Sortowanie:
Znaleziony: 52 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
zestaw mebli kutych - stół i 4 krzesła
zestaw mebli kutych - stół i 4 krzesła
110 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Oferuję zestaw mebli kutych, malowanych proszkowo: stół i 4 krzesła do kuchni, jadalni, salonu, na taras..... Zapraszam na miejsce do sklepu meble holenderskie U Tomka w Mielnicy Dużej nad Gopłem....

STÓŁ DO JADALNI Dębowy, sosnowy, meble loftowe, meble loft
STÓŁ DO JADALNI Dębowy, sosnowy, meble loftowe, meble loft
100 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Witam, meblami zajmujemy sie od 8 lat, wykonujemy stoły do jadalni, kuchni, salonu Stelaże mebli wykonane z profili metalowych następnie malowane proszkowo Stosujemy drewno dębowe, sosnowe Meble wykonujemy na wymiary podane od klienta Transport oraz wnoszenie na terenie całej Polski ( ceny ustalane indywidualnie) Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie 451x605x466 Lub 723x111x558

krzesła 4 sztuki design - meble U Tomka, Mielnica
krzesła 4 sztuki design - meble U Tomka, Mielnica
20 zł
30+ kilka dni temu

Komplet krzeseł, 4 sztuki, design, bardzo mocne, trwałe, stabilne, połączenie drewna i metalu. Rewelacyjnie wyprofilowane co zapewnia komfort siedzenia. Cena za sztukę 125zł. Komplet 500zł. Polecam! W ofercie szeroki wybór krzeseł do salonu, kuchni, jadalni, na taras, do ogrodu a także stoły i stoliki kawowe oraz różne meble holenderskie. Proszę pisać co jest potrzebne.

Radomsko producent mebli ekskluzywnych, łóżko Bawaria
Radomsko producent mebli ekskluzywnych, łóżko Bawaria
9000 zł
Radomsko 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy łóżka ze stelażem pod materac 160x200cm. Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, wiatrołapu, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie.

Zestaw 4 krzesła i stół  biały drewniany prowansalski
Zestaw 4 krzesła i stół biały drewniany prowansalski
870 zł
Żnin 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół posiada nogę toczoną. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble wybarwione są na kolor biały, Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Można również wykonać stół Meble wykonujemy na zamówienie. Polecam:)

Komplet stół 110x70 i 4 krzesła drewniane białe prowansalski
Komplet stół 110x70 i 4 krzesła drewniane białe prowansalski
2969 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół posiada nogę toczoną. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Można również wykonać stół Meble wykonujemy na zamówienie. Polecam:)

Komplet stół 70x70 i 4 krzesła drewniany biały krzyżak
Komplet stół 70x70 i 4 krzesła drewniany biały krzyżak
110 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 70x70. Stół posiada nogę toczoną. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble wybarwione są na kolor biały, blat stołu oraz siedziska wybarwione na kolor szary folklor. Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Można również wykonać stół Meble wykonujemy na zamówienie. Polecam:)

Producent mebli ekskluzywnych Radomsko, komoda drewniana dąb
Producent mebli ekskluzywnych Radomsko, komoda drewniana dąb
149999 zł
Radomsko 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy przykładowej komody z barkiem z kolekcji Wersal W12 na nodze ludwik. Przedstawiony mebel został wykonany na zamówienie Klienta. Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, wiatrołapu, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie.

Komplet prowansja stół 110x70 i 4 krzesła biały prowansalski
Komplet prowansja stół 110x70 i 4 krzesła biały prowansalski
899 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół posiada nogę toczoną. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble wybarwione są na kolor biały, blat stołu oraz siedziska wybarwione na kolor szary. Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Można również wykonać stół. Cena nie obejmuje ławki widocznej na zdjęciach. Meble wykonujemy na zamówienie. Polecam:)

Producent drewnianych mebli ekskluzywnych
Producent drewnianych mebli ekskluzywnych
4900 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy witryny z kolekcji Diamond, kod: R14 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych stylowych i nowoczesnych
Producent mebli ekskluzywnych stylowych i nowoczesnych
25000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szafy 3 drzwiowej z kolekcji Wersla kod: W29 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli nowoczesnych i klasycznych
Producent mebli nowoczesnych i klasycznych
110 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy komody z barkiem z kolekcji Bawaria kod: B08 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych, meble drewniane, fornirowane
Producent mebli ekskluzywnych, meble drewniane, fornirowane
25000 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy biurka R28 z kolekcji Diamond Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych fornirowanych i drewnianch
Producent mebli ekskluzywnych fornirowanych i drewnianch
2900 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej witryny z kolekcji Wersal kod: W34 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli drewnianych i fornirowanych PLMEBLE.COM
Producent mebli drewnianych i fornirowanych PLMEBLE.COM
1 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej toaletki z kolekcji Wersal kod: W39 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent ekskluzywnych mebli drewninych i fornirowanych
Producent ekskluzywnych mebli drewninych i fornirowanych
2900 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy komody RTV z kolekcji Diamond kod: R03 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych klasycznych i nowoczesnych
Producent mebli ekskluzywnych klasycznych i nowoczesnych
140 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy witryny narożenj z kolekcji Bawaria kod: B19B20 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych z drewna i fornirowanych
Producent mebli ekskluzywnych z drewna i fornirowanych
100 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej witryny 3 drzwiowej z kolekcji Bawaria kod: B33 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent ekskluzywnych mebli drewnianych i fornirowanych
Producent ekskluzywnych mebli drewnianych i fornirowanych
25000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej komody (4 szuflady, 2 drzwi) z kolekcji Wersal kod: W06 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych klasycznych i nowoczesnych
Producent mebli ekskluzywnych klasycznych i nowoczesnych
140 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy toaletki z kolekcji Diamond kod: R26 na nogach ludwik. Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, wiatrołapu, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych  z drewna i fornirowanych
Producent mebli ekskluzywnych z drewna i fornirowanych
100 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej szafy 4 drzwiowej z kolekcji Bawaria kod: B23 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli, meble ekskluzywne standard i na wymiar
Producent mebli, meble ekskluzywne standard i na wymiar
200 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy stołu z kolekcji Barocco New kod: S31 lakier wysoki połysk Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli nowoczesnych i klasycznych PLMEBLE.COM
Producent mebli nowoczesnych i klasycznych PLMEBLE.COM
99 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy komody z kolekcji Diamond kod: R06 (3szufladki, 2drzwiczki) Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, wiatrołapu, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent klasycznych i nowoczesnych mebli ekskluzywnych
Producent klasycznych i nowoczesnych mebli ekskluzywnych
140 zł
Opole 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej komody (4szuflady, 2drzwiczki) z kolekcji Hawana kod: H11 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych, meble standard i na wymiar
Producent mebli ekskluzywnych, meble standard i na wymiar
1 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej witryny, biblioteki 4 drzwiowej z kolekcji Hawana kod: H37 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Stół 70x70 drewniany prowansalski nowy toczony biały
Stół 70x70 drewniany prowansalski nowy toczony biały
6800 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 70x70. Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Przy stole zastosowano nogę toczoną, która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

Stół 110x70 drewniany sosnowy toczony biały
Stół 110x70 drewniany sosnowy toczony biały
6800 zł
Kwidzyn 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Przy stole zastosowano nogę toczoną, która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

Stół prowansalski 110x70 nowy drewniany noga toczona biały
Stół prowansalski 110x70 nowy drewniany noga toczona biały
7 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Przy stole zastosowano nogę toczoną, która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

Prowansja stół 110x70 biały prowansalski toczony drewniany
Prowansja stół 110x70 biały prowansalski toczony drewniany
6800 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Przy stole zastosowano nogę toczoną, która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

okrągły rozkładany stół plus 4 krzesła
okrągły rozkładany stół plus 4 krzesła
6000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jeżeli planujecie Państwo zmianę umeblowania jadalni , salonu czy kuchni , to dobrze trafiliście. Mamy do zaoferowania bogaty wybór stołów , krzeseł i ław. Więcej produktów na stronie www.*********** Nasze meble w całości wykonane są z drewna bukowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą , zapewniamy miłą i fachową obsługę , oraz rzetelna pomoc. Meble nie wymagają montażu , jedynie nogi od stołu są odkręcone do transportu . Przedmiotem aukcji jest zestaw Stół OKRĄGŁY ST-3 + 4 Krzesła K-57N Stół o wymiarach: Fi 100cm + dodatkowy wkład 40 cm. Blat stołu , mdf pokryty naturalnym fornirem dębowym Krzesło K-57N w tapicerce Tornado 84. Więcej tkanin na stronie damax-tkaniny.pl Zestaw wykonany jest w kolorze ORZECH Transport 120 zł na całą Polskę

Krzesła dębowe, bukowe – PRODUCENT!
Krzesła dębowe, bukowe – PRODUCENT!
298 zł
Bytom 4 kilka dni temu

Krzesła dębowe, bukowe, loftowe – PRODUCENT! Strona firmowa: stolpluskrzesla.pl Cena 298,00zł dotyczy 1 krzesła drewnianego przedstawionego na pierwszym zdjęciu - głównym. Produkujemy krzesła i stoły od 40 lat. Oferujemy: Ponad 100 wzorów krzeseł. Kolory i materiały tapicerskie do wyboru. Wymiary stołów od małych stolików kuchennych do dużych rozkładanych. Wiele kształtów nóg. Różne kształty blatów. Sprawdź promocje: www.stolpluskrzesla.pl/promos/promo Sprawdź ofertę: - stoły do kuchni - stoły do jadalni - stoły rozkładanych - krzesła tapicerowane - krzesła drewniane - krzesła do salonu - stoliki kawowe Czas realizacji to średnio 4 tygodnie, meble wozimy własnym transportem. Sklep firmowy: www.stolpluskrzesla.pl ul. Langiewicza 192a 26-130 Suchedniów 41 254 39 91

Zestaw kuchenny stół + 4 krzesła do jadalni, kuchni, drewniany X020
Zestaw kuchenny stół + 4 krzesła do jadalni, kuchni, drewniany X020
790 zł
Kiełpino 16 dni plecy

Zestaw kuchenny składa się z solidnego stołu oraz czterech krzeseł. Model: X020 Materia: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 88,5 cm Szerokość krzesła: 41 cm Głębokość krzesła: 43,5 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Możliwość odbioru osobistego lub wysyłki. Koszt wysyłki: - kurier przy przedpłacie na konto 70z - kurier pobranie 80z

Krzesła dębowe, bukowe – PRODUCENT!
Krzesła dębowe, bukowe – PRODUCENT!
298 zł
Katowice wczoraj

Krzesła dębowe, bukowe, loftowe – PRODUCENT! Strona firmowa: stolpluskrzesla.pl Cena 298,00zł dotyczy 1szt krzesła drewnianego przedstawionego na pierwszym zdjęciu - głównym. Produkujemy krzesła i stoły od 40 lat. Oferujemy: Ponad 100 wzorów krzeseł. Kolory i materiały tapicerskie do wyboru. Wymiary stołów od małych stolików kuchennych do dużych rozkładanych. Wiele kształtów nóg. Różne kształty blatów. Sprawdź promocje: www.stolpluskrzesla.pl/promos/promo Sprawdź ofertę: - stoły do kuchni - stoły do jadalni - stoły rozkładanych - krzesła tapicerowane - krzesła drewniane - krzesła do salonu - stoliki kawowe Czas realizacji to średnio 4 tygodnie, meble wozimy własnym transportem. Sklep firmowy: www.stolpluskrzesla.pl ul. Langiewicza 192a 26-130 Suchedniów 41 254 39 91 Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17

Krzesła dębowe, bukowe – PRODUCENT!
Krzesła dębowe, bukowe – PRODUCENT!
298 zł
Warszawa 7 dni plecy

Krzesła dębowe, bukowe, loftowe – PRODUCENT! Strona firmowa: stolpluskrzesla.pl Cena 298,00zł dotyczy 1 krzesła drewnianego przedstawionego na pierwszym zdjęciu - głównym. Produkujemy krzesła i stoły od 40 lat. Oferujemy: Ponad 100 wzorów krzeseł. Kolory i materiały tapicerskie do wyboru. Wymiary stołów od małych stolików kuchennych do dużych rozkładanych. Wiele kształtów nóg. Różne kształty blatów. Sprawdź promocje: www.stolpluskrzesla.pl/promos/promo Sprawdź ofertę: - stoły do kuchni - stoły do jadalni - stoły rozkładanych - krzesła tapicerowane - krzesła drewniane - krzesła do salonu - stoliki kawowe Czas realizacji to średnio 4 tygodnie, meble wozimy własnym transportem. Sklep firmowy: www.stolpluskrzesla.pl ul. Langiewicza 192a 26-130 Suchedniów 41 254 39 91 Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17

Piękny zestaw PROWANSALSKI stół okrągły + 4 krzesła sosnowe
Piękny zestaw PROWANSALSKI stół okrągły + 4 krzesła sosnowe
1699 zł
Nowy Targ 30+ kilka dni temu

Witam serdecznie, Posiadam w swojej ofercie do sprzedania nowy zestaw PROWANSALSKI stół okrągły rozkładany + 4 krzesła sosnowe. Stół okrągły posiada średnicę 90cm Stół posiada dodatkową wkładkę o długości 45cm, która umożliwia rozłożenie blatu do 135cm. Stół wykonany jest w blacie z forniru dębowego, nogi z litego drewna bukowego. Stół nadaj się zarówno do jadalni, kuchni czy salonu. Stół ma prosty blat oraz gięte nogi, co nadaje mu elegancji. Krzesło wykonane jest z drewna sosnowego. Krzesło jest stabilne, mocne oraz wygodne. Cena dotyczy zestawu, stół rozkładany + 4 krzesła Jesteśmy producentem, wykonujemy meble wedle zaleceń klienta. Jest możliwość wyboru koloru drewna, rodzaju tapicerki oraz wymiaru stołu. Zapewniamy bezpieczny transport służbowym samochodem ! Zapraszam do zapoznania się z moimi pozostałymi ogłoszeniami.

Solidny stół 100x200+2x50, 12 x krzesło Kanzas.Tanio
Solidny stół 100x200+2x50, 12 x krzesło Kanzas.Tanio
1250 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witamy Jeżeli planujecie Państwo zmianę umeblowania jadalni , salonu czy kuchni , to dobrze trafiliście. Mamy do zaoferowania bogaty wybór stołów , krzeseł i ław. Nasze meble w całości wykonane sa z drewna bukowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na stronie www.*********** Zapewniamy miłą i fachową obsługę , oraz rzetelna pomoc. Przedmiotem aukcji jest zestaw Stół ST-8 + 12 Krzeseł K-57"N" Stół o wymiarach: 100cm x 200cm + 2 dodatkowe wkłady po 50 cm Krzesło Kanzas w tkaninie obiciowej deluxe 110 Meble wykonane są z drewna bukowego . Blat stołu wykonany jest z płyty MDF pokryty naturalnym fornirem Dębowym Zestaw wykonany jest w kolorze WENGE Istnieje możliwość wyboru innego koloru wybarwienia , oraz materiału obiciowego z próbnika zamieszczonego poniżej. Komplet fabrycznie nowy , objęty 2 letnią gwarancją Prosto od producenta WŁASNY BEZPIECZNY TRANSPORT Dostawa w każde miejsce w Polsce 200 zł

Zestaw stół i 6 krzeseł drewnianych IKON 2 + LUNA 2
Zestaw stół i 6 krzeseł drewnianych IKON 2 + LUNA 2
10 zł
Wrocław 15 dni plecy

Zestaw stół Ikon 2 + krzesło LUNA 2 Model: IKON 2 Kolor: Kolor do wyboru Wykonanie: Nóżki i skrzynia wykonane z drewna Blat wykonany z wysokiej jakości laminatu Wykończenie bejcami i lakierami wodnymi Nowoczesny styl Łatwe w czyszczeniu Idealnie wpasuje się do salonu, jadalni czy kuchni Solidna konstrukcja, która gwarantuje wyjątkową stabilność Meble wyprodukowane w Polsce Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami Model: LUNA 2 Kolor: Kolor do wyboru Wykonanie: Tapicerowane siedzisko oraz oparcie Wykonane z wysokiej jakości drewna Krzesło zmontowane fabrycznie Wykończenie bejcami i lakierami wodnymi Nowoczesny styl Miękkie siedzisko wyposażone w bardzo przyjemną i wygodną poduszkę Łatwe w czyszczeniu Idealnie wpasuje się do salonu, gabinetu, sypialni, jadalni Solidna postawa, która gwarantuje wyjątkową stabilność siedziska Krzesła są nowe, fabrycznie zapakowane Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami WAŻNE TKANINA : 28X 29 30X 31 32 33 34 - 10 ZŁ DOPŁATY WYKONUJEMY KRZESŁA RÓWNIEŻ Z TKANINY POWIERZONEJ LUB ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TKANINAMI NA STRONIE DAMAX TKANINY LUB MILINKIEWICZ CZAS REALIZACJI 7-14 DNI CO NIE ZMIENIA ŻE MOŻE TO BYĆ SZYBCIEJ WYSYŁKA KURIER DPD , KURIER INPOST , POCZTA POLSKA LUB CYNATRANS ZAPRASZAM do kontaktu

Krzesła białe bielone do kawiarni restauracji modne nowe
Krzesła białe bielone do kawiarni restauracji modne nowe
350 zł
Wałcz 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowe krzesła. Krzesła te to hit sezonu. Najlepiej sprzedające się krzesła Krzesła wykonane są z litego drewna sosnowego. Krzesła wykonane są w stylu prowansalskim. Krzesła nadaja wnętrzu niepowtarzalnego ciepłego klimatu. Całość kolor biały - belony z widoczną strukturą i usłojeniem drewna. Krzesła doskonale nadają się do kuchni, jadalni salonu, pokoju dla gości oraz restauracji oraz kawiarni. Istnieje możliwość wyboru wybarwienia drewna. Kompleksowo wyposażamy ośrodki wypoczynkowe, restauracje, kawiarnie. Skontaktuj się z nami a doradzimy Ci podczas zamówienia. Cena dotyczy 1 szt. krzesła Nasze meble są wykonane z drewna litego oraz naturalnych oklein drewnianych i płyty drewnopochodnej, dlatego charakteryzują się niejednolitą porowatą strukturą, przebarwieniami i sękami. Powyższe właściwości charakterystyczne dla surowca naturalnego odróżniają drewno od materiałów sztucznych,drewnopochodnych (płyty laminowane ). Polecam:)

Piękne modne krzesła bielone białe prowansalskie
Piękne modne krzesła bielone białe prowansalskie
1 zł
Piła 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowe krzesła. Krzesła te to hit sezonu. Najlepiej sprzedające się krzesła Krzesła wykonane są z litego drewna sosnowego. Krzesła wykonane są w stylu prowansalskim. Krzesła nadaja wnętrzu niepowtarzalnego ciepłego klimatu. Całość kolor biały, z widoczną strukturą i słojami drewna. Krzesła doskonale nadają się do kuchni, jadalni salonu, pokoju dla gości oraz restauracji oraz kawiarni. Istnieje możliwość wyboru wybarwienia drewna. Kompleksowo wyposażamy ośrodki wypoczynkowe, restauracje, kawiarnie. Skontaktuj się z nami a doradzimy Ci podczas zamówienia. Cena dotyczy 1 szt. krzesła Nasze meble są wykonane z drewna litego oraz naturalnych oklein drewnianych i płyty drewnopochodnej, dlatego charakteryzują się niejednolitą porowatą strukturą, przebarwieniami i sękami. Powyższe właściwości charakterystyczne dla surowca naturalnego odróżniają drewno od materiałów sztucznych,drewnopochodnych (płyty laminowane ).

Nowy Stoł dębowy 100x60cm, WYPRZEDAŻ -60% = Producent PYKA
Nowy Stoł dębowy 100x60cm, WYPRZEDAŻ -60% = Producent PYKA
160 zł
Lubliniec 30+ kilka dni temu

Zachęcam- Zobaczyć = inne nasze meble z Wyprzedaży = OGŁOSZENIA UZYTKOWNIKA ) Oferujemy Państwu : NOWY Stoł do jadalni Dębowy o długości 100x60cm -naszej produkcji. CENA= ( 1000zł - 60%) = 400zł WYPRZEDAŻ -60% = dotyczy tylko Stołu z Ekspozycji Stoł jest NOWY, - wystawiony w naszym salonie firmowym Mebli 46-300 OLESNO . ul gorzowska. = woj. opolskie - Mebel Powystawowy Wykonany jest z Drewna dębowego, naturalnej Okleiny, Blat laminat - który jest odporny na Gorące napoje i Alkohol. Kolor drewna = CIEMNY BRĄZ Stół na CZTERECH Debowych Nogach = SUPER STABILNY Może posłużyć do jadalni jak również do Kuchni. WYMIARY Długość = 100cm Szerokość = 60cm Wysokość= 78cm Grubość Blatu Stołu = 3,6 cm Grubość Nóg w stole = 8x8cm . . POWÓD WYPRZEDAŻY - Nietypowy Wymiar oraz Wymiana Ekspozycji !!! . .. . REALIZACJE: Z Ekspozycji - OD RĘKI !!! Termin realizacji zamówienia: 3-6 tygodni TRANSPORT: Na terenie całego KRAJU: = za jedyne koszt zwrotu paliwa. O Wycenę pytaj telefonicznie GWARANCJA: Na Zamówienie = 2 lata . SPOSÓB ZAMÓWIENIA -Osobiście w salonie - Telefonicznie POD ZAMÓWIENIE => Prosimy zawsze o Wpłate zaliczki 10% wartosci mebla - a reszta kwoty przy jego odbiorze. . NASZ ADRES : Salon Firmowy mebli PYKA 46-300 Olesno ul. wachowska 1 GODZINY OTWARCIA SALONU Pn. - Pt => 10-18 Sobota => 10-14 POLECAMY !!!

Krzesło zielone na bukowych nogach 232 Outlet
Krzesło zielone na bukowych nogach 232 Outlet
149 zł
Kiełpino 30+ kilka dni temu

Ostatnie sztuki. Krzesło 232 w kolorze zielonym: Krzesło wykonane z polipropylenu swoją ciekawą formą krzesło nada odpowiedni wygląd każdemu pomieszczeniu. Podstawa wykonana z drewna bukowego. Pasuje do biura, restauracji, kuchni, ale także do salonu i jadalni. Znakomicie wygląda również w ogrodzie i na tarasie. Kolory mogą nieco różnić się od rzeczywistych w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Dane techniczne: Model: 232 Kolor siedziska: zielony Nogi: bukowe Materiał siedziska: polipropylen Dopuszczalna waga: 130 kg Krzesło do samodzielnego łatwego montażu. W zestawie otrzymasz: siedzisko stelaż nóg śruby klucz imbusowy Krzesło jest nowe, nieużywane. Sprzedawane są ostatnie sztuki. Meble sprzedawane w systemie outlet mogą posiadać drobne niedoskonałości takie jak wgniecenia, obicia, zarysowania czy odbarwienia. Wady te są z reguły mało widoczne, bądź znajdują się w miejscach normalnie niewidocznych podczas użytkowania. Dostawa: 18 zł Kurier przedpłata 28 zł Kurier pobranie Odbiór osobisty możliwy jedynie po przedpłacie. Maksymalna ilość w paczce: 2 szt

Krzesło żółte na bukowych nogach 232 Outlet
Krzesło żółte na bukowych nogach 232 Outlet
149 zł
Kiełpino 30+ kilka dni temu

Ostatnie sztuki. Krzesło 232 w kolorze żółtym: Krzesło wykonane z polipropylenu swoją ciekawą formą krzesło nada odpowiedni wygląd każdemu pomieszczeniu. Podstawa wykonana z drewna bukowego. Pasuje do biura, restauracji, kuchni, ale także do salonu i jadalni. Znakomicie wygląda również w ogrodzie i na tarasie. Kolory mogą nieco różnić się od rzeczywistych w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Dane techniczne: Model: 232 Kolor siedziska: żółty Nogi: bukowe Materiał siedziska: polipropylen Dopuszczalna waga: 130 kg Krzesło do samodzielnego łatwego montażu. W zestawie otrzymasz: siedzisko stelaż nóg śruby klucz imbusowy Krzesło jest nowe, nieużywane. Sprzedawane są ostatnie sztuki. Meble sprzedawane w systemie outlet mogą posiadać drobne niedoskonałości takie jak wgniecenia, obicia, zarysowania czy odbarwienia. Wady te są z reguły mało widoczne, bądź znajdują się w miejscach normalnie niewidocznych podczas użytkowania. Dostawa: 18 zł Kurier przedpłata 28 zł Kurier pobranie Odbiór osobisty możliwy jedynie po przedpłacie. Maksymalna ilość w paczce: 2 szt

Stół Rozkładany Z 6 Krzesłami Fabio
Stół Rozkładany Z 6 Krzesłami Fabio
200 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

STÓŁ ROZKŁADANY CAMILLA Z 6 KRZESŁAMI FABIO DO SALONU, KUCHNI I JADALNI Stabilny stół rozkładany (150x80 + 40cm wkładka) z krzesłami dla 6 osób do wyjątkowo eleganckie wyposażenie salonu i kuchni. Prosta linia stołu idealnie współgra z dowolnym stylem aranżacyjnym, a szeroki wybór kolorów sprawia, iż każdy z nas dopasuje je do swojego pomieszczenia. Korzystając z ukrytej pod blatem wkładki, w bardzo szybki i łatwy sposób wydłużysz blat i zyskasz miejsce dla dodatkowych gości. Krzesła Fabio mają bardzo wygodne, tapicerowane siedzisko i oparcie - tkaniny, którymi mogą zostać obite są plamoodporne, trudnopalne oraz odporne na zadrapania zwierząt. Oparcie krzesła jest profilowane oraz zdobione wycięciami w kształcie litery "X". ZESTAW SKŁADA SIĘ Z: - 1 x stół rozkładany - 6 x krzesło Fabio WYMIARY STOŁU: - 150x80 + 40 cm (długość/szerokość/wkładka) WYMIARY KRZESŁA: - wysokość: 96 cm - szerokość: 46 cm - wysokość siedziska: 46 cm - szerokość siedziska: 46 cm WYKONANIE STOŁU: - płyta laminowana odporna na zadrapania i uszkodzenia - wkładka do rozkładania stołu mieści się w oskrzyni (pod blatem) WYKONANIE KRZESŁA: - konstrukcja z drewna bukowego - pokryte lakierami wodnymi Naturalne drewno bukowe Krzesła wykonujemy zawsze z wyselekcjonowanego drewna bukowego pierwszego gatunku. Ten surowiec jest znacznie twardszy i odporniejszy na warunki zewnętrze niż drewno sosnowe. Meble wykonane z drewna bukowego potrafią przetrwać dziesiątki lat. Czas realizacji to około 21 dni roboczych. Dostawa na terenie całego kraju jest darmowa.

Bardzo ładny kredens dębowy do kuchni witryna dębowa z wnęką
Bardzo ładny kredens dębowy do kuchni witryna dębowa z wnęką
1500 zł
30+ kilka dni temu

W sprzedaży bardzo ładna witryna, kredens z wnęką + komoda w tym samym wzorze => komplet mebli. Znakomity komplet mebli do kuchni, jadalni lub salonu. Wymiary kredensu: szerokość 180 cm, wysokość 205 cm, głębokość dolnej części 52 cm. Do transportu góra - witryna i dolna komoda, osobno. W dolnej części 3 pakowe szuflady, poniżej szafki, drzwi zamykane na klucz i zasuwę, wewnątrz półki. W witrynie szyby ornamentowe, kolorowe, wszystkie drzwi zamykane na klucz, zamki sprawne. Poniżej efektowne miejsce - półka mała z szufladkami, na drobne szpargały. 2 - komoda: szerokość 145 cm, wysokość 86 cm, głębokość 52 cm-1250. Bardzo ładne wykonanie i wzór, nada efektownego, stylowego wyglądu w mieszkaniu. Meble bardzo solidne, przywiezione z Niemiec. Stan bardzo dobry, normalne ślady użytkowania, bez renowacji, szczegóły widać na zdjęciach. !!Cena główna podana dotyczy samego kredensu!! Możliwość zakupienia na raty w naszym sklepie, lub online. Możliwy transport z mojej strony, na terenie całego kraju, koszty do uzgodnienia indywidualnie. Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie. Zobacz inne nasze oferty, oraz na stronie internetowej naszego sklepu : www.**************** **ZAPRASZAM**

Stół rozkładany z 6 krzesłami Fila do salonu i kuchni zestaw
Stół rozkładany z 6 krzesłami Fila do salonu i kuchni zestaw
1910 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

STÓŁ ROZKŁADANY CAMILLA Z 6 KRZESŁAMI FILA NISKA DO SALONU, KUCHNI I JADALNI Stabilny stół rozkładany dostępny w dwóch wymiarach (80x140 + 40 cm oraz 90x160 + 40 cm) z krzesłami dla 6 osób do wyjątkowo eleganckie wyposażenie salonu i kuchni. Prosta linia stołu idealnie współgra z dowolnym stylem aranżacyjnym, a szeroki wybór kolorów sprawia, iż każdy z nas dopasuje je do swojego pomieszczenia. Korzystając z ukrytej pod blatem wkładki, w bardzo szybki i łatwy sposób wydłużysz blat i zyskasz miejsce dla dodatkowych gości. Krzesła Fila Niska mają bardzo wygodne, tapicerowane siedzisko - tkaniny, którymi mogą zostać obite są plamoodporne, trudnopalne oraz odporne na zadrapania zwierząt. Oparcie krzesła jest profilowane oraz zdobione bardzo ciekawym wzorem. Mebel idealnie wkomponuje się we wnętrza urządzone w różnych stylach. Krzesło ucieszy miłośników skandynawskich, klasycznych, a nawet nowoczesnych stylizacji. To produkt dla Ciebie. Drewniane meble to niebanalna propozycja, która nigdy nie wyjdzie z mody. Warto zainwestować w produkt, dla którego przemijający czas nie ma znaczenia. ZESTAW SKŁADA SIĘ Z: - 1 x stół rozkładany Camilla - 6 x krzesło Fila Niska WYMIARY STOŁU: - 140x80 + 40 cm (długość/szerokość/wkładka) - 160x90 + 40 cm (długość/szerokość/wkładka) WYMIARY KRZESŁA: - wysokość: 102 cm - szerokość: 46 cm - wysokość siedziska: 48 cm - szerokość siedziska: 46 cm WYKONANIE STOŁU: - blat z płyty wiórowej - rodzaj okleiny: laminat - nogi wykonane z drewna bukowego - wybarwienia drewna (kolor laminatu) natomiast nogi z drewna bukowego zostały dopasowane kolorystycznie pod laminat - nigdy nie są takie same - wkładka do rozkładania stołu mieści się w oskrzyni (pod blatem) WYKONANIE KRZESŁA: - konstrukcja z drewna bukowego - pokryte lakierami wodnymi W trosce o Twoje zdrowie i środowisko do malowania stosujemy tylko i wyłącznie bezpieczne i bezwonne lakiery wodne. Nie zależnie od tego w jakim kolorze wybierzesz produkt, masz pewność, że został on wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Przykładamy wiele troski by nasze produkty były bezpieczne dla Ciebie i dla otaczającego nas środowiska naturalnego. Czas realizacji to około 21 dni roboczych. Dostawa na terenie całego kraju jest darmowa.

Stół rozkładany z 6 krzesłami Bis do salonu i kuchni zestaw
Stół rozkładany z 6 krzesłami Bis do salonu i kuchni zestaw
800 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

STÓŁ ROZKŁADANY I 6 KRZESEŁ BIS DO SALONU I JADALNI Stabilny stół rozkładany dostępny z krzesłami dla 6 osób do wyjątkowo eleganckie wyposażenie salonu i kuchni. Prosta linia stołu idealnie współgra z dowolnym stylem aranżacyjnym, a szeroki wybór kolorów sprawia, iż każdy z nas dopasuje je do swojego pomieszczenia. Korzystając z ukrytej pod blatem wkładki, w bardzo szybki i łatwy sposób wydłużysz blat i zyskasz miejsce dla dodatkowych gości. Krzesła Bis mają bardzo wygodne, tapicerowane siedzisko i oparcie - tkaniny, którymi mogą zostać obite są plamoodporne, trudnopalne oraz odporne na zadrapania zwierząt. Oparcie krzesła jest profilowane oraz zdobione bardzo ciekawymi wycięciami. ZESTAW SKŁADA SIĘ Z: - 1 x stół rozkładany - 6 x krzesło Bis WYMIARY STOŁU: - 150x80 + 40 cm (długość/szerokość/wkładka) WYMIARY KRZESŁA: - wysokość: 95 cm - szerokość: 41 cm - wysokość siedziska: 46 cm - szerokość siedziska: 41 cm WYKONANIE STOŁU: - blat z płyty wiórowej - rodzaj okleiny: laminat - nogi wykonane z drewna bukowego - wybarwienia drewna (kolor laminatu) natomiast nogi z drewna bukowego zostały dopasowane kolorystycznie pod laminat - nigdy nie są takie same - wkładka do rozkładania stołu mieści się w oskrzyni (pod blatem) WYKONANIE KRZESŁA: - konstrukcja z drewna bukowego - pokryte lakierami wodnymi NATURALNE DREWNO BUKOWE Krzesła wykonujemy zawsze z wyselekcjonowanego drewna bukowego pierwszego gatunku. Ten surowiec jest znacznie twardszy i odporniejszy na warunki zewnętrze niż drewno sosnowe. Meble wykonane z drewna bukowego potrafią przetrwać dziesiątki lat. W trosce o Twoje zdrowie i środowisko do malowania stosujemy tylko i wyłącznie bezpieczne i bezwonne lakiery wodne. Nie zależnie od tego w jakim kolorze wybierzesz produkt, masz pewność, że został on wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Przykładamy wiele troski by nasze produkty były bezpieczne dla Ciebie i dla otaczającego nas środowiska naturalnego. Czas realizacji to około 21 dni roboczych. Dostawa na terenie całego kraju jest darmowa.

Stół rozkładany z 6 krzesłami Prom do salonu i kuchni
Stół rozkładany z 6 krzesłami Prom do salonu i kuchni
300 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

STÓŁ ROZKŁADANY I 6 KRZESEŁ PROM DO SALONU I JADALNI Stabilny stół rozkładany dostępny z krzesłami dla 6 osób do wyjątkowo eleganckie wyposażenie salonu i kuchni. Prosta linia stołu idealnie współgra z dowolnym stylem aranżacyjnym, a szeroki wybór kolorów sprawia, iż każdy z nas dopasuje je do swojego pomieszczenia. Korzystając z ukrytej pod blatem wkładki, w bardzo szybki i łatwy sposób wydłużysz blat i zyskasz miejsce dla dodatkowych gości. Krzesła Prom mają bardzo wygodne, tapicerowane siedzisko i oparcie - tkaniny, którymi mogą zostać obite są plamoodporne, trudnopalne oraz odporne na zadrapania zwierząt. Oparcie krzesła jest profilowane oraz zdobione bardzo ciekawymi wycięciami. ZESTAW SKŁADA SIĘ Z: - 1 x stół rozkładany - 6 x krzesło Prom WYMIARY STOŁU: - 150x80 + 40 cm (długość/szerokość/wkładka) WYMIARY KRZESŁA: - wysokość: 100 cm - szerokość: 42 cm - wysokość siedziska: 46 cm - szerokość siedziska: 42 cm WYKONANIE STOŁU: - blat z płyty wiórowej - rodzaj okleiny: laminat - nogi wykonane z drewna bukowego - wybarwienia drewna (kolor laminatu) natomiast nogi z drewna bukowego zostały dopasowane kolorystycznie pod laminat - nigdy nie są takie same - wkładka do rozkładania stołu mieści się w oskrzyni (pod blatem) WYKONANIE KRZESŁA: - konstrukcja z drewna bukowego - pokryte lakierami wodnymi NATURALNE DREWNO BUKOWE Krzesła wykonujemy zawsze z wyselekcjonowanego drewna bukowego pierwszego gatunku. Ten surowiec jest znacznie twardszy i odporniejszy na warunki zewnętrze niż drewno sosnowe. Meble wykonane z drewna bukowego potrafią przetrwać dziesiątki lat. W trosce o Twoje zdrowie i środowisko do malowania stosujemy tylko i wyłącznie bezpieczne i bezwonne lakiery wodne. Nie zależnie od tego w jakim kolorze wybierzesz produkt, masz pewność, że został on wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Przykładamy wiele troski by nasze produkty były bezpieczne dla Ciebie i dla otaczającego nas środowiska naturalnego. Czas realizacji to około 21 dni roboczych. Dostawa na terenie całego kraju jest darmowa.

Taborety Barowe 2szt RUSTY - LUZUJEMY.PL
Taborety Barowe 2szt RUSTY - LUZUJEMY.PL
189 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

NOWE 2 Hokery Z Oparciem - RUSTY w stylu Loftowym 39 x 39 x 100 cm LUZUJEMY.PL Płatności: - Przelewem - Przy Odbiorze - PayU Wystawiamy paragon lub fakturę VAT Napisz lub zamów na : luzujemy.pl/product/28065680-hokery-barowe-z-oparciem MEBLE RUSTY Sprawdź całą kolekcję: luzujemy.pl/products/?search=RUSTY Wystawiamy Paragon lub Fakturę Vat Taborety wykonane w stylu rustykalnym, czyli odpowiednio stylizowanym na wiekowe. Każdy z taboretów został wyposażony w podnóżek, który zwiększa wygodę użytkowania i stabilność mebla. Miękkie siedzisko z ekoskóry oraz oparcie sprawią, że wygodnie zajmiesz swoje miejsce przy stole, wyspie czy też przy barze. Hoker to doskonałe miejsce do siedzenia nie tylko przy wyspie przy śniadaniu, sprawdzi się również jako zapasowe miejsce w przypadku większej niż przywidywano liczby gości na spotkaniu. Meble w stylu loft to ostatni krzyk mody. Hokery na pewno wpasują się w wystrój niejednego pomieszczenia. SPECYFIKACJA: Kolor: rustykalny brąz (vintage), czarny Materiał: płyta wiórowa, skóra typu PU, pianka, stal Wymiary taboretów: 39 x 39 x 100 cm (szerokość x głębokość x wysokość) Wysokość siedziska: 75,5 cm Waga: 9,6 kg Max. obciążenie każdego hokera: 100 kg Produkt do samodzielnego montażu Hokery wyłącznie do użytku domowego. UWAGI producenta: - Z uwagi na bezpieczeństwo, dzieci nie powinny wspinać się bądź bawić produktem. - Nie należy przekraczać podanego maksymalnego obciążenia hokera. - Nie próbuj huśtać się na hokerze, grozi to przewróceniem produktu oraz osoby, która się na nim znajduje. Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność mebli. Idealnie spasowane elementy ramy oraz rustykalna oprawa oparcia nadadzą Twojemu wnętrzu wdzięku. Zadbaj o estetykę swojego salonu, pokoju, jadalni czy kuchni wybierając produkty sprawdzone, o najwyższej jakości wykonania. Możliwość wsunięcia hokerów pod blat sprawia, że nie zajmują one dużo miejsca. Docenią to wszyscy właściciele małych pomieszczeń. Produkt można zestawić z innymi meblami z tej kolekcji, które razem będą prezentować się wręcz perfekcyjnie. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. luzujemy.pl

Stół glamour Ludwik 200x100cm do jadalni blat szklany nowoczesny
Stół glamour Ludwik 200x100cm do jadalni blat szklany nowoczesny
2549 zł
Żary 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Stół glamour Ludwik 200x100 cm - stal szlachetna blat szklany nowoczesny Stół glamour Ludwik 200x100 cm, wykonany ze stali szlachetnej polerowanej w komplecie z blatem szklanym czarnym. Kolekcja Ludwik nawiązuje do stylu francuskiego, ale jednocześnie przez swoją prostotę i minimalizm jest bardzo nowoczesna. Mimo zastosowania mocnych materiałów, gięte, płynne formy nóg nadają całej konstrukcji wrażenia lekkości i subtelności. Niezwykle zgrabna linia i ozdobna forma stołu sprawiają, że będzie on idealnym elementem aranżacji naszego salonu, kuchni, jadalni czy nawet gabinetu dając możliwość stworzenia niesamowietej i niepowtarzalnej aranżacji naszego pomieszczenia. Blaty szklane doskonale uzupełniają szlachetną formę podstawy, zapewniając jednocześnie trwałość i wygodę użytkowania na lata. Takie połączenie stali i szkła zachwyca zarówno swoją funkcjonalnością jak i wyjątkowo oryginalnym stylem.  Istnieje możliwość wyboru koloru blatu szklanego z naszej oferty. Dostępne koloty: czarny i biały. Stół Ludwik doskonale wygląda w towarzystwie krzeseł z kolekcji Ludwik, Ludwik II, Luxury.  Warto również pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej kolekcji mebli, kolekcji Ludwik. CENA dotyczy stołu o wymiarze 150x90x75 cm z blatem szklanym w kolorze czarnym. Do wyboru jest również blat szklany biały. Stoły dostępne są w rozmiarach: - z blatem szklanym od 150x90x75 cm do 240x110x75 cm - z blatem kamiennym od 150x90x75 cm do 260x110x75 cm lub większym do 3 m. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wymiarach produktu oraz kolorach blatów, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny. Istnieje możliwość wyboru kamienia na blat stołu. Dostępne kolory blatów: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Harmonia Velasco - Noble Desiree Grey - Olivine - Starlight Corto - Starlight Yellow - Starlight White - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Taurus - Taurus Nordic Kolorystyka kamieni naturalnych zaprezentowana jest w także Galerii blatów w naszym sklepie: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Dostępne są również inne meble z tej samej kolekcji: ława, stolik kawowy, wysoka konsola, stolik RTV. Zobacz wszystkie nasze produkty w sklepie BellaCasa.co na shop.bellacasa.co Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w kilku paczkach. Zawartość poszczególnych opakowań: blat, stelaż pod blat, nogi. DOSTAWA GRATIS na terenie Polski. Towar wysyłamy również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W celu ustalenia kosztu wysyłki za granicę prosimy o kontakt.

Stół glamour Ludwik 180x90cm do jadalni blat szklany nowoczesny
Stół glamour Ludwik 180x90cm do jadalni blat szklany nowoczesny
2419 zł
Żary 30+ kilka dni temu

Ekskluzywna kolekcja mebli modern glamour BellaCasa.co ZOBACZ NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE shop.bellacasa.co Stół glamour Ludwik 180x90 cm - stal szlachetna blat szklany nowoczesny Stół glamour Ludwik 180x90 cm, wykonany ze stali szlachetnej polerowanej w komplecie z blatem szklanym czarnym. Kolekcja Ludwik nawiązuje do stylu francuskiego, ale jednocześnie przez swoją prostotę i minimalizm jest bardzo nowoczesna. Mimo zastosowania mocnych materiałów, gięte, płynne formy nóg nadają całej konstrukcji wrażenia lekkości i subtelności. Niezwykle zgrabna linia i ozdobna forma stołu sprawiają, że będzie on idealnym elementem aranżacji naszego salonu, kuchni, jadalni czy nawet gabinetu dając możliwość stworzenia niesamowietej i niepowtarzalnej aranżacji naszego pomieszczenia. Blaty szklane doskonale uzupełniają szlachetną formę podstawy, zapewniając jednocześnie trwałość i wygodę użytkowania na lata. Takie połączenie stali i szkła zachwyca zarówno swoją funkcjonalnością jak i wyjątkowo oryginalnym stylem.  Istnieje możliwość wyboru koloru blatu szklanego z naszej oferty. Dostępne koloty: czarny i biały. Stół Ludwik doskonale wygląda w towarzystwie krzeseł z kolekcji Ludwik, Ludwik II, Luxury.  Warto również pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej kolekcji mebli, kolekcji Ludwik. CENA dotyczy stołu o wymiarze 150x90x75 cm z blatem szklanym w kolorze czarnym. Do wyboru jest również blat szklany biały. Stoły dostępne są w rozmiarach: - z blatem szklanym od 150x90x75 cm do 240x110x75 cm - z blatem kamiennym od 150x90x75 cm do 260x110x75 cm lub większym do 3 m. W celu uzyskania dodatkowych informacji o aktualnie dostępnych wymiarach produktu oraz kolorach blatów, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny. Istnieje możliwość wyboru kamienia na blat stołu. Dostępne kolory blatów: - Absolute Black - Absolute White - Black Galaxy - Harmonia Velasco - Noble Desiree Grey - Olivine - Starlight Corto - Starlight Yellow - Starlight White - Steel Grey - Steel Grey carres finish - Taurus - Taurus Nordic Kolorystyka kamieni naturalnych zaprezentowana jest w także Galerii blatów w naszym sklepie: shop.bellacasa.co/pl/i/Galeria-blatow/51 Dostępne są również inne meble z tej samej kolekcji: ława, stolik kawowy, wysoka konsola, stolik RTV. Zobacz wszystkie nasze produkty w sklepie BellaCasa.co na shop.bellacasa.co Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz w trosce o właściwe zabezpieczenie towaru w transporcie, meble wysyłane są w kilku paczkach. Zawartość poszczególnych opakowań: blat, stelaż pod blat, nogi. DOSTAWA GRATIS na terenie Polski. Towar wysyłamy również za granicę. Koszt transportu zależny jest od lokalizacji. W celu ustalenia kosztu wysyłki za granicę prosimy o kontakt.

Filtr