Sortowanie:
Znaleziony: 14 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Stół drewniany debowy
Stół drewniany debowy
1500 zł
nowe 7 dni plecy

Sprzedam używany stół drewniany debowy rozkładany przywieziony z Holandii w dobrym stanie polecam

stół drewniany stylowy
stół drewniany stylowy
4600 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam uroczy, stylowy stół drewniany, nierozkładany o wymiarach 84x135 cm. Stół używany w bdb stanie. Blat z litych desek szczotkowanych, olejowanych. Odbiór tylko osobisty z Warszawy lub Kosowa Lackiego.

Stół rozkładany
Stół rozkładany
6400 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Witam, Mam do sprzedania stół rozkładany drewniany - olcha. Wymiary: długość: 135-175 cm; szerokość: 80 cm; wysokość: 76 cm; Stół jest w bardzo dobrym stanie. Mało używany. Polecam i zapraszam do zakupu.

Duży stół -lite drewno 160x90
Duży stół -lite drewno 160x90
939 zł
30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży jest używany w dobrym stanie- stabilny,duży stół drewniany. Wys.75cm.blat 160x90cm.Kilka drobnych śladów użytkowania pokazane na zdjęciu.

Stół drewniany
Stół drewniany
4600 zł
Szydłowiec 30+ kilka dni temu

Stół drewniany, odnowiony, z bardzo ładnymi zdobieniami, rozkładany, wymiar przed rozłożeniem szer100*cmx140 cm. Używany, zadbany, bez zarysowań i uszkodzeń. Cena do negocjacji. Tel.*********

Stół z pięknym wykończeniem nóg z mosiądzu
Stół z pięknym wykończeniem nóg z mosiądzu
1 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Stół drewniany, nierozkładany Kolor: jasny błękit przecierany Piękne wykończeniem nóg z mosiądzu Wielkość: 105x66 cm, wysokość 80 cm. Używany: miejscami z blatu wytarła się farba Podobno pochodzi z lat 30. XX w.

Stół
Stół
99 zł
Poddębice 30+ kilka dni temu

Witam sprzedam drewniany stół z blatem z płyty meblowej dębowej rozkładany o wymiarach: szer-90 cm i długości 140/185 cm wys-72 cm Stan mebla uważam na dobry. Używany cały czas w domu. W razie pytań proszę o kontakt 661 - pokaż numer telefonu - .

OKAZJA Drewniany Stół Kuchenny Stół Roboczy
OKAZJA Drewniany Stół Kuchenny Stół Roboczy
557 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany drewniany stół widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Stół nie rozkłada się i jest w jednej całości bez możliwości demontażu nóg. Wymiary (cm): 129 x 82 x 73 126,5 x 79,5 bez listewki wykańczającej obrzeże 7 x 5,5 noga *cena do kosmetycznej negocjacji (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Duży Rozsuwany
OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Duży Rozsuwany
1099 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany duży rozsuwany stół drewniany w kształcie koła widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Wymiary (cm): średnica blatu 100 + 44 środek wysokość 62 Stół przechodzi w kształt owalny poprzez jego rozsunięcie i rozłożenie środka (dwa złączone ze sobą ruchome elementy będące jednością stołu). Atutem mebla są demontowane cztery nogi. *Cena do kosmetycznej negocjacji (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Mały Rozsuwany
OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Mały Rozsuwany
2800 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany duży rozsuwany stół drewniany w kształcie koła widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Wymiary (cm): średnica blatu 110 (152 po rozłożeniu) wysokość ~77 noga 74wys grubość ramy (koła) 3,2 grubość blatu 2 środek 2*55 x 42 Stół przechodzi w kształt owalny poprzez jego rozsunięcie i rozłożenie środka (dwa ruchome elementy będące jednością stołu). *Cena do kosmetycznej negocjacji **dla osoby zainteresowanej mogę dosłać dodatkowe zdjęcia (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Duży Rozsuwany
OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Duży Rozsuwany
5400 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany duży rozsuwany stół drewniany w kształcie koła widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Wymiary (cm): 109,5 x 109 (163,5 po rozłożeniu) x 79 wysokość nogi 5,5 x 7,5 x 77 grubość ramy (koła) 4 grubość blatu 2 środek 54,5 Stół przechodzi w kształt owalny poprzez jego rozsunięcie i rozłożenie środka (jeden ruchomy element będący jednością stołu, który się rozkłada). *Cena do kosmetycznej negocjacji **dodatkowe zdjęcia mogę dosłać osobie zainteresowanej (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

Stół drewniany (+ ew. witrynka na szkło)
Stół drewniany (+ ew. witrynka na szkło)
700 zł
Kobyłka 30+ kilka dni temu

Ogłaszam do sprzedania stół drewniany, fornirowany w kolorze brązowym, lakierowany. Stół używany w stanie nadającym się do użytkowania, dla co bardziej wymagających może przydałby się drobny lifting. Stół idealnie nadaje się do mieszkania bo specjalnie maił zmniejszone rozmiary w stanie złożonym aby nie zabierał zbyt dużo miejsca w salonie. Daje się rozłożyć do około 3 metrów więc w razie potrzeby da się obsłużyć i większą imprezę. Wymiary: -długość – (złożony) 125 cm, (rozłożony na oryginalnych deskach) 206 cm, (+ dorobione deski) 276 cm -szerokość – 80 cm -wysokość – 75,5 cm Dodatkowo ogłaszam też solidną witrynkę w tym samym stylu ze szklanymi drzwiczkami i szklanymi półeczkami, może być na szklanki, kieliszki, filiżanki, itp. -wysokość – 150 cm -szerokość – 41 cm -głębokość – 26 cm -6 szklanych półek Cena: stół 700 zł, witrynka 100 zł Do negocjacji Odbiór ogłaszanych mebli możliwy z miejscowości Kobyłka 05-230. Kontakt: 694 - pokaż numer telefonu -

OKAZJA Stół Okrągły Składany Stolik z Bokami Łamanymi Stół B
OKAZJA Stół Okrągły Składany Stolik z Bokami Łamanymi Stół B
100 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany drewniany stół widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Mebel docelowo w kształcie okrągłym, aczkolwiek po złożeniu boków przeinacza się w prostokąt. Blat posiada system zawarty pod nim do blokowania lewego jak i prawego boku. Ponadto stelaż posiada demontowane cztery nogi poprzez odkręcenie śrub na motylki. Wymiary (cm): średnica 111 po złożeniu boków 61 Wysokość 71 *cena do kosmetycznej negocjacji (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

OKAZJA Komplet Kuchenny Stół z Szufladami Krzesła Taborety
OKAZJA Komplet Kuchenny Stół z Szufladami Krzesła Taborety
395 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany drewniany zestaw kuchenny widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Zestaw w kolorze białym składa się z: 1. stół z dwie wyjmowanymi szufladami oraz pojemnym schowkiem 2. komplet dwóch krzeseł 3. komplet dwóch taboretów Wymiary (cm): 1. Stół kuchenny z szufladami 53 x 109 x 78 wysoki 5 x 6 x 75 nogi 22 x 49,5 x 99 rama/stelaż pod blatem 34,5 x 42 x 8 szuflada po zew. 17 x 50 drzwiczki 2. Taborety 32 x 33x x 46 3. Krzesła 83 wysokość z oparciem 45 wysokość do siedziska 39 x 37/42 siedzisko *Cena do kosmetycznej negocjacji **dla osoby zainteresowanej mogę dosłać dodatkowe zdjęcia (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

Filtr