Sortowanie:
Znaleziony: 86 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
zestaw mebli kutych - stół i 4 krzesła
zestaw mebli kutych - stół i 4 krzesła
110 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Oferuję zestaw mebli kutych, malowanych proszkowo: stół i 4 krzesła do kuchni, jadalni, salonu, na taras..... Zapraszam na miejsce do sklepu meble holenderskie U Tomka w Mielnicy Dużej nad Gopłem....

krzesła 4 sztuki design - meble U Tomka, Mielnica
krzesła 4 sztuki design - meble U Tomka, Mielnica
20 zł
30+ kilka dni temu

Komplet krzeseł, 4 sztuki, design, bardzo mocne, trwałe, stabilne, połączenie drewna i metalu. Rewelacyjnie wyprofilowane co zapewnia komfort siedzenia. Cena za sztukę 125zł. Komplet 500zł. Polecam! W ofercie szeroki wybór krzeseł do salonu, kuchni, jadalni, na taras, do ogrodu a także stoły i stoliki kawowe oraz różne meble holenderskie. Proszę pisać co jest potrzebne.

Zestaw 4 krzesła i stół  biały drewniany prowansalski
Zestaw 4 krzesła i stół biały drewniany prowansalski
870 zł
Żnin 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół posiada nogę toczoną. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble wybarwione są na kolor biały, Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Można również wykonać stół Meble wykonujemy na zamówienie. Polecam:)

Komplet stół 110x70 i 4 krzesła drewniane białe prowansalski
Komplet stół 110x70 i 4 krzesła drewniane białe prowansalski
2969 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół posiada nogę toczoną. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Można również wykonać stół Meble wykonujemy na zamówienie. Polecam:)

Komplet stół 70x70 i 4 krzesła drewniany biały krzyżak
Komplet stół 70x70 i 4 krzesła drewniany biały krzyżak
110 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 70x70. Stół posiada nogę toczoną. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble wybarwione są na kolor biały, blat stołu oraz siedziska wybarwione na kolor szary folklor. Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Można również wykonać stół Meble wykonujemy na zamówienie. Polecam:)

Komplet stół 110x70 i 4 krzesła  prowansalski biały producen
Komplet stół 110x70 i 4 krzesła prowansalski biały producen
189 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół posiada nogę toczoną. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego, pochodzącego z BORÓW TUCHOLSKICH. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble wybarwione są na kolor biały, blat stołu oraz siedziska wybarwione na kolor szary. Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Meble wykonujemy na zamówienie. Polecam:)

Meble, fotele, krzesła, hokery, stoły, biurka, stoliki kawowe, szafki
Meble, fotele, krzesła, hokery, stoły, biurka, stoliki kawowe, szafki
299 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Szczegóły oferty i produkty na stronie: www.e-krzeslo.com.pl OFERTA W KILKU SŁOWACH Meble do kuchni, jadalni, salonu, biura, domu, obiektów publicznych, dla dzieci - krzesła i fotele (ogromny wybór, bardzo atrakcyjne ceny), biurka, stoły, stoliki kawowe, szafy, szafki, sofy, regały. O NAS Sklep e-krzesło.com.pl powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży meblowej. Wyposażamy kompleksowo biura, gabinety, restauracje, placówki oświatowe. Specjalizujemy się w sprzedaży mebli biurowych renomowanych producentów takich jak: Nowy Styl, Profim, Halmar, Bejot, Sitplus, Marbet Style, DomArtStyl. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment: krzesła i fotele biurowe, krzesła do kuchni, jadalni, salonu, biura z dowolnego materiału: krzesła drewniane, metalowe, tapicerowane. A także: hokery barowe, krzesła dziecięce, biurka dla dzieci, stoliki kawowe, stoły, meble do biura, biokominki - do pomieszczeń pracowniczych, recepcji, poczekalni, sal konferencyjnych jak również do wnętrz domowych. OFERTA Tanie krzesła i fotele biurowe obrotowe. Krzesła do kuchni, jadalni, salonu, biura. Krzesła tapicerowane, hokery (krzesła i stołki barowe), krzesła dziecięce (m.in. krzesło do biurka dla dziecka), biurka dla dzieci, stoliki kawowe, meble, regały, szafki do biura, biokominki, meble do biura, domu/mieszkania, dla dziecka/pokoju dziecięcego. SZCZEGÓŁOWA OFERTA Fotele i krzesła biurowe ergonomiczne - Fotele obrotowe, krzesła do biurka/biura. Fotele dla graczy/do gier - Fotel gamingowy, krzesło. Gamingowe fotele i krzesła. Gamingowy fotel dla gracza/do gier. Biurka dla dzieci - regulowane biurko dla dziecka. Biurka dziecięce. Regulowane biurka dla dzieci: chłopców/dziewczynek - dla 4-, 5-, 6-, 7-latka, etc. biurko dla chłopca/dziewczynki. Krzesła dziecięce - fotele i krzesła do biurka dla dziecka. Ergonomiczne krzesło dziecięce - fotel do biurka dla dziecka. Krzesło i fotel dziecięcy. Hokery barowe, krzesła i stołki barowe do kuchni (kuchenne) - hokery metalowe, drewniane, tapicerowane. Hokery regulowane, z oparciem. Hoker czarny, biały, czerwony, zielony, etc. Fotele i krzesła konferencyjne. Krzesło konferencyjne, fotel konferencyjny. Krzesła do sali konferencyjnej/stołu konferencyjnego. Krzesło konferencyjne z podłokietnikami, obrotowe, tapicerowane. Nowoczesne biokominki wolnostojące, do zabudowy, wiszące - Biokominki Infire - biokominek dwustronny, trójstronny. Nowoczesne biokominki wolnostojące, do zabudowy, wiszące - Biokominki Infire - biokominek dwustronny, trójstronny. Producenci: BEJOT DOMARTSTYL MARBET STYLE SITPLUS SIGNAL UNIQUE XR Nasz sklep: www.e-krzeslo.com.pl

Producent drewnianych mebli ekskluzywnych
Producent drewnianych mebli ekskluzywnych
4900 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy witryny z kolekcji Diamond, kod: R14 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli nowoczesnych i klasycznych
Producent mebli nowoczesnych i klasycznych
110 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy komody z barkiem z kolekcji Bawaria kod: B08 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych klasycznych i nowoczesnych
Producent mebli ekskluzywnych klasycznych i nowoczesnych
140 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy witryny narożenj z kolekcji Bawaria kod: B19B20 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent drewnianych mebli ekskluzywnych
Producent drewnianych mebli ekskluzywnych
999 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy witryny z kolekcji Kashmir, kod: R14 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych, meble drewniane, fornirowane
Producent mebli ekskluzywnych, meble drewniane, fornirowane
68450 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy biurka R28 z kolekcji Kashmir Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Zestaw  kuchenny drewniany stół i krzesła
Zestaw kuchenny drewniany stół i krzesła
Katowice 30+ kilka dni temu

Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 90 cm Szerokość krzesła: 42 cm Głębokość krzesła: 42 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki.

Producent mebli ekskluzywnych z drewna i fornirowanych
Producent mebli ekskluzywnych z drewna i fornirowanych
100 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej witryny 3 drzwiowej z kolekcji Bawaria kod: B33 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych  z drewna i fornirowanych
Producent mebli ekskluzywnych z drewna i fornirowanych
100 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy szerokiej szafy 4 drzwiowej z kolekcji Bawaria kod: B23 Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli ekskluzywnych klasycznych i nowoczesnych
Producent mebli ekskluzywnych klasycznych i nowoczesnych
110 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy toaletki z kolekcji Kashmir kod: R26 na nogach ludwik. Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, wiatrołapu, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Producent mebli nowoczesnych i klasycznych PLMEBLE.COM
Producent mebli nowoczesnych i klasycznych PLMEBLE.COM
99 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Podana cena dotyczy komody z kolekcji Kashmir kod: R06 (3szufladki, 2drzwiczki) Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna, fornirowanych i w wysokim połysku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz począwszy od mebli do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, kuchni, wiatrołapu, łazienki, pokoju dziecięcego po dekoracje. Wykonujemy meble według naszych projektów jak i projektów indywidualnych Klientów-na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej celem zapoznania się z całą ofertą produkowanych przez nas mebli.

Stół 70x70 drewniany prowansalski nowy toczony biały
Stół 70x70 drewniany prowansalski nowy toczony biały
6800 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 70x70. Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Przy stole zastosowano nogę toczoną, która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

Stół 110x70 drewniany sosnowy toczony biały
Stół 110x70 drewniany sosnowy toczony biały
6800 zł
Kwidzyn 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Przy stole zastosowano nogę toczoną, która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

Stół prowansalski 110x70 nowy drewniany noga toczona biały
Stół prowansalski 110x70 nowy drewniany noga toczona biały
7 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Przy stole zastosowano nogę toczoną, która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

Zestaw mebli do kuchni salonu drewno krzesła I stół
Zestaw mebli do kuchni salonu drewno krzesła I stół
Warszawa 30+ kilka dni temu

Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 88,5 cm Szerokość krzesła: 41 cm Głębokość krzesła: 43,5 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm Darmowa dostawa

Zestaw do jadalni stół drewniany i krzesła
Zestaw do jadalni stół drewniany i krzesła
Warszawa 30+ kilka dni temu

Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 90 cm Szerokość krzesła: 42 cm Głębokość krzesła: 42 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Darmowy transport Modern Art Design

Sprzedam stół + 3 krzesła do jadalni, biura
Sprzedam stół + 3 krzesła do jadalni, biura
800 zł
Kłobuck 30+ kilka dni temu

Opis ofertySprzedam stół +3 krzesła ( komplet) do jadalni, kuchni, biura kolor Wenga Zaproponuj cenę Tel 692 - pokaż numer telefonu - odbiór osobisty, nie wysyłam Miejscowość Kłobuck proszę dzwonić a nie pisać! Zestaw Skandi z okrągłym stołem 90 cm wysokość stołu 75 cm + 3 krzesła sprzedam kolor Wenge Klasyczny laminowany stół z okrągłym blatem, będzie idealnym i stylowym rozwiązaniem zarówno do kuchni, czy jadalni. Krzesła Skandi to praktyczne rozwiązanie. Klasyczne wzornictwo nawiązujące do stylu skandynawskiego, wpasuje się w szeroki wachlarz aranżacji. Jego uniwersalność świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni jak i salonie, ale również w biurze czy pracowni. Kompaktowy styl i proste kształty czynią ten mebel wyjątkowo ustawnym, ergonomicznym, oraz łatwym do przestawienia w dowolne miejsce w Twoim wnętrzu. Skandi to także mebel wygodny w użytkowaniu, zapewnia solidne oparcie pod plecy, i miękkie komfortowe siedzisko. Blat stołu wykonany został z płyty laminowanej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury czy alkohol. Obrzeża blatu wykończone wzmocnioną folią PCV. Skrzynia stołu oraz nogi malowane są ekologiczną lakierobejcą. Meble w stylu skandynawskim do salonu i jadalni Konstrukcja krzesła z drewna bukowe go, stół do montażu (do przykręcenia tylko nogi, zajmuje to 5 min.) Stół wykonany na metalowych prowadnicach

Stół prowansalski z szufladą 100x65 nowy biały
Stół prowansalski z szufladą 100x65 nowy biały
3000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 100x65 Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego, pochodzącego z BORÓW TUCHOLSKICH. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Przy stole zastosowano nogę toczoną, która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

Prowansja stół 110x70 i 4 krzesła biały bielony dąb sonoma
Prowansja stół 110x70 i 4 krzesła biały bielony dąb sonoma
Sopot 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy komplet stołowy. W skład kompletu wchodzą 4 krzesła oraz stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół posiada nogę toczoną. Kolorystyka to kolor bielony (lekko kryty na biało z widoczną strukturą drewna) z blatami w kolorze dąb sonoma/ Ta kolorystyka to bardzo modne zestawienie. Krzesła w oparciu profilowane oraz z zaokrąglonym oparciem. Meble te wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Meble wykonane są w stylu prowansalskim, bardzo modnym w tym sezonie. Meble te idealnie nadają się do kuchni, jadalni jak i salonu. o dowolnym wymiarze, także rozkładany. Można zamówić dowolną ilość krzeseł. Istneieje możliwość wybarwienia na dowolny kolor. Można również wykonać stół w innym wymiarze. Meble wykonujemy na zamówienie. Podana cena dotyczy 4 krzeseł i stołu. Polecam:)

Zestaw 4 krzesła plus stół do jadalni i salonu
Zestaw 4 krzesła plus stół do jadalni i salonu
499 zł
Bytom 30+ kilka dni temu

Darmowa dostawa Wystawiamy fakturę VAT Modern art design ❤️ Piekny komplet, blat stołu wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 81 cm Szerokość krzesła: 41 cm Głębokość krzesła: 42,5cm Wysokość stołu: 76 Wymiary blatu: 110 x 70 cm

Czarny zestaw mebli do kuchni albo salonu drewno
Czarny zestaw mebli do kuchni albo salonu drewno
Warszawa 30+ kilka dni temu

Darmowa dostawa Wystawiamy fakturę VAT Modern art design ❤️ Piekny komplet, blat stołu wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 81 cm Szerokość krzesła: 41 cm Głębokość krzesła: 42,5cm Wysokość stołu: 76 Wymiary blatu: 110 x 70 cm

Zestaw mebli do kuchni albo salonu stół i krzesła drewno
Zestaw mebli do kuchni albo salonu stół i krzesła drewno
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Darmowa dostawa Wystawiamy fakturę VAT Modern art design ❤️ Piekny komplet, blat stołu wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 81 cm Szerokość krzesła: 41 cm Głębokość krzesła: 42,5cm Wysokość stołu: 76 Wymiary blatu: 110 x 70 cm

Stół prowansalski 110x70 nowy modny biały szary
Stół prowansalski 110x70 nowy modny biały szary
3000 zł
Starogard Gdański 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania nowy stół. Stół ma wymiar 110x70. Stół w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Stół wykonany jest w stylu prowansalskim. Stół ma bardzo modny fason. Blat zaokrądlony, noga prosta- isnieje możliwość wykonania nogi toczonej. która nadaję urokliwego charakteru. Istnieje mozliwość wyboru wybarwienia drewna oraz wielkości stołu. Stół nadaje się zarówno do kuchni, jadalni i salonu., także do restauracji i kawiarni. Meble prowansalskie zawsze są niepowtarzalne ,gdyż używamy do ich produkcji naturalnego drewna ... Produkt na zamówienie , można zmienić kolor korpsusu lub blatu. Polecam:)

Komoda dębowa solidna Faro
Komoda dębowa solidna Faro
1169 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

Wspaniała komoda dębowa Faro. Idealnie nada się do salonu, sypialni, jadalni a nawet kuchni. Komoda w wykonana jest na frontach z drewna dębowego. Pozostałe elementy z naturalnego forniru dębowego. Prowadnice oraz zawiasy są wyposażone w cichy domyk. Komoda pokryta jest naturalnym olejem. Z tej serii dostępne są w naszym sklepie witryny, komody tv, półki, regał. Zapraszamy na soolido meble Wysokość 83,5 cm Szerokość 162,5 cm Głębokość 40,5 cm Waga produktu 65 kg Prowadnice szuflad cichy domyk Zawiasy drzwi cichy domyk Montaż Mebel wysyłany w paczkach do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją na palecie. Gwarancja: 2 lata Produkcja polska. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego. Meble Soolido

Nogi do stołu / loftowe / stół dębowy / industrialne
Nogi do stołu / loftowe / stół dębowy / industrialne
Kraków 30+ kilka dni temu

Oferuję nowoczesne, unikatowe nogi do stołu idealnie nadające się do salonu, jadalni czy kuchni. Nogi malowane proszkowo na dowolny kolor z palety, możliwość modyfikacji rozmiaru profila (100x20, 80x20, 60,20, 40x20). Na profilu dostępne inne wzory oraz kształty. Nogi dostępne od ręki (wysokość 72, szerokość 73) Cena dotyczy jednej sztuki. Możliwość wysyłki, transportu jak i odbioru osobistego. W celu wyceny prosimy o wiadomość z dokładnym wymiarem. Wykonujemy również całe stoły, meble, regały na dany wymiar. Zapraszamy do obejrzenia naszych pozostałych realizacji na facebook: facebook.com/DGWeldStudio

vidaXL Krzesła stołowe, 6 szt., czerwone, plastik 248273
vidaXL Krzesła stołowe, 6 szt., czerwone, plastik 248273
Warszawa 30+ kilka dni temu

Nasze na równi minimalistyczne i eleganckie krzesła są zaprojektowane tak, by stać się główną ozdobą Twojej jadalni, kuchni, salonu itd. Wykonane z polipropylenu siedziska można bez trudu wytrzeć do czysta wilgotną ściereczką. Co więcej, bukowe nogi i stalowa konstrukcja czynią krzesła wyjątkowo stabilnymi i trwałymi. Meble są łatwe w montażu. Przesyłka obejmuje 6 krzeseł do jadalni. Kolor: czerwony Materiał: polipropylen (PP) + drewno bukowe + stal Wymiary: 46,5 x 48 x 82 cm (szer. x gł. x wys.) Wysokość siedziska nad ziemią: 44 cm W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł EAN: 8719883667614 SKU: 248273 Marka: vidaXL Dostawa oraz Kontakt: Darmowa dostawa na terenie całego kraju w ciągu 4 dni Numer identyfikacyjny produktu (SKU): 248273 2 lata gwarancji W celu potwierdzenia ceny, prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny

Drewniany zestaw mebli stół i 4 krzesła
Drewniany zestaw mebli stół i 4 krzesła
Kraków 30+ kilka dni temu

Modern art design. Pl Darmowa dostawa Wystawiamy fakturę VAT Serdecznie polecamy piękny zestaw drewnianych mebli Idealnie pasują do stylowego wnętrza Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 88,5 cm Szerokość krzesła: 41 cm Głębokość krzesła: 43,5 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm

Zestaw mebli do salonu stół i 4 krzesła
Zestaw mebli do salonu stół i 4 krzesła
Wrocław 30+ kilka dni temu

Modern art design. Pl Darmowa dostawa Wystawiamy fakturę VAT Serdecznie polecamy piękny zestaw drewnianych mebli Idealnie pasują do stylowego wnętrza Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 88,5 cm Szerokość krzesła: 41 cm Głębokość krzesła: 43,5 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm

Stół z krzesłami drewno do salonu zestaw mebli
Stół z krzesłami drewno do salonu zestaw mebli
Poznań 30+ kilka dni temu

Modern art design. Pl Darmowa dostawa Wystawiamy fakturę VAT Serdecznie polecamy piękny zestaw drewnianych mebli Idealnie pasują do stylowego wnętrza Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa. Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 88,5 cm Szerokość krzesła: 41 cm Głębokość krzesła: 43,5 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm

okrągły rozkładany stół plus 4 krzesła
okrągły rozkładany stół plus 4 krzesła
6000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jeżeli planujecie Państwo zmianę umeblowania jadalni , salonu czy kuchni , to dobrze trafiliście. Mamy do zaoferowania bogaty wybór stołów , krzeseł i ław. Więcej produktów na stronie www.*********** Nasze meble w całości wykonane są z drewna bukowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą , zapewniamy miłą i fachową obsługę , oraz rzetelna pomoc. Meble nie wymagają montażu , jedynie nogi od stołu są odkręcone do transportu . Przedmiotem aukcji jest zestaw Stół OKRĄGŁY ST-3 + 4 Krzesła K-57N Stół o wymiarach: Fi 100cm + dodatkowy wkład 40 cm. Blat stołu , mdf pokryty naturalnym fornirem dębowym Krzesło K-57N w tapicerce Tornado 84. Więcej tkanin na stronie damax-tkaniny.pl Zestaw wykonany jest w kolorze ORZECH Transport 120 zł na całą Polskę

Stół loftowy na wymiar. Do salonu, jadalni, kuchni, biura.
Stół loftowy na wymiar. Do salonu, jadalni, kuchni, biura.
Poznań 30+ kilka dni temu

Piękny designerski loftowy stół do jadalni, salonu, kuchni, lub biura do wykonania na wymiar. Stół z drewna dębu i stali. Stół wykonamy dla Ciebie z uwzględnieniem wszystkich innych wytycznych, jak design, styl, kolor itp. W Manufakturze Eco-Deco-Art zamówić możesz meble drewniane i metalowe na wymiar. Warto zaznaczyć, że do wykonania wszystkich mebli używamy drewno suche, po suszarni. Elementy stalowe malowane są proszkowo w profesjonalnej malarni. Drewno może być zabezpieczone lakierem, olejem, lub woskiem olejnym do drewna. Ostateczna cena mebla zależna jest od jego wymiaru i użytego gatunku drewna. W celu wyceny prosimy o kontakt i podanie interesujących Ciebie wymiarów, oraz najlepiej także nr. telefonu. W Poznaniu i okolicy transport i wniesie są BEZPŁATNE. Możesz zamówić u nas: - regały metalowe i drewniane - stoły - stoliki i ławy - komody - szafy - szafki - drewniano metalowe meble kuchenne - lustra - meble wypoczynkowe drewniane i tapicerowane - meble łazienkowe - meble biurowe - meble sklepowe Wszystkie meble wykonujemy na potrzebny Tobie wymiar, na zamówienie, w designie i stylu jaki chcesz. Pozdrawiam serdecznie, Piotr

MebleMagnat Krzesło Skandynawskie RIO Czarne
MebleMagnat Krzesło Skandynawskie RIO Czarne
129 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Krzesło skandynawskie RIO w kolorze czarnym Krzesło do jadalni i kuchni - Styl Skandynawski Prezentowane krzesło doskonale pasuje do salonu, kuchni lub jadalni, dzięki czemu stworzysz przytulne miejsce do posiłków i spotkań rodzinnych w stylu skandynawskim. Krzesło Skandynawskie z Drewnianymi Nogami Bryła tego krzesła spoczywa na nogach wykonanych z naturalnego drewna bukowego, co gwarantuje nie tylko elegancję, ale także wieloletnie użytkowanie. Siedzisko oraz oparcie wykonane jest z trwałego polipropylenu. Dodatkowo, krzesło wyposażono w miękką, wygodną poduchę z ekoskóry oraz unikalne nogi drewniane, które nadają niepowtarzalny efekt w każdym mieszkaniu. Oparcie krzesła RIO ma opływowy kształt, co nie tylko dodaje elegancji, ale również zapewnia wygodę podczas siedzenia. Siedzisko w kolorze czarnym w połączeniu z drewnianymi nogami to wyraz stylu skandynawskiego, który wniesie świeżość i harmonię do Twojego wnętrza. Krzesło jest przeznaczone do łatwego samodzielnego montażu. Atuty: -Trwałe drewniane nogi bukowe -Elegancki styl skandynawski -Wygodne siedzisko z miękką poduchą -Łatwy montaż bez pomocy fachowca -Wysoka jakość wykonania -Pasuje do salonu, kuchni i jadalni -Opływowy kształt oparcia dla wyjątkowego komfortu -Siedzisko oraz oparcie wykonane z polipropylenu, z miękką poduchą z ekoskóry, zapewniają komfort użytkowania oraz estetyczny wygląd. Wymiary: Szerokość całkowita: 50 cm Wysokość całkowita: 82 cm Szerokość korpusu: 50 cm Głębokość korpusu: 42 cm Wysokość nogi: 42 cm Kolor: czarny Dostępne również inne kolory: biały oraz popiel. Krótki termin realizacji! Posiadamy w ofercie szeroki wybór mebli oraz materacy, m.in. piankowe, sprężynowe, kieszeniowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszego sklepu firmowego: Sklep Firmowy Meble Magnat 32-050 Skawina, ul. Krakowska 34a

Zestaw mebli kuchennych  stół i krzesła drewno
Zestaw mebli kuchennych stół i krzesła drewno
Warszawa 30+ kilka dni temu

Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa.   Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki.     Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 90 cm Szerokość krzesła: 42 cm Głębokość krzesła: 42 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm   Gwarancja producenta 24 miesiące gwarancji dla klienta indywidualnego, 12 miesięcy przy zakupie na firmę. Transport Darmowa dostawa od 2 do 5 dni :) Prosze zapytać o dostępność

Zestaw mebli z drewna do kuchni i salonu stół I 4 krzesła
Zestaw mebli z drewna do kuchni i salonu stół I 4 krzesła
Wołów 30+ kilka dni temu

Blat stoły wykonany został z płyty MDF która charakteryzuje się znacznie większą gęstością i wytrzymałością niż tradycyjna płyta wiórowa.   Krótkotrwały kontakt z wilgocią nie powoduje pęcznienia i odkształcania materiału tak jak ma to miejsce w przypadku tanich blatów wykonanych z płyty wiórowej. Ergonomiczny kształt, wygoda użytkowania i jakość materiałów to cechy charakterystyczne proponowanego zestawu. Meble są wytrzymałe, idealnie pasują do kuchni, jadalni czy też salonu. Oparcia i poduszki krzeseł zwiększają komfort siedzenia. Ten zestaw do jadalni jest łatwy do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki.     Materiał: drewno, siedziska obite materiałem Wysokość krzesła: 90 cm Szerokość krzesła: 42 cm Głębokość krzesła: 42 cm Wysokość stołu: 76 cm Wymiary blatu: 120 x 75 cm   Gwarancja producenta 24 miesiące gwarancji dla klienta indywidualnego, 12 miesięcy przy zakupie na firmę. Transport Darmowa dostawa od 2 do 5 dni :) Prosze zapytać o dostępność Modern art design

Brazowe krzesło ażurowe
Brazowe krzesło ażurowe
Warszawa 30+ kilka dni temu

Krzesło o organicznym, ergonomicznym kształcie. Daje bardzo dużą wygodę użytkowania. Swoją ciekawą formą krzesło nada odpowiedni wygląd każdemu pomieszczeniu. Mebel jest bardzo stabilny u wygodny, a do tego świetnie się prezentuje. Pasuje do biura, restauracji, kuchni, ale także do salonu i jadalni. Doskonale sprawdzi się we wszystkich wnętrzach. Kolory mogą się różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Głębokość mebla: 53 Szerokość mebla: 48 Wysokość mebla: 85.5 Wysokość siedziska: 44.5 Szerokość siedziska: 34 Głębokość siedziska: 41 Kolor obicia: brak Materiał obicia: Brak Kolor korpusu: Inny kolor Materiał korpusu: Metal Montaż: meble do samodzielnego montażu Darmowa dostawa Modern art design

Czarne krzesło z czarnymi nogami Darmowa dostawa
Czarne krzesło z czarnymi nogami Darmowa dostawa
359 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Kolor siedziska: czarny Nogi: metalowe czarne Materiał siedziska: polipropylen Dopuszczalna waga: 130 kg Krzesło o organicznym, ergonomicznym kształcie. Daje bardzo dużą wygodę użytkowania. Swoją ciekawą formą krzesło nada odpowiedni wygląd każdemu pomieszczeniu. Mebel jest bardzo stabilny u wygodny, a do tego świetnie się prezentuje. Pasuje do biura, restauracji, kuchni, ale także do salonu i jadalni. Doskonale sprawdzi się we wszystkich wnętrzach. Kolory mogą się różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Darmowa dostawa Głębokość mebla: 53 Szerokość mebla: 48 Wysokość mebla: 85.5 Wysokość siedziska: 44.5 Szerokość siedziska: 34 Głębokość siedziska: 41 Kolor obicia: brak Kolor korpusu: Inny kolor ,  czarny Montaż: meble do samodzielnego montażu Materiał obicia: Brak Materiał korpusu: Metal

Stół rozkładany Biały połysk/Sonoma Salon Kuchnia Jadalnia
Stół rozkładany Biały połysk/Sonoma Salon Kuchnia Jadalnia
Kraków 30+ kilka dni temu

Nowoczesny stół rozkładany VISA WOOD został wykonany z pogrubionej płyty laminowanej na 32mm z powłoką lakierowaną na wysoki połysk. Wymiary stołu: szerokość: 80cm, długość: 120cm (po rozłożeniu: 160cm), wysokość: 75cm Dostępna kolorystyka: Biały Połysk / Dąb Sonoma Wymiary stołu: szerokość: 120 → 160 cm głębokość: 80 cm wysokość: 75 cm Idealny do kuchni, salonu lub nowoczesnej jadalni. Meble zapakowane są w paczki wraz z instrukcją i elementami do samodzielnego montażu. Koszt dostawy: 60 zł w przypadku płatności przelewem 70 zł w przypadku płatności za pobraniem Gwarancja 24 miesiące Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. od 8- 17 tel. *** ** ** ** LUB 885 85 31 85

Stół rozkładany Biały połysk/Sonoma Salon Kuchnia Jadalnia
Stół rozkładany Biały połysk/Sonoma Salon Kuchnia Jadalnia
Szczecin 30+ kilka dni temu

Nowoczesny stół rozkładany VISA WOOD został wykonany z pogrubionej płyty laminowanej na 32mm z powłoką lakierowaną na wysoki połysk. Wymiary stołu: szerokość: 80cm, długość: 120cm (po rozłożeniu: 160cm), wysokość: 75cm Dostępna kolorystyka: Biały Połysk / Dąb Sonoma Wymiary stołu: szerokość: 120 → 160 cm głębokość: 80 cm wysokość: 75 cm Idealny do kuchni, salonu lub nowoczesnej jadalni. Meble zapakowane są w paczki wraz z instrukcją i elementami do samodzielnego montażu. Koszt dostawy: 60 zł w przypadku płatności przelewem 70 zł w przypadku płatności za pobraniem Gwarancja 24 miesiące Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. od 8- 17 tel. 724 08 24 88 LUB *** ** ** **

Designerskie krzesło niebieskie różne kolory Darmowa dostawa
Designerskie krzesło niebieskie różne kolory Darmowa dostawa
279 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Piękne designerskie krzesło wykonane zostało z trwałego polipropylenu. Lekki kształt i ergonomicznie wygięte oparcie powodują, że krzesło jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Podstawa krzesła wykonana z metalu malowanego na kolor czarny Krzesło dostępne jest w ofercie w kilku wersjach kolorystycznych. Pasuje do biura, restauracji, kuchni, ale także do salonu i jadalni. Głębokość mebla: 53 Szerokość mebla: 48 Wysokość mebla: 85.5 Wysokość siedziska: 44.5 Szerokość siedziska: 34 Głębokość siedziska: 41 Kolor obicia: brak Kolor korpusu: Inny kolor Montaż: meble do samodzielnego montażu Kolor siedziska: niebieski Nogi: metalowe czarne Materiał siedziska: polipropylen Dopuszczalna waga: 130 kg Transport Darmowa dostawa Prosze zapytać o dostępność :) 530133370 Modern art design. Pl Wystawiamy fakturę VAT

Zestaw stół i 6 krzeseł drewnianych IKON 2 + LUNA 2
Zestaw stół i 6 krzeseł drewnianych IKON 2 + LUNA 2
10 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zestaw stół Ikon 2 + krzesło LUNA 2 Model: IKON 2 Kolor: Kolor do wyboru Wykonanie: Nóżki i skrzynia wykonane z drewna Blat wykonany z wysokiej jakości laminatu Wykończenie bejcami i lakierami wodnymi Nowoczesny styl Łatwe w czyszczeniu Idealnie wpasuje się do salonu, jadalni czy kuchni Solidna konstrukcja, która gwarantuje wyjątkową stabilność Meble wyprodukowane w Polsce Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami Model: LUNA 2 Kolor: Kolor do wyboru Wykonanie: Tapicerowane siedzisko oraz oparcie Wykonane z wysokiej jakości drewna Krzesło zmontowane fabrycznie Wykończenie bejcami i lakierami wodnymi Nowoczesny styl Miękkie siedzisko wyposażone w bardzo przyjemną i wygodną poduszkę Łatwe w czyszczeniu Idealnie wpasuje się do salonu, gabinetu, sypialni, jadalni Solidna postawa, która gwarantuje wyjątkową stabilność siedziska Krzesła są nowe, fabrycznie zapakowane Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami WAŻNE TKANINA : 28X 29 30X 31 32 33 34 - 10 ZŁ DOPŁATY WYKONUJEMY KRZESŁA RÓWNIEŻ Z TKANINY POWIERZONEJ LUB ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TKANINAMI NA STRONIE DAMAX TKANINY LUB MILINKIEWICZ CZAS REALIZACJI 7-14 DNI CO NIE ZMIENIA ŻE MOŻE TO BYĆ SZYBCIEJ WYSYŁKA KURIER DPD , KURIER INPOST , POCZTA POLSKA LUB CYNATRANS ZAPRASZAM do kontaktu

Sprzedam komplet mebli kuchennych kolor Wenga cena 800
Sprzedam komplet mebli kuchennych kolor Wenga cena 800
800 zł
Kłobuck 30+ kilka dni temu

Opis ofertySprzedam komplet mebli kuchennych kolor Wenga cena 800 PLN. Tel 692 - pokaż numer telefonu - odbiór osobisty, nie wysyłam Miejscowość Kłobuck proszę dzwonić a nie pisać! Zestaw Skandi z okrągłym stołem 90 cm wysokość stołu 75 cm + 3 krzesła sprzedam kolor Wenge Klasyczny laminowany stół z okrągłym blatem, będzie idealnym i stylowym rozwiązaniem zarówno do kuchni, czy jadalni. Krzesła Skandi to praktyczne rozwiązanie. Klasyczne wzornictwo nawiązujące do stylu skandynawskiego, wpasuje się w szeroki wachlarz aranżacji. Jego uniwersalność świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni jak i salonie, ale również w biurze czy pracowni. Kompaktowy styl i proste kształty czynią ten mebel wyjątkowo ustawnym, ergonomicznym, oraz łatwym do przestawienia w dowolne miejsce w Twoim wnętrzu. Skandi to także mebel wygodny w użytkowaniu, zapewnia solidne oparcie pod plecy, i miękkie komfortowe siedzisko. Blat stołu wykonany został z płyty laminowanej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury czy alkohol. Obrzeża blatu wykończone wzmocnioną folią PCV. Skrzynia stołu oraz nogi malowane są ekologiczną lakierobejcą. Meble w stylu skandynawskim do salonu i jadalni Konstrukcja krzesła z drewna bukowe go, stół do montażu (do przykręcenia tylko nogi, zajmuje to 5 min.) Stół wykonany na metalowych prowadnicach

Krzesło turkusowe ażurowe drewniane nogi
Krzesło turkusowe ażurowe drewniane nogi
349 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Nogi: drewniane bukowe Materiał siedziska: polipropylen Dopuszczalna waga: 130 kg Krzesło o organicznym, ergonomicznym kształcie. Daje bardzo dużą wygodę użytkowania. Swoją ciekawą formą krzesło nada odpowiedni wygląd każdemu pomieszczeniu. Mebel jest bardzo stabilny i wygodny, a do tego świetnie się prezentuje. Pasuje do biura, restauracji, kuchni, ale także do salonu i jadalni. Doskonale sprawdzi się we wszystkich wnętrzach. Kolory mogą się różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora.  Głębokość mebla: 53 ,  55 Szerokość mebla: 48 Wysokość mebla: 80 ,  83 Wysokość siedziska: 43 ,  45 Szerokość siedziska: 34 Głębokość siedziska: 41 Kolor korpusu: buk naturalny ,  Buk jasny Montaż: meble do samodzielnego montażu Zapraszamy na naszą stronę internetową MODERN ART DESIGN Dostępne różne kolory Darmowa dostawa

krzesło tapicerowane brązowe pikowane  z eko-skóry
krzesło tapicerowane brązowe pikowane z eko-skóry
Warszawa 30+ kilka dni temu

Kolor obicia: brązowy Nogi: drewniane Materiał siedziska i oparcia: ekoskóra Kolor nóg: czarny Swoją ciekawą formą krzesło nada odpowiedni wygląd każdemu pomieszczeniu. Pasuje do biura, restauracji, kuchni, ale także do salonu i jadalni. Kolory mogą nieco różnić się od rzeczywistych w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Krzesła do samodzielnego montażu, w komplecie instrukcja z obrazkami.    Dostępne także czarne   Kolor: Brązowy Stan: Nowy Kolor obicia: odcienie brązu Kolor korpusu: czarny ,  dąb czarny Materiał: Drewno Materiał obicia: Skóra sztuczna Marka: Inny producent Rodzaj nóg: Proste Liczba krzeseł w zestawie: 1 Głębokość mebla: 55 Szerokość mebla: 42 Wysokość mebla: 92 Szerokość siedziska: 42 Wysokość siedziska: 47 Głębokość siedziska: 43 Montaż: meble do samodzielnego montażu Kod produktu:

Krzesło białe ażurowe drewniane nogi
Krzesło białe ażurowe drewniane nogi
Warszawa 30+ kilka dni temu

Nogi: drewniane bukowe Materiał siedziska: polipropylen Dopuszczalna waga: 130 kg Krzesło o organicznym, ergonomicznym kształcie. Daje bardzo dużą wygodę użytkowania. Swoją ciekawą formą krzesło nada odpowiedni wygląd każdemu pomieszczeniu. Mebel jest bardzo stabilny i wygodny, a do tego świetnie się prezentuje. Pasuje do biura, restauracji, kuchni, ale także do salonu i jadalni. Doskonale sprawdzi się we wszystkich wnętrzach. Kolory mogą się różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora.  Głębokość mebla: 53 ,  55 Szerokość mebla: 48 Wysokość mebla: 80 ,  83 Wysokość siedziska: 43 ,  45 Szerokość siedziska: 34 Głębokość siedziska: 41 Kolor korpusu: buk naturalny ,  Buk jasny Montaż: meble do samodzielnego montażu Zapraszamy na naszą stronę internetową MODERN ART DESIGN Dostępne różne kolory Darmowa dostawa

Filtr