt. Wymiar rusztu bez rączek 54 x 40 cm Pręty poprzeczne wzmocnione, grubości średnicy aż 6mm Pręty wzdłużne 4mm Rączka 12cm fi 6mm Rozstaw prętów - 20mm Wysyłka kurierem - GRATIS!!!

Grill trójnóg wiszący NIERDZEWNY | PRODUCENT
Grill trójnóg wiszący NIERDZEWNY | PRODUCENT
500 zł
Białobrzegi 30+ kilka dni temu

Cena dotyczy grilla z rusztem fi 600 (bez paleniska) Dodatkowo można dokupić Palenisko termoizolowane. Wymiary grilla : - wysokość masztu - 200 cm - średnica rusztu - fi 600 mm - średnica paleniska fi 500 mm - ruszt z drutu nierdzewnego fi 6 mm /3 mm Zalety – regulacja płynna – możliwość palenia drewnem i węglem drzewnym – solidna konstrukcja i gwarancja trwałości na długie lata – do użytkowania w ogrodzie – łatwy do przemieszczania – bardzo praktyczny i trwały – estetyczny wygląd - palenisko termoizolowane Producent: Gerjo Kraj pochodzenia: POLSKA >szybka realizacja Więcej na stronie: www.gerjo.pl Zapraszamy ! ! !

Grill nierdzewny trwały i solidny
Grill nierdzewny trwały i solidny
30 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam piękny grill nierdzewny o wymiarach rusztu 600 mm na 400 mm Gril jest na dwóch kółkach co ułatwia jego przemieszczanie Wspaniale nadaje się na prezent co stanowi pamiątkę na całe życie W zestawie znajduje się tacka szczypce szufelka pogrzebacz Więcej informacji na temat tego przedmiotu udzielę telefonicznie

Piekny grill nierdzewny 600*400
Piekny grill nierdzewny 600*400
3200 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam piękny gril nierdzewny o wymiarach rusztu 600 na 400 Gril jest to praktycznie nie zniszczalny

GRILL ogrodowy trójnóg ruszt nierdzewny 80
GRILL ogrodowy trójnóg ruszt nierdzewny 80
399 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do sprzedania czarny grill podwieszany trójnóg wraz z paleniskiem. Grill jest bardzo wysokiej jakości. Ruszt wykonany ze stali nierdzewnej !! Kupujesz u polskiego PRODUCENTA! Wykonanie: Pręt pełny kwadrat grubość 12. Palenisko: grubość blachy 2mm Ozdoby z pełnego materiału,kute. Pomalowany farba żaroodporną. Wysokojakosciowa stal atestowana. Możliwa regulacja wysokości Wysokość grilla: 187 cm Średnica rusztu: 80 cm Średnica paleniska: 80 cm Przy zakupie większej ilości ATRAKCYJNE rabaty cenowe:) Nasza oferta jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, zaopatrujemy również sklepy, hurtownie, składy budowlane. Zapraszam :) Wysyłamy przy przelewie na konto lub za pobraniem. Koszt przesyłki: Przedpłata - 40 zł Za pobraniem - 45 zł. Możliwy odbiór osobisty !! Okolice Rzeszotary /Świątniki górne

Grill ogrodowy TRÓJNÓG ruszt nierdzewny 45, 55, 70 i 80 cm
Grill ogrodowy TRÓJNÓG ruszt nierdzewny 45, 55, 70 i 80 cm
23999 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Piękny, stylowy, ozdobny grill wykonany z wysokojakościowych materiałów prosto od producenta! Grille posiadamy w czterech średnicach rusztów nierdzewnych ( 45 cm / 55 cm / 70 cm / 80 cm ) Na aukcji przedstawiamy zestaw TRÓJNÓG + RUSZT + ŁAŃCUCH CENY: GRILL 45 CM KOMPLET - 219 zł GRILL 55 CM KOMPLET - 239 zł GRILL 70 CM KOMPLET - 259 zł GRILL 80 CM KOMPLET - 279 zł WYKONANIE / SPECYFIKACJA: Pręt PEŁNY (nie jest to pusty profil!!) kwadrat grubość 12 Ozdoby z pełnego materiału,kute. Pomalowany farba żaroodporną! Wysokojakościowa stal atestowana! Możliwa regulacja wysokości rusztu dzięki łańcuchowi - możliwość zakupu korbki/kołowrotka Długość trójnogu: 187 cm RUSZT: stal nierdzewna kwasoodporna drut fi 4 rozstaw prętów: 17 mm Średnica rusztu: 45 cm / 55 cm / 70 cm / 80 cm Przy zakupie większej ilości ATRAKCYJNE rabaty cenowe:) Nasza oferta jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, zaopatrujemy również sklepy, hurtownie, składy budowlane. KUPUJESZ U POLSKIEGO PRODUCENTA! Zapraszam :) WYSYŁKA EKSPRESOWA !!! Wysyłamy przy przelewie na konto lub za pobraniem. Koszt przesyłki: Przedpłata - 30 zł Za pobraniem - 35 zł Możliwy ODBIÓR OSOBISTY !! Rzeszotary / Świątniki górne / Siepraw

Sprzedam  grilla z nowym rusztem
Sprzedam grilla z nowym rusztem
210 zł
Stalowa Wola 30+ kilka dni temu

Do sprzedania grill węglowy, nierdzewny,obrotowy z możliwością dokladania węgla dzrzewnego lub drewna. Jest rozbieralny 3 czesciowy ,może być na bardzo wiele sezonów, nie przepala się. Polecam.

GRILL ogrodowy trójnóg ruszt 70 nierdzewny INOX
GRILL ogrodowy trójnóg ruszt 70 nierdzewny INOX
28999 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Grill ogrodowy podwieszany Trójnóg wraz z rusztem nierdzewnym o średnicy 70 cm oraz łańcuchem. Grill jest bardzo wysokiej jakości. Kupujesz u polskiego PRODUCENTA! Pomalowany farbą żaroodporną. Wysokojakościowa Stal Atestowana! TRÓJNÓG: Materiał wykonania: pręt pełny kwadrat, grubość 12 Wysokość całkowita: 187 cm Na każdej z nóg znajduje się ozdobny, kuty listek. Między nogami znajduje się kołowrotek, przez który przewleka się łańcuch dołączony do grilla. Okrągły ruszt Materiał wykonania: STAL NIERDZEWNA / INOX Średnica rusztu: 70 cm Wykonanie: drut fi 4, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały Rozstaw prętów: 17 mm, co umożliwia przyrządzenie nawet drobno pokrojonych potraw Wysokość rantu: 2 cm ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PRZY OBSŁUDZE GRILLA ⦁ Należy koniecznie wygasić węgiel po zakończeniu grillowania. ⦁ Grill mocno się nagrzewa, nigdy nie należy przesuwać grilla, gdy jest rozpalony. ⦁ Dzieci i zwierzęta domowe koniecznie muszą przebywać w bezpiecznej odległości od grilla. ⦁ Do rozpalania grilla nie stosuj alkoholu ani benzyny. Nie rozpylaj żadnych łatwopalnych cieczy nad rozżarzonym węglem i brykietami. Korzystaj wyłącznie z rozpałek, które spełniają wymogi normy EN 1860-3. ⦁ Jako paliwo wolno stosować wyłącznie węgiel lub brykiety. ⦁ Do obsługi grilla oraz dodawania węgla należy zawsze zakładać rękawice do grilla, aby uniknąć oparzeń. ⦁ Używaj prawidłowych narzędzi przeznaczonych do grillowania z długimi, odpornymi na ciepło uchwytami. ⦁ Grill nie jest przeznaczony do instalacji w pomieszczeniach ani na pojazdach wypoczynkowych i/lub łodziach, zakaz stosowania grilla jako grzejnika. ⦁ Nigdy nie należy wyrzucać gorących węgli, jeśli istnieje ryzyko nadepnięcia na nie lub w miejscu gdzie istnieje ryzyko pożaru. Nigdy nie należy wchodzić na popiół lub żarzące się węgle do momentu ich całkowitego wygaśnięcia. Nie wrzucać rozżarzonych kawałków węgla i brykietów do pojemników na odpady. Przygotować grill do przechowania kiedy popiół i węgle całkowicie wygasną. ⦁ W miejscu grillowania nie mogą znajdować się palne opary i płyny takie jak benzyna, alkohol, itp. oraz substancje palne. ⦁ Przewody elektryczne należy przechowywać z dala od gorących powierzchni grilla i z dala od stref komunikacji. ⦁ Używanie grilla pod wpływem alkoholu i/lub narkotyków może zmniejszyć zdolność użytkownika do prawidłowego montażu i bezpiecznej obsługi grilla. ⦁ Przed przygotowaniem potrawy na grillu, zalecamy rozgrzanie grilla, rozpalenie do czerwoności węgli. Grillowanie można rozpocząć dopiero wtedy, gdy brykiety lub węgiel będą równomiernierozżarzone i pokryte szarym nalotem. ⦁ Podczas korzystania z grilla powinien on stać stabilnie na zwartym i płaskim podłożu. Umieść grill w odległości co najmniej 3 metrów od drzew i materiałów palnych. ⦁ Upewnij się, że w okolicy rozpalonego grilla nie ma łatwopalnych cieczy ani pojemników pod ciśnieniem. ⦁ Jeżeli korzystasz z zapalnika elektrycznego, trzymaj jego przewód zasilający z dala od rozgrzanych powierzchni grilla. ZALECENIA ⦁ Używanie ostrych przedmiotów do czyszczenia rusztu do pieczenia lub usuwania popiołu może doprowadzić do uszkodzenia warstwy wierzchniej grilla. ⦁ Należy czyścić grill w regularnych odstępach czasu, aby zapewnić jego prawidłowe działanie; Sposób czyszczenia grilla: Sprawdzić, czy grill ostygł i węgle zgasły całkowicie. Wyjąć ruszt. Usunąć popiół. Umyć grilla za pomocą delikatnego detergentu i wody. Umyć dobrze czystą wodą i wytrzeć do sucha. GRILL JEST WYSYŁANY W DWÓCH PACZKACH !!! KUPUJESZ U POLSKIEGO PRODUCENTA! Dzięki temu posiadamy oferowany towar na stanie! Wykonujemy nasze wyroby z największą starannością! Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny w stosunku do wysokiej jakości Dbamy o najwyższą jakość obsługi naszych klientów, którzy wielokrotnie do nas wracają i polecają nasze grille swoim znajomym i rodzinie Na naszych pozostałych aukcjach znajdą Państwo: Ruszty w różnych rozmiarach Grill ogrodowy trójnóg w różnych rozmiarach bez paleniska Palenisko ogrodowe

Grill ogrodowy Żuraw + nierdzewny ruszt o śr. 70 cm + palenisko
Grill ogrodowy Żuraw + nierdzewny ruszt o śr. 70 cm + palenisko
720 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

GRILL OGRODOWY ŻURAW Z KORBKĄ DO REGULACJI WYSOKOŚCI RUSZTU RUSZT O ŚR. 70 CM WYKONANY ZE STALI NIERDZEWNEJ INOX W ZESTAWIE PALENISKO O ŚREDNICY 70 CM PRODUKT POLSKI Grill składa się z paleniska o średnicy 70 cm, wysięgnika wyposażonego w kołowrotek do regulacji wysokości rusztu oraz nierdzewnego rusztu wykonanego ze stali INOX Ruszt wykonany ze stali nierdzewnej o średnicy 70 cm, grubość prętów rusztu 4mm ruszt odporny na rdzę i warunki atmosferyczne. Wysięgnik wyposażony jest w kołowrotek z blokadą, do łatwej i bezpiecznej regulacji wysokości rusztu, linka zakończona jest trzema łańcuszkami posiadającymi karabinki do podwieszenia rusztu. Kołowrotek posiada drewnianą, estetyczną rączkę, którą ułatwia regulację wysokości. Palenisko o średnicy 70 cm z uchwytami ułatwiającymi przenoszenie Głębokość - 15cm Wysokość - 25 cm NA TERENIE KRAKOWA I OKOLIC DOWÓZ GRATIS Możliwość odbioru osobistego Przesyłka kurierska 30 zł Przesyłka za pobraniem 40 zł

GRILL ogrodowy trójnóg ruszt 80 nierdzewny INOX
GRILL ogrodowy trójnóg ruszt 80 nierdzewny INOX
29999 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Grill ogrodowy podwieszany Trójnóg wraz z rusztem nierdzewnym o średnicy 80 cm oraz łańcuchem. Grill jest bardzo wysokiej jakości. Kupujesz u polskiego PRODUCENTA! Pomalowany farbą żaroodporną. Wysokojakościowa Stal Atestowana! TRÓJNÓG: Materiał wykonania: pręt pełny kwadrat, grubość 12 Wysokość całkowita: 187 cm Na każdej z nóg znajduje się ozdobny, kuty listek. Między nogami znajduje się kołowrotek, przez który przewleka się łańcuch dołączony do grilla. Okrągły ruszt Materiał wykonania: STAL NIERDZEWNA / INOX Średnica rusztu: 80 cm Wykonanie: drut fi 4, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały Rozstaw prętów: 17 mm, co umożliwia przyrządzenie nawet drobno pokrojonych potraw Wysokość rantu: 2 cm ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PRZY OBSŁUDZE GRILLA ⦁ Należy koniecznie wygasić węgiel po zakończeniu grillowania. ⦁ Grill mocno się nagrzewa, nigdy nie należy przesuwać grilla, gdy jest rozpalony. ⦁ Dzieci i zwierzęta domowe koniecznie muszą przebywać w bezpiecznej odległości od grilla. ⦁ Do rozpalania grilla nie stosuj alkoholu ani benzyny. Nie rozpylaj żadnych łatwopalnych cieczy nad rozżarzonym węglem i brykietami. Korzystaj wyłącznie z rozpałek, które spełniają wymogi normy EN 1860-3. ⦁ Jako paliwo wolno stosować wyłącznie węgiel lub brykiety. ⦁ Do obsługi grilla oraz dodawania węgla należy zawsze zakładać rękawice do grilla, aby uniknąć oparzeń. ⦁ Używaj prawidłowych narzędzi przeznaczonych do grillowania z długimi, odpornymi na ciepło uchwytami. ⦁ Grill nie jest przeznaczony do instalacji w pomieszczeniach ani na pojazdach wypoczynkowych i/lub łodziach, zakaz stosowania grilla jako grzejnika. ⦁ Nigdy nie należy wyrzucać gorących węgli, jeśli istnieje ryzyko nadepnięcia na nie lub w miejscu gdzie istnieje ryzyko pożaru. Nigdy nie należy wchodzić na popiół lub żarzące się węgle do momentu ich całkowitego wygaśnięcia. Nie wrzucać rozżarzonych kawałków węgla i brykietów do pojemników na odpady. Przygotować grill do przechowania kiedy popiół i węgle całkowicie wygasną. ⦁ W miejscu grillowania nie mogą znajdować się palne opary i płyny takie jak benzyna, alkohol, itp. oraz substancje palne. ⦁ Przewody elektryczne należy przechowywać z dala od gorących powierzchni grilla i z dala od stref komunikacji. ⦁ Używanie grilla pod wpływem alkoholu i/lub narkotyków może zmniejszyć zdolność użytkownika do prawidłowego montażu i bezpiecznej obsługi grilla. ⦁ Przed przygotowaniem potrawy na grillu, zalecamy rozgrzanie grilla, rozpalenie do czerwoności węgli. Grillowanie można rozpocząć dopiero wtedy, gdy brykiety lub węgiel będą równomiernierozżarzone i pokryte szarym nalotem. ⦁ Podczas korzystania z grilla powinien on stać stabilnie na zwartym i płaskim podłożu. Umieść grill w odległości co najmniej 3 metrów od drzew i materiałów palnych. ⦁ Upewnij się, że w okolicy rozpalonego grilla nie ma łatwopalnych cieczy ani pojemników pod ciśnieniem. ⦁ Jeżeli korzystasz z zapalnika elektrycznego, trzymaj jego przewód zasilający z dala od rozgrzanych powierzchni grilla. ZALECENIA ⦁ Używanie ostrych przedmiotów do czyszczenia rusztu do pieczenia lub usuwania popiołu może doprowadzić do uszkodzenia warstwy wierzchniej grilla. ⦁ Należy czyścić grill w regularnych odstępach czasu, aby zapewnić jego prawidłowe działanie; Sposób czyszczenia grilla: Sprawdzić, czy grill ostygł i węgle zgasły całkowicie. Wyjąć ruszt. Usunąć popiół. Umyć grilla za pomocą delikatnego detergentu i wody. Umyć dobrze czystą wodą i wytrzeć do sucha. GRILL JEST WYSYŁANY W DWÓCH PACZKACH !!! KUPUJESZ U POLSKIEGO PRODUCENTA! Dzięki temu posiadamy oferowany towar na stanie! Wykonujemy nasze wyroby z największą starannością! Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny w stosunku do wysokiej jakości Dbamy o najwyższą jakość obsługi naszych klientów, którzy wielokrotnie do nas wracają i polecają nasze grille swoim znajomym i rodzinie Na naszych pozostałych aukcjach znajdą Państwo: Ruszty w różnych rozmiarach Grill ogrodowy trójnóg w różnych rozmiarach bez paleniska Palenisko ogrodowe

Solidny Grill Ogrodowy Palenisko Nierdzewny Ruszt 67cm
Solidny Grill Ogrodowy Palenisko Nierdzewny Ruszt 67cm
1400 zł
Tarnów 30+ kilka dni temu

- Ruszt o średnicy 67x67 cm ze stali nierdzewnej INOX - Pręt o grubości 4 mm ( dookoła płaskownik który zabezpiecza i chroni potrawy przed zsuwaniem się z rusztu) - Ruszt posiada dodatkowo prowadnice które zapewniają że ruszt się nie obraca dzięki czemu grillowane produkty są cały czas nad ogniem - Wysięgnik wykonany jest z profilu 40x40 - Palenisko średnica 74x74 cm - Głębokość paleniska 10 cm - Wysokość paleniska 51 cm - Grubość blachy 3 mm - Palenisko malowane proszkowo - Wysokość całego grilla około 180 cm - Kołowrotek posiada wygodną rączkę, zapadka gwarantuję płynną oraz łatwą regulację wysokości rusztu, w komplecie linka, łańcuchy i karabińczyki, kołowrotek. CENA : 1400 zł ODBIÓR OSOBISTY : ul LEGIONÓW 154 , 39-220 PILZNO ZAPRASZAM DO KONTAKTU : 50*******75

Nowy Grill ogrodowy KUTY solidny PIĘKNY GRIL DO OGRODU
Nowy Grill ogrodowy KUTY solidny PIĘKNY GRIL DO OGRODU
1800 zł
30+ kilka dni temu

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI OFERUJEMY PIĘKNY OZDOBNY KUTY GRILL OGRODOWY Z KORBKĄ ! Do wyboru : -OKRĄGŁY -PROSTOKĄTNY Stan: Nowy Typ: przenośny Szerokość grilla: 60 cm w calosci wykonany z metalu, malowany proszkowo. Ruszt nierdzewny ! OKRĄGŁE PALENISKO O ŚREDNICY 60cm ! Grill posiada regulacje wysokości rusztu za pomocą korbki ! Grill dostępny od ręki ! Grill Trójnóg 60cm Grill Trójnóg 70cm Możliwe odbiory osobiste 8-20.00 WWW.EXPRESMET.PL 69*******72 60********86

GRILL OGRODOWY TRÓJNÓG Ruszt Nierdzewny 60 cm Kijki na ognisk
GRILL OGRODOWY TRÓJNÓG Ruszt Nierdzewny 60 cm Kijki na ognisk
410 zł
30+ kilka dni temu

Opis Grill podwieszany Trójnóg Pomalowany Żaroodporną farbą wraz z Kołowrotkiem Linką łańcuchem Rusztem oraz Paleniskiem. Ruszt wykonany ze stali niklowanej Kupujesz u Polskiego PRODUCENTA PALENISKO ; Wysokość Całkowita paleniska 27 cm Wysokość ścianki Paleniska 5 cm Grubość blachy podstawy 2 mm Średnica 60 cm RUSZT ; Stal niklowana ( Materiał odporny na wysoką temperaturę, korozję, nie utlenia się ) Średnica 60 cm Wykonany z drutu fi 4 mm Ruszt posiada wzmocnienie przez środek dając mu większą wytrzymałość oraz wydłuża żywotność Możliwa regulacja wysokości rusztu za pomocą Kołowrotka Zamontowanego na jednym z trójnogów grilla Trójnóg do grilla ogrodowego !!! NOWY MODEL !!! Wykonany z rury o średnicy 25mm, malowany proszkowo na kolor czarny. Wysokość 180 cm, mierzona przy rozstawie nóg 110x110x110cm. Trwała i solidna konstrukcja. W skład zestawu wchodzi: Trójnóg wraz ze składanymi nogami, Kołowrotek do regulacji wysokości, Łańcuchy (3szt) zakończone karabińczykami. Trójnóg składany w połowie co znacznie ułatwia transport. Nogi mocowane są na wcisk. Nie potrzeba wozić ze sobą żadnych narzędzi. Połączenie jest moce i stabilne. Kołowrotek umieszczony po ZEWNĘTRZNEJ stronie nogi, dzięki czemu ograniczone jest jego nagrzewanie podczas grillowania. Drewniana rączka znacząco ogranicza ryzyko poparzenia. Dzięki kołowrotkowi możemy regulować wysokość rusztu nad paleniskiem co skutkuje pełną kontrolą nad procesem grillowania. Do Grila również ; Kijki na ognisko 5 szt 100 cm Zapalniczka do rozpalania Ogniska koszt wysyłki Przedpłata za towar 25 zł Płatność przy odbiorze 35 zł

Grill  Gazowy Nierdzewny Zeliwny CHARBROIL T36-G
Grill Gazowy Nierdzewny Zeliwny CHARBROIL T36-G
2800 zł
Nysa 30+ kilka dni temu

Znakomity grill gazowy zaprojektowany tak solidny, jak robi wrażenie, i przeznaczony do gotowania potraw dla dużej liczby osób. Szczegóły produktu: Wykonanie: stal nierdzewna Zawiera: płytę boczną, stolik pomocniczy, pokrętła do sterowania palnikami, pokrywkę pokrytą porcelaną. Duża dolna szafka pomoże ci łatwo zyskać nowe miejsce do przechowywania. Materiały użyte do jego produkcji są wysokiej jakości, co wydłuża zarówno trwałość produktu, jak i ułatwia czyszczenie. Podkreśl piękny projekt artykułu, który jest przeznaczony zarówno do gotowania, jak i nadania innego charakteru Twojemu ogrodowi, patio lub tarasowi. Znakomity grill dla prawdziwych miłośników najzdrowszej i polecanej gastronomii. Wasze wieczory z przyjaciółmi i rodziną zmienią się na zawsze, gotując na tym wspaniałym grillu.

Grill trójnóg ogniskowy ogrodowy Ruszt 70 INOX Nierdzewny Palenisko
Grill trójnóg ogniskowy ogrodowy Ruszt 70 INOX Nierdzewny Palenisko
629 zł
Końskie 30+ kilka dni temu

GRILL TRÓJNÓG 185 CM RUSZT 70 NIERDZEWNY PALENISKO 70 KOMPLETNY PRODUKT POLSKI Malowany na czarno W zestawie: Ruszt o średnicy 70 cm ze stali nierdzewnej Inox Kwasoodporny, odporny na rdzę oraz warunki atmosferyczne Obręcz dookoła rusztu grubość 3 mm wysokość 20 mm Obręcz chroni potrawy przed zsuwaniem się z rusztu Pręt o grubości 4 mm Posiada wzmocnienie przez środek- nadaje mu większej sztywności oraz wydłuża żywotność Kolor rusztu nie zmieni się pod wpływem środków czyszczących Palenisko o średnicy 70 cm Głębokość 15 cm Wysokość 25 cm Grubość blachy 2 mm Uchwyty ułatwiające przenoszenie paleniska Trójnóg - nogi profil zamknięty 15x15 o całkowitej wysokości 185 cm, składające się z dwóch części dla ułatwienia transportu i przechowywania grilla, zakończone grotami w celu łatwego zakotwiczenia w podłożu. Nogi od wewnątrz skręcane na śrubki, zapobiega wypadaniu nóg podczas przenoszenia ! Korbka z blokadą umieszczona na trójnoga umożliwia płynną oraz łatwą regulację wysokości rusztu nad paleniskiem Na życzenie klienta wystawiamy Faktury VAT Koszt wysyłki : 15 zł wpłata na konto 20 zł płatne przy odbiorze

Grill trójnóg Żuraw ogniskowy ogrodowy palenisko Ruszt 70 nierdzewny
Grill trójnóg Żuraw ogniskowy ogrodowy palenisko Ruszt 70 nierdzewny
799 zł
Końskie 30+ kilka dni temu

GRILL OGRODOWY ŻURAW - RUSZT FI 70 NIERDZEWNY Ruszt o średnicy 70 cm ze stali nierdzewnej INOX, można grillować bezpośrednio na ruszcie bez używania tacek do grillowania. - Kwasoodporny, odporny na rdzę oraz warunki atmosferyczne - Obręcz dookoła rusztu grubość 3 mm wysokość 20 mm - Obręcz chroni potrawy przed zsuwaniem się z rusztu - Pręt o grubości 4 mm - Posiada wzmocnienie przez środek- nadaje mu większej sztywności oraz wydłuża żywotność - Kolor rusztu nie zmieni się pod wpływem środków czyszczących Wysięgnik wykonany jest z rury fi 50 mm grubości 2,8 mm Wyposażony w kołowrotek, posiada wygodną drewnianą rączkę, zapadka gwarantuję płynną oraz łatwą regulację wysokości rusztu - Drewniana rączka - Trzy łańcuchy o długości 50 cm - Trzy karabińczyki - Grubość linki 3 mm - Kołowrotek wykonany z blachy 4 mm Palenisko wzmocnione - Średnica 70 cm - Głębokość 15 cm - Wysokość 25 cm - Grubość blachy 2 mm - Uchwyty ułatwiające przenoszenie paleniska Koszt wysyłki : 15 zł wpłata na konto 20 zł płatne przy odbiorze

Grill trójnóg KUTY ogrodowy ruszt nierdzewny okrągły 60cm + PALENISKO
Grill trójnóg KUTY ogrodowy ruszt nierdzewny okrągły 60cm + PALENISKO
300 zł
Siepraw 30+ kilka dni temu

Witam. Na sprzedaż posiadam grill ogrodowy KUTY Zestaw zawiera: -trójnóg 180cm wysokości -ruszt nierdzewny okrągły fi 60cm -palenisko fi 60cm -zestaw łańcuszków + karabińczyki Grill solidnie wykonany w atrakcyjnej cenie... Odbiór osobisty lub wysyłka: Przesyłka kurierska (przedpłata na konto) 38zł Przesyłka kurierska pobraniowa 48zł

Grill ogrodowy kuty (ruszt nierdzewny)
Grill ogrodowy kuty (ruszt nierdzewny)
2500 zł
30+ kilka dni temu

Mam do zaoferowania na sprzedaż grille ogrodowe kute. Wykonywane są na zamówienie w wariantach kolorystycznych wybranych przez kupującego. Grill jest stabilny i wytrzymały, zaopatrzony w ruszt z prętów nierdzewnych oraz wysuwane palenisko. Zainteresowanych proszę o kontakt na podany numer telefonu lub wiadomość prywatną na olx

Grill gazowy z kamieniami wulkanicznymi nierdzewny
Grill gazowy z kamieniami wulkanicznymi nierdzewny
320 zł
Płock 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż grill gazowy który jest prawie w 100% ze stali nierdzewnej. Ze zwykłej stali jest tylko palnik i ruszt. W pełni sprawny. Sprzedaję ponieważ zakupiłem dla siebie większy. Zapraszam na testy

Stalowy Grill na trójnogu Palenisko EMALIA Ruszt Nierdzewny PREMIUM
Stalowy Grill na trójnogu Palenisko EMALIA Ruszt Nierdzewny PREMIUM
499 zł
Cieszyn 30+ kilka dni temu

Witam serdecznie Zapraszamy do zakupu grillu na stalowym trójnogu jakości premium wyposażony w stalowe emaliowane palenisko wypalane w bardzo wysokiej temperaturze i ruszt ze stali nierdzewnej. Trójnóg zwieńczony iglicą. Grill może być używany nie tylko latem, jako grill, ognisko czy palenisko zimą! NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -Palenisko emaliowane, wypalane w ponad 800ºC - grubość blachy 2,5 mm! -Zawieszony na trójnogu -Możliwość regulacji wysokości położenia paleniska -Specjalny haczyk do zawieszenia czajnika, pojemnika na popcorn -Ruszt ze stali nierdzewnej z rączką -Kilka poziomów ustawienia rusztu -Estetyczne wykonanie -Elementy kowalstwa artystycznego -Wysokość po rozłożeniu: ok 180cm -Średnica paleniska: 60cm -Średnica rusztu: 47cm -Minimalna wysokość położenia paleniska: 50cm -Łatwy i szybki montaż -Możliwość używania przez cały rok -Kolor: czarny -MADE IN POLAND ZESTAW ZAWIERA: -Palenisko -Tójnóg zwieńczony koroną -Komplet trzech nóżek -Trzy łańcuszki do paleniska -Łańcuszek do czajnika lub popcornu -Ruszt z podporami -Popielnik -Instrukcja obsługi Możliwości dostawy: -Kurier przedpłata: 19,99PLN -Kurier pobranie: 24,99PLN Wystawiamy faktury VAT, jesteśmy legalnie działającą firmą! Zapraszamy firmy do zakupów hurtowych! Opakowanie z grilem ma wymiar 80x70x20 cm. Nie mogę dodać przesyłki olx. Możliwa wysyłka tylko kurierem. Odbiór w Cieszynie.

Grill ogrodowy nierdzewny
Grill ogrodowy nierdzewny
90 zł
30+ kilka dni temu

Grill jest nowy, złożony w celu zrobienia zdjęć Możliwy odbiór osobisty Ewentualną wysyłka grila rozkreconego w pudełku, do samodzielnego złożenia.

Grill gruby 5mm cały nierdzewny ruszt palenisko loft
Grill gruby 5mm cały nierdzewny ruszt palenisko loft
850 zł
Olkusz 30+ kilka dni temu

Grill wykonany w całości z nierdzewki 5mm wymiary rusztu szer 55cm głębokość 30cm regulacji rusztu łopatka w zestawie zapraszam na pozostałe ogłoszenia

Grill nierdzewny, kwasówka
Grill nierdzewny, kwasówka
349 zł
Oborniki 30+ kilka dni temu

Sprzedam grilla węglowego wykonano w 100% z stali nierdzewnej. Solidna konstrukcja z grubej blachy. Grill używany z 3 razy.

Grill Palenisko 2 W 1 nierdzewny ruszt
Grill Palenisko 2 W 1 nierdzewny ruszt
850 zł
Chojnice 30+ kilka dni temu

Grill ogrodowy oraz palenisko w jednym Dzięki swojej wszechstronności można przy nim pogrillować A po zdjęciu ramienia z rusztem posiedzieć przy ognisku Ruszt wykonany ze stali nierdzewnej przystosowanej do produktów spożywczych Średnica paleniska 64cm Średnica rusztu 60cm Wysyłka

GRILL ogrodowy trójnóg ruszt nierdzewny 60
GRILL ogrodowy trójnóg ruszt nierdzewny 60
250 zł
Mińsk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Grill jest bardzo wysokiej jakości. Ruszt wykonany ze stali nierdzewnej !! Wykonanie: Pręt pełny kwadrat grubość 12. Palenisko: grubość blachy 2mm Ozdoby z pełnego materiału,kute. Pomalowany farba żaroodporną. Wysokojakosciowa stal atestowana. Możliwa regulacja wysokości Wysokość grilla: 187 cm Średnica rusztu: 60 cm Średnica paleniska: 60 cm Wysyłka lub odbiór osobisty

Nierdzewny Grill Palenisko Trójnóg Ruszt Kołowrotek Cały Zestaw INOX
Nierdzewny Grill Palenisko Trójnóg Ruszt Kołowrotek Cały Zestaw INOX
2500 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

Jesteśmy polskim producentem wyrobów ze stali nierdzewnej w jakości premium Oferujemy kompletny zestaw do grillowania, tak jak na pierwszym zdjęciu, cały zestaw wykonany ze stali nierdzewnej INOX w cenie 2500zł w skład którego wchodzą: 1. trójnóg 250cm 2. kołowrotek 3. ruszt 90cm 4. ruszt 50cm 5. palenisko 6. zestaw łańcuchów z linką. Cały zestaw w stu procentach nierdzewny! Poza tym oferujemy do sprzedaży pojedyncze akcesoria do własnej aranżacji: Trójnogi od 700 do 850pln (wysokość od 160cm do 250) Kołowrotek 350pln Komplet linki z łańcuchami 80 do 100pln Palenisko 900pln Średnice i ceny rusztów: 50cm -165pln 60cm -185pln 70cm -210pln 80cm -280pln 90cm -390pln xxx Trójnogi z rury nierdzewnej fi 25 i ściance o grubości 2mm. Wysokość trójnogów to 160, 200, 225 i 250 cm xxx Ruszty nierdzewne okrągłe od średnicy 50 do 90cm xxx Ruszty nierdzewne kwadratowe 72x72cm oraz mały 45x45cm do zestawu xxx Paleniska z blachy nierdzewnej o grubości 3mm i wymiarze 70x70cm wys. 30cm xxx Kołowrotki nierdzewne do zwijania linki lub łańcucha do wyboru Kołowrotek bardzo solidny, mocny (waga samego kołowrotka 1800 gram) xxx Komplety nierdzewnych linek lub łańcuchów do podwieszania rusztów do wyboru Komplety wyceniamy indywidualnie w zależności od rodzaju i wielkości wybranych akcesoriów Zamówienia można składać telefonicznie Odbiór osobisty w Białymstoku lub wysyłka Wystawiamy faktury VAT

Grill weglowy zamykany nierdzewny
Grill weglowy zamykany nierdzewny
150 zł
Ostrów Mazowiecka 30+ kilka dni temu

Sprzedam grill węglowy ogrodowy zamykany nierdzewny. Więcej informacji pod numerem telefonu 88*****99

Grill trójnóg. Ruszt nierdzewny 60cm. Ogrodowy
Grill trójnóg. Ruszt nierdzewny 60cm. Ogrodowy
250 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Kontakt: 88zero 7zero2 617 Witam. Sprzedam grill ogrodowy trojnóg. Ruszt nierdzewny 60cm Palenisko 60cm Produkt Nowy, Polska produkcja. Cena: Trójnóg + ruszt nierdzewny - 250zł Trójnóg + ruszt nierdzewny + palenisko - 320zł Wymiary: Średnica rusztu nierdzewnego +-60cm Grubość drutu- 4 mm Średnica paleniska- 60cm Wysokość ściany paleniska- 8 cm Odbiór Skołyszyn (między Gorlicami a Jasłem) do uzgodnienia możliwość transportu. Nie wysyłam. Polecam i zapraszam do kontaktu

Grill ogrodowy .
Grill ogrodowy .
1490 zł
Skrzyszów 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż Grill ogrodowy wykonany z profila 40x40 dolna półka 40x20, palenisko blacha 3mm, ruszt nierdzewny, deska dab. Malowany proszkowo. Wymiary: Konstrukcja 110x50x86 Palenisko 61x35 Ruszt 61x35 Grill dostępny od ręki.

Grill ogrodowy -palenisko
Grill ogrodowy -palenisko
800 zł
30+ kilka dni temu

Solidny grill do ogrodu, na taras. Ruszt nierdzewny 55 cm. Polecam. Wysyłka możliwa na palecie. Koszt 250 PLN. Nie wysyłam za pobraniem !!!

Grill nierdzewny
Grill nierdzewny
1300 zł
Wrocław 15 dni plecy

Sprzedam gril nierdzewny o wymiarach 600 cm na 400 Z boku rozkładana półka Gril jest na kołach co pozwala na łatwe przemieszczanie Cały czas wykonany ze stali nierdzewnej W zestawie szczypce szufelka pogrzebacz tacka Świetnie nadaje się na prezent Odbiór osobisty

Grill drzewny nierdzewny
Grill drzewny nierdzewny
120 zł
Aleksandrów Łódzki 5 dni plecy

Sprzedam grill z blachy nierdzewnej, palony drzewem. Odbiór okolice Andrespola, Widzew Wschód, Łódzkie

Filtr