Sortowanie:
Znaleziony: 15 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Stolik rtv prl idealny
Stolik rtv prl idealny
100 zł
nowe Łódź 30+ kilka dni temu

Sprzedam stolik rtv z czasów prl. Rurki stalowe, półki wysoki połysk. Stan super. Jest odnowiony i nie wymaga nakładu pracy i finansowego. Wysyłka 20 zł.

004 regał - stolik RTV - PRL
004 regał - stolik RTV - PRL
100 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

004 - Regał, stolik pod telewizor, radio lub sprzęt Hi-Fi pamiątka po czasach PRL wysokość 700 mm szerokość 700 mm głębokość 400 mm Stan ogólny dobry - na jednym z rogów górnej płyty niewielkie przebarwienie widoczne na zdjęciach Odbiór w Bielsku-Białej Proszę o kontakt za pomocą maila. Nie odpowiadam na sms-y. .

Stolik RTV PRL Meble PRL, Stylowe Meble
Stolik RTV PRL Meble PRL, Stylowe Meble
200 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu

Sprzedam stolik RTV Stolik jest w stanie b. dobrym Oryginalna stan i wygląd. Wymiary :72*50*76 półka wysokość od dołu 27 cm Proszę pisać lub dzwonić 502 - pokaż numer telefonu - ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Istnieje możliwość wysyłki lub transportu po wcześniejszym uzgodnieniu. Koszt od 60 zł.

Stolik RTV PRL z Półką, Meble PRL, Stylowe Meble
Stolik RTV PRL z Półką, Meble PRL, Stylowe Meble
325 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu

Sprzedam stolik RTV Stolik jest w stanie b. dobrym jak na swój wiek Oryginalna stan i wygląd. Wymiary :69*45*70 (szer. głęb. wys. ) półka 65*33*31 Proszę pisać lub dzwonić 502359953 ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Istnieje możliwość wysyłki lub transportu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Stolik RTV PRL z Półką, Meble PRL, Stylowe Meble
Stolik RTV PRL z Półką, Meble PRL, Stylowe Meble
200 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu

Sprzedam stolik RTV Stolik jest w stanie b. dobrym jak na swój wiek Oryginalna stan i wygląd. Wymiary :69*45*70 (szer. głęb. wys. ) półka 65*33*31 Proszę pisać lub dzwonić 502 - pokaż numer telefonu - ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Istnieje możliwość wysyłki lub transportu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Stolik pod RTV z litego drewna PRL.
Stolik pod RTV z litego drewna PRL.
50 zł
Opole 30+ kilka dni temu

Sprzedam stolik pod RTV wykonany z litego drewna z czasów wczesnego PRL. Kolor naturalny drewna jak na zał. fotosie. Wymiary : 70 x 73 x 38 cm ( szer x wys x gł). Stolik ma wkręcane nogi i do wykorzystania 3 poziomy na umiejscowienie telewizora , sprzętu radiowego oraz płyt analogowych, CD i kaset lub innego wykorzystania w/g potrzeb nabywcy . Stan stolika bez uszkodzeń. Możliwa wysyłka kurierska. Kontakt przez e-maila, SMS lub telefon.

Stary zabytkowy stolik RTV, patyczak, PRL lata 60-te !!!
Stary zabytkowy stolik RTV, patyczak, PRL lata 60-te !!!
175 zł
Pruszków 3 kilka dni temu

Jeżeli ogłoszenie jest widoczne - jest aktualne. Nieaktualne ogłoszenia są niezwłocznie usuwane. Zdjęcia przedstawiają oferowany przedmiot. Proszę o rozważne zakupy - Jako osoba prywatna nie przyjmuję zwrotów. Stary stolik RTV z okresu PRL-u (1964 r) tzw. ''PATYCZAK'' w kolorze mahoń. Wykonany z litego drzewa z wysuwaną szufladką, oraz półką na dole. Stolik, jak na ten upływ czasu w całkiem niezłym stanie Wymaga tylko lekkiej renowacji. Stan stolika przedstawiąją zamieszczone zdjęcia. Stolik jest stabilny - stoi na nim telewizor ( nie należy do oferty sprzedażowej ) Wymiary stolika ; - wysokość 75,5 cm - długość blatu 69,5 cm - szerokość blatu 46 cm Półka na dole umieszczona na wysokości 17,5 cm od dołu. Wymiary półki; - długość 63,5 cm - szerokość 23 cm Stolik posiada małą szufladkę; - szerokość 36 cm - wysokość 27,3 cm - głębokość 7 cm Cena 220 zł Okazja !!! Kontakt tylko przez e'maila lub telefoniczny. Nie odpisuję na SMS-y ! Odbiór tylko osobisty w Pruszkowie. Nie wysyłam ze względu na gabartyty. Zapraszam do obejrzenia innych moich ogłoszeń..

Stolik RTV,biurko PRL
Stolik RTV,biurko PRL
80 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

Do sprzedania stolik,biurko raczej do renowacji. Zainteresowane osoby proszę o kontakt

STOLIK PRL pomocnik RTV ława stół
STOLIK PRL pomocnik RTV ława stół
250 zł
Koszalin 30+ kilka dni temu

ZAPRASZAM DO ZAKUPU . Stolik RTV tzw "pomocnik" wyprodukowany w latach 70. w Polsce. Wykonany został z płyty meblowej pokrytej fornirem. W dolnej części wyposażony jest w półkę. Pod spodem naklejka potwierdzająca miejsce wykonania. Zachowany w dobrym stanie, aczkolwiek z nieznacznymi rysami na blatach oraz nogach, kilka przebarwien pokazanych na zdjęciach. Mozliwy odbiór osobisty w Koszalinie . ZAPRASZAM Szerokość 69 cm Wysokość 68.5 cm Głębokość 42 cm

Szafka RTV PRL wysoki połysk, Meble PRL, Stolik, Ława
Szafka RTV PRL wysoki połysk, Meble PRL, Stolik, Ława
300 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Szafka RTV z czasów PRL wysoki połysk, stan bardzo dobry. Wymiary: Oryginalny stan i wygląd. Zadbany i gustowny szafka RTV z czasów PRL. Kontakt 502 - pokaż numer telefonu - ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE MOJE OGŁOSZENIA Istnieje możliwość wysyłki lub transportu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Szafka stolik pod RTV Patyczak-Vintage-PRL
Szafka stolik pod RTV Patyczak-Vintage-PRL
45 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Ciekawy stolik pod telewizor z lat 60 zachowany w oryginalnym stanie . Kultowy patyczak. Okleina orzech , wysoki połysk. Stan stolika bardzo dobry, stabilna konstrukcja , kompletny, bez uszkodzeń. Nie wymaga renowacji. Z uwagi na swój wiek posiada znaki użytkowania w postaci drobnych zarysowań . Wymiary: wymiary blatu 54 cm na 36 cm wysokość całkowita 46 cm wymiary półki 54 cm na 44 cm prześwit miedzy półkami 12cm Posiadam jedną sztukę. Odbiór osobisty. Możliwa wysyłka za dodatkową opłatą, koszt wysyłki 1 sztuka 60 zł . Cena ofertowa 349 zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wiele ciekawych i coraz rzadziej spotykanych mebli z czasów PRL i nie tylko.

Stolik, szafka pod RTV Patyczak-Vintage-PRL
Stolik, szafka pod RTV Patyczak-Vintage-PRL
45 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Ciekawy stolik pod telewizor z lat 60 zachowany w oryginalnym stanie . Kultowy patyczak. Okleina orzech , wysoki połysk. Stan stolika bardzo dobry, stabilna konstrukcja , kompletny, bez uszkodzeń. Nie wymaga renowacji. Z uwagi na swój wiek posiada znaki użytkowania w postaci drobnych zarysowań . Wymiary: wymiary blatu 65 cm na 43 cm wysokość całkowita 68 cm wymiary półki 54 cm na 31,5 cm, prześwit miedzy półkami 21 Posiadam jedną sztukę. Odbiór osobisty. Możliwa wysyłka za dodatkową opłatą, koszt wysyłki 1 sztuka 60 zł . Cena ofertowa 549 zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wiele ciekawych i coraz rzadziej spotykanych mebli z czasów PRL i nie tylko.

Stolik, szafka pod RTV Patyczak-Vintage-PRL
Stolik, szafka pod RTV Patyczak-Vintage-PRL
45 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Ciekawy stolik pod telewizor z lat 60 zachowany w oryginalnym stanie . Kultowy patyczak z obracanym blatem. Okleina orzech , wysoki połysk. Stan stolika bardzo dobry, stabilna konstrukcja , kompletny, bez uszkodzeń. Nie wymaga renowacji. Z uwagi na swój wiek posiada znaki użytkowania w postaci drobnych zarysowań . Wymiary: wymiary blatu 61 cm na 46 cm wysokość całkowita 62 cm Posiadam jedną sztukę. Odbiór osobisty. Możliwa wysyłka za dodatkową opłatą, koszt wysyłki 1 sztuka 60 zł . Cena ofertowa 549 zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wiele ciekawych i coraz rzadziej spotykanych mebli z czasów PRL i nie tylko.

Stolik, szafka pod RTV Patyczak-Vintage-PRL
Stolik, szafka pod RTV Patyczak-Vintage-PRL
4600 zł
Szczecin 16 dni plecy

Ciekawy stolik pod telewizor z lat 60 zachowany w oryginalnym stanie . Kultowy patyczak. Okleina orzech lub jasna brzoza , wysoki połysk. Stan stolika bardzo dobry, stabilna konstrukcja , kompletny, bez uszkodzeń. Nie wymaga renowacji. Z uwagi na swój wiek posiada znaki użytkowania w postaci drobnych zarysowań . Wymiary: wymiary blatu 65 cm na 40 cm wysokość całkowita 72 cm wymiary półki 58,5 cm na 38 cm Posiadam jedną sztukę. Odbiór osobisty. Możliwa wysyłka za dodatkową opłatą, koszt wysyłki 1 sztuka 60 zł . Cena ofertowa 549 zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wiele ciekawych i coraz rzadziej spotykanych mebli z czasów PRL i nie tylko.

Stolik patyczak RTV kawowy z półką PRL retro vintage
Stolik patyczak RTV kawowy z półką PRL retro vintage
199 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż oryginalny PRLowski stolik z półeczką z lat '60-tych, który nadaje się do salonu, przedpokoju, jadalni, kuchni czy łazienki. Jeśli ktoś nie chce mieszkania jak każde inne, jeśli lubi meble z charakterem i historią, to niewielkim kosztem może mieć wnętrze umeblowane w oryginalny, przykuwający wzrok sposób. Stolik w kolorze bardzo ciemnego matowego niebieskiego (kolor Midnight Blue z palety Fusion Mineral Paint). Mebel nie wymaga żadnych nakładów finansowych - jest gotowy do wstawienia i użytkowania. Wymiary: Wysokość - 85cm Szerokość - 70cm Głębokość - 50cm Wysokość półeczki - 31cm Szerokość półeczki - 61cm Głębokość półeczki - 38cm Możliwy transport w ok. 50km od Wrocławia a także wysyłka.