Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Sprzedam fotel jednoosobowy z funkcją spania
Sprzedam fotel jednoosobowy z funkcją spania
140 zł
nowe Środa Wielkopolska 30+ kilka dni temu

Sprzedam fotel jednoosobowy z funkcją spania 50*****88 odbior osobisty sroda wlkp jednoosobowe

Sprzedam fotel rozkładany
Sprzedam fotel rozkładany
100 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu

Sprzedam jednoosobowy fotel rozkładany z pojemnikiem na pościel. Tapicerka w kolorze jasnym. Stan dobry. Oferuję transport.

Fotel rozkładany amerykanka
Fotel rozkładany amerykanka
950 zł
Pabianice 30+ kilka dni temu

Sprzedam używany, ale w bardzo dobrym stanie (prawie nieużywany) fotel jednoosobowy w kolorze ciemnoszarym, z funkcją spania. Fotel był robiony na indywidualne zamówienie Fotel posiada niewielką skrzynię na pościel. Wymiary całkowite po złożeniu: szerokość 102, długość 115, wysokość oparcia 96. Wymiary po rozłożeniu długość całkowita 206, miejsca do spania 198 x 85. Wysokość boków (podłokietników) 64 cm. Wysokość miejsca do spania 40 cm, boków 61 cm, tyłu 72 cm. Sprzedam także tapczan jednoosobowy do kompletu (dostępny w oddzielnym ogłoszeniu). Odbiór osobisty w Pabianicach. Transport i zniesienie z II piętra w bloku po stronie kupującego.

Duży wygodny fotel z eko-skóry
Duży wygodny fotel z eko-skóry
340 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam duży fotel jednoosobowy z białej eko-skóry. Całkowita szerokość fotela to 130 cm, głębokość 92cm. Stan techniczny fotela jest bardzo dobry, natomiast tapicerka raczej do wymiany. Nie jest zniszczona, ale skóra nie jest już śnieżnobiała. Fotel jest bardzo wygodny.

Sofa kanapa wypoczynek łóżko fotel zestaw stan idealny meble
Sofa kanapa wypoczynek łóżko fotel zestaw stan idealny meble
400 zł
Szczecinek 30+ kilka dni temu

Witam sprzedam zestaw mebli /wypoczynek. Kanapa rozkładana 3/2 posiadająca dużą skrzynie na pościel oraz fotel jednoosobowy także posiadający możliwość przechowywania rzeczy. Wszystko w stanie idealnym Zapraszam do kupna cena za cały zestaw mebli

Tapczan jednoosobowy
Tapczan jednoosobowy
950 zł
Pabianice 30+ kilka dni temu

Sprzedam używany, ale w bardzo dobrym stanie tapczan jednoosobowy w kolorze ciemnoszarym. Tapczan był robiony na indywidualne zamówienie. Sprzedaję, gdyż syn z uwagi na wzrost już się na nim nie mieści. Tapczan posiada skrzynię na pościel, przegrodę w skrzyni można przesuwać wg potrzeb. Wymiary całkowite 88 x 216, powierzchnia spania 84 x 200. Wysokość miejsca do spania 40 cm, boków 61 cm, tyłu 72 cm. Sprzedam także rozkładany fotel z funkcją spania do kompletu (dostępny w oddzielnym ogłoszeniu). Odbiór osobisty w Pabianicach. Transport i zniesienie z II piętra w bloku po stronie kupującego.

Filtr