Sortowanie:
Znaleziony: 31 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Konsola glamour Belmont komoda toaletka salon stylowy stół
Konsola glamour Belmont komoda toaletka salon stylowy stół
1649 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Konsola glamour Belmont z blatem szklanym wym. 140 x 40 x 75 cm Opis produktu: Konsola Belmont w stylu glamour, charakteryzująca się geometrycznymi stopami, wspartymi na dwóch stabilnych podstawach. Wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej polerowanej i pokryta blatem szklanym w kolorze białym lub czarnym do wyboru. Specyfikacja produktu: Wymiary: 140 x 40 x 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: blat szklany biały lub czarny do wyboru Grubość blatu: 1,2 cm Konsola dostępna również z blatem kamiennym do wyboru. Istnieje możliwość wyboru kamienia na blat mebla. Rodzaje oraz kolorystyka kamieni naturalnych znajdują się w naszej Galerii blatów http******************************************** Dostępne kolory blatów: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Harmonia Velasco - Noble Desiree Grey - Olivine - Starlight Corto - Starlight Yellow - Starlight White - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Taurus - Taurus Nordic Konsola Belmont 140x40x75 z blatem szklanym - 1999,00 Konsola Belmont 140x40x75 z blatem kamiennym Absolute Black - 2369 W skład kolekcji Belmont wchodzą: ława, stolik kawowy, konsola, stół okrągły oraz stół prostokątny w kilku rozmiarach do wyboru. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-7283723 Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Ława glamour Belmont Modern Barock stylowy salon stół stolik
Ława glamour Belmont Modern Barock stylowy salon stół stolik
4049 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Ława glamour Belmont ze szklanym blatem wym. 130 x 70 x 45 cm Opis produktu: Ława Belmont w stylu glamour, charakteryzująca się geometrycznymi stopami, wspartymi na dwóch stabilnych podstawach. Wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej polerowanej i pokryta blatem szklanym w kolorze białym lub czarnym do wyboru. Specyfikacja produktu: Wymiary: 130 x 70x 45 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: blat szklany biały lub czarny do wyboru Grubość blatu: 1,2 cm Ława dostępna również z blatem kamiennym do wyboru. Istnieje możliwość wyboru kamienia na blat mebla. Rodzaje oraz kolorystyka kamieni naturalnych znajdują się w naszej Galerii blatów http******************************************** Dostępne kolory blatów: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Harmonia Velasco - Noble Desiree Grey - Olivine - Starlight Corto - Starlight Yellow - Starlight White - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Taurus - Taurus Nordic Ława Belmont 130x70x45 z blatem szklanym - 2049,00 Ława Belmont 130x70x45 z blatem kamiennym Absolute Black - 2419,00 W skład kolekcji Belmont wchodzą: ława, stolik kawowy, konsola, stół okrągły oraz stół prostokątny w kilku rozmiarach do wyboru. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-7283723 Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Stół glamour Belmont Modern Barock szklany połysk salon ława
Stół glamour Belmont Modern Barock szklany połysk salon ława
1749 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Stół glamour Belmont prostokątny ze szklanym blatem wym. 2000 x 100 x 75 cm Opis produktu: Prostokątny stół jadalniany Belmont w stylu glamour, charakteryzujący się geometrycznymi stopami, wspartymi na dwóch stabilnych podstawach. Wykonany jest z wysokiej jakości stali szlachetnej polerowanej i pokryty blatem szklanym w kolorze białym lub czarnym do wyboru. Specyfikacja produktu: Wymiary: 200 x 100 x 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: blat szklany biały lub czarny do wyboru Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu szklanego w kolorze czarnym. W celu wyceny blatu białego prosimy o kontakt. Stół z kolekcji Belmont dostępny w wymiarach: fi 130 cm x wys. 75 cm 200 x 100 x 75 cm 220 x 110 x 75 cm Stół dostępny również z blatem kamiennym w kolorach do wyboru. Istnieje możliwość wyboru kamienia na blat mebla. Rodzaje oraz kolorystyka kamieni naturalnych znajdują się w naszej Galerii blatów. Dostępne kolory blatów: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Harmonia Velasco - Noble Desiree Grey - Olivine - Starlight Corto - Starlight Yellow - Starlight White - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Taurus - Taurus Nordic W skład kolekcji Belmont wchodzą: ława, stolik kawowy, konsola, stół okrągły oraz stół prostokątny w kilku rozmiarach do wyboru. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-7283723 Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

STÓŁ GLAMOUR LINCOLN OKRĄGŁY - STAL SZLACHETNA BLAT SZKLANY
STÓŁ GLAMOUR LINCOLN OKRĄGŁY - STAL SZLACHETNA BLAT SZKLANY
3599 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Stół glamour Lincoln okrągły śr. 130 x wys. 75 Okrągły stół jadalniany Lincoln w stylu glamour z blatem szklanym czarnym Stół wykonany jest z wysokiej jakości stali szlachetnej polerowanej i pokryty czarnym szklanym blatem. Ten wyjątkowy stół perfekcyjnie skomponuje się z eleganckimi dodatkami w stylu glamour jak chociażby z lustrami glamour. Warto również pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej kolekcji mebli, kolekcji Lincoln. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. W naszej ofercie znajdują się również meble w stylu glamour: - stoły - stoliki kawowe - ławy - konsole - stoliki RTV z blatem kamiennym (granitowym lub kwarcytowym) oraz szklanym w szerokim asortymencie kolorów do wyboru, a także - krzesła tapicerowane - krzesła pikowane - krzesła z ekoskóry Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: https://bellacasa.sprzedajemy.pl/ DOSTAWA GRATIS na terenie Polski. Towar wysyłamy również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W celu ustalenia kosztu wysyłki za granicę prosimy o kontakt.

Stół okrągły szklany do kuchni-jadalnia
Stół okrągły szklany do kuchni-jadalnia
320 zł
Bielsk Podlaski 30+ kilka dni temu

Solidne hartowane szkło chromowane nogi.Stan jak nowy.wys.76cm.blat okrągły o średnicy90cm.Dodatkowo półka na dole stołu w kolorze mlecznym.

Stół glamour Retford II do jadalni salonu blat szklany
Stół glamour Retford II do jadalni salonu blat szklany
3119 zł
Żary 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Stół glamour Retford II - stal szlachetna blat szklany nowoczesny Stół glamour Retford II Klasyczny model oparty na kształtnych, kolumnowych stopach wykonanych ze stali szlachetnej polerowanej, które niczym postumenty stanowią wsparcie dla gładkiej tafli szklanego blatu w kolorze do wyboru. Całość stanowi eleganckie połączenie, idealne do wnętrz w stylu glamour.Kolekcja Retford II obejmuje sół prostokątny oraz stół okrągły. CENA dotyczy stołu o wymiarze 200x100x75 cm z blatem szklanym w kolorze czarnym. Do wyboru jest również blat szklany biały. Stoły dostępne są w rozmiarach: - z blatem szklanym od 200x100x75 cm do 260x110x75 cm - z blatem kamiennym od 200x100x75 cm do 260x110x75 cm W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wymiarach produktu oraz kolorach blatów, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny. Istnieje możliwość wyboru kamienia na blat stołu. Dostępne kolory blatów: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Harmonia Velasco - Noble Desiree Grey - Olivine - Starlight Corto - Starlight Yellow - Starlight White - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Taurus - Taurus Nordic Kolorystyka kamieni naturalnych zaprezentowana jest w także Galerii blatów w naszym sklepie: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Dostępne są również inne meble z tej samej kolekcji: ława, stolik kawowy, wysoka konsola, stolik RTV. Zobacz wszystkie nasze produkty w sklepie BellaCasa.co na shop.bellacasa.co Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w kilku paczkach. Zawartość poszczególnych opakowań: blat, stelaż pod blat, nogi. DOSTAWA GRATIS na terenie Polski. Towar wysyłamy również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W celu ustalenia kosztu wysyłki za granicę prosimy o kontakt.

Zestaw - szafa, stół, cztery fotele, donica
Zestaw - szafa, stół, cztery fotele, donica
3990 zł
Lubin 30+ kilka dni temu

Zestaw mebli ręcznie stylizowanych , najwyższej jakości farbami kredowymi, zabezpieczone woskiem i lakierem. Kolor : biel , złoty Szafa : drewniana z ozdobną rafią na frontach drzwiczek , w górnej części dwie półki zamykane przesuwnym szkłem Wymiary : wys. 125 cm, szer. 125 cm, gł. 56 cm Stół okrągły z ozdobną rafią, blat szklany, wszystkie ornamenty wykonane ręcznie, Wymiary: średnica 120 cm, wys. 65 cm Duże fotele, typu pawie, bardzo wygodne z poduszką z pięknym komponującym się do rafii ornamentem, rattanowe Duża ozdobna donica, wszystkie ornamenty wykonane ręcznie . Wymiary : średnica 40 cm, wys. 26 cm Zachęcam do zapoznania się z pozostałymi moimi ogłoszeniami.

Stół glamour Retford II okrągły stal szlachetna blat szklany
Stół glamour Retford II okrągły stal szlachetna blat szklany
2999 zł
Żary 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE www.shop.bellacasa.co Stół glamour Retford II okrągły - stal szlachetna blat szklany nowoczesny Stół glamour Retford II okrągły 130 x 75 - blat szklany Klasyczny model oparty na kształtnych, kolumnowych stopach wykonanych ze stali szlachetnej polerowanej, które niczym postumenty stanowią wsparcie dla gładkiej tafli szklanego blatu w kolorze do wyboru. Całość stanowi eleganckie połączenie, idealne do wnętrz w stylu glamour.Kolekcja Retford II obejmuje sół prostokątny oraz stół okrągły. CENA dotyczy stołu o wymiarze: średnica 130cm i wysokość 75 cm z blatem szklanym w kolorze czarnym. Do wyboru jest również blat szklany biały. Istnieje możliwość wyboru kamienia na blat stołu. Dostępne kolory blatów kamiennych: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Harmonia Velasco - Noble Desiree Grey - Olivine - Starlight Corto - Starlight Yellow - Starlight White - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Taurus - Taurus Nordic Kolorystyka kamieni naturalnych zaprezentowana jest w także Galerii blatów w naszym sklepie: https://shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wymiarach produktu oraz kolorach blatów, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny. W ofercie znajdują się również inne meble: stoły prostokątne, ławy, stoliki kawowe, wysokie konsole, stoliki RTV oraz krzesła. Zobacz wszystkie nasze produkty w sklepie BellaCasa.co na https://shop.bellacasa.co Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w kilku paczkach. Zawartość poszczególnych opakowań: blat, stelaż pod blat, nogi. DOSTAWA GRATIS na terenie Polski. Towar wysyłamy również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W celu ustalenia kosztu wysyłki za granicę prosimy o kontakt.

Stół Retford okragły szklany meble glamour stylowy stolik
Stół Retford okragły szklany meble glamour stylowy stolik
2949 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Opis produktu: Stół glamour okrągły Retford z blatem szklanym wym. fi 130 cm, wys. 75 cm Klasyczny model oparty na kształtnych, kolumnowych stopach wykonanych ze stali szlachetnej polerowanej, które niczym postumenty stanowią wsparcie dla gładkiej tafli szklanego blatu w kolorze białym lub czarnym. Specyfikacja produktu: Wymiary: fi 130 cm, wys. 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: blat szklany biały lub czarny do wyboru Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu szklanego w kolorze czarnym. W celu wyceny blatu białego prosimy o kontakt. Stół z kolekcji Retford dostępny w wymiarach: fi 130 cm, wys. 75 cm 200 x 100 x 75 cm 220 x 110 x 75 cm 240 x 110 x 75 cm 260 x 110 x 75 cm - tylko z blatem kamiennym Dostępne kolory blatów kamiennych: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Starlight Black - Starlight White - Noble Areti Bianco - Noble desert Pearl - Noble Desiree Grey Galeria blatów dostępna jest na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Wybrane blaty z galerii dostępne są wg indywidualnej wyceny. W skład kolekcji Retford wchodzą: stół okrągły oraz stół prostokątny w kilku rozmiarach do wyboru. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: bellacasa.sprzedajemy.pl/ Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Konsola glamour Dallas szklany biały czany stół stolik ława
Konsola glamour Dallas szklany biały czany stół stolik ława
4249 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Konsola glamour Dallas ze szklanym blatem wym. 140 x40 x 75 cm Opis produktu: Piękny, stylowy model stworzony ze stali szlachetnej polerowanej, giętej w okrągłe i owalne kształty, nadające wyjątkowy design. Szklany blat w kolorze białym lub czarnym dodaje charakteru, tworząc doskonałą całość. Specyfikacja produktu: Wymiary: 140 x 40 x 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: szkło czarne Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu szklanego w kolorze czarnym. W celu wyceny blatu białego prosimy o kontakt. Konsola dostępna również z blatem kamiennym. Istnieje możliwość wyboru kamienia na blat mebla. Rodzaje oraz kolorystyka kamieni naturalnych znajdują się w naszej Galerii blatów: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Dostępne kolory blatów: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Starlight Black - Starlight White - Noble Areti Bianco - Noble desert Pearl - Noble Desiree Grey W skład kolekcji Dallas wchodzą: ława, stolik kawowy, konsola, stół okrągły oraz stół prostokątny w kilku rozmiarach do wyboru. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat. Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: bellacasa.sprzedajemy.pl/ Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Stół glamour Dallas 130 okrągły szklany stolik ława stylowy
Stół glamour Dallas 130 okrągły szklany stolik ława stylowy
2299 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Opis produktu: Stół okrągły glamour Dallas ze szklanym blatem wym. fi 130 cm, wys. 75 cm. Piękny, stylowy model stworzony ze stali szlachetnej polerowanej, giętej w okrągłe i owalne kształty, nadające wyjątkowy design. Szklany blat w kolorze białym lub czarnym dodaje charakteru, tworząc doskonałą całość. Specyfikacja produktu: Wymiary: fi 130 x 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: blat szklany czarny Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu szklanego w kolorze czarnym. W celu wyceny blatu białego prosimy o kontakt. Stół z kolekcji Dallas dostępny w wymiarach: fi 130 cm x wys. 75 cm 180 x 90 x 75 cm 200 x 100 x 75 cm 220 x 110 x 75 cm Stół dostępny także z blatem granitowym lub kwarcytowym. Dostępne kolory blatów kamiennych: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Starlight Black - Starlight White - Noble Areti Bianco - Noble desert Pearl - Noble Desiree Grey Galeria blatów dostępna jest na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Wybrane blaty z galerii dostępne są wg indywidualnej wyceny. W skład kolekcji Dallas wchodzą: ława, stolik kawowy, konsola, stół okrągły oraz stół prostokątny w kilku rozmiarach do wyboru. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat, złożone krzesła. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: bellacasa.sprzedajemy.pl/ Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Stół glamour Dallas 180 blat szkło białe czarne stolik ława
Stół glamour Dallas 180 blat szkło białe czarne stolik ława
2049 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Opis produktu: Stół prostokątny glamour Dallas z czarnym szklanym blatem wym.180 x 90 x 75 cm Piękny, stylowy model stworzony ze stali szlachetnej polerowanej, giętej w okrągłe i owalne kształty, nadające wyjątkowy design. Szklany blat w kolorze białym lub czarnym (do wyboru) dodaje charakteru, tworząc doskonałą całość. Specyfikacja produktu: Wymiary: 180 x 90 x 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: szkło czarne lub białe Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu szklanego w kolorze czarnym. W celu wyceny blatu białego prosimy o kontakt. Stół z kolekcji Dallas dostępny w wymiarach: fi 130 cm x wys. 75 cm 180 x 90 x 75 cm 200 x 100 x 75 cm 220 x 110 x 75 cm Stół dostępny także z blatem granitowym lub kwarcytowym. Dostępne kolory blatów kamiennych: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Starlight Black - Starlight White - Noble Areti Bianco - Noble desert Pearl - Noble Desiree Grey Galeria blatów dostępna jest na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Wybrane blaty z galerii dostępne są wg indywidualnej wyceny. W skład kolekcji Dallas wchodzą: ława, stolik kawowy, konsola, stół okrągły oraz stół prostokątny w kilku rozmiarach do wyboru. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat, złożone krzesła. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: bellacasa.sprzedajemy.pl/ Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Konsola glamour Orlando szklana meble glamour stół glamour
Konsola glamour Orlando szklana meble glamour stół glamour
4569 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Opis produktu: Konsola glamour Orlando z blatem szklanym wym. 150 x 45 x 76 cm Elegancka konsola glamour Orlando o klasycznym kształcie, wykonana ze stali szlachetnej polerowanej. Model bardzo zaawansowany technologicznie. Model piękny do wnętrz nowoczesnych, gdzie stanowi kontrapunkt jak i klasycznych w kierunku glamour. Konsola w komplecie z blatem szklanym. Blaty szklane i kamienne doskonale uzupełniają szlachetną formę podstawy, zapewniając jednocześnie trwałość i wygodę użytkowania na lata. Takie połączenie stali i szkła czy kamienia zachwyca zarówno swoją funkcjonalnością jak i wyjątkowo oryginalnym stylem. Specyfikacja produktu: Wymiary konsoli: 150 x 45 x 76 cm Materiał: stal szlachetna Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: blat szklany biały i czarny do wyboru Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu czarnego. Prosimy o kontakt w celu wyceny konsoli ze szkłem białym. Istnieje także możliwość wybrania blatu kamiennego. Dostępne kolory blatów: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Starlight Black - Starlight White - Noble Areti Bianco - Noble desert Pearl - Noble Desiree Grey Galeria blatów dostępna jest na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 W skład kolekcji Orlando wchodzą: ława, stolik kawowy okrągły i kwadratowy, dwa rodzaje konsol ( wysoka i RTV ) oraz stół do jadalni. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat. Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: bellacasa.sprzedajemy.pl/ Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Stół glamour Davson ogrągły blat szklany biały lub czarny
Stół glamour Davson ogrągły blat szklany biały lub czarny
2199 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Opis produktu: Stół glamour Davson okrągły z blatem szklanym wym. śr. 130 cm x wys. 75 cm Wykonany ze stali szlachetnej polerowanej w kolorze srebrnym. Wyróżniający się przepięknym, wysokim połyskiem stół glamour, posiada blat szklany w kolorze czarnym lub białym do wyboru. Specyfikacja produktu: Wymiary: fi 130 cm, wys. 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: szkło białe lub czarne do wyboru ( zdjęcie numer 4 i 5 ) Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu szklanego w kolorze czarnym. W celu wyceny blatu białego prosimy o kontakt. W skład kolekcji Davson wchodzą: stół okrągły o wymiarze fi 130 cm w kolorze stali srebrnej lub złotej. Stół dostępny także z blatem o strukturze marmuru oraz kamiennym: granitowym lub kwarcytowym. Dostępne kolory blatów kamiennych: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Starlight Black - Starlight White - Noble Areti Bianco - Noble desert Pearl - Noble Desiree Grey Galeria blatów dostępna jest na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Wybrane blaty z galerii dostępne są wg indywidualnej wyceny. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat, złożone krzesła. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: bellacasa.sprzedajemy.pl/ Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Sprzedam - Stół, stolik, ława - meble szklane
Sprzedam - Stół, stolik, ława - meble szklane
4000 zł
30+ kilka dni temu

Stół szklany, wys. 0,77m, blat o wymiarach 1,97m x 1,2m, grubość szkła 1,8cm, brzegi frezowane Stolik szklany, wys. 0,77m, blat okrągły o średnicy 0,9m, grubość szkła 1,8cm, brzegi frezowane Ława szklana, wys. 0,46m, blat o wym. 1,2m x 1,2m Cena zestawu: 4000 zł Indywidualnie: - stół - 3000 zł - stolik - 500 zł - ława - 500 zł Odbiór po stronie kupującego.

Stolik szklany, stolik drewniany, rzeźba, stolik z szybą okrągły stół
Stolik szklany, stolik drewniany, rzeźba, stolik z szybą okrągły stół
999 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam jedyny w swoim rodzaju ręcznie wykonany, duży stolik kawowy. Podstawa składa się z ogromnego pnia korzeniowego z litego drewna. Każda strona podstawy jest zupełnie inna, dzięki czemu stolik tworzy piękna rzeźbę. Nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Góra stolika składa się z okrągłej, hartowanej tafli szkła. Jest delikatnie porysowana od codziennego użytkowania dlatego obniżyłam cenę. Wymiary są niestandardowe, dzięki czemu stolik może mieć więcej zastosowań, ponieważ wszystko się na nim zmieści. Średnica szyby 105 cm Grubość szyby 0,5 cm Wysokość całości 58 cm Średnica pnia w najszerszym rozstawie 97 cm W moim wnętrzu stolik zawsze bardzo zwraca uwagę gości- jest zdecydowanie najbardziej dekoracyjnym akcentem w całym mieszkaniu. W razie dodatkowych pytań, proszę napisz. Istnieje możliwość sprzedaży samej podstawy bez szyby. Tylko odbiór osobisty

Stolik kawowy okrągły szkło + chrom 85cm nowy Relaxdays
Stolik kawowy okrągły szkło + chrom 85cm nowy Relaxdays
329 zł
Myszków 30+ kilka dni temu

Relaxdays Stolik pomocniczy szklany Large, chrom, szkło mleczne, stolik kawowy, stolik kawowy, szlachetny, stal wys. x szer. x gł.: 48 x 85 x 85 cm, srebrny Stolik pochodzi z wystawy sklepowej niemieckiego marketu, produkcja na rynek niemiecki, bezpośrednio sprowadzony Stan ogólny bardzo dobry pokazany na zdjęciach, nieużywany, jak nowy Możliwy odbiór osobisty Myszków centrum Informacje o tym produkcie Elegancki stolik pomocniczy: Stół z okrągłym blatem z mlecznego szkła - Atrakcyjny design jest uzupełniony połyskującym stopem chromu i nadaje stołowi szczególny charakter Rozmiar L: Stolik kawowy idealnie nadaje się jako miejsce do odkładania czasopism, pilota zdalnego sterowania, książek, przekąsek, napojów i wielu innych. - Ten stylowy element przyciągający wzrok zapewnia porządek i przejrzystość Prosty design: Szklany stół łatwo wpasowuje się w swoje uniwersalne i proste wzornictwo w mieszkaniu – błyszczące srebro pasuje do salonu, korytarza, a nawet do kuchni Pewne trzymanie: Szeroki stolik kawowy jest wyposażony w okrągły blat ze szkła, który bezpiecznie leży na ramie – stelaż jest wykonany z wytrzymałej stali z chromowanym wykończeniem Do wykorzystania w dowolnym miejscu: Stylowy metalowy stół do sofy w salonie lub w ogrodzie zimowym – stół ma wymiary (wys. x szer. x gł.): 48 x 85 x 85 cm –

Zestaw mebli ogrodowych
Zestaw mebli ogrodowych
700 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam używany zestaw mebli ogrodowych z technorattanu marki Jutlandia zakupiony w JYSK. W skład zestawu wchodzi okrągły stół firmy Jutlandia o wysokości 72cm ze szklanym blatem o średnicy 105cm i 6 krzesła .(W załączniku zdjęcia dla potwierdzenia stanu fizycznego) Bardzo fajny zestaw ,wygodny i w bardzo dobrym stanie jedyniena 2 krzesłach widoczne pęknięcia technorattanu. Nie przeszkadza to w użytkowaniu. Ze względu na zmianę na inny kolor elewacji budynki zmieniam zestaw na inny kolor. Ze względu na szklany blat możliwy tylko odbiór osobisty . Zapraszam do zakupu. W razie pytań proszę o kontakt 60*******30. Pozdrawiam A.

Stół okrągły ze szklanym blatem.
Stół okrągły ze szklanym blatem.
500 zł
Trzebinia 30+ kilka dni temu

Stół okrągły o wymiarach 80x120 metalowy szklany blat, półka z płyty w bdb stanie. Transport we własnym zakresie.

Stolik okrągły se złotymi nóżkami
Stolik okrągły se złotymi nóżkami
550 zł
Chełm 30+ kilka dni temu

Preferuje odbiór osobisty ze względu na to ze stolik ma szklany blat!!! Stolik Alisma okrągły wykonany został ze szkła połączonego ze złotą metalową podstawą. Geometria wraz z marumrowym wykończeniem to wpisujące się w trendy nowoczesny design. Szklany blat o grubości 6mm jest wytrzymały i solidny. Szerokość mebla: 80 cm Wysokość mebla: 45 cm Głębokość mebla: 80 cm Waga: 10,12 kg Grubość płyty blatu [mm]: 6 Ilość półek [szt]: 0 Ilość szuflad [szt]: 0 Wysokość nogi [cm]: 44,4 Stół do jadalni o wysokości [cm]: 44,4 Kolor: Biały Kolor nóg: złoty chrom Kolor blatu: krystalicznie czysty, biały marmurowy nadruk Kształt stołu: okrągły

Stół do jadalni szklany okrągły 90cm
Stół do jadalni szklany okrągły 90cm
490 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Cena do rozmów Stół nowy, nieużywany, tylko skręcony, kupony na Beliani za 800zł. Zmiana koncepcji, więc sprzedaję. Odbiór tylko osobisty.

Sprzedam pilnie wyposażenie mieszkania.
Sprzedam pilnie wyposażenie mieszkania.
2500 zł
Banino 30+ kilka dni temu

Sprzdam pilnie wyposażenie mieszkania używane w dobrym stanie m. in. 1.Stół jadalny kolor biała laminat rozsuwany z 4 fotelami welur kolor zielony. 2.Sofa dwu i jednoosobowa szara skóra. 3.Stół kawowy szklany okrągły na okrągłej nodze. 4.Szafka na buty kolor biało czarna 3 części na buty. 5.Klimatyzator przenośny biały na kółkach Arlec Smart 6.Meble do pokoju poziomo-pionowe kolor biały-drewno imitacja z płyty ( 6 pojemników na rezczy ) 7.Komoda kolor biała płyta z 2 szufladami i drzwi otwierane boczne. 8.Komoda kolor biała - drewno z 4 szufladami i 2 drzwiami otwieranymi. 9.Lodówka do wina 3 strefowa srebrne drzwi. 10.Lodówka do wina Klarstein mała czarna dwustrefowa zepsuta. 11.Łóżko sypialniane regulowane automatycznie (elektrycznie ) 2 materace. 12.Szafa typu komandor kolor biała -drewno dwa drzwi rozsuwane. 13.Szafa typu komandor z lustrem 3 drzwiowa. 14.Łóżko jednoosobowe z materacem 15.Biurko boały laminat srebrne nogi. 16.Fotel obrotowy biurowy czarny z podłokietnikami ruchomymi. 17.Lampa kawowa okrągła kolor ekri na nodze 2 sztuki abażur. 18.Lampa na srebrnej zaokrąglonej nodze z podstawą okrągłą abażur. 19.Obraz postaci 3 sarny. 20.Barek na alkohole drewniany z półkami na wino otwierany na dwie strony. 21.Ekspress do kawy Delonghi automatic używany zepsuty. 22.Telewizor ok. 8 letni LG 55 cali. 23.Odkurzacz ILife bezprzewodowy stan dobry- 24.Komputer ok 9letni HP, 10 letni Lenovo, drukarka HP laserowa ok. 10 letnia 25 . Kombajn do płyt winylowych z radiem Panasonic z 2 głośnikami Pilot. Wyposażenie podlegające sprzedaży można obejrzeć po adresem ul.Północna 6 , 80-297 Banino, po uzgodnieniu terminu telefonicznie pod numerem 50*******07 . Istnieje możliwość przesłania zdjęć. Do oferty gratis płyty winylowe około 40 sztuk. Możliwość transportu do kupującego za dodatkową opłatą po uzgodnieniu.

Stół z krzesłami, okrągły szklany super cena
Stół z krzesłami, okrągły szklany super cena
1600 zł
Plewiska 30+ kilka dni temu

Stół z czterema krzesłami bardzo efektowny, stan idealny

Stół kuchenny szklany
Stół kuchenny szklany
250 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Sprzedan bardzo ładny okrągły stół kuchenny szklany, stan oceniam na bardzo dobry Średnica 90 cm wys 75cm Odbiłór wyłącznie osobisty

Komplet włoski stół i 4 krzesła  z rattanu,róż angielski
Komplet włoski stół i 4 krzesła z rattanu,róż angielski
12 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży jest luksusowy, rattanowy komplet składający się z okrągłego stołu i czterech krzeseł. Został on wyprodukowany we włoskiej firmie VARASCHIN w 100 % z drewna oraz z pędów Rattanu. Meble tego producenta są bardzo wysokiej jakości. Pędy Rattanu użyte do produkcji zostały wydrążone ze środka - inaczej okorowane, stąd wszystkie są idealnie tej samej grubości i zupełnie gładkie. Taka produkcja jest pracochłonna, a meble mimo, że z rattanu to są luksusowe. Meble w podobnym stylu produkowane na szerszą skalę wykonywane są z nieobrobionych pędów o różnej grubości z widoczną zewnętrzną warstwą w różniących się kolorach i najczęściej z wypukłymi węzłami, z których wyrastały liście żeby mogły byłć w niskiej cenie. Designerski stół posiada dekoracyjną podstawę i szklany blat. Blat jest okrągły o średnicy 120 cm z grubego, transparentnego szkła. Podstawa stołu w kształcie walca została wykonana z drewna i od góry wykończona dębowym fornirem, a na zewnętrznej stronie rattanową plecionką. Stół dzieki tej podstawie uzyskał niepowtarzalny charakter. Stół ma wysokość 76 cm. Krzesła o mocnej konstrukcji wykonanej z giętego, grubego rattanu są nie tylko efektowne, ale również bardzo wygodne. Na oparciach krzeseł znajdują się dyskretne, ozdobne elementy w złotym kolorze dla podkreślenia eleganckiego stylu. Tapicerka znajdującą się na siedziskach i oparciach krzeseł wykonana została z wysoko gatunkowej, mocnej tkaniny z wzorem kwiatowym, w kolorze kości słoniowej. W całym komplecie drewno i Rattan zostały wybarwione na kolor z widocznym usłojeniem. Kolor ten jest również oryginalny zwany pudrowym różem lub angielskim. Taki sposób malowania podkreślił naturalne i szlachetne materiały jakimi są drewno i Rattan. Wysprzedawany komplet jest w idealnym stanie. Nie był używany, może nosić nieznaczne, nieistotne ślady użytkowania, gdyż był przez krótki okres prezentowany w salonie na expozycji mebli włoskich. Zaproponowana cena do sprzedaży całego kompletu stołu i 4 krzeseł tj.6840 zł jest bardzo atrakcyjna, gdyż taniej o -50 %-40% od ceny producenta, która wynosi 22 800 zł. Cena kompletu: ( 1+4) 22 800 zł - 50%= 11 400 zł. - 40 %= 6840 zł. Cena stołu: 11 000 zł - 50%= 5 500 zł - 40 % = 3 300 zł. Cena 4 krzeseł: 11 800 zł - 50% = 5 900 zł - 40% = 3540 zł. Cena 1 krzesła: 2950 zł -50%=1475 zł - 40 % = 885 zł. Koszty transportu ustalane są indywidualnie i nie zostały wliczone w cenę. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Lublinie.

Stół okrągły szklany
Stół okrągły szklany
300 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Sprzedam stół okrągły szklany. Materiał wykonania to metal ze szkłem, oraz podstawa w kolorze marmuru. Okrągły blat o średnicy 80 cm i kolumnowa noga o wysokość 74 cm.

Stół glamour Belmont Modern Barock szklany salon stolik ława
Stół glamour Belmont Modern Barock szklany salon stolik ława
2419 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Opis produktu: Stół glamour Belmont prostokątny ze szklanym blatem wym. 220 x 110 x 75 cm charakteryzujący się geometrycznymi stopami, wspartymi na dwóch stabilnych podstawach. Specyfikacja produktu: Wymiary: 220 x 110 x 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: srebrny Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: blat szklany biały lub czarny do wyboru Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu szklanego w kolorze czarnym. W celu wyceny blatu białego prosimy o kontakt. Stół z kolekcji Belmont dostępny w wymiarach: fi 130 cm x wys. 75 cm 200 x 100 x 75 cm 220 x 110 x 75 cm Stół dostępny także z blatem granitowym lub kwarcytowym. Dostępne kolory blatów kamiennych: - Absolute Black - Calacatta Michelangelo NOWOŚĆ! - Absolute White - Black Galaxy - Starlight Black - Starlight White - Noble Areti Bianco - Noble Desiree Grey - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Harmonia Velasco Galeria blatów dostępna jest na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Wybrane blaty z galerii dostępne są wg indywidualnej wyceny. W skład kolekcji Belmont wchodzą: ława, stolik kawowy, konsola, stół okrągły oraz stół prostokątny w kilku rozmiarach do wyboru. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat, złożone krzesła. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: bellacasa.sprzedajemy.pl/ Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Okrągły stół ze szklanym blatem
Okrągły stół ze szklanym blatem
100 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam stylowy okrągły stół, który będzie idealnym wyposażeniem domowego wnętrza lub salonu kosmetycznego. Stół posiada piękny szklany blat o średnicy 70 cm, nóżki w kolorze szarym o wysokości 60 cm. Nadaje mu to elegancki wygląd i czyni go idealnym miejscem do spotkań z rodziną czy klientami. Stół jest wykonany z trwałych materiałów, co zapewnia jego wysoką jakość i długowieczność. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi, będzie pasował do wielu różnych aranżacji wnętrz. Cena za ten piękny stół wynosi jedynie 200 złotych, co stanowi doskonałą okazję do nabycia jakościowego produktu w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszam do kontaktu i oglądania stołu, który można odebrać osobiście w dogodnym dla Państwa terminie. Jestem przekonany, że ten elegancki stół spełni Państwa oczekiwania i będzie wspaniałym dodatkiem do Państwa domu lub salonu kosmetycznego.

Stół plus 4 krzesła
Stół plus 4 krzesła
690 zł
Kluczbork 30+ kilka dni temu

Stół z płyty w prostokącie kolor- dziki dąb plus 4 krzesła kolor różowy nogi metalowe czarne . 120x80x75,dokładne wymiary podane na zdjęciu. Stół okragły płyta kolor dziki dąb plus 4 krzesla czarne Stół okrągły płyta dziki dąb plus 4 zielone krzesła kolor zielony. Stół szklany okrągły plus 4 krzesła siwe noga czarna. Meble OUTLET pochodzą z nadwyżek lub zwrotów z magazynów meblowych. Możliwość odbioru osobistego lub dostawa naszym transportem.

Stół glamour Davson Gold blat szklany biały lub czarny
Stół glamour Davson Gold blat szklany biały lub czarny
1229 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Opis produktu: Stół glamour Davson Gold okrągły z blatem szklanym wym. śr. 130 cm x wys. 75 cm Wyróżniający się przepięknym, wysokim połyskiem stół glamour, posiada blat szklany w kolorze czarnym lub białym do wyboru. (Zdjęcia poglądowe - na zdjęciach pokazany jest blat imitujący marmur dostępny na innym ogłoszeniu). Specyfikacja produktu: Wymiary: fi 130 cm, wys. 75 cm Materiał: stal szlachetna polerowana Kolor stali: złoty Powierzchnia stali: polerowana Rodzaj blatu: szkło białe lub czarne do wyboru Grubość blatu: 1,2 cm Podana cena dotyczy blatu szklanego w kolorze czarnym. W celu wyceny blatu białego prosimy o kontakt. W skład kolekcji Davson wchodzą: stół okrągły o wymiarze fi 130 cm w kolorze stali srebrnej lub złotej. Stół dostępny także z blatem o strukturze marmuru oraz kamiennym: granitowym lub kwarcytowym. Dostępne kolory blatów kamiennych: - Absolute Black - Calacatta Michelangelo NOWOŚĆ! - Absolute White - Black Galaxy - Starlight Black - Starlight White - Noble Areti Bianco - Noble Desiree Grey - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Harmonia Velasco Galeria blatów dostępna jest na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Wybrane blaty z galerii dostępne są wg indywidualnej wyceny. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wariantach i wymiarach produktu prosimy o kontakt e-mail lub telefon. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w paczkach. Zawartość opakowania: metalowy stelaż, nogi, blat, złożone krzesła. Modele stołów jak i kolory blatów dostępne są na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz wszystkie nasze produkty na stronie naszego sklepu: shop.bellacasa.co Zobacz nasze pozostałe produkty: bellacasa.sprzedajemy.pl/ Dostawa gratis na terenie Polski. Wysyłamy towar również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W sprawie kosztu transportu za granicę prosimy o kontakt.

Stół szklany okrągły jak nowy
Stół szklany okrągły jak nowy
850 zł
Oława 30+ kilka dni temu

Sprzedam stół szklany okrągły, użytkowany około 1 roku, zakupiony jako nowy. Średnica stołu 119 cm, a wysokość 75 cm. Materiał z którego został wykonany to hartowane szkło (grubość około 1 cm) oraz lity dąb. Stół jest bardzo solidny i w bardzo dobrym stanie. Odbiór tylko osobisty.

Filtr