Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Łóżko sypialniane sosnowe
Łóżko sypialniane sosnowe
300 zł
nowe Kościan 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko sypialniane sosnowe 140 /200. Stan dobry z stelażem i materacem.

Łóżko sypialniane sosnowe lite drewno 180x200
Łóżko sypialniane sosnowe lite drewno 180x200
Szamotuły 30+ kilka dni temu

Łóżko sypialniane sosnowe, lite drewno. Powierzchnia spania 180x200 Kompletne z materacami. Materace mają zdejmowane pokrowce do prania. Zapraszamy Szamotuły ul Składowa 1 wejście od ul Chrobrego. Od poniedziałku do czwartku Od godz 10 do 16.30 W sobotę od 10 do 13.

łóżko sosnowe z wysokim zagłówkiem ETIUDA 80x200
łóżko sosnowe z wysokim zagłówkiem ETIUDA 80x200
1146 zł
Prudnik 30+ kilka dni temu

Łóżko sypialniane z wysokim wezgłowiem, o niezwykle solidnej konstrukcji. Standardowa szerokość dla łóżka 1-osobowego 80 cm zapewnia wygodny sen, a długość 200 cm czyni z niego mebel zarówno do sypialni dziecięcej, młodzieżowej, jak i dla osób dorosłych. Solidne, grube deski użyte do jego produkcji, a także montaż za pomocą śrub i nakrętek wałeczkowych sprawią, że łóżko przez wiele lat będzie stabilnie stać i nie grożą mu chwianie się lub wygięcie poszczególnych elementów. Pod łóżkiem znajduje się ok. 14 cm wolnej przestrzeni, dzięki której można utrzymać porządek - możliwe będzie użycie płaskiego mopa lub odkurzacza. Jedynym elementem wystającym ponad powierzchnię łóżka jest wezgłowie (zagłówek). Dzięki temu jest swobodny dostęp do łóżka praktycznie z każdej strony bez narażania się na potknięcie. Wezgłowie jest wyższe niż w standardowych łóżkach, więc stanowi wygodne podparcie i ochronę dla ściany. Łóżko sosnowe ETIUDA cechuje się nowoczesnym wyglądem, który doskonale wpisze się w wystrój sypialni w tym stylu. Zagłówek nadaje łóżku oryginalny charakter, przez co efektownie wpłynie na wygląd nowoczesnej czy eklektycznej sypialni. Naturalne drewno wprowadza nastrój harmonii do pomieszczenia. Oprócz efektu wizualnego, wystające ponad powierzchnię materaca wezgłowie blokuje zsuwanie się poduszki podczas snu oraz chroni ścianę. Łóżko ETIUDA wykonane jest z litego drewna sosnowego, z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat: - nogi łóżka - 11 cm szerokości i 3,5 cm grubości, - deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości. Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, nasze łóżko nadaje się także do hosteli, hoteli, schronisk młodzieżowych itp. Parametry tapczanu sosnowego ETIUDA 80x200 cm: - łóżko sosnowe (z litej sosny) - wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 80x200 cm - wymiar zewnętrzny: 86x207 cm - wysokość całego łóżka: 85 cm - wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 31 cm - ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 7 cm - grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm - szerokość nóg łóżka: ok. 11 cm - grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm - stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się) - grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm - możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie - montaż za pomocą: śrub i nakrętek wałeczkowych (metal+metal). W skład ceny wchodzi: - rama łóżka - deski stelażowe - podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych). W skład ceny NIE wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

łóżko sosnowe wysoki zagłówek ETIUDA 140x200 MEGA MOCNE
łóżko sosnowe wysoki zagłówek ETIUDA 140x200 MEGA MOCNE
1713 zł
Prudnik 30+ kilka dni temu

Łóżko sypialniane z wysokim wezgłowiem, o niezwykle solidnej konstrukcji. Standardowa szerokość dla łóżka 1-osobowego 140 cm zapewnia wygodny sen, a długość 200 cm czyni z niego mebel zarówno do sypialni dziecięcej, młodzieżowej, jak i dla osób dorosłych. Solidne, grube deski użyte do jego produkcji, a także montaż za pomocą śrub i nakrętek wałeczkowych sprawią, że łóżko przez wiele lat będzie stabilnie stać i nie grożą mu chwianie się lub wygięcie poszczególnych elementów. Pod łóżkiem znajduje się ok. 14 cm wolnej przestrzeni, dzięki której można utrzymać porządek - możliwe będzie użycie płaskiego mopa lub odkurzacza. Jedynym elementem wystającym ponad powierzchnię łóżka jest wezgłowie (zagłówek). Dzięki temu jest swobodny dostęp do łóżka praktycznie z każdej strony bez narażania się na potknięcie. Wezgłowie jest wyższe niż w standardowych łóżkach, więc stanowi wygodne podparcie i ochronę dla ściany. Łóżko sosnowe ETIUDA cechuje się nowoczesnym wyglądem, który doskonale wpisze się w wystrój sypialni w tym stylu. Wysoki zagłówek nadaje łóżku oryginalny charakter, przez co efektownie wpłynie na wygląd nowoczesnej czy eklektycznej sypialni. Naturalne drewno wprowadza nastrój harmonii do pomieszczenia. Oprócz efektu wizualnego, wystające ponad powierzchnię materaca wezgłowie blokuje zsuwanie się poduszki podczas snu oraz chroni ścianę. Łóżko ETIUDA wykonane jest z litego drewna sosnowego, z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat: - nogi łóżka - 11 cm szerokości i 3,5 cm grubości, - deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości. Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, nasze łóżko nadaje się także do hosteli, hoteli, schronisk młodzieżowych itp. Parametry tapczanu sosnowego ETIUDA 140x200 cm: - łóżko sosnowe (z litej sosny) - wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 140x200 cm - wymiar zewnętrzny: 146x207 cm - wysokość całego łóżka: 85 cm - wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 31 cm - ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 7 cm - grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm - szerokość nóg łóżka: ok. 11 cm - grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm - stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się) - grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm - możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie - montaż za pomocą: śrub i nakrętek wałeczkowych (metal+metal). W skład ceny wchodzi: - rama łóżka - deski stelażowe - podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych). W skład ceny NIE wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

łóżko młodzieżowe z litego drewna sosnowego COMO 120x200 mocne
łóżko młodzieżowe z litego drewna sosnowego COMO 120x200 mocne
1583 zł
Prudnik 30+ kilka dni temu

Łóżko do sypialni z drewna sosnowego, o niezwykle mocnej konstrukcji. Grube i szerokie deski użyte do jego produkcji oraz połączenia kluczowych elementów konstrukcyjnych za pomocą śrub młoteczkowych dają temu łóżku niesamowitą stabilność. Ponad powierzchnię materaca wystaje wezgłowie i zanóżek łóżka. Dzięki temu może ono stanąć na środku pokoju, czyniąc z łóżka punkt centralny, a wygodny dostęp do powierzchni materaca możliwy będzie z 2 stron. Szczyty łóżka, zbudowane z prostych linii o różnej szerokości i nadających ażurowości prześwitów dodadzą uroku sypialni nowoczesnej, wręcz industrialnej lub eklektycznej, gdzie style będą wymieszane. Materac jest tutaj kładziony na wysokości ok. 33 cm (np. jeśli zastosujemy materac o grubości ok. 20 cm, to będziemy siadać na poziomie ok. 53 cm) , co umożliwia wygodne korzystanie także przez osoby starsze lub mające problem z biodrami, wstawaniem z niskiego łóżka itp. Łóżko sypialniane COMO wykonane jest z litego drewna sosnowego z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat: - nogi łóżka - 5 cm szerokości i 3 cm grubości, - deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości. Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, nasze łóżko nadaje się także do hosteli, hoteli, schronisk młodzieżowych itp. Sosnowe łóżko do sypialni COMO, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się mocnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Parametry łóżka sosnowego COMO 120x200 cm: - łóżko sosnowe (z litej sosny) - wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 120x200 cm - wymiar zewnętrzny łóżka: 126x207 - wysokość całego łóżka (zagłówek): ok. 85 cm - wysokość zanóżka: ok. 55 cm - wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 33 cm - przestrzeń pod łóżkiem: ok. 21 cm - ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 9 cm - grubość nóg łóżka: ok. 3 cm - szerokość nóg łóżka: ok. 5 cm - grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm - stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się) - grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm - wymiary szerokiej łączyny w zagłówku i zanóżku: ok. 22,5 cm - wymiary wąskiej łączyny w zagłówku i zanóżku: ok. 5 cm - możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie - montaż za pomocą: śruby, wkręty W skład ceny wchodzi: - rama łóżka - deski stelażowe - podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych). W skład ceny nie wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

COMO łóżko sosnowe 90x200 lite drewno mocne stabilne
COMO łóżko sosnowe 90x200 lite drewno mocne stabilne
1232 zł
Prudnik 30+ kilka dni temu

Łóżko do sypialni z drewna sosnowego, o niezwykle mocnej konstrukcji. Grube i szerokie deski użyte do jego produkcji oraz połączenia kluczowych elementów konstrukcyjnych za pomocą śrub młoteczkowych dają temu łóżku niesamowitą stabilność. Ponad powierzchnię materaca wystaje wezgłowie i zanóżek łóżka. Dzięki temu może ono stanąć na środku pokoju, czyniąc z łóżka punkt centralny, a wygodny dostęp do powierzchni materaca możliwy będzie z 2 stron. Szczyty łóżka, zbudowane z prostych linii o różnej szerokości i nadających ażurowości prześwitów dodadzą uroku sypialni nowoczesnej, wręcz industrialnej lub eklektycznej, gdzie style będą wymieszane. Materac jest tutaj kładziony na wysokości ok. 33 cm (np. jeśli zastosujemy materac o grubości ok. 20 cm, to będziemy siadać na poziomie ok. 53 cm) , co umożliwia wygodne korzystanie także przez osoby starsze lub mające problem z biodrami, wstawaniem z niskiego łóżka itp. Łóżko sypialniane COMO wykonane jest z litego drewna sosnowego z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat: - nogi łóżka - 5 cm szerokości i 3 cm grubości, - deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości. Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, nasze łóżko nadaje się także do hosteli, hoteli, schronisk młodzieżowych itp. Sosnowe łóżko do sypialni COMO, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się mocnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Parametry łóżka sosnowego COMO 90x200 cm: - łóżko sosnowe (z litej sosny) - wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 90x200 cm - wymiar zewnętrzny łóżka: 96x207 - wysokość całego łóżka (zagłówek): ok. 85 cm - wysokość zanóżka: ok. 55 cm - wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 33 cm - przestrzeń pod łóżkiem: ok. 21 cm - ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 9 cm - grubość nóg łóżka: ok. 3 cm - szerokość nóg łóżka: ok. 5 cm - grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm - stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się) - grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm - wymiary szerokiej łączyny w zagłówku i zanóżku: ok. 22,5 cm - wymiary wąskiej łączyny w zagłówku i zanóżku: ok. 5 cm - możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie - montaż za pomocą: śruby, wkręty W skład ceny wchodzi: - rama łóżka - deski stelażowe - podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych). W skład ceny nie wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

drewniane łóżko COMO mocna konstrukcja 80x200
drewniane łóżko COMO mocna konstrukcja 80x200
1232 zł
Prudnik 30+ kilka dni temu

Łóżko do sypialni z drewna sosnowego, o niezwykle mocnej konstrukcji. Grube i szerokie deski użyte do jego produkcji oraz połączenia kluczowych elementów konstrukcyjnych za pomocą śrub młoteczkowych dają temu łóżku niesamowitą stabilność. Ponad powierzchnię materaca wystaje wezgłowie i zanóżek łóżka. Dzięki temu może ono stanąć na środku pokoju, czyniąc z łóżka punkt centralny, a wygodny dostęp do powierzchni materaca możliwy będzie z 2 stron. Szczyty łóżka, zbudowane z prostych linii o różnej szerokości i nadających ażurowości prześwitów dodadzą uroku sypialni nowoczesnej, wręcz industrialnej lub eklektycznej, gdzie style będą wymieszane. Materac jest tutaj kładziony na wysokości ok. 33 cm (np. jeśli zastosujemy materac o grubości ok. 20 cm, to będziemy siadać na poziomie ok. 53 cm) , co umożliwia wygodne korzystanie także przez osoby starsze lub mające problem z biodrami, wstawaniem z niskiego łóżka itp. Łóżko sypialniane COMO wykonane jest z litego drewna sosnowego z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat: - nogi łóżka - 5 cm szerokości i 3 cm grubości, - deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości. Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, nasze łóżko nadaje się także do hosteli, hoteli, schronisk młodzieżowych itp. Sosnowe łóżko do sypialni COMO, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się mocnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Parametry łóżka sosnowego COMO 80x200 cm: - łóżko sosnowe (z litej sosny) - wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 80x200 cm - wymiar zewnętrzny łóżka: 86x207 - wysokość całego łóżka (zagłówek): ok. 85 cm - wysokość zanóżka: ok. 55 cm - wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 33 cm - przestrzeń pod łóżkiem: ok. 21 cm - ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 9 cm - grubość nóg łóżka: ok. 3 cm - szerokość nóg łóżka: ok. 5 cm - grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm - stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się) - grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm - wymiary szerokiej łączyny w zagłówku i zanóżku: ok. 22,5 cm - wymiary wąskiej łączyny w zagłówku i zanóżku: ok. 5 cm - możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie - montaż za pomocą: śruby, wkręty W skład ceny wchodzi: - rama łóżka - deski stelażowe - podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych). W skład ceny nie wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

Łóżko COMO łóżko małżeńskie mega mocne grube drewno
Łóżko COMO łóżko małżeńskie mega mocne grube drewno
Prudnik 30+ kilka dni temu

Łóżko do sypialni z drewna sosnowego, o niezwykle mocnej konstrukcji. Grube i szerokie deski użyte do jego produkcji oraz połączenia kluczowych elementów konstrukcyjnych za pomocą śrub młoteczkowych dają temu łóżku niesamowitą stabilność. Ponad powierzchnię materaca wystaje wezgłowie i zanóżek łóżka. Dzięki temu może ono stanąć na środku pokoju, czyniąc z łóżka punkt centralny, a wygodny dostęp do powierzchni materaca możliwy będzie z 2 stron. Szczyty łóżka, zbudowane z prostych linii o różnej szerokości i nadających ażurowości prześwitów dodadzą uroku sypialni nowoczesnej, wręcz industrialnej lub eklektycznej, gdzie style będą wymieszane. Materac jest tutaj kładziony na wysokości ok. 33 cm (np. jeśli zastosujemy materac o grubości ok. 20 cm, to będziemy siadać na poziomie ok. 53 cm) , co umożliwia wygodne korzystanie także przez osoby starsze lub mające problem z biodrami, wstawaniem z niskiego łóżka itp. Łóżko sypialniane COMO wykonane jest z litego drewna sosnowego z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat: - nogi łóżka - 5 cm szerokości i 3 cm grubości, - deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości. Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, nasze łóżko nadaje się także do hosteli, hoteli, schronisk młodzieżowych itp. Sosnowe łóżko do sypialni COMO, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się mocnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Parametry łóżka sosnowego COMO 180x200 cm: - łóżko sosnowe (z litej sosny) - wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 180x200 cm - wymiar zewnętrzny łóżka: 186x207 - wysokość całego łóżka (zagłówek): ok. 85 cm - wysokość zanóżka: ok. 55 cm - wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 33 cm - przestrzeń pod łóżkiem: ok. 21 cm - ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 9 cm - grubość nóg łóżka: ok. 3 cm - szerokość nóg łóżka: ok. 5 cm - grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm - stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się) - grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm - wymiary szerokiej łączyny w zagłówku i zanóżku: ok. 22,5 cm - wymiary wąskiej łączyny w zagłówku i zanóżku: ok. 5 cm - możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie - montaż za pomocą: śruby, wkręty W skład ceny wchodzi: - rama łóżka - deski stelażowe - podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych). W skład ceny nie wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

Filtr