Sortowanie:
Znaleziony: 10 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Oddam za darmo meble - kanapa, trzy fotele, meblościanka
Oddam za darmo meble - kanapa, trzy fotele, meblościanka
nowe Mosty 30+ kilka dni temu

Do oddania: Komplet wypoczynkowy - kanapa + dwa fotele Sofa rozkładana z miejscem na pościel witryna - meblościanka łóżko drewniane z materacem fotel Wszystkie meble używane, ale nie uszkodzone. Odbiór osobisty w Mostach, gm. Kosakowo

Regał meblościanka
Regał meblościanka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Oddam za darmo regał meblościanka 1szt.szer.88cm wys.2,38cm gł.59cm

Oddam stare meble
Oddam stare meble
19 dni plecy

Opis ofertyOddam meble za darmo Meblościanka pokojowa,stół ,stolik i inne

Oddam za darmo
Oddam za darmo
30+ kilka dni temu

Oddam za darmo meblościankę używaną w b.dobrym stanie. Jest to meblościanka biała "Capitol" z Bydgoskiej Fabryki Mebli . Wymiary 180x180x45 Odbiór osobisty.

oddamy za darmo meble i wyposażenie mieszkania.
oddamy za darmo meble i wyposażenie mieszkania.
Wrocław 30+ kilka dni temu

Oddamy za darmo :3 wersalki, szafa, meblościanka, komoda, lodówka, wirówka, pralka Frania, stoły, krzesła, szafki różnego rodzaju i wiele drobniejszego sprzętu domowego.

Meblościanka i szafa
Meblościanka i szafa
27 dni plecy

Oddam za darmo meble widoczne na zdjęciu. Odbiór we własnym zakresie w Miłoszycach. Meblościanka wymiary: 3m X 2.1m X 0.5m Szafa wymiary: 1m X 2.1 X 0.5 Pozdrawiam

Mebloscianka z witrynką
Mebloscianka z witrynką
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, do oddania za darmo meblościanka składająca się z szafy, witryny, wąskiego słupka, segmentu z barkiem oraz regału. Stan dobry, brakuje niektórych listew, ale po zdjęciu wszystkich i przeszlifowaniu frontów można uzyskać bardzo fajne w miarę nowoczesne mebelki.

Oddam Za Darmo Meblościankę oraz Szafę
Oddam Za Darmo Meblościankę oraz Szafę
Wrocław 23 dnia plecy

Do odebrania za darmo stara meblościanka w stanie dobrym oraz szafa w stanie dobrym. Demontaż we własnym zakresie w mieszkaniu. Wyniesienie we własnym zakresie z mieszkania. Do oddania tylko meble ze zdjęcia. Okolice skrzyżowania Gajowicka/Hallera. Mieszkanie jest na parterze.

Meblościanka Kowalskich regał vintage lata 70
Meblościanka Kowalskich regał vintage lata 70
500 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Meble zestaw meblościanka regał na całą ścianę z funkcja spania. Wymiary:dł 318cm, wys 245 cm, Gl 56 cm vintage lata 70 PRL wysoki połysk To są „meble Kowalskich” z konkursu wzorniczego z czasów PRL stan dobry oddam za darmo. Transport własny Gdańsk Do wyniesienia trzeba meble rozkręć.

Segment Meblościanka połysk fornir orzech 1zł
Segment Meblościanka połysk fornir orzech 1zł
1 zł
Pabianice 30+ kilka dni temu

Opis ofertyJutro i w piątek ostateczny termin, później idzie do wyrzucenia. Przyjedziesz nie pożałujesz. Oddam za darmo Segment Meblościanka W zestawie 3 sztuk mebli Barek znajduje się od lewej strony, pod szybami Komin (słupek) Witryna Komoda Wszystko co na zdjęciu Odbiór osobisty w Konstantynowie Łódzkim Tel. 790 - pokaż numer telefonu - Możliwość rozłożenia na części do transportu Góra mebli jest osadzona na dolnych szafkach. Możliwości wzięcia jednej części Wymiary Barek Wysokość 248 cm Szerokość 100 cm Dół Głębokość 58 cm Góra Głębokość 38 cm Komin (słupek) Wysokość 248 cm Szerokość 52 cm Dół Głębokość 58 cm Góra Głębokość 38 cm Witryna Komoda Wysokość 248 cm Szerokość 100 cm Dół Głębokość 58 cm Góra Głębokość 38 cm Dużo mocniejsze niż dzisiejsze meble W dobrym stanie nie zniszczone, bardzo pojemne. Kolor ciemny orzech Płyta fornirowana połysk Zawias do rozkręcania na zdjęciu Reszta mebli na kolejnych ogłoszeniach

Filtr