Sortowanie:
Znaleziony: 10 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Oddam za darmo fotel
Oddam za darmo fotel
nowe Szewce 30+ kilka dni temu

Oddam za darmo fotel. Odbior osobisty. Plamki od farby widoczne na zdjeciu zdjęciu.

Oddam za darmo fotel i wersalke
Oddam za darmo fotel i wersalke
30+ kilka dni temu

Używane meble w stanie dostatecznym plus (dobre sprężyny, materiał miejscami wytarty ale nie przetarty. Wersalka długość 195 cm+ boki 2x 5 cm (jeden bok należy dokręcić), szerokość po rozłożeniu 110 cm, jeden fotel (smart -rozkładany z chowanym zagłówkiem) siedzisko 55 cm + 2x boki 5 cm , siedzisko od ziemi 40 cm. Odbiór po 16-tej (poniedziałek-sobota) osiedle Reda 11 piętro, winda (X piętro). Oddaje wyłącznie komplet wersalka+fotel. Własny transport, nie pomagam w wynoszeniu.

Fotel dwuosobowy za darmo
Fotel dwuosobowy za darmo
Piotrków Trybunalski 30+ kilka dni temu

Oddam fotel dwuosobowy za darmo, transport i zniesienie we własnym zakresie

Fotel Planeta Design ZA DARMO
Fotel Planeta Design ZA DARMO
Środa Wielkopolska 30+ kilka dni temu

Oddam za darmo fotel z Planeta Design. Do renowacji. Polecam. Odbiór osobisty.

Fotel 2 osobowy z funkcją spania
Fotel 2 osobowy z funkcją spania
5 zł
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

Witam oddam fotel praktycznie za darmo ( No może jakieś słodycze dla dzieciakó) fotel 2 osobowy z funkcją spania o wymiarach złożony 138x77 i rozłożony 120x202 Fotel nosi lekkie używalności.

Oddam fotel PILNE
Oddam fotel PILNE
30+ kilka dni temu

Oddam za darmo stary, ale w dobrym stanie fotel, wygodny i bezpieczny dla osoby starszej, schorowanej.

Fotel obrotowy rozkładany
Fotel obrotowy rozkładany
Rogowo 2 dnia plecy

Widoczny na zdjęciach fotel obrotowy oddam za darmo. Odbiór osobisty w Rogowie zachodniopomorskie. Płynnie regulacja ustawienia, całkowicie sprawny. Używany. Tkanina obiciowa przypomina zamsz, Bez plam i uszkodzeń.

Fotel stary i trochę zakurzony
Fotel stary i trochę zakurzony
Siedlce 19 dni plecy

Oddam za darmo stary fotel. Jest zakurzony ale suchy i bez wilgoci (prze kilka lat stał w suchym garażu). Teraz musiałam przestawić go w inne miejsce. Stan jak na zdjęciu. Odbiór tylko osobisty.

Wygodny fotel nadaje się do karmienia
Wygodny fotel nadaje się do karmienia
30+ kilka dni temu

Oddam za darmo bardzo wygodny fotel. Nadaje się świetnie na drzemki i do karmienia. Jak widać na zdjęciach jest trochę podrapany i na niektórych szyciach ma małe przetarcia, ale na pewno jeszcze komuś posłuży. Odbiór tylko osobisty. Kontaktować się proszę najlepiej przez wiadomość olx lub SMS, ponieważ nie zawsze mogę odebrać telefon.

Regały, fotele - ZA DARMO
Regały, fotele - ZA DARMO
Warszawa 30+ kilka dni temu

Oddam za darmo dwa regały i dwa fotele (drugi fotel taki sam, jak na zdjęciu). Należałoby przyjść ze śrubokrętem, rozkręcić i zabrać. Oczywiście tylko meble, to, co na nich stoi zostaje u nas. Regał z ciemnymi okrągłymi zamknięciami ma jeszcze szklaną półkę w miejsce telewizora. Zwłaszcza ten regał jest w niezłym stanie, drugi powiedzmy też w średnim:). Mamy jeszcze jeden szafko-barko-regalik do oddania, nie ma go na zdjęciach ale jest w tym samym mieszkaniu. Oferta aktualna jakiś tydzień, wolimy oddać wszystko na raz. Proszę dzwonić 50*******19

Filtr