Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Łóżko Brimnes Ikea sprzedam
Łóżko Brimnes Ikea sprzedam
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

ŁÓŻKO Brimnes Ikea używane sprzedam. Rozkładane (złożone 80x200, rozłożone 160x200). Dwa materace. Dwie szuflady duże pojemne na pościel. Stan bardzo dobry. Odbiór osobisty (Warszawa Śródmieście).

Łóżko tapczan rozkładany duży niebieski 210x140
Łóżko tapczan rozkładany duży niebieski 210x140
Nowa Sól 6 dni plecy

Sprzedam duże łóżko młodzieżowe rozkładane w kolorze niebieskim, wymiary spania ok 210x140cm, posiada 3 stopnie rozwarcia oparcia, jest dosyć miękkie i wygodne do spania, stan b.dobry. Odbiór tylko na miejscu. Zniesienie oraz transport we własnym zakresie.

Sprzedam tapczan 3 os. - 500 zł stan dobry
Sprzedam tapczan 3 os. - 500 zł stan dobry
185 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko ze zdjęcia - powód - jest ono na 3 osoby i tym samym jest za duże do mojego małego pokoju. Nie ma żadnych uszkodzeń, jedyny defekt jaki występuje na ten moment jest taki, że mam kota i jego sierść bardzo łatwo przylega do łóżka i ciężko się jej pozbyć. Jeżeli ktoś nie ma kota to ten problem po prostu nie będzie występował. Wskazane by było jednak wyczyszczenie tapicerki i następnie przepranie jej. Ja to ze swojej strony mogę zrobić przed sprzedażą, ale może to być syzyfowa praca, bo kot cały czas ma możliwość wejścia na łóżko i też myślę, że w czasie transportu może dojść do zakurzenia tapicerki. Co istotne łóżko jest dosyć duże, a mieszkanie ma wąskie przyjścia i znajduje się na 4 piętrze (z windą), więc na pewno będzie potrzeba minimum dwóch silnych Panów, którzy umiejętnie wyniosą mebel. Wyniesienie i przewóz po stronie klienta. Łóżko w stanie dobrym, spore, rozkładane, pomieści bez problemu pościel itp.

Filtr