Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie - sprzedam

Sortowanie:
Znaleziony: 21 ogłoszenie w kategorii Zdrowie Polska: Wszystkie miasta
Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie - sprzedam
Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie - sprzedam
2 000 zł
nowe Oława 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie za pomocą pilota. Możliwości regulowania: podnoszony zagłówek podnoszona część pod nogami regulowana wysokość całego łóżka góra-dół pozycja Trendelenburga i antyTrendelenburga (tzw. skos, który umożliwia ułożenie chorego w pozycji półleżącej). Łóżko wyposażone jest w: leże metalowe; obudowa skrzynkowa w kolorze drewna bukowego; materac; regulowane barierki boczne zapobiegające wypadnięciu chorego z łóżka; wysięgnik z uchwytem umożliowiający pacjentowi podnieść się; 4 kółka jezdne z blokadą. Odbiór osobisty, po telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Łóżko rehabilitacyjne
Łóżko rehabilitacyjne
1300 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie . Łóżko posiada barierki opuszczane obustronnie,pełną regulację podnoszenia sterowaną pilotem,w komplecie materac przeciwodleżynowy oraz uchwyt do podnoszenia .Stan bdb.

Łóżko rehabilitacyjne dla osoby leżącej
Łóżko rehabilitacyjne dla osoby leżącej
1700 zł
Sochaczew 30+ kilka dni temu

Witam, sprzedam łóżko rehabilitacyjne mało używane jak nowe. Łóżko jest sterowane elektrycznie pilotem. Posiada materac przeciwodleżynowy i barierki oraz rączkę do ułatwiania wstawania. Zapraszam do kontaktu telefonicznego

Łóżko rehabilitacyjne
Łóżko rehabilitacyjne
1000 zł
Borne Sulinowo 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne w pełni automatyczne (wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota) z regulacją wysokości łóżka, regulacją skosu łóżka, wyporem pozycji. Łóżko czterofunkcyjne, z drewnianym leżyskiem. Łóżko posiada zabezpieczające barierki boczne, kółka z blokadą. Idealne do opieki nad chorym w warunkach domowych. Stan dobry. Cena: 1000 zł (+ koszt przesyłki). Możliwy odbiór osobisty. Polecam!

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne
Sprzedam łóżko rehabilitacyjne
1 100 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne PRAX 1. Opis techniczny: - leże czteroczęściowe o wymiarach 90 cm x 200 cm z wypełnieniem metalowym siatkowym - łóżko w pełni sterowane elektrycznie za pomocą pilota - pozycje Trendelenburga i any- Trendelenburga sterowane elektrycznie ( pilot) - pozycje sekcji wezgłowia i sekcji nożno-udowej oraz płynna regulacja wysokości leża w zakresie od 42 cm do 78 cm (pilot) - możliwość ustawienia pozycji siedzącej - cztery kółka z hamulcem - obudowa meblowa w kolorze jasnego buku, dwie regulowane poręcze boczne Stan bardzo dobry. Odbiór osobisty. Warszawa Mokotów

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne
Łóżko rehabilitacyjne elektryczne
1300 zł
30+ kilka dni temu

Witam sprzedam łóżko rehabilitacyjne, sterowane pilotem. Regulowany elektrycznie stelaż oraz wysokość łóżka. Ruchome barierki po obu stronach. W zestawie wysięgnik z trójkątem do podtrzymywania się oraz materac gąbkowy o wymiarach 90x200 cm.. Dodatkowo pompowany materac przeciwodleżynowy z automatyczną pompką sterującą. Wymiary łóżka to 101x215 cm.

Łóżko rehabilitacyjne, medyczne, elektryczne+materac przeciwodleżynowy
Łóżko rehabilitacyjne, medyczne, elektryczne+materac przeciwodleżynowy
1200 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne regulowane elektrycznie, sterowane pilotem przewodowym. Regulacja wysokości łoża i kątów nachylenia poszczególnych segmentów. Regulowane boczne barierki zabezpieczające. Łóżko wyposażone w kółka jezdne umożliwiające przemieszczanie oraz w hamulec. Wymiary łóżka 210cmx105cm. Leże o wymiarach 200cmx90cm pokryte dermą nieprzemakalne i zmywalne. Łózko używane w pełni sprawne, nosi ślady użytkowania. Odbiór osobisty. Zapraszam do kontaktu.

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne elektryczne Warszawa Centrum
Sprzedam łóżko rehabilitacyjne elektryczne Warszawa Centrum
1200 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne z materacem, używane w bardzo dobrym stanie. Łóżko jest sterowane elektrycznie za pomocą pilota. Regulowane barierki górne i dolne, które zabezpieczają osobę chorą przed wypadnięciem Wysięgnik z trójkątem, który można zamontować na lewą bądź prawą rękę, ułatwia podnoszenie się i zmianę pozycji w łóżku. Łóżko jest komfortowe zarówno dla osoby chorej, jak i opiekuna. Proszę o kontakt : 502 713 307

Łóżko rehabilitacyjne Vermeiren 2018r stan idealny
Łóżko rehabilitacyjne Vermeiren 2018r stan idealny
1800 zł
Radom 30+ kilka dni temu

Sprzedam najnowsze łóżko rehabilitacyjne renomowanej firmy Vermeiren , wszystkie funkcje sterowane elektrycznie za pomocą pilota , regulowane barierki ochronne , nowoczesny wygląd , bezproblemowe rozłożenie łóżka na mniejsze elementy bez użycia narzędzi , użytkowe bardzo krótko , rok produkcji 2018 , stan idealny , cena nowego około 3 tys , możliwość transportu , wniesienia i rozłożenia za dopłatą zapraszam 609616575

Łóżko medyczne rehabilitacyjne elektryczne b.szerokie i wytrzymałe
Łóżko medyczne rehabilitacyjne elektryczne b.szerokie i wytrzymałe
3500 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie z pilotem w stanie bardzo dobrym z materacem przeciwodleżynowym. Ze względu na gabaryty preferowany jest odbiór osobisty. w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pozdrawiam. Wymiary łóżka: Długość 207 cm Szerokość 140 cm Wysokość bez materaca 45- 91 cm Maksymalne obciążenie 220 kg. Łóżko medyczne rehabilitacyjne Richter, Freund & Hacker, elektryczne, w komplecie z materacem plus materac przeciwodleżynowym. Łóżko używane, w pełni sprawne. Leże trzysegmentowe Elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 45 cm do 91 cm. Elektrycznie podnoszony zagłówek oraz podnóżek. Koła z funkcją hamulca. Wszystkie funkcje elektryczne łóżka sterowane za pomocą pilota Drewniane barierki z regulacją po obu stronach łóżka. Stalowa konstrukcja malowana proszkowo. Koła z możliwością blokad. Szerokość łóżka pozwala na łatwiejsze np. przewracanie z boku na bok chorego, ewentualnie spanie z chorym w celu dodatkowej opieki. Zwracam przy tym również uwagę na wysoki limit maksymalnego obciążenia.

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne, ortopedyczne
Sprzedam łóżko rehabilitacyjne, ortopedyczne
1300 zł
Racibórz 30+ kilka dni temu

Sprzedam używane łóżko rehabilitacyjne przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych. Łóżko jest sterowane elektrycznie za pomocą pilota. *regulacja elektryczna części głowy i tułowia *regulacja elektryczna góra- dół *stabilne barierki boczne z blokadą opuszczania *wysięgnik z uchwytem * regulacja nóg ręczna *precyzyjny pilot z wbudowaną blokadą ustawień *4 koła transportowe z blokadą Racibórz Brzezie ul Wygonowa 18 Tel. 605 906 850 Tel. 512 499 936

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne Vermeiren
Sprzedam łóżko rehabilitacyjne Vermeiren
1600 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne Vermeiren, w pełni sterowane elektrycznie pilotem z wysięgnikiem. Mało używane w bardzo dobrym stanie. Łóżko ma regulowane podnoszenie nóg, podnoszenie pleców i podnoszenie całego łóżka , regulowane podnoszone barierki, blokady kół. Dodatkowo jest materac piankowy z pokrowcem nieprzemakalnym i materac przeciwodleżynowy wraz z pompką elektryczną + specjalne prześcieradło do łóżka z gumą trzymającą. Cena łóżka 1600 zł + wyposażenie dodatkowe 300 zł. Kontakt 510 066 501.

łóżko rehabilitacyjne elektryczne z materacem
łóżko rehabilitacyjne elektryczne z materacem
1500 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne z materacem w bardzo dobrym stanie. Jest sprawne, można sprawdzić na miejscu. Łóżko cały czas stoi w domu, jak na zdjęciu. Wymiar szerokość 103 cm, długość 219 cm. Łóżko jest sterowane elektrycznie, jest łatwe w demontażu na części do transportu i ustawienia nawet w małych pomieszczeniach. Posiada wysięgnik i kółka z hamulcami. Posiadam duży samochód i w tej cenie 1500 zł dowiozę łóżko ( do 20 km). Mogę pomóc zdemontować łóżko na części , tak aby osoba rozkładająca poradziła sobie ze złożeniem.

Łóżko rehabilitacyjne ze stolikiem
Łóżko rehabilitacyjne ze stolikiem
1399 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali II ze stolikiem,materacem i wysięgnikiem. -elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 40 do 80 cm -elektrycznie podnoszony zagłówek -elektrycznie podnoszona część pod nogi pacjenta -elektryczna funkcja przechyłu jednostronnego do pozycji anty-Trendelenburga -wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota -wykończenia boczków wykonane z drewna -lamelki drewniane odporne na działanie środków dezynfekujących -stalowa konstrukcja malowana proszkowo -koła antystatyczne blokowane indywidualnie Waga: 99kg Obciążenie maksymalne: 185 kg Wymiary zewnętrzne: 101 x 216 cm Wymiary leża: 90 cm x 200 cm Zasilanie bezpieczne 24V (transformator umieszczony we wtyczce sieciowej)

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne Burmeier Fortuna
Sprzedam łóżko rehabilitacyjne Burmeier Fortuna
950 zł
Turek 30+ kilka dni temu

Sprzedam używane łóżko rehabilitacyjne firmy Burmeier Fortuna z wysięgnikiem. Łóżko jest w dobrym stanie, technicznym , wszystkie mechanizmy funkcjonują bez zarzutu. • elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 40 do 80 cm • elektrycznie podnoszony zagłówek • elektrycznie podnoszone leże pod nogami pacjenta • elektryczna funkcja przechyłu do pozycji Anty-Trendelenburga • wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota • wykończenia boczków oraz barierki wykonane z drewna, . barierki z obu stron łóżka • leże z drewnianymi lamelkami odporne na działanie środków dezynfekujących • duże koła z możliwością blokady • otwór na wysięgnik znajduje się z obu stron łóżka • wysięgnik z trójkątem do podciągania się w komplecie! • wymiary leża: 90 cm x 200 cm • Obciążenie waga pacjenta: 175 kg ( 135 kg) Preferowany odbiór osobisty NIE ODPOWIADAM NA SMSY,WHATSAPY ITP

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne szerokie
Łóżko rehabilitacyjne elektryczne szerokie
3500 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Sprzedam łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie z pilotem w stanie bardzo dobrym z materacem przeciwodleżynowym. Ze względu na gabaryty preferowany jest odbiór osobisty. w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pozdrawiam. Wymiary łóżka: Długość 207 cm Szerokość 140 cm Wysokość bez materaca 45- 91 cm Maksymalne obciążenie 220 kg. Łóżko medyczne rehabilitacyjne Richter, Freund & Hacker, elektryczne, w komplecie z materacem plus materac przeciwodleżynowym. Łóżko używane, w pełni sprawne. Leże trzysegmentowe Elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 45 cm do 91 cm. Elektrycznie podnoszony zagłówek oraz podnóżek. Koła z funkcją hamulca. Wszystkie funkcje elektryczne łóżka sterowane za pomocą pilota Drewniane barierki z regulacją po obu stronach łóżka. Stalowa konstrukcja malowana proszkowo. Koła z możliwością blokad. Szerokość łóżka pozwala na łatwiejsze np. przewracanie z boku na bok chorego, ewentualnie spanie z chorym w celu dodatkowej opieki. Zwracam przy tym również uwagę na wysoki limit maksymalnego obciążenia. Specyfikacja techniczna Funkcja elektryczna regulacja wysokości od 37 cm do 87 cm elektryczna regulacja oparcia do 75 ° elektryczna regulacja sekcji nóg do 30 ° Napęd: elektryczne silniki liniowe Sterowanie ręcznymi przełącznikami elektrycznymi Pokryte rolkami, lekko pracujące podwójne kółka z możliwością blokady Wymiary powierzchni do leżenia: 130 cm x 200 cm Wymiary zewnętrzne: 140 cm x 206 cm Waga: 120 kg Udźwig bezpieczne obciążenie robocze 220 kg dopuszczalna waga pacjenta do 185 kg

Łóżko rehabilitacyjne BURMEIER + GRATIS
Łóżko rehabilitacyjne BURMEIER + GRATIS
1290 zł
Kozy 30+ kilka dni temu

Witam, Sprzedam używane łóżko medyczne (rehabilitacyjne) firmy Burmeier model Arminia. Łóżko jest w pełni sprawne. Informacje na temat produktu: elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 44 do 84 cm elektrycznie podnoszony zagłówek elektrycznie podnoszone leże pod nogami pacjenta elektryczna funkcja jednoczesnego podnoszenia leża pod głową i nogami pacjenta do pozycji autokonturu wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota dodatkowa możliwość zablokowania określonej funkcji na pilocie przy pomocy skrzyneczki pod łóżkiem wykończenia boczków oraz barierki wykonane z drewna drewniane barierki z obu stron łóżka leże z drewnianymi lamelkami odporne na działanie środków dezynfekujących duże koła z możliwością blokady otwór na wysięgnik znajduje się z obu stron łóżka wysięgnik z trójkątem do podciągania się w zestawie wymiary leża: 90 x 200 cm wymiary całkowite: 106 x 216 cm obciążenie maksymalne: 130 kg Dodatkowo gratis! Nieużywana (nowa) toaleta dla osoby obłożnie chorej o wartości 160zł. Odbiór osobisty w miejscowości Kozy, koło Bielska-Białej. Proszę o kontakt telefoniczny lub SMS pod wskazanym numerem.

Łóżko rehabilitacyjne szpitalne Bock Eloflex 3 z materacem
Łóżko rehabilitacyjne szpitalne Bock Eloflex 3 z materacem
1250 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam używane łóżko rehabilitacyjne szpitalne firmy Bock Eloflex 3, regulowane elektrycznie. Stan dobry. Łóżko posiada drewniane listwy zabezpieczające po obu stronach oraz trójkątny wysięgnik. Dane techniczne: - łóżko sterowane pilotem (podnoszenie łóżka góra, dól, pleców) - część na nogi podnoszona jest ręcznie na zapadkę - 4 koła jezdne z blokadami - łamany, dwu segmentowy stelaż pod materac W komplecie materac do łóżka pokryty ceratą wodoodporną oddychającą. W środku pianka o wys 7 cm. Okrycie materaca można zdejmować i prać w razie potrzeby. Wymiary: - Wymiary stelaża z materacem: 200 x 90 cm - Wymiary maksymalne łóżka: 210 x 105 cm - Maksymalne obciążenie: ok 175kg - Regulowana wysokość w zakresie: ok 30 - 75 cm. Łóżko jest rozłożone, gotowe do transportu. Bez problemu mieści się w samochodzie typu kombi. Wyłącznie odbiór osobisty i płatność w gotówce. Niestety nie odpisuję na smsy, zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego w godzinach 9.00-20.00

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne z materacem Burmeier Allura 120x200
Łóżko rehabilitacyjne elektryczne z materacem Burmeier Allura 120x200
4000 zł
Pruszcz Gdański 30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam łóżko rehabilitacyjne elektryczne firmy Burmeier Allura. Łóżko praktycznie w idealnym stanie, materac prawie nieużywany praktycznie nowy . Nie miał bezpośredniego kontaktu z chorym ponieważ na powierzchni materaca był stosowany dodatkowy materac antyodleżynowy. wymiary łóżka 120x200cm. Specyfikacja - rama metalowa malowana proszkowo - wykończenia boczków oraz barierki wykonane z drewna, kolor buk - leże czterosegmentowe metalowe - wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota regulacja wysokości leża od 40cm do 80cm -funkcja antytrendelenburga - funkcja autokonturu segmentu oparcia pleców i ud - funkcja autoredresji oparcia pleców - dodatkowa funkcja unoszenia nóg za pomocą zapadek - cztery koła antystatyczne z blokadą - wysięgnik z trójkątem - wymiary leża 120 x 200cm - wymiary zewnętrzne 130 x 224cm - obciążenie max. 250 kg W komplecie z łóżkiem materac ortopedyczny z włókna kokosowego. Poszycie antyalergiczne, antygrzybicze, materiał pikowany. Pokrowiec zdejmowany. Wymiary -Szer 120 -dł 200 -wys 15cm. Odbiór osobisty, wszelkie dodatkowe informacje udzielę telefonicznie. Odbiór Pruszcz Gdański.

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne na pilota Burmeier Dali II
Łóżko rehabilitacyjne elektryczne na pilota Burmeier Dali II
1399 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam elektrycznie sterowane łóżko rehabilitacyjne Dali II w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Łóżko zostało wyprodukowane przez renomowanego niemieckiego producenta Burmeier. Za dodatkową opłatą do łóżka dołożę też materac piankowy i/lub przeciwodleżynowy - cena do uzgodnienia. STEROWANIE ŁÓŻKIEM Łóżko jest sterowane elektrycznie za pomocą pilota, który obsługuje trzy funkcje: – Podnoszenie oraz opuszczanie łóżka w zakresie od 40 do 80 cm; – Zgięcie zagłówka do pozycji siedzącej; – Zgięcie nóg w kolanach. Bardzo zwiększa to komfort zarówno dla osoby chorej, jak i opiekunowi. WYPOSAŻENIE ŁÓŻKA Łóżko jest wyposażone w: - regulowane barierki górne i dolne, które zabezpieczają osobę chorą przed wypadnięciem - wysięgnik z trójkątem, który można zamontować na lewą bądź prawą rękę, ułatwia podnoszenie się i zmianę pozycji w łóżku - kółka antystatyczne o średnicy 10 z hamulcem, które umożliwiają manewrowanie łóżkiem w łatwy i bezpieczny sposób. WYGLĄD I DANE TECHNICZNE Drewniane barierki i fronty w kolorze buku nadają łóżku estetyczny wygląd i sprawiają, że mebel wygląda dobrze w warunkach domowych. Dane techniczne: - Waga: 101 kg - Obciążenie maksymalne: 185 kg - Wymiary zewnętrzne: 102 x 212 cm - Wymiary stelaża: 90 cm x 200 cm - Zasilanie bezpieczne 24V (transformator umieszczony we wtyczce sieciowej) GWARANCJA Łóżko jest przygotowane do transportu i rozłożone, ale przed jego odbiorem możemy je wspólnie złożyć i rozłożyć oraz przetestować działanie pilota oraz elektrycznych siłowników. W ten sposób zyskają Państwo gwarancję sprawności produktu. MATERAC I DODATKI Za dodatkową opłatą mogę zaoferować również materac piankowy, materac przeciwodleżynowy, basen i przenośne WC. CENA, DOSTĘPNOŚĆ I KONTAKT Łóżko jest dostępne do zakupu w cenie 1399 zł. Po odbiór zapraszamy na Imielin (ul. Wasilkowskiego 10, Warszawa Ursynów). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na numer 790005405 lub na adres email podany w ogłoszeniu.

łóżko rehabilitacyjne Taurus nowe
łóżko rehabilitacyjne Taurus nowe
2500 zł
Andrychów 30+ kilka dni temu

sprzedam łóżko rehabilitacyjne jak nowe sterowane elektrycznie pilot wysięgnik z trójkątem w zestawie zabudowane siłowniki zakupione było nowe używane tylko 2 tygodnie, zakupione bylo za 3700 zl gwarancja w bardzo dobrym stanie łózko z 2020 roku Funkcje pilota: 1. Regulacja pleców 2. Regulacja nóg 3. Regulacja wysokości łóżka 4. Regulacja skosu/pionizacja funkcja Antytrendelenburga 5. Regulacja skosu/pionizacja funkcja Trendelenburga Wymiary zewnętrzne: - Długość 218 cm - Szerokość 105 cm Wymiary wewnętrzne: - Długość 200 cm - Szerokość 90 cm Bezpieczne obciążenie robocze 215 kg Maksymalna waga użytkownika 178 kg Kółka jezdne 100 mm z hamulcem Barierki boczne 4 szt po więcej informacji zapraszam do kontaktu tel ze względu na charakter pracy nie zawsze mogę odebrać telefon , wtedy proszę o sms, na pewno oddzwonię