Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
stół drewniany stylowy
stół drewniany stylowy
4600 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam uroczy, stylowy stół drewniany, nierozkładany o wymiarach 84x135 cm. Stół używany w bdb stanie. Blat z litych desek szczotkowanych, olejowanych. Odbiór tylko osobisty z Warszawy lub Kosowa Lackiego.

Duży stół -lite drewno 160x90
Duży stół -lite drewno 160x90
939 zł
27 dni plecy

Przedmiotem sprzedaży jest używany w dobrym stanie- stabilny,duży stół drewniany. Wys.75cm.blat 160x90cm.Kilka drobnych śladów użytkowania pokazane na zdjęciu.

Stół z pięknym wykończeniem nóg z mosiądzu
Stół z pięknym wykończeniem nóg z mosiądzu
1 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Stół drewniany, nierozkładany Kolor: jasny błękit przecierany Piękne wykończeniem nóg z mosiądzu Wielkość: 105x66 cm, wysokość 80 cm. Używany: miejscami z blatu wytarła się farba Podobno pochodzi z lat 30. XX w.

OKAZJA Drewniany Stół Kuchenny Stół Roboczy
OKAZJA Drewniany Stół Kuchenny Stół Roboczy
557 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany drewniany stół widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Stół nie rozkłada się i jest w jednej całości bez możliwości demontażu nóg. Wymiary (cm): 129 x 82 x 73 126,5 x 79,5 bez listewki wykańczającej obrzeże 7 x 5,5 noga *cena do kosmetycznej negocjacji (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Duży Rozsuwany
OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Duży Rozsuwany
1099 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany duży rozsuwany stół drewniany w kształcie koła widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Wymiary (cm): średnica blatu 100 + 44 środek wysokość 62 Stół przechodzi w kształt owalny poprzez jego rozsunięcie i rozłożenie środka (dwa złączone ze sobą ruchome elementy będące jednością stołu). Atutem mebla są demontowane cztery nogi. *Cena do kosmetycznej negocjacji (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Duży Rozsuwany
OKAZJA Stół Drewniany Rozkładany Okrągły Duży Rozsuwany
5400 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany duży rozsuwany stół drewniany w kształcie koła widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Wymiary (cm): 109,5 x 109 (163,5 po rozłożeniu) x 79 wysokość nogi 5,5 x 7,5 x 77 grubość ramy (koła) 4 grubość blatu 2 środek 54,5 Stół przechodzi w kształt owalny poprzez jego rozsunięcie i rozłożenie środka (jeden ruchomy element będący jednością stołu, który się rozkłada). *Cena do kosmetycznej negocjacji **dodatkowe zdjęcia mogę dosłać osobie zainteresowanej (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

Stół drewniany (+ ew. witrynka na szkło)
Stół drewniany (+ ew. witrynka na szkło)
700 zł
Kobyłka 30+ kilka dni temu

Ogłaszam do sprzedania stół drewniany, fornirowany w kolorze brązowym, lakierowany. Stół używany w stanie nadającym się do użytkowania, dla co bardziej wymagających może przydałby się drobny lifting. Stół idealnie nadaje się do mieszkania bo specjalnie maił zmniejszone rozmiary w stanie złożonym aby nie zabierał zbyt dużo miejsca w salonie. Daje się rozłożyć do około 3 metrów więc w razie potrzeby da się obsłużyć i większą imprezę. Wymiary: -długość – (złożony) 125 cm, (rozłożony na oryginalnych deskach) 206 cm, (+ dorobione deski) 276 cm -szerokość – 80 cm -wysokość – 75,5 cm Dodatkowo ogłaszam też solidną witrynkę w tym samym stylu ze szklanymi drzwiczkami i szklanymi półeczkami, może być na szklanki, kieliszki, filiżanki, itp. -wysokość – 150 cm -szerokość – 41 cm -głębokość – 26 cm -6 szklanych półek Cena: stół 700 zł, witrynka 100 zł Do negocjacji Odbiór ogłaszanych mebli możliwy z miejscowości Kobyłka 05-230. Kontakt: 694 - pokaż numer telefonu -

OKAZJA Stół Okrągły Składany Stolik z Bokami Łamanymi Stół B
OKAZJA Stół Okrągły Składany Stolik z Bokami Łamanymi Stół B
100 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używany drewniany stół widoczny na rzeczywistych zdjęciach. Mebel docelowo w kształcie okrągłym, aczkolwiek po złożeniu boków przeinacza się w prostokąt. Blat posiada system zawarty pod nim do blokowania lewego jak i prawego boku. Ponadto stelaż posiada demontowane cztery nogi poprzez odkręcenie śrub na motylki. Wymiary (cm): średnica 111 po złożeniu boków 61 Wysokość 71 *cena do kosmetycznej negocjacji (TYLKO) Odbiór osobisty w Zabrzu po uprzednim umówieniu się lub możliwość dowozu w okolicy za dodatkową opłatą. Zapraszam do kontaktu oraz zakupu. ZAUFAŁO już WIELU !

Filtr