Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Meble Polska: Wszystkie miasta
Łóżko rehabilitacyjne
Łóżko rehabilitacyjne
1100 zł
nowe Wołów 2 dnia plecy

Do sprzedania łóżko rehabilitacyjne, sterowane pilotem. Więcej informacji pod nr 695 620 946.

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne
Łóżko rehabilitacyjne elektryczne
1100 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Witam, Sprzedam łóżko rehabilitacyjne elektryczne marki Linak, do opieki domowej, sterowane pilotem. Wszystko sprawne. Łóżko znajduje się w Mierzeszynie. Szczegóły pod nr tel. 600731881

Łóżko rehabilitacyjne
Łóżko rehabilitacyjne
1200 zł
Jarosław 30+ kilka dni temu

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne z materacem. Sterowane pilotem. Stan bardzo dobry. Silniki po przeglądzie. Wszystko sprawne. Cena 1200 zł do negocjacji.

Łóżko rehabilitacyjne 90zł
Łóżko rehabilitacyjne 90zł
90 zł
Wodzisław Śląski 30+ kilka dni temu

Do wypożyczenia łóżko rehabilitacyjne, używane w bardzo dobrym stanie, sprawne, sterowane pilotem. Funkcje - podnoszenie i opuszczanie całego łóżka lub oparcia głowy albo nóg. Łóżko bardzo przydatne osobie leżącej oraz osobie sprawującej opiekę nad osobą niepełnosprawną, ułatwia pielęgnację chorego bez używania sił na podnoszenie, ułatwia karmienie, siedzenie, odpoczynek. Polecam i zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz 7,00 - 20,00 tel.664715529

Łóżko rehabilitacyjne dla osoby chorej, leżącej + materac
Łóżko rehabilitacyjne dla osoby chorej, leżącej + materac
2000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam krótko używane łóżko rehabilitacyjne sterowane pilotem przeznaczone dla osoby chorej lub leżacej.Stan oceniam jako bardzo dobry, wszystkie mechanizmy są sprawne, posiada niewielkie ślady użytkowania. Funkcje łóżka: - Łóżko na kołach z hamulcem - Po bokach z obydwu stron opuszczane bariery - W komplecie wysięgnik umożliwiający choremu podniesienie się - Łóżko z materacem - Posiada regulację wysokości - Wymiary to 210 x 100 Transport we własnym zakresie. Cena do negocjacji.

Łóżko rehabilitacyjne używane Bielsko-Biała, gotowe do transport
Łóżko rehabilitacyjne używane Bielsko-Biała, gotowe do transport
1200 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam używane łóżko rehabilitacyjne do opieki domowej sterowanego pilotem wraz z szafką nocną. Funkcje łóżka: - łóżko jest automatycznie sterowane z podziałem na sekcje. można np. unieść głowę lub nogi opuszczając pozostałe sekcje. Można w ten sposób ułożyć osobę w pozycji siedzącej lub ułatwić sobie podciągnięcie/opuszczenie. - leże składa się z 4ch segmentów, którymi można sterować, - łóżko posiada wysokie barierki boczne, które można opcjonalnie opuścić lub całkowicie schować, - łóżko posiada wysięgnik, który można opcjonalnie zdemontować - dołączony wygodny materac Funkcje szafki: - chowany stolik do podawania posiłków - szuflada - półka - całość na kółkach, co ułatwia przesuwanie wokół łóżka Cały zestaw jest wykonany z dobrych jakościowo materiałów, porządny silnik gwarantuje płynność i niezawodność dopasowania każdego segmentu łoża do oczekiwanych potrzeb. Jest to zestaw, który ułatwia rehabilitację jak i codzienną opiekę. Całość jest zdemontowana i gotowa do transportu. Zalecane większe auto do transportu lub przyczepka.