Sortowanie:
Znaleziony: 70 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Sofa kanapa skórzana skóra naturalna
Sofa kanapa skórzana skóra naturalna
850 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż sofa skórzana, rozerwane siedzisko w jednym miejscu oraz przebarwienia na oparciu. Wymieniam na nową i starą chce oddać, może ktoś będzie potrzebował lub chce odnowić. Zapraszam do kontaktu z pewnością się dogadamy.

Skóra naturalna sofa 220 PRODUCENT kanapa skórzana ze skóry
Skóra naturalna sofa 220 PRODUCENT kanapa skórzana ze skóry
2000 zł
Bystrzyca Kłodzka 30+ kilka dni temu

Szanowni klienci, witamy u PRODUCENTA mebli wypoczynkowych ze skóry naturalnej. Przedmiotem oferty jest Sofa London 2,5os. 220cm Boczki 2x40cm Opis: MATERIAL – 100% skora naturalna STELAŻ – do produkcji stelaża dobrano materiał o odpowiedniej trwałości i wytrzymałości. Kilkuletnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwoliło nam na wyeliminowanie rozwiązań technicznych, które mogły by zawieść. W większości użyto tarcicy liściastej (bukowej) jedynie w miejscach, gdzie występują płaszczyzny (boki podłokietnika, plecy) zastosowano solidną płytę wiórową oraz płytę pilśniową. W dbałości o komfort klienta na siedzisku zastosowaliśmy sprężynę falistą. PIANKA – jest to dość twarda mieszanka wysoko-elastyczna odporna na odkształcenia, dobrana tak aby zachować równowagę między komfortem użytkowania a trwałością. NICI – nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Do szycia pokrowców używamy nici o grubości 10, większość producentów stosuje 40 są to nici cienkie i mało wytrzymałe. Gruba nić wzbogaca meble dodając im uroku oraz mamy pewność trwałości pokrowca. NÓŻKI – drewno bukowe lub dębowe dostępne w wielu kolorach , za dodatkową dopłatą możliwość zastosowania nóżek chromowanych. Sofa z tej oferty posiada funkcji spania ale wykonujemy ten model również bez funkcji a na życzenie klienta z dodatkowymi zagłówkami. Sofa występuje w wielu innych wymiarach i kolorach! Chętnie wyślemy Państwu darmowe próbki skór. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www.***************** Koszt transportu na terenie całej Polski 250zł Termin realizacji 4-6tyg. tel.***-***-*** eu***************a@g*****com

Sofa 3+2 SKÓRA, kanapa skórzana 190 + 135cm PRODUCENT
Sofa 3+2 SKÓRA, kanapa skórzana 190 + 135cm PRODUCENT
12000 zł
Bystrzyca Kłodzka 30+ kilka dni temu

Szanowni Klienci, Witamy u Producenta mebli wypoczynkowych ze skóry naturalnej. Przedmiotem oferty jest solidnie wykonana, luksusowa sofa 3 osobowa z funkcją spania "LIZBONA FS" szerokości 190cm + 2osobowa o szerokości 135cm. Powierzchnia funkcji spania 190cm x 142cm . Kanapa widoczna na zdjęciach głównych wykonana jest ze skóry 100% naturalnej - kolor czarnym. Kanapa jest również dostępna w innych kolorach oraz w innych rodzajach skór naturalnych widocznych na wzornikach poniżej (również dostępna z przeszyciem w kolorze kontrastowym). Drodzy Państwo, do produkcji mebli ze skóry naturalnej nie używamy tanich zamienników skóry . Zamawiając meble skórzane otrzymacie Państwo meble w 100% całe wykonane ze skóry naturalnej klasy pierwszej . Dzięki temu, iż tył kanapy jest również ładnie wykonany z tej samej skóry naturalnej, może ona być ustawiona na środku pomieszczenia. Skóra - jest to klasyczna skóra o grubości 0,8mm-1,2mm pochodzenia bydlęcego. Skóra importowana tylko od europejskich dostawców. KONSTRUKCJA mebli - tarcica liściasta - bukowa (listwy, ramy); płyta wiórowa (oparcie, czoło, podłokietnik); płyta pilśniowa (plecy), SIEDZISKO - sprężyny faliste + pianka wysoko elastyczna . Pianka T-30 z grupy twardszych pianek , zagęszczona dzięki czemu jest odporniejsza na odkształcenia , a skóra nie jest narażona na nadmierne rozciąganie pod wpływem ciężaru masy użytkownika . OPARCIE - pasy tapicerskie ,pianka wysoko elastyczna STOPKI - Stopki zawsze są podklejone filcem (zabezpieczającym przed zarysowaniem podłogi) SZYCIE - grube nici 10', ozdobne, a zarazem bardzo wytrzymałe,( możliwość przeszyć nićmi kontrastowymi lub w kolorze skóry) Sofa jest również dostępna w wersjach: 2 osobowa szerokość 135cm oraz fotel 1 osobowy szerokość 79cm. Model "LIZBONA FS" można konfigurować w dowolne zestawy typu 3-1-1 , 3-2-1 , 3-2 , 3-1 itp . oraz pufki pasujące do kompletu wykonane z tej samej skóry . W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE DOSTĘPNE SOFY I WYMIARY Każdy produkt z naszej oferty jesteśmy w stanie wykonać do kompletu z narożnikiem w tej samej skórze, przeszyciu czy też w tym samym drewnie. Zamawiając w naszej firmie możecie Państwo sami wybrać odpowiedni dla Państwa kolor jak również zestawić odpowiedni dla Państwa komplet mebli, który będzie ładnie ze sobą pasować wizualnie oraz kolorystycznie. Zainteresowanym chętnie wyślemy darmowe próbki skór naturalnych. Proszę tylko wybrać kolory jakie Państwa interesują i przesłać nam tę informację na maila razem z adresem do wysyłki . ZAPLATA : Oferujemy 2 opcje zapłaty : 1) PayU lub przelew tradycyjny 2) 10% zaliczki , a resztę można dopłacić gotówką w dniu dostaw . Termin realizacji zamówień wynosi 4-6 tygodni . ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE INNE AUKCJE !

Sofa skórzana 190cm funkcja spania, kanapa skóra naturalna
Sofa skórzana 190cm funkcja spania, kanapa skóra naturalna
400 zł
Bystrzyca Kłodzka 30+ kilka dni temu

Szanowni Klienci, Witamy u Producenta mebli wypoczynkowych ze skóry naturalnej. Przedmiotem oferty jest solidnie wykonana, luksusowa sofa 3 osobowa z funkcją spania "LIZBONA FS" szerokości 190cm. Powierzchnia funkcji spania 190cm x 142cm . Kanapa widoczna na zdjęciach głównych wykonana jest ze skóry 100% naturalnej w kolorze czarnym. Kanapa jest również dostępna w innych kolorach oraz w innych rodzajach skór naturalnych widocznych na wzornikach poniżej (również dostępna z przeszyciem w kolorze kontrastowym). Drodzy Państwo, do produkcji mebli ze skóry naturalnej nie używamy tanich zamienników skóry. Zamawiając meble skórzane otrzymacie Państwo meble w 100% całe wykonane ze skóry naturalnej klasy pierwszej . Dzięki temu, iż tył kanapy jest również ładnie wykonany z tej samej skóry naturalnej, może ona być ustawiona na środku pomieszczenia. Skóra - jest to klasyczna skóra o grubości 0,8mm-1,2mm pochodzenia bydlęcego. Jest skórą bardzo często używaną do produkcji mebli na rynku europejskim. Skóra importowana tylko od europejskich dostawców. KONSTRUKCJA mebli - tarcica liściasta - bukowa (listwy, ramy); płyta wiórowa (oparcie, czoło, podłokietnik); płyta pilśniowa (plecy), SIEDZISKO - sprężyny faliste + pianka wysoko elastyczna . Pianka T-30 z grupy twardszych pianek , zagęszczona dzięki czemu jest odporniejsza na odkształcenia , a skóra nie jest narażona na nadmierne rozciąganie pod wpływem ciężaru masy użytkownika . OPARCIE - pasy tapicerskie ,pianka wysoko elastyczna STOPKI - Stopki zawsze są podklejone filcem (zabezpieczającym przed zarysowaniem podłogi) SZYCIE - grube nici 10', ozdobne, a zarazem bardzo wytrzymałe,( możliwość przeszyć nićmi kontrastowymi lub w kolorze skóry) Sofa jest również dostępna w wersjach: 2 osobowa szerokość 135cm oraz fotel 1 osobowy szerokość 79cm. Model "LIZBONA FS" można konfigurować w dowolne zestawy typu 3-1-1 , 3-2-1 , 3-2 , 3-1 itp . oraz pufki pasujące do kompletu wykonane z tej samej skóry . W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE DOSTĘPNE SOFY I WYMIARY Każdy produkt z naszej oferty jesteśmy w stanie wykonać do kompletu z narożnikiem w tej samej skórze, przeszyciu czy też w tym samym drewnie. Zamawiając w naszej firmie możecie Państwo sami wybrać odpowiedni dla Państwa kolor jak również zestawić odpowiedni dla Państwa komplet mebli, który będzie ładnie ze sobą pasować wizualnie oraz kolorystycznie. Zainteresowanym chętnie wyślemy darmowe próbki skór naturalnych. Proszę tylko wybrać kolory jakie Państwa interesują i przesłać nam tę informację na maila razem z adresem do wysyłki . ZAPŁATA: Oferujemy 2 opcje zapłaty : 1) PayU lub przelew tradycyjny 2) 10% zaliczki , a resztę można dopłacić gotówką w dniu dostaw. Termin realizacji zamówień wynosi 4-6 tygodni . ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE INNE AUKCJE !

Sofa ze skóry naturalnej 205cm, kanapa skórzana, 100% SKÓRA
Sofa ze skóry naturalnej 205cm, kanapa skórzana, 100% SKÓRA
2400 zł
Bystrzyca Kłodzka 30+ kilka dni temu

Szanowni Klienci , Witamy i PRODUCENTA mebli wypoczynkowych ze skóry naturalnej. Przedmiotem oferty jest solidnie wykonana, luksusowa sofa 3 osobowa "Mallorca" szerokości 205cm prosto od producenta. Uwaga : Aukcja dotyczy kanapy bez funkcji spania ! Kanapa widoczna na zdjęciach głównych wykonana jest ze skóry 100% naturalnej typu Madras "Hermes Anthrazite" - kolor ciemno szary z przeszyciem w kolorze skóry oraz na stopkach w wykończeniu chrom . Kanapa jest również dostępna w innych kolorach oraz w innych rodzajach skór naturalnych widocznych na wzornikach poniżej (również dostępna z przeszyciem w kolorze skóry lub kontrastowym np. jasnoszarym ). Drodzy Państwo, do produkcji mebli ze skóry naturalnej nie używamy tanich zamienników skóry . Zamawiając meble skórzane otrzymacie Państwo meble w 100% całe wykonane ze skóry naturalnej klasy pierwszej . Dzięki temu , iż tył kanapy jest również ładnie wykonany z tej samej skóry naturalnej , może ona być ustawiona na środku pomieszczenia. Skóra MDR & Hermes - jest to szlachetna , klasyczna skóra o grubości 0,8mm-1,2mm pochodzenia bydlęcego . Jest to miękka skóra jednokolorowa , 100% naturalna o strukturze skórki z pomarańcza . Jej zaletą jest to , iż jest elastyczna oraz bardzo odporna na ścieranie , nie pęka i nie ulega rozwarstwieniu. Jest jedną z najczęściej używanych skór do produkcji mebli na rynku europejskim . Skóra importowana tylko od europejskich dostawców . KONSTRUKCJA mebli - tarcica liściasta - bukowa (listwy, ramy); płyta wiórowa (oparcie, czoło, podłokietnik); płyta pilśniowa (plecy), SIEDZISKO - sprężyny faliste + pianka wysoko elastyczna . Pianka T-30 z grupy twardszych pianek , zagęszczona dzięki czemu jest odporniejsza na odkształcenia , a skóra nie jest narażona na nadmierne rozciąganie pod wpływem ciężaru masy użytkownika . OPARCIE - pasy tapicerskie ,pianka wysoko elastyczna STOPKI - Stopki ze stali w wykończeniu chrom , lub stopki z litego drewna dostępne w wielu kolorach . Stopki z litego drewna zawsze są podklejone filcem (zabezpieczającym przed zarysowaniem podłogi) SZYCIE - grube nici 10', ozdobne, a zarazem bardzo wytrzymałe,( możliwość przeszyć nićmi kontrastowymi lub w kolorze skóry) Sofa jest również dostępna w wersjach : 3 osobowa ekstra długa 220cm , 3 osobowa 205cm , 2,5 osobowa 180cm (2 szerokie siedziska) , 2 os 150cm oraz jako fotel szeroki na 95cm. Model "Mallorca" można konfigurować w dowolne zestawy typu 3-1-1 , 3-2-1 , 3-2 , 3-1 itp . oraz pufy pasujące do kompletu wykonane z tej samej skóry . Za dopłatą kanapa może zostać wyposażona w funkcję spania ! W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE DOSTĘPNE WYMIARY Zainteresowanych innymi wymiarami prosimy o kontakt, naprawdę warto ! Każdy produkt z naszej oferty jesteśmy w stanie wykonać do kompletu z narożnikiem w tej samej skórze, przeszyciu czy też w tym samym drewnie. Zamawiając w naszej firmie możecie Państwo sami wybrać odpowiedni dla Państwa kolor , jak również zestawić odpowiedni dla Państwa komplet mebli , który będzie ładnie ze sobą pasować wizualnie oraz kolorystycznie . Zainteresowanym chętnie wyślemy darmowe próbki skór naturalnych. Proszę tylko wybrać kolory jakie Państwa interesują i przesłać nam tę informację na maila razem z adresem do wysyłki . ZAPLATA : Oferujemy 2 opcje zapłaty : 1) PayU lub przelew tradycyjny 2) 10% zaliczki, a resztę można dopłacić gotówką w dniu dostawy . Termin realizacji obecnie wynosi ok 4-6tyg ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE INNE AUKCJE ! oraz na naszą stronę mebledobrystyl .pl

Rozkładana sofa kanapa rogowa skórzana
Rozkładana sofa kanapa rogowa skórzana
3900 zł
Reda 30+ kilka dni temu

? Rozkładana sofa/kanapa rogowa skórzana Sofa jest wygodna, miękka. Może pomieścić 5-6 osób. Idealnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu, jak i imprezach w gronie rodziny lub znajomych ? A gdyby impreza się przedłużyła, sofa posiada funkcję spania ? Kolor sofy ociepla wnętrze salonu nadając niepowtarzalny klimat ?. Posiada ślady użytkowania widoczne na zdjęciach. Nie ma wad ukrytych. ? Odbiór: Mrągowo. ?Transport we własnym zakresie. Proszę o kontakt telefoniczny: ?‍♀️Dorota: 691-870-888. Serdecznie zapraszam ? Cena 750 zł.

Skórzana, rozkładana kanapa/sofa firmy ETAPSOFA.
Skórzana, rozkładana kanapa/sofa firmy ETAPSOFA.
Milanówek 30+ kilka dni temu

Sofa / kanapa wyposażona w regulowane zagłówki. Rozkładana - posiada funkcję spania. Bez pojemnika na pościel. Metalowe nogi. Skóra naturalna licowana w kolorze beżowym. „Plecy” sofy ze skóry, dzięki czemu można ją ustawić nawet pośrodku pomieszczenia. Stan bardzo dobry, bez przetarć, plam i oznak zniszczenia. Wymiary: szerokość: 187cm, wysokość: 77cm (93cm), głębokość 95cm. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Proste i szybkie rozkładanie. Po rozłożeniu zapewnia wygodne spanie.

Sofa nierozkładana Kler Soprano W171 kanapa skórzana kobaltowa
Sofa nierozkładana Kler Soprano W171 kanapa skórzana kobaltowa
5500 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Sofa 3-osobowa skóra naturalna firmy Kler,srebrne nóżki.Kolor niebieski-kobaltowy.Mało używana,stan idealny.Oparcia i zagłówki mają możliwość regulacji,kanapa jest wyposażona w szufladę.Cena w sklepie 16368 zł.Kanapa ma 3 lata.Wymiary: wys.89cm,szer.222cm,głębokość 96/106cm.Waga 83kg.

Kanapa skórzana + fotel 2+1 wypoczynek sofa skóra brązowa
Kanapa skórzana + fotel 2+1 wypoczynek sofa skóra brązowa
800 zł
Tomaszów Lubelski 30+ kilka dni temu

Sprzedam komplet skórzany kolor brązowy Kanapa 2-osobowa + fotel Nierozkładany Tylko odbiór osobisty w Tomaszowie Lub. Zapraszam do oglądania

Kanapa skórzana rozkładana sofa
Kanapa skórzana rozkładana sofa
999 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Kanapa rozkładana. Stan ogólny, - dobry. Oferuję w cenie: 1111 zł. Drobna korekta ceny - możliwa. Stan części rozkładanej, - b. dobry. Jako łóżko awaryjne, - użyto ok. 10 razy w ciągu 10 lat. Kiedyś, - bardzo, bardzo modny krój (spotykany w studiach TVN). Ciągle wygląda dobrze! Wymiary: szerokość 142 cm, szerokość poduszki/siedziska 108 cm, wysokość oparcia 80 cm, wysokość części bocznych 68 cm, głębokość 98 cm. Cena - do negocjacji. Możliwość obejrzenia mebla. Siedzisko - po naprawie u tapicera. Gdy odnowię całość - taniej nie będzie! Cena nowych kanap w podobnym standardzie, jest kilkakroć większa niż oferowanej. Na własne oczy widziałem! Zapraszam.

Kanapa skórzana +sofa
Kanapa skórzana +sofa
2900 zł
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

Kanapa i soda, szer. Kanapy 2m, szer. Sofy 1,50 cm, wys. 90 cm, kolor ciemniej czekolady, dodatki z drewna, stan bardzo dobry

sofa czerwona skórzana kanapa
sofa czerwona skórzana kanapa
1550 zł
30+ kilka dni temu

witam, sprzedam sofę z naturalnej skóry , widoczne ślady użytkowania, wymiar 200 cm szerokości / 100 cm głębokości cena do negocjacji więcej info pod tel. 6*6*3*9*0*8*6*1*8

Komplet wypoczynkowy sofy kanapy sofa kanapa skórzana skórzane KLER
Komplet wypoczynkowy sofy kanapy sofa kanapa skórzana skórzane KLER
700 zł
Łuków 30+ kilka dni temu

Komplet skórzanych sof marki Kler. Stan jak na foto. Wymiary: Długość większej 223 cm ,mniejszej 173 cm Szerokość 92 cm Wysokość maksymalna z oparciem 82 cm Wysokość siedziska 40 cm Proszę ewentualnie o propozycje cenowe. Jest możliwość transportu do uzgodnienia.

Kanapa skórzana sofa wypoczynek że skóry fotel komplet
Kanapa skórzana sofa wypoczynek że skóry fotel komplet
3300 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam kanapę 2 osobową i 3 osobową oraz fotel wszystko w kolorze brązu. Kanapy są rozkładane . Zapraszam do kontaktu pod numerem tel 78*****90

Sofa kanapa skórzana kremowa beżowa
Sofa kanapa skórzana kremowa beżowa
170 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Sprzedam sofę skórzaną za symboliczne 199 zl. Sofa używana, siedzisko troche powycierane - wygodna, mozna odswieżyć. Odbiór Wrocław ul. Odkrywców.

Kanapa sofa skórzana + fotel
Kanapa sofa skórzana + fotel
1500 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam zestaw sofa + fotel. Konstrukcja drewniana, obicie skóra. Stan bardzo dobry.

Skórzana kanapa, sofa
Skórzana kanapa, sofa
1000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Do sprzedania sofa w rozmiarze 190x90cm.. Skóra naturalna. Stelarz dębowy. Funkcja spania, rozmiar po rozłożeniu 140x200cm. Stan dobry, brak uszkodzeń. Cena 1000zł. Mozliwosc zakupu dodatkowych 2 foteli do kompletu w cenie 300zł jeden.

Sofa/ kanapa skórzana 3+2+1
Sofa/ kanapa skórzana 3+2+1
3200 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam zestaw kanap sprowadzonych z Belgii. Zestaw sklada sie z kanap 3 oraz 2 osobowej i fotela. Stan bardzo dobry/ idealny. Zapraszam do kontaktu.

Kanapa sofa skórzana drewniany stelaż
Kanapa sofa skórzana drewniany stelaż
250 zł
Rokietnica 30+ kilka dni temu

Sofa, kanapa skórzana na drewnianym stelażu. Stan jak na zdjęciach. Poduchy wyciągane.

Skórzana kanapa , sofa funkcja spania
Skórzana kanapa , sofa funkcja spania
1800 zł
Kosakowo 30+ kilka dni temu

Używana skórzana z możliwością spania jak nowa, rozkładana do spania dwa razy dla gości . Wysokie wygodne oparcie .Szerokość całkowita 207 cm, szer.siedziska 143, wymiary powierzchni sypialnianej 180x140 .

Kanapa Czarna skórzana sofa na nóżkach
Kanapa Czarna skórzana sofa na nóżkach
1000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam nowoczesną skórzaną sofę na nóżkach w stanie bardzo dobrym. W komplecie 4 ozdobne poduszki. Sofa posiada regulowane oparcia. Posiada niewielkie zadrapania, które nie są bardzo widoczne. Polecam

Kanapa, sofa, rogówka skórzana
Kanapa, sofa, rogówka skórzana
4500 zł
Wodzisław Śląski 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż posiadam narożnik skórzany. Stan dobry, posiada kilka przetarć widocznych na zdjęciach. Możliwość negocjacji ceny.

Miodowa skórzana kanapa sofa
Miodowa skórzana kanapa sofa
600 zł
30+ kilka dni temu

Miodowa rozkładana kanapa ze skory naturalnej , stan określam jako bardzo dobry , wymiary120x200cm, do odbioru Kłębowo koło Lidzbarka Warmińskiego

Skórzana Kanapa Narożnik Sofa Jak Nowa
Skórzana Kanapa Narożnik Sofa Jak Nowa
8000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam skórzany narożnik, w bardzo dobrym stanie. Zakupiony w sierpniu 2020 roku za 12 500zl. Wymiary na ostatnim zdjeciu w galerii. Odbiór osobisty Warszawa - Wilanów Zapraszam do kontaktu

kanapa sofa livingroom skórzana
kanapa sofa livingroom skórzana
500 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

sprzedam kanapę/sofę marki livingroom. nierozkładana. skóra naturalna. stan - porysowana. gratis puf.

Czarna skórzana luksusowa kanapa sofa 3-osobowa z Australii
Czarna skórzana luksusowa kanapa sofa 3-osobowa z Australii
450 zł
30+ kilka dni temu

*** Wyjątkowa cena. Oczekuję że szybko się sprzeda! Sofa pierwotnie wystawiłam za 18.000 zł *** Odbiór SkyTower Apartamenty, Wrocław. Lub dostawa jest możliwa (na terenie Polski koszt z ubezpieczeniem to 240 zł). Sofa 3-osobowa – śliczna, skórzana, czarna. Najwyższa jakość skóry naturalnej: McCann Flexsteel z Australii. Zakupione za równowartość 21.400 zł. *** Panstwo przygląda luksusową sofę, sprowadzony z nami z Sydney w Australii *** Stan idealny. Niezwykle wygodna. Sofa została uznana jako autentyczny McCann Flexsteel z Australii, i jest dostępna również na stronie luksusowych mebli „patyna.pl”. Bardzo serdecznie polecam i zapraszam. Zapraszam również do innych moich ogłoszeń.

Kanapa sofa duńska skórzana bauhaus
Kanapa sofa duńska skórzana bauhaus
1500 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Przepiękna duńska kanapa/sofa z naturalnej skóry. Wyprodukowana w Danii, lata 70. Pięknie zachowana konstrukcja z litego drewna tekowego. Konstrukcja zwarta i stabilna, od spodu poddana renowacji i zabezpieczona. Poduchy miękkie i sprężyste (wypełnienie było robione 2 lata temu). Sofa jest trzyosobowa i bardzo zgrabna i ustawna. Poduchy są zdejmowane, a konstrukcja drewniana lekka, co ułatwia transport. Jedyną wadą kanapy jest uszkodzenie jednej z kilku desek w podstawie, kanapa mimo tego jest w pełni stabilna i nie zapada się. W mojej ocenie to łatwa do naprawienia usterka, niemniej jednak z niej wynika okazyjna cena. Polecam! Bauhaus mid century modern vintage space age

Kanapa sofa skórzana Vero z funkcją spania
Kanapa sofa skórzana Vero z funkcją spania
2800 zł
30+ kilka dni temu

Pilnie sprzedam sofę Anturio włoskiej firmy Vero, 3- osobową tapicerowaną skórą naturalną typu "superiore". Kanapa jest w stanie idealnym (jak nowa- brak śladów użytkowania, wgnieceń). Posiada funkcję spania, tzw. stelaż włoski. Wymiary: Szerokość- 200cm Wysokość- 100cm Głębokość siedziska- 55cm Proszę dzwonić lub pisać na numer telefonu podany w ogłoszeniu. Potrzebuję miejsca na dużo większy narożnik, dla mnie ta kanapa jest za mała

Skórzana kanapa sofa
Skórzana kanapa sofa
150 zł
30+ kilka dni temu

Stan jak na zdjęciach. Skóra do renowacji. Polecam. Może komuś się przyda. Boki drewniane . Odbior własny.

Sofa kanapa skórzana dwójka
Sofa kanapa skórzana dwójka
800 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam bardzo wygodną sofę z mięciutkiej skórki. Lekkie przebarwienia na siedzeniach, co w przypadku użytkowania skóry jest normalne. Można obejrzeć po wcześniejsze umówieniu. Osoby zainteresowane proszę na razie o kontakt

Sofa kanapa skórzana trójka
Sofa kanapa skórzana trójka
320 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam bardzo wygodną sofę z mięciutkiej skórki. Lekkie przebarwienia na siedzeniach, co w przypadku użytkowania skóry jest normalne. Sofa trójka w cenie 1100 zł. W drugim ogłoszeniu mam jeszcze taką samą sofę dwójkę w cenie 800 zł. Cena do negocjacji.Można obejrzeć po wcześniejsze umówieniu. Osoby zainteresowane proszę na razie o kontakt.

Kanapa sofa 3-osobowa skórzana ekoskóra
Kanapa sofa 3-osobowa skórzana ekoskóra
1100 zł
30+ kilka dni temu

Produkt nowy. Wymagany montaż. Komfort i wygoda - powierzchnia sofy została grubo wyściełana gęstą, miękką gąbką, która zapewnia komfort i wygodę siedzenia przez długi czas. Wysokie poduszki doskonale dostosowują się do kształtu ciała i stanowią idealną podporę dla pleców Wysokiej jakości materiały - kanapa została wykonana z solidnej drewnianej ramy oraz odpornej na ścieranie skóry ekologicznej, dzięki czemu gwarantuje niezrównaną wytrzymałość, stabilność i trwałość Nowoczesny design - prosty nowoczesny styl świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Ponadczasowa forma doskonale pasuje do każdego motywu dekoracyjnego Dane szczegółowe Maksymalne obciążenie części bocznej: 120 kg Maksymalne obciążenie części środkowej: 75 kg Materiały: drewno, PU, gąbka Kolor: szary Montaż: wymagany Wymiary Szerokość: 170 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 62.5 cm Waga: 29 kg

Narożnik skóra naturalna, kanapa narożna skóra, sofa skórzana
Narożnik skóra naturalna, kanapa narożna skóra, sofa skórzana
3100 zł
Koziegłowy 30+ kilka dni temu

Sprzedam narożnik cały w skórze naturalnej firmy Etap Sofa , narożnik zadbany o wymiarach 285x245, brak funkcji spania, możliwość dostawy. tel 733x892x454

Sofa 204cm ze skóry naturalnej, kanapa skórzana SKÓRA natur.
Sofa 204cm ze skóry naturalnej, kanapa skórzana SKÓRA natur.
4099 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Szanowni Klienci, Przedmiotem oferty jest solidnie wykonana, luksusowa kanapa ze skóry naturalnej z opcją regulowanych zagłówków. Model katalogowy "Oscar" Sofa bez funkcji, w ofercie posiadamy ten model również z funkcją spania. Sofa 3 osobowa 204 cm (2 szerokie siedziska) Kanapa widoczna na zdjęciach głównych wykonana jest ze skóry 100% naturalnej typu "Madras White" w kolorze białym. Kanapa jest również dostępna w wielu innych kolorach widocznych na palecie kolorów poniżej. Drodzy Państwo, do produkcji mebli używana jest tylko i wyłącznie skóra naturalna , a więc każdy element mebla jest wykonany ze skóry naturalnej (tylko funkcja spania jest wykonana z materiału). Zamawiając w naszej firmie meble skórzane otrzymacie Państwo meble w 100% całe wykonane ze skóry naturalnej klasy pierwszej bez dodatków innych sztucznych materiałów . Dzięki temu , iż tył kanapy jest również ładnie wykonany z tej samej skóry naturalnej , może ona być ustawiona na środku pomieszczenia. Skóra naturalna Madras - jest to szlachetna , klasyczna skóra o grubości 0,8mm-1,2mm pochodzenia bydlęcego . Jest to miękka skóra jednokolorowa , 100% naturalna o strukturze skórki z pomarańcza . Jej zaletą jest to , iż jest elastyczna oraz bardzo odporna na ścieranie , nie pęka i nie ulega rozwarstwieniu. Jest jedną z najczęściej używanych skór do produkcji mebli na rynku europejskim . KONSTRUKCJA mebli - tarcica liściasta - bukowa (listwy, ramy); płyta wiórowa (oparcie, czoło, podłokietnik); płyta pilśniowa (plecy), bardzo solidna konstrukcja która wytrzyma długie lata. SIEDZISKO - sprężyny typu bonel + pianka która jest odporna na odkształcenia dzięki skóra nie jest narażona na zbyt nadmierne rozciąganie pod wpływem ciężaru masy użytkownika . Siedzisko nie jest bardzo miękkie , ale dzięki sprężyną odczuwamy pozytywnie komfort siedzenia . STOPKI - przód stopki stalowe chrom , tył czarne plastikowe stopki . SZYCIE - bardzo wytrzymałe nici w kolorze skóry Kanapa 3 os jest również dostępna o szerokości 211cm z funkcją spania (dopłata 1000 zł) Z modelu "Oscar" można również zamówić: - sofę 4 osobową 352 cm lub 294cm (bez funkcji spania) - sofę 3 osobową 211 cm (2 szerokie siedziska) wyposażoną w funkcję spania - sofę 3 osobową 204 cm (2 szerokie siedziska, bez funkcji spania) - sofę 2 osobową 172 cm (bez funkcji spania) , fotel szeroki na 112 cm lub pufę 60x62 cm oraz narożniki ZAPLATA : Oferujemy 2 opcje zapłaty : 1) PayU lub przelew tradycyjny 2) 10% zaliczki , a resztę można dopłacić gotówką w dniu dostawy. Koszt dostawy na terenie całej Polski to 390zł. W trosce o wysoką jakość usługi oraz Państwa zadowolenie świadczymy nieodpłatną usługę wniesienia. *Zdjęcia prezentowane na aukcji są tylko zdjęciami podglądowymi ! * Kolory w rzeczywistości mogą się różnić od kolorów na monitorze . * Przedmiot jest również dostępny w sprzedaży ratalnej RATY ZERO % Ekspozycja meblowa znajduje się w naszym Salonie Firmowym "Eurosofa Bystrzyca Kłodzka" woj. dolnośląskie. Dostarczamy meble na terenie całej Polski i nie tylko. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Sofa 3os 204cm skórzana, skóra naturalna kanapa biała
Sofa 3os 204cm skórzana, skóra naturalna kanapa biała
210 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Szanowni Klienci, Przedmiotem oferty jest solidnie wykonana, luksusowa kanapa ze skóry naturalnej z opcją regulowanych zagłówków. Model katalogowy "Oscar" Sofa bez funkcji, w ofercie posiadamy ten model również z funkcją spania. Sofa 3 osobowa 204 cm (2 szerokie siedziska) Kanapa widoczna na zdjęciach głównych wykonana jest ze skóry 100% naturalnej typu "Madras White" w kolorze białym. Kanapa jest również dostępna w wielu innych kolorach widocznych na palecie kolorów poniżej. Drodzy Państwo, do produkcji mebli używana jest tylko i wyłącznie skóra naturalna , a więc każdy element mebla jest wykonany ze skóry naturalnej (tylko funkcja spania jest wykonana z materiału). Zamawiając w naszej firmie meble skórzane otrzymacie Państwo meble w 100% całe wykonane ze skóry naturalnej klasy pierwszej bez dodatków innych sztucznych materiałów . Dzięki temu , iż tył kanapy jest również ładnie wykonany z tej samej skóry naturalnej , może ona być ustawiona na środku pomieszczenia. Skóra naturalna Madras - jest to szlachetna , klasyczna skóra o grubości 0,8mm-1,2mm pochodzenia bydlęcego . Jest to miękka skóra jednokolorowa , 100% naturalna o strukturze skórki z pomarańcza . Jej zaletą jest to , iż jest elastyczna oraz bardzo odporna na ścieranie , nie pęka i nie ulega rozwarstwieniu. Jest jedną z najczęściej używanych skór do produkcji mebli na rynku europejskim . KONSTRUKCJA mebli - tarcica liściasta - bukowa (listwy, ramy); płyta wiórowa (oparcie, czoło, podłokietnik); płyta pilśniowa (plecy), bardzo solidna konstrukcja która wytrzyma długie lata. SIEDZISKO - sprężyny typu bonel + pianka która jest odporna na odkształcenia dzięki skóra nie jest narażona na zbyt nadmierne rozciąganie pod wpływem ciężaru masy użytkownika . Siedzisko nie jest bardzo miękkie , ale dzięki sprężyną odczuwamy pozytywnie komfort siedzenia . STOPKI - przód stopki stalowe chrom , tył czarne plastikowe stopki . SZYCIE - bardzo wytrzymałe nici w kolorze skóry Kanapa 3 os jest również dostępna o szerokości 211cm z funkcją spania (dopłata 1000 zł) Z modelu "Oscar" można również zamówić: - sofę 4 osobową 352 cm lub 294cm (bez funkcji spania) - sofę 3 osobową 211 cm (2 szerokie siedziska) wyposażoną w funkcję spania - sofę 3 osobową 204 cm (2 szerokie siedziska, bez funkcji spania) - sofę 2 osobową 172 cm (bez funkcji spania) , fotel szeroki na 112 cm lub pufę 60x62 cm oraz narożniki ZAPLATA : Oferujemy 2 opcje zapłaty : 1) PayU lub przelew tradycyjny 2) 10% zaliczki , a resztę można dopłacić gotówką w dniu dostawy. Koszt dostawy na terenie całej Polski to 390zł. W trosce o wysoką jakość usługi oraz Państwa zadowolenie świadczymy nieodpłatną usługę wniesienia. *Zdjęcia prezentowane na aukcji są tylko zdjęciami podglądowymi ! * Kolory w rzeczywistości mogą się różnić od kolorów na monitorze . * Przedmiot jest również dostępny w sprzedaży ratalnej RATY ZERO % Ekspozycja meblowa znajduje się w naszym Salonie Firmowym "Eurosofa Bystrzyca Kłodzka" woj. dolnośląskie. Dostarczamy meble na terenie całej Polski i nie tylko. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Skórzany zestaw wypoczynkowy 3-2-1,5 - sofa - kanapa skórzana
Skórzany zestaw wypoczynkowy 3-2-1,5 - sofa - kanapa skórzana
4990 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, sprzedaję skórzany zestaw wypoczynkowy 3 - 2 - 1,5. Zestaw trzech sof - kanapy skórzane + pufa - łącznie 4 sztuki. Skóra naturalna - kolor skóry brązowy. Nogi drewniane - dąb. Producent firma MTI Furninova - PIREUS. W skład oferowanego zestawu wchodzą następujące sofy - kanapy skórzane: 1. Sofa 3 osobowa + 2 zagłówki (wyjmowane) wymiary: 230 cm x 100 cm x 83/42 cm (dług x głęb x wys oparcie/siedzisko) 2. Sofa 2 osobowa: wymiary: 196 cm x 100 cm x 83/42 cm (dług x głęb x wys oparcie/siedzisko) 3. Sofa / fotel 1,5 osobowy: wymiary: 133 cm x 100 cm x 83/42 cm (dług x głęb x wys oparcie/siedzisko) 4. Pufa: wymiary: 64 cm x 64 cm x 46 cm (dług x szer x wys siedzisko) Sofy/kanapy są używane, w stanie dobrym, zużycie wg normalnego użytkowania. Odbiór własny. Zapraszam do kontaktu i zakupu. tel 66*****98 lub 60*****81

Kanapa skórzana/ sofa ze skóry jak chesterfield
Kanapa skórzana/ sofa ze skóry jak chesterfield
1390 zł
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu

Dwuosobowa sofa w całości z naturalnej skóry,ozdobiona od fronu mosiężnymi ćwiekami.. Sofa w wyjątkowo atrakcyjnej cenie , jak na mebel tej klasy.W rzeczywistości prezentuje się lepiej Niżna zdjęciach. Kolor bordo z czarnym cieniowaniem. Podłokietniki o kształcie wywiniętym na zewnątrz. Poduszki do siedzenia i oparcia wyjmowane. Sofa stylem i kolorem bardzo przypomina meble chesterfield. Nogi mają kółka, co ułatwia przesuwanie. Wymiary: Wys.75 cm, szer.147 cm, gł.64 cm. Sofa używana w idealnym stanie, nie ma nigdzie przetarć, skóra zaimpregnowana. Sofa pięknie się prezentuje we wnętrzu. Odbiór osobisty w Tarnowskich Górach.

Sofa kanapa skórzana z funkcją spania narożnik+ fotele
Sofa kanapa skórzana z funkcją spania narożnik+ fotele
2999 zł
30+ kilka dni temu

Połowa ceny sklepowej. Do sprzedania sofa z funkcją spania w zestawie materac. Stan bardzo dobry. Dodatkowo 2 fotele w tym samym kolorze. Sprzedawana z powodu zmiany wystroju mieszkania.Mamy również meble pokojowe, meblościankę, szafę dużą. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i zapoznania się z innymi moimi ogłoszeniami.

skórzana kanapa sofa rozkładana stan db wysyłka transport
skórzana kanapa sofa rozkładana stan db wysyłka transport
850 zł
Łask 30+ kilka dni temu

witam..do zaoferowania mam skórzaną kanapę z możliwośćią rozłożenia stan db niepoprzecierana nie popękana skóra..wymiary:szerokość 200cm,wysokość 82cm,,powierzchnia spania 140 x 90cm...serdecznie polecam..możliwa wysyłka lub transport w razie pytań proszę dzwonić..tel..5.1.4.-0.4.1.-7.3.2.

Prawdziwie SKÓRZANA Rozkładana Etap Sofa naturalna Skóra Kanapa
Prawdziwie SKÓRZANA Rozkładana Etap Sofa naturalna Skóra Kanapa
2600 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Sofa z Naturalnej wysokgatunkokwej skóry w kolorze czarnym - Solidne grube podłokietniki - Rozkładana - tworząc pełnoprawną powierzchnię do wygodnego spania dla dwóch osób - Dwie wygodne duże poduszki - Dwie komory do przechowywania pościeli

Kanapa Sofa skórzana MB Design
Kanapa Sofa skórzana MB Design
3290 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania elegancką trzyosobową kanapę skórzaną MB Design. Prawdziwa skóra. Nogi i boczne oparcia lite drewno. Podnoszone zagłówki. Wymiary: szerokość – 220 cm, głębokość 106 cm, wysokość 84-100 cm. Odbiór osobisty. Mam również do sprzedania pufę do kompletu.

Sofa skórzana kanapa wypoczynkowa
Sofa skórzana kanapa wypoczynkowa
1490 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam sofę widoczną na zdjęciu. Wymiary: 144cm szerokości, 105cm wysokości (z oparciem).

Komplet mebli komoda, stolik, sofa skórzana, kanapa
Komplet mebli komoda, stolik, sofa skórzana, kanapa
1000 zł
Międzyrzec Podlaski 30+ kilka dni temu

Sprzedam meble ze zdjecia Całość 1000zł

kanapa sofa skórzana duża z fotelem sprzedam
kanapa sofa skórzana duża z fotelem sprzedam
1500 zł
Siedlce 23 dnia plecy

Sprzedam kanapę skórzaną wraz z fotelem ,stan dobry.Kupiona w polskiej dystrybucji ,posiadam od nowosci.Bez uszkodzen i przetarć.

Sofa Kanapa Skórzana Chesterfield Skóra
Sofa Kanapa Skórzana Chesterfield Skóra
1270 zł
Poddębice 22 dnia plecy

Witam sprzedam sofę skórzaną w całości wykonana ze skóry naturalnej o wymiarach szer-223cm szer siedziska-170cm wys-93/58cm gł-75/45cm Stan mebla dobry gotowy do postawienia w domu, normalne ślady użytkowania bez uszkodzeń mechanicznych typu dziur,zarysowań czy plam Podana cena za sztukę W razie pytań proszę o kontakt 69*******25 69*******82 Zapraszam na inne moje aukcje Transport na terenie całego kraju .

Sofa Skórzana Kanapa 2-osobowa Skóra Naturalna
Sofa Skórzana Kanapa 2-osobowa Skóra Naturalna
450 zł
Częstochowa 17 dni plecy

Witam do sprzedania mam sofę 2-osobową skórzaną bez funkcji spania. Kolor ciemna zieleń. Stan bardzo dobry. Skóra naturalna. Długość 150cm, długość siedziska 97cm, wysokość 95cm, wysokość siedziska 45cm Odbiór własny lub transport w Częstochowie. Tel. 6 6 5 3 0 8 5 3 8

kanapa /sofa skórzana
kanapa /sofa skórzana
350 zł
Gdańsk 17 dni plecy

Witam oferuję do sprzedaży sofę skórzaną, kolor ecru ,stan kanapy oceniam jako bardzo dobry. Powierzchnia spania 130x 190. Tylko odbiór własny, rejon Orunia Górna

Sofa kanapa skórzana - dwie sztuki
Sofa kanapa skórzana - dwie sztuki
1200 zł
Rakowiec 6 dni plecy

Sprzedam dwie skórzane sofy. Stan używany, niepopękane, normalne ślady używania. Pielęgnowane odpowiednim preparatem. Rozmiar długość ok. 200 cm, głębokość 95cm, wysokość 80cm. Podana cena jest za jedną sztukę.

Kanapa skórzana dwuosobowa sofa wypoczynek
Kanapa skórzana dwuosobowa sofa wypoczynek
350 zł
Biłgoraj 4 kilka dni temu

Sprzedam kanapę skórzaną dwuosobową stan dobry poza jednym uszkodzeniem widocznym na zdjęciach.

Kanapa sofa skórzana narożnik z funkcją spania duży kufer
Kanapa sofa skórzana narożnik z funkcją spania duży kufer
2719 zł
Kołobrzeg 4 kilka dni temu

Sprzedam, skórzany narożnik, sofę, kanapę skórzaną w kolorze ciemnej zieleni. Narożnik posiada dodatkową wysuwaną przednią część do spania, oraz bardzo pojemny kufer na pościel itp. Stan narożnika dobry, odbiór osobisty. Nie odpowiadam na telefony, proszę pisać.